Reklama

antipsychotika

čtenářka (Út, 3. 2. 2009 - 23:02)

Jasně že ne za 3 týdny, ale mám to v počátečním stadiu snad tedy, já už nevěřím ani doktorům.
šroubováku, ne vážně ne, vesměs to byly lži, a s těmi iniciály to není pravda, jen že sestra bydlí v Trutnově.
Už jsme tu snad sami a já budu moci taky zmizet, snad. Já vím, ten legalon, nezapomněla jsem. No jdu tam až ve čtvrtek a výsledky budu vědět asi do týdne, spíše se budu "modlit" aby nenastaly komplikace a v pátek mě pustili.

šroubovák (Út, 3. 2. 2009 - 23:02)

Doufám,že jste holky ty dementy nebraly vážně?Čtenářko,v dnešní době spousta lidí prohrává svůj boj s alkoholem(drogy) a pak se takhle prezentují(jako anonym nebo adámek)protože jsou v prdeli.Těm už není pomoci a tak ti hází klacky pod nohy ,oni v tom nechtějí zůstat sami.Nezapomen´na ten legalon,a pak mi sem napiš co na to doktor?Ju?

čtenářka (Út, 3. 2. 2009 - 23:02)

Sláva, Adam zmizel, můete se přidat další, důchod žádný nemám, máš smůlu !

čtenářka (Út, 3. 2. 2009 - 23:02)

A zase už tu píšete i za šroubováka a zase mé fiktivní jméno a to město není vůbec pravda. Tam bydlí má nevlastní sestra.

čtenářka (Út, 3. 2. 2009 - 23:02)

no díky šroubováku, aspoň že se držíš svého dojmu a nejdeš s davem, já tohle nedělám, vážně tu nejsem dlouho a jen tady do mě hustí jednu špínu za druhou, a´t už na moji osobu, na Yossarian a pak se diví, že nestíhám ani přemýšlet. Na mé dotazy mi nikdo neodpověděl. No teď mi není tolik do smíchu kvůli tomu čtvrtku, kdyby to nebylo nebo měla bych to za sebou, tak mě to bude rozesmívat.

Čtenářko (Út, 3. 2. 2009 - 23:02)

No o Tvý regenerační výdrži se povíme nejlépe po výkonu, ne? Musíš být docela padlá na palici, když si myslíš, že se játra za jedenáct let každodenního pití zregenerují za čtnáct dní. To snad není možný, takovýho debila aby člověk pohledal.

čtenářka (Út, 3. 2. 2009 - 23:02)

Já vás ještě pořádně neznám, jednou to je Romana, pak to není, znám ji jako milou a nevím, zda nemluví o někom jiným a hlavně, jak mě tu zdržujete, tak nestíhám číst ani psát.

Návštěvník (Út, 3. 2. 2009 - 23:02)

a píše tady vícero lidí,nejen Adam,já nejsem třeba ani Adam,ani Radka,ani Romana,ani Kikina...jsem někdo,kdo sleduje z povzdálí a co si udělal názor na Josku,kterého se nehodlá vzdát a tobě čtenářko radím dobře,ruce pryč od zla a úlisné potvory,od té baby poblázněné,co každého napadá...otevři oči!

čtenářka (Út, 3. 2. 2009 - 23:02)

Adame a příspěvek nad Tebou taktéž to není pravda, jen ta Karinka ano ,ale město a jméno ne ne, tím jsem řadu lidí mátla, vy tady píšete taky svoji adresu a jméno a příjmení ?

čtenářka (Út, 3. 2. 2009 - 23:02)

yossarian, tak jedině mě můžou znát před cca 3 lety, jak jsem již dnes psala odsuď, ale z alkoholismu, jinam jsem nepsala a ty diskuze co jsem te´d, tak jsem neznala a navíc, já neměla volný přístup na net do 30 let, jen v knihovně, velmi omezené a málo počítačů. Takže převážně je to o tom, jak drží s davem, řada lidí mě prostě nemůže znát, to prostě není možné, takže se jen přidávají.
Sami chlastají a třeba taky jednou budou mít prochlastaný játra, jenže třeba je někdo starší a nemá takovou regenerační schopnost už.

