Reklama

antipsychotika

čtenářka (Kikis (Ne, 11. 1. 2009 - 09:01)

Tak já se v tom nevyznám , proč tu Natura nadává sama sobě??Podepisujte se!Britto píšu ti mailík

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 09:01)

Zalez ty kundo z ryby

ur (Ne, 11. 1. 2009 - 09:01)

Yoss,tebe už pozná každý...

Pikola (Ne, 11. 1. 2009 - 09:01)

To ale není vůbec hezký Naturo, tak se chová 35 letá žena??Radši nám řekni něco o sobě Naturo, pořád jsi alkoholička nebo už ses vyléčila??Jinde jsi psala , že ti tvůj muž na mateřské vyčetl že máte málo peněz, jak je to možné?Co dělá tvůj muž, to tě nemá rád a nemá rád vaše děti??Nechápu to

Natura (Ne, 11. 1. 2009 - 09:01)

Yosko omlouvám se ti, že tě tu pomlouvám,ale jsem hrozně zakomplexovaný zoufalec a potřebuju se někomu pomstít, jsem jeden z největších blbů na forech, lidi tu ze mě mají prdel, tak se ráda povozím po Formolovi a oo tobě.Promin jsem kráva .

ur (Ne, 11. 1. 2009 - 09:01)

Škodí ale těm co tu chodí pro pomoc a radu .:-(
Copak tahle doktorka nemá žádného admina,žádnou kontrolu?

Natura (Ne, 11. 1. 2009 - 08:01)

Pikolo,
Yoss přece odborníky navštěvuje už dávno. A že má problém, to je jasné i jí samotné, vždyť má na to ID.
Obávám se, že po ní nemůžeme chtít, aby se změnila, toho není schopná.
To je jako bys po nachlazeném člověku chtěla, aby nekašlal. Druhá věc je, že by se odborníci měli postarat o to, aby nachlazený nezamořoval kašlem prostředí jiným-tedy aby duševně nemocná Yosska neotravovala svými výpady normální lidi.
Jediné štěstí je, že to pro zdravé není nakažlivé.

Pikola (Ne, 11. 1. 2009 - 08:01)

Jak jsem to vše prošla tak mě šel mráz po zádech.Yossarian pokud je ti těch padesát let jak jsi někde psala,máš velký problém.Měla by jsi opravdu začít uvažovat nad návštěvou odborníka.To co jsi tu v noci předvedla a to psaní za ostatní to je na pováženou.Tak se padesátiletá ženská,pokud je mentálně zdravá,nechová.Nebudu se ptát jestli ti není hanba.To je poznat ze tvých příspěvků.Jak to tu vše čtu,byla jsi to ty kdo tu diskuzi tady zničil.Je pravda,že tu píše i někdo za tebe,ale to bych tipovala na někoho mladého koho jsi popudila svými urážkamy k holkám.Ale ty?V tomto věku?Jak se můžeš takhle snižovat?Co tě tu drží když si holky chtějí psát spolu a ty jim to kazíš?Máš z toho radost?Proč když se s tebou nechce nikdo bavit stále ty holky napadáš?Já tě nechápu.Nechápu to jak se můžeš takhle dětinsky chovat ve věku báby.Asi nejsi tak zdravá jak tu každému předhazuješ ani tak šťastná.To by jsi tu tak nevyváděla.A ještě něco.Ty nevíš co je kikisise a tak ji prosím přestaň urážet.Kdyby jsi měla být na tom jak ona,pochybuji,že by jsi tu tak sprostě a hnusně psala.Asi by jsi hodně přemýšlela co udělat aby jsi zvrátila osud,který vlastně ani zvrátit nejde.Jestli se chceš vybíjet tak si najdi nějakou diskuzi kde se neřeší nemoce.A nebo se začni chovat jako padesátiletá ženská.Tak a můžeš zase předvést svoje já.Krávo a debile mi můžeš napsat:Djá jsem zdravá tak se mě to nedotkne jako se mě dotýká když nadáváš slabým a nemocným.

Yossarian (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

S tím blázincem jsem to taky psala já,nějak nestíhám,ml je už dávno pryč i Brita,já jsem tak ubohá...čtenářko,Naturo,Brito,ml i vy všichni ostatní do kterých jsem se navážela,omluvte mě,já jsem akorát blázen,kterého čekají kurty...dám si trojitou dávku prášků a mazám pryč...vy jste všichni dobří,to já akorát urážím a provokuju...píšu už dlouho za všechny,baí mě to,je to moje závislost,jsem totiž cvok a takhle se to projevuje,mám tu nejtěžší formu

Yossarian (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

a Brito zase píšu za tebe,já vím,že po mě nejdeš,protože ty sprostě nemluvíš...ml omlouvám se už odtud padám a nebudu za nikoho psát...bavím se totiž akorát sama se sebou...lidi vy jste to jistě poznali

Yossarian (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

a Brito zase píšu za tebe,já vím,že po mě nejdeš,protože ty sprostě nemluvíš...ml omlouvám se už odtud padám a nebudu za nikoho psát...bavím se totiž akorát sama se sebou...lidi vy jste to jistě poznali

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

jsem cvok,padám odtud,z blázince jsem já,nevylezu z něho dosmrti,vždyt mi už sliboval psychiatr,že půjdu zase pod injekce a ke kurtum...jsem blázen a magor těší mě to...yossko a ty jsi dobrý a vzdělaný člověk...omlouvám se ti

Yossarian (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

a Brito zase píšu za tebe,já vím,že po mě nejdeš,protože ty sprostě nemluvíš...ml omlouvám se už odtud padám a nebudu za nikoho psát...bavím se totiž akorát sama se sebou...lidi vy jste to jistě poznali

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

jsem cvok,padám odtud,z blázince jsem já,nevylezu z něho dosmrti,vždyt mi už sliboval psychiatr,že půjdu zase pod injekce a ke kurtum...jsem blázen a magor těší mě to...Yossi ... ty jsi dobrý a vzdělaný člověk...omlouvám se

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

jsem cvok,padám odtud,z blázince jsem já,nevylezu z něho dosmrti,vždyt mi už sliboval psychiatr,že půjdu zase pod injekce a ke kurtum...jsem blázen a magor těší mě to...Yossi ... ty jsi dobrý a vzdělaný člověk...omlouvám se

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

jsem cvok,padám odtud,z blázince jsem já,nevylezu z něho dosmrti,vždyt mi už sliboval psychiatr,že půjdu zase pod injekce a ke kurtum...jsem blázen a magor těší mě to...Yossi ... ty jsi dobrý a vzdělaný člověk...omlouvám se

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

jsem cvok,padám odtud,z blázince jsem já,nevylezu z něho dosmrti,vždyt mi už sliboval psychiatr,že půjdu zase pod injekce a ke kurtum...jsem blázen a magor těší mě to...Yossi ... ty jsi dobrý a vzdělaný člověk...omlouvám se

Yossarian (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

a Brito zase píšu za tebe,já vím,že po mě nejdeš,protože ty sprostě nemluvíš...ml omlouvám se už odtud padám a nebudu za nikoho psát...bavím se totiž akorát sama se sebou...lidi vy jste to jistě poznali

Yossarian (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

jsem cvok,padám odtud,z blázince jsem já,nevylezu z něho dosmrti,vždyt mi už sliboval psychiatr,že půjdu zase pod injekce a ke kurtum...jsem blázen a magor těší mě to...ml a ty jsi dobrý a vzdělaný člověk...omlouvám se ti

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

Proč jsem takovej debil bože??Co mi to děláš??

Reklama

Přidat komentář