Reklama

andropenis

Karlos (St, 14. 1. 2009 - 04:01)

Pánové,taky sem si myslel že 15cm nebo něco kolem je málo,ale je to normální průměr,teda pokud tý holce nechceš vodrazit ledviny:-D Asi to chce změnit něco jinyho než tu dýlku. Prostě to neumíte,nechcete si to přiznat a svádíte to na těch pár centimetrů o kterých si myslíte že vám chybí.

Lhadin (Út, 13. 1. 2009 - 22:01)

Holky moc díky za vaše názory, mně osobně to vcelku pomohlo tohle si přečíst. Je teda pravda, že u mě si ještě žádná partnerka nijak nestěžovala ohledně velikosti, ale je v tom hlavně i malinko něco jiného - je to otázka sebevědomí, jak říkáte, je to stejný jako s prsama. Akorát s tím penisem to není tak jednoduchý a ono si stejně většina znás si to prostě musí vyzkoušet,někomu to vyjde a někdo to vzdá. Nicméně, já se přiznám, že sem si ho už taky koupil, je pravda, že vyjít do města s tím nemůžu,každou chvilku to štelovat a tak, ale jinak to není tak
hrozný. Člověk na to nesmí spěchat a napínat ho hned nadoraz :) Ale vcelku sem zvědavej na ten výsledek, jestli nějakej bude. Ale už i za těch pár týdnů co ho mám je to znát a holky, díky vašim názorům se fakt nebudu nijak dlouho mučit a bude mi stačit,když se vlezu alespoň do toho průměru :)

Návštěvník (Út, 13. 1. 2009 - 21:01)

Schválně jsem kouknul na net,co to vlastně je ten Andropenis.Nechápu,jak si někdo může koupit takovou kokotinu..Sice nepiju,ale to už bych se raději i ožral,než tohle..

Lucie (Út, 13. 1. 2009 - 19:01)

Souhlasím s Marinou. Taky jsem se setkala jen s holkama, který si potajmu stěžovaly jak je to naprd, protože některý polohy prostě nemůžou praktikovat.
No, každopádně ji ale radši budu mít malou než vytahanou :) To ne, sranda. Každej prostě blbne jinak...holky s kozama a kluci s pinďourama. To rozumným způsobem nevysvětliš.

Marina (Út, 13. 1. 2009 - 17:01)

Tak teď abych snad ještě měla trauma z toho, že mám malou vaginu. :-DDD

Některejm samozřejmě 19 vyhovovat může, ale já takovou osobně neznám. Naopak, všechny kámošky, s kterejma jsem se o tom bavila, mi potvrdily, že 15 je akorát a s velkejma jsou jen problémy a sex s nima většinou nestojí za nic. Ale tak když si chcete mordovat tělo, abyste uspokojili menšinu a u většiny neměli šanci, to je váš boj.

Návštěvník (Út, 13. 1. 2009 - 15:01)

No možná by´jste mohly holky taky uvážit jestli je třebas nemáte trochu malé.Mluvte za sebe ,protože já bych řekl,že některým těch cca 19 cm může i dost dobře vyhovovat.Nikdo neni přece úplně stejnej...

Marina (Út, 13. 1. 2009 - 12:01)

Lucie: no buď jsou tak blbí, že to neví, nebo jsou to sadisti a přejou si, aby to partnerku co nejvíc bolelo. Teď nevim, která varianta je horší.

Lucie (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

Prosim vás, nekecejte jim holky do toho. Vždyť to všichni kluci ví, že velkej penis jako akorát na obtíž, že ho nemůžou zarazit celej při sexu, protože by to holku bolelo. A že se toho každá akoraát děsí. To se do nekočna omílá na podobných diskuzích. Je to nepraktický. Jenže tady jde o chlapský ego a to nefunguje na logickém uvažování.

Donald (Po, 12. 1. 2009 - 16:01)

Co tohle :
http://www.big-penis-enlargement.eu/
Uchycení ptáka, z toho, co jsem tu četl, mi připadá nejméně brutální ...

martin (Po, 12. 1. 2009 - 12:01)

ahoj, mam na prodej andropenis, pouzity asi mesic, neco malo to pomohlo, asi 0,5 cm, ale mne se to nechce nosit a pritelkyne me presvedcila, ze to nepotrebuju :)a milenka je stejneho nazoru :), takze mi to zbytecne zabira misto, je to komplet, kdyz na to byla i nejaka zaruka, tak mozna i ta tam jeste je. cenu bych si predstavoval 3000kc. kdo chce, at napise na xavier911"seznam.cz. diky

Riki (Po, 12. 1. 2009 - 11:01)

Skuste mrknout na tenhle link https://www.ultimatestretcher.com/online1.php;cross_products_div_scroll

Marina (Ne, 11. 1. 2009 - 22:01)

No názor nikomu brát nechci, ale hlavně ať tu pak nikdo nebrečí, že mu partnerka odmítá sex, protože ji to s těma 19 cm bolí, a jestli se dá ta velikost vrátit zpátky.

Miker (Ne, 11. 1. 2009 - 15:01)

Jezis, nikdo ho nechce mit 20 lol ani 22...
Kdyz nekdo neni spokojen s delkou sveho udu, tak at to zvetsuje a neberte mu jeho nazor, verte, ze sve duvody ma lol.

Madmax, ja ho nosim rok a pul s toho duvodu, ze jsem mel zakriveni, proto tak dlouho a v takovem pripade zvetsuje se pomaleji..Az budu mit 18-19 skoncim s tim, vic nepotrebuji.

Tot je vse )

Stesti vam )

exceeder (Ne, 11. 1. 2009 - 12:01)

tak beru z5, po zhlédnutí videa http://uloz.to/1147184/andropenis.mkv a prozkoumání materiálu(je to nejspíš hliník, ne umělá hmota) jsem dospěl k názoru že je to normální andropenis

fake.fritz"sezn (Ne, 11. 1. 2009 - 09:01)

take bych se pripojil se zadosti o ten link..

Weedy777x (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Kde se to dá koupit za těch 2500Kč prosím?

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 15:01)

Je to vůbec možné,jakých hňupovin jsou lidé schopní?Kdyby jste raději všichni chtěli být lepšími lidmi..Jak dobře by se nám všem žilo..

MadMax (So, 10. 1. 2009 - 12:01)

Reklama?? ,zkušenost ty vole a kdo neběží ať tam běží, ty nevěřící Tomáši...

exceeder (Pá, 9. 1. 2009 - 21:01)

jo ještě nezkoušel jste někdo rozdílné zatížení stran na srovnání zakřivení?

exceeder (Pá, 9. 1. 2009 - 21:01)

tak dnes mi taky přišel onen zázračný přístroj ze zahraničí, stál i s dopravou 2500Kč, když jsem to rozbalil byla tam normální krabička andromedical, uvnitř andropenis, všechno příslušenství stejné jako u adropenisu, návod i dvd je v angličtině, výrobce má na andropenis licenci, pouze nástavce jsou vyrobeny z umělé hmoty(vypadá pevně a kvalitně) tím je cena výrazně nižší(první nástavec je z kovu stejně tak pružina), nebudu dávat link ale kdo hledá najde...

tak začínám nosit, sem hlavně zvědav co to udělá s mírným estetickým zakřivením, hned na začátek jsem nastavil velikost ve stopoření -zatím nepůsobí pružina, nasazuju ho úplně jinak než v návodu tak že tu přední část nasadím až na konec a došroubuju. zatím ho mám nasazen 4h a až na to že mi je zima na žalud a nevejde se mi do kalhot je to vpoho(průměrná velikost)

Reklama

Přidat komentář