Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 11:05)

Zase blbosti. Cestování mě nebaví, baví mě se rejt v zahradě. A žiju plnohodnotnej život. Ty jsi od kdy expert na to určovat jak lidi mají žít? Třeba mě vůbec nebere fb, beru to jako ztrátu času. Ty jsi tam celý den a čekáš až ti ta ženská hodí pamlsek. Čekej!

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 11:05)

proč do každého startuješ ? nový sport?

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 10:05)

jestli její život je plnohodnotný,v tom ,že sedí doma v pelechu-jak nazvat životy těch,co se stýkají s rodinou ,přáteli, pořádají párty,jezdí na víkendy..nedej bože mají koníčky :-)

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 11:05)

Prej: pořádat párty :))))))

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 11:05)

čti alespoň pořádně- nepíšu ,že má pořádat párty,ale že jsou i takoví co žijí jinak,než se válet v posteli.Ale ty nechodíš na FB,ty číháš tady ,kdo co napíše abys mohla rýpat.Žádná slušná diskuse,jsi jen v opozici vůči všemu a všem.A rýpat v zahradě...ty rýpeš do lidi. Smutné je ,že se zmůžeš jen na to být anonymní. Proč prostě nenapíšeš slušně svůj názor ? Je to tak těžké ?

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 11:05)

Že jsem anonymní? Tak z toho budu mít skažený den, ty neanonymní drbno.

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 12:05)

padají z tebe jen sračky ,zapšklá bába co se zmůže jen chrlit urážky..

Hanka (Pá, 8. 5. 2020 - 13:05)

Že ano. To není normální aby někdo trávil den tím, že bude špiclovat na FB u paní Ariany a pak jí zde pomlouvat. Ta paní musí být moc osamělá. A snaží se lidem vnutit myšlenku, že to je i paní Ariana. Ta dušička jí musí bolet.

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 08:05)

Ale ona nemůže přestat utrácet na věci a hadry? To je pro ni příliv krásný energie , vlastně lásky, koupí si triko s cingrlátkama a cítí lásku .To tak mají konzumní lidi , věci jim dávají lásku. Má to i moje sousedka, zakrámovanej byt a ona tráví čas tím, že se v těch tričkách přehrabuje , pere je, žehlí a mazlí se s nima , utírá sošky .........je to její láska , její majeteček. A s lidma žít neumí, nikdy s nikým nežila , protože by jí v bytě překážel při přehrabování polic .........

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 10:05)

tenhle člověk necítí lásku z ničeho... Možná z toho psa nebo kočky

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 08:05)

Ále prdek, normálně ji to udělá radost. Jako mně, když si koupím sandálky nebo moji matce, když su koupí bižutérku. Se tady reješ v hovně.

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 12:05)

Jedna věc je koupit si boty a mit z toho radost, druhá věc je mít 50 párů a kupovat si další. ..to už je touha po lásce. Takovej člověk miluje věci a ne lidi, proto Ari ani sousedce nejdou vztahy.

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 13:05)

Á Sommerka je psycholog :). Dej si ovar děvče, léto se blíží, tak ať to dotáhneš na 180 kg :-)

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 15:05)

Je to skutečně tak , neuvěřitelná podoba s životem moji sousedky. Sousedka dokonce teď už nemá peníze a aby uspokojila svoji touhu po věcech tj. Lásce, tak jde do sekáče, tam nakoupí strašný hadry taky s cingrlatkama a nese tu hromadu domu, pere žehlí mazlí. ..........Cystu jsme měly všechny a většinou zmizela sama. Vsadila bych se že za dva dny napíše , že se vstřebala, jen aby byla litovana a centrem pozornosti.. ...tohle dělají sobci.

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 15:05)

jak vypadá sousedka ? je to podobný typ ?

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 16:05)

Ne, je úplně jiná, postava akorát , silikony , tmavy krátký vlasy .Ale ta touha po lásce čili věcech je uplne stejná.celej život se živí tělem ,aby měla snadno vydělaný prachy......jako Ari

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 16:05)

Hele laskavě nepiš o mé sousedce....je jí 26, ale je zrzka co o tom furt mluví , taká dibice.....ty hadérky, to je něco.

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 15:05)

Ani ne. Je jí asi 26 let....ale jinak je stejná

Hanka (Pá, 8. 5. 2020 - 15:05)

Cystu jste měly všechny...jako u vás v blázinci na cimře? Nebo kde?

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 12:05)

možná ano, asi máte pravdu..tohle mi hlava nikdy nepobere:-)

Reklama

Přidat komentář