Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 06:05)

Můžeme na to mít rozdílné pohledy, to tak bývá, ale jedno je jisté, neposlat Květu máma pryč, nebyla by žádná Adriana, maximálně by šlapala někde ve Varnsdorfu nebo Německu -D
A že konkrétně neřekla kdo ji znásilnil? Ví moc dobře proč, protože se nic takového nestalo.

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 18:05)

Tys u toho byla? Nebyla. Třeba kdyby v dětství znásilnil někdo tebe, bylo by to tady o tobě. Ale ty jsi asi chlap, žena by znásilnění nezlehčovala.

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 21:05)

Budete se divit, ve stejné dědine Květa bydlela, do stejné školy chodila, jak na základce tak i dále na školu. Rodiče dokonce spolu pracovali.. Velký kulový znásilněna, tak dlouho provokovala se Zuzanou učitele Rokose, až holt podlehl a šla s ním dobrovolně do třídy a dobrovolně dělala to co dělala. Jen ji její vykutalena kamarádka Zuza vypekla a praskla je ze tam jsou a už to jelo. Učitel byl v tichosti vyhozen, ona odejita a časem to začala podívat jako znásilnění. Vím toho víc než by se Květě líbilo.

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 06:05)

byl ten dům ,kde Květa bydlela taková krásný s rybníčkem a květinovou zahradou,jak ukazovala na fotkách ?

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 23:05)

Takže jsi přímo u toho nebyla. Nevíš zda zaznělo slovo ne. Tak co tu vykládáš za báchorky?

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 23:05)

A ty jen hledas cokoli na obranu.

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 23:05)

Nejde o obranu, ale o realitu. Drbeš tady a přitom nic nevíš, nebyla jsi u toho.

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 12:05)

Víme své, od tvé mámy a i víc, chces- li Kveto, můžeme to tady rozjet a sem tam postnout nějakou fotku

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 14:05)

Tohle bych chtěla vidět. I když je mi jasný, že nic nemáš.

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 18:05)

Tak pro Květu, která sem údajně vůbec, ale vůbec nechodí :-D
Pořád nevíš kdo jsem? Jsem kus Tvého svědomí, tvá tajemství z puberty, svého času kus tebe. Hodně času a zážitků jen spolu. Tak neříkej kdo kde nebyl, jestli o tom ví někdo víc než ty, tvůj tehdy milovaný Roky, tak jsem to právě já. Přestaň lhát, vím, víš jak to bylo, i to, že nebyl tvůj první.

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 18:05)

Hej Roky, ty seš ňákej pomýlenej. Proč o sobě píšeš ve třetí osobě?

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 18:05)

hezkýý. Květa je tady pravidelně...

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 18:05)

Ale prdlajs, chodím diskutovat vedle na Romy s Milunou o Serhejovi, tak mě zaujala ta tetka z dětství. Jenže bez důkazu je to jen bla bla bla.

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 14:05)

no určitě budou fakta zajímavá.

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 21:05)

A co ještě víš? Je to pravda s těma hovnama rozmazanýma na zách. prkénku?

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 06:05)

Oprava- Ariana.

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 19:05)

Ano, tak to bylo. A měla ještě stejne vypečenou kamarádku. Později, jak už byla známější, tak lhala, ze byla v tu dobu znásilněna. Její neustále lhaní a prikraslovani skutečnosti, za které se stydí. A ze jich bylo. A nyní dela ze sebe, osvícenou bytost. Jak o sobě velmi rada bájí.

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 20:05)

Jj, Zuzanu Ch. Holky se činily. Tak to zas ale kdo v mládí neradil. Spíš mě udivuje, že všechnu tu lež co Jarmarova vytváří ji lidi věří. Svět je hodně malý a vždy dřív nebo později pravda vyjde najevo. Stále spoléhá na to, že lidi oblbne a lže tak, že ona sama všemu tomu věří. Proč si myslíte, že nemá ráda sever a lidi ze severu, že jima opovrhuje? Protože o ní ví pravdu a vše to, co ona nechce aby vyšlo najevo. Přitom ji tam nikdo neublížil, to jsou jen její fantasmagorie. Jestli tam má nějaké problémy, tak ty které si nedělala sama.

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 21:05)

Jarmarová ? snad Jarošová

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 21:05)

Jarmarova za svobodna. Raven se jmenuje Mojmír Jaroš :))))

Reklama

Přidat komentář