Reklama

andropenis

mirek (Po, 8. 10. 2012 - 17:10)

Zdravim napinaky nevite kde by se dal sehnat ten vakuovy napinak vyrabi to egobooster stretcher u nas nevim kde by se dal objednat budu rad kdyz nekdo poslete nejaky kontakt na nejakou firmu.

evelinaa11 (Po, 8. 10. 2012 - 11:10)

Má to být něco na...Ja tak ctu nektera temata to je masakr snad jestli veri nekdo takove kravine je to nesmysl kazdopadne dalsi chytak na hlupaky proste se smirte s delkou to je dany jinak preji andro nebo jak se ta hovadina jmenuje uspesny prodej neco jako zazracne hrnce za 36.tis nebo jeste lip zeptejte se doma co na to hi hi

.. (Ne, 7. 10. 2012 - 12:10)

No jasně,že v noci se to nemá používat-noční erekce atd.Taky si říkám,že to vakuum bude trochu masakr ale když si vemu,že se mi při nošení andráku se smyčkou kolikrát odře kůže pod žaludem a nebo uplně popraská,tak v tom vakuu vidím stále lepší a pohodlnější uchycení,hlavně se ti tam nic neskřípne a netrhá.Ale vesměs žádný uchycení nebude pro žalud slast a s tím ani nepočítám ale už bych rád něco pohodlnějšího a bez oděrků...a navíc bych to rád nosil i venku a nebal se,že to vyklouzne.

petr (So, 6. 10. 2012 - 10:10)

coline, něco podobnýho jsem také zkoušel..vydržel jsem týden, hodinu denne...vypadal podobně jak popisuješ a bohužel jsem měl smůlu a místo zvětšení mi začaly dost nepříjemné problémy...řešil jsem vše i s lékaři a doba uzdravení je ROK, takže být tebou vykašlu se na to okamžitě!

colin (Čt, 4. 10. 2012 - 18:10)

Jo,tak penimaster pro.. se mi...neviem ako je na tom konkretne penimaster ale poviem ti ze akurat mam jeden vakuovy extender tiez je to sice o uchyteni na nohu alebo o taky remienok okol hrudnika ale to vakum ako nic moc za taku hodku je z toho vtak dost mimo bud je odrkveny biely alebo inokedy je az modry neviem na dlhsie nosenie ci by to bolo vhone teda cez noc by som sa v tom urcite bal nechat vtaka :D

lubo (So, 22. 9. 2012 - 09:09)

Pánové,každej máme nějakou rezervu +- 1cm,která se 100% vyplní,když je penis maximálně vzrušenej a to se stáva zřídka kdy.Třeba prášky na zvětšení mají vesměs učinky na vyplnění té rezervy,takže nic nezvětšují ale prokrvují...Prokrvování je poloviční úspěch.Je potřeba mít často sex,nebo alespon často masturbovat,aby byl penis dobře prokrvován.

ako dlho (Po, 3. 9. 2012 - 15:09)

zdravim mam Gnetics extender a chcel by som s nim zvacsit penis tak o 2 cm do dlzky a o 1 cm do obvodu. Nosil by som ho 8 hodin denne. napriklad ked sa mi to podari za 4 mesiace a budem spokojny tak potom ho uz nemusim nosit?...nevrati sa zase spat ked ho nebudem nosit aspon pol roka?

Alex (Čt, 30. 8. 2012 - 16:08)

Zdravím, rád bych se zkušených nositelů extenderu zeptal na způsob uchycení, mám AP s hadičkou i páskem, už dlouho s tím bojuju, zkoušel sem molitan, kohezní obinadlo, různý způsob omotání ale za hodinu už mi péro a žalud pálí jak čert. Nechci toho nechat, i za těch pár hodin denně něco narost. Dík za rady

jirka (Út, 28. 8. 2012 - 20:08)

skousel jste nekdo casto pouzivat vakuovou pumpu jestli to ma vliv na zvetseni penisu?