Návštěvník (Út, 3. 2. 2009 - 23:02)

čtenářka, Karinka, Jana Fikarová, Trutnov.

Adam (Út, 3. 2. 2009 - 23:02)

čtenářko, asi Tě tu zanechám již napospas, psát si s Tebou skutečně do rána nehodlám. Zítra vstávám normálně do práce (tipuji, že Ty si určitě užíváš nemocenské nebo důchodu a já na takový podobný výpitky akorát přispívám ve svých nemalých daních) a z Tebe asi stejně již nic kloudného beztak nevypadne. Asi jseš přepitá těch čajíčků, jak se zde stále zmiňuješ... Tak jen pij dál. A nezpomeň co Ti radí šroubovák. Čus

ho,ho,ho,tuhle (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

adamovi už stačí náprstek desítky piva k totálnímu selhání rozumových schopností,z globálního aspektu je činnost těchto buněk v absolutně nerentabilní pozici.

Návštěvník (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

čtenářko,jsi úlisná pochlebovačná potvora,proč neobhajuješ Romanu?To snad není pravda...ty fakt musíš být člověk absolutně na nic a jako kamarádku by tě nikdo nechtěl!!Jen si najdi ty diskuze,najdi si abecedu zdraví a projed si depresi,kam Joska lezla a kde urážela a proto šly holky jinam,protože proti ní není zbrani a tím,že jí pochlebuješ,tím jí akorát nahráváš a to není moc hezké,tady vidíš,jak se zase naváží i do lidí,co tu vůbec nejsou a ty jí jen tak necháš....jo,místo mozku z chlastu kostku,to fakt asi na tebe platí!

čtenářka (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

však říkám, pokuď to dopadne ve čtvrtek dobře a oddechnu si, tak se podívám, na abecedu zdraví jsem chtěla jít dávno, ale ne kvůli Yossarian, ale kvůli dalším diskuzím, protože mě zajímají příběhy lidí, ale tohle ne, tyhle nadávky a špinění mě nebaví.
Mě zajímají diskuze, ale ještě jsem to nestihla, tak jako bych se chtěla podívat na lidé.cz

šroubovák (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

čtenářko, dej si zítra frťánka na kuráž a strach z výkonu bude pryč.

čtenářka (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

Adame, tak na mě přestaň reagovat, já Tě neznám a jestli tu píšeš Ty nebo jiný za 3 nicky, tak tomu bych se nedivila. No však jo, něco budou a jsou ženy, to mi je jasný. Jestli si takhle chce psát do rána tak teda to si dám. Proč nejdete spát ? Copak nechodíte do práce ?

šroubovák (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

čtenářko,včera jsi dokázala být úplně úžasná,když ses těmto primitivům začala smát,já ti tleskal a bylo fakt proč!To ,že jsi v životě sklouzla do špatného je úplně normální,ted´nastal čas to napravit a ty na to máš!A ty veselá anonymní ,zoufalá, TROSKO jdi se vycpat,pak budeš pro lidskou populaci aspon´trochu užitečná!

čtenářka (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

Zatím nestíhám, chci se podívat na jiné diskuze taky časem, ale to byste mě tu nesměli tak dlouho zdržovat, navíc ted je pro mě primární to zdraví a ten výkon, takže mi je tak nějak vše jedno. Máte to fajn, že řešíte hlouposti, to se to pak žije jen pomluvami, se divím ,že nemáte špatné svědomí a vůbec si vás neumím představit jako otce a matku dětí. Brrrrrrrrrr

Návštěvník (Út, 3. 2. 2009 - 22:02)

Yosko, proč si myslíš, že musí být Adam zlitej? Třeba akorát nesnáší alkoholičky jako je čtenářka.

Reklama

Přidat komentář