jirka (Pá, 24. 8. 2012 - 03:08)

pouzival jsem andropenis,...ahoj zaujala me tahle rubrika kdyz jsi nosil andropenis to musi bejt docela nepraktycky aby se to veslo do kalhot a neprekazelo to,prohlid jsem si i video toho penimasteru pro to muze byt na noseni ohodne lepsi zajimavy je uchyceni za zalud vakuovou pumpou ale kdyz pak jdes na zachod tak se mi to zda zdlouhavi nez ho z toho vindas a skousel jsi treba nakou vakuovou pumpu pouzivat hodne casto ?

lojza (St, 22. 8. 2012 - 09:08)

Zdravim vsechny prodam...Fuj, sis to strkal na péro a eď to prodáváš jo? :-D

.. (Po, 20. 8. 2012 - 22:08)

Jo,tak penimaster pro.. se mi zda docela jako dobrá věcička-popiš,jak na tom je?
Na Adropenisu je největší problém uchycení žaludu a i když to jde,tak to stejně po čase začne bolet ale penimaster pro je vlastně spojení andraka s phallosanem a to se mi zda jako dost dobrý.Nezkoušel sem to a zatím to ani tady nejde koupit,jedině v zahraničí.Přemýšlim o jeho zakoupení,tak budu rád,když napíšeš,jak to jde s nošením i na delší dobu a jak je na tom žalud v tom vakuu

colin (Pá, 17. 8. 2012 - 01:08)

pouzival jsem andropenis,...tiez som uvazoval o vlastne stranke, zvacsovaniu a cviceniu sa venujem uz asi 2-3 roky experimentoval som s kadecim inac mal som niekde zoznam rebricek extenderov myslim ze AP tam obstal medzi najhorsimi ak ho este niekde najdem poslem ti tu ten rebricek

mates (Čt, 16. 8. 2012 - 17:08)

pouzival jsem andropenis, tedka testuju druhej mesic penismaster pro

za tu dobu jsem jeste vyzkousel jeste par extenderu, planuju je vsechny popsat a srovat na vlastni web, kterej je momentalne hotovej, jen tam ted pisi clanky a jeste me to nejaky cas potrva

colin (Čt, 16. 8. 2012 - 16:08)

ja jedu od rana do vecere...a ktory extender pouzivas ?? neni ti to nepohodlne mat ho taku dobu ?

mates (Čt, 16. 8. 2012 - 14:08)

ja jedu od rana do vecere natahovani co to de (5-9 hodin, jak kdy) a vecer pred spanim dam jelg a zavrsim to 10 minutama BM, takhle jedu kazdej den. samozrejme nekdy vynecham, protoze nestiham, nebo jedu nekam pryc tak to nedelam, ale snazim se jet co nejvic a vynechavat co nejmin

colin (Čt, 16. 8. 2012 - 01:08)

colin - myslis si, ze 3,5cm...mates hovorim o tom pripravku co tam propagoval nick velky pero tvrdil 7cm za 7 dni skusal niekto ten pene max ? a mates 3,5 za 1,5 roka je az dast tomu ver a aky si mal presne trenig ja idem 5 dni 2 dni off jelq kombinaciou bathamte striedam to jeden den bathamete jeden den jelq samozrejme zahrievanie a stretch atd.

Milan (St, 15. 8. 2012 - 12:08)

colin - myslis si, ze 3,5cm...3,5 cm je dost.

mates (St, 15. 8. 2012 - 08:08)

colin - myslis si, ze 3,5cm za 1,5 roku je nejaky scifi? no ja si myslim ze je to nic moc a ostatni jsou na tom rozhodne i lepe, tak ted pojedu pravidelne aspon 4 mesice v kuse a doufam ze aspon dalsi 2cm pokorim

colin (St, 15. 8. 2012 - 01:08)

velky pero to co tu popisuje znie jak lacne scifi ozaj vyskusal uz niekto seriozne to Max Pene ako to vobec a ci funguje ?

Reklama

Přidat komentář