Reklama

Ariana a Raven

Nenapsala (Čt, 8. 11. 2018 - 13:11)

nikdy žádnou knihu. Psát neumí, ale že to v tom Blesku nikdo neupraví. Venuše se hádá s Masem je dost divná konstelace.

JindraK (St, 7. 11. 2018 - 10:11)

No za mě vedou horoskopy paní Ariany, někde se vztekala, že má články čtivý i přes strašný hrubky, no jsou fakt humorné pro pobavení, jetsli to myslela tak, tak má pravdu. Tak hned Beran - Uran se pře s Vnější :-D Býk bude zase pršet elánem :-DDD Panna si určitě chladnou hlavu a Váhy mají Venuši v kombinaci s Masem. Střelce případně blbá nálada a Rybám se budou zaprakovat lýtka :-DDD https://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky-astrologie/574218/arianin-milostny-horoskop-na-listopad-vaham-preje-venuse-ryby-ovladne-chaos.html#1169092

A jeste se (St, 7. 11. 2018 - 23:11)

za to vzteka a blokuje lidi co si to dovolili ji na to upozornit. Kazdemu alespon dochazi ze nemohla napsat jedinou Ravenovu knihu. Ani tretak ze ZS by takovouhle ostudu nenapsal. Chodila Kveta vubec do skoly?

Sonas (St, 7. 11. 2018 - 10:11)

No to je ostuda teda. To psala snad mimo???

Jedna osoba ji (Ne, 4. 11. 2018 - 20:11)

Nedrbe. Tim se si jista.

Tak ty stranky (Ne, 4. 11. 2018 - 20:11)

sou nejak v rekonstrukci. Je mi to jedno kdo ji drbe ci nedrbe. Ja si delam usudek sama na jejim fb. :-)

Tak nam (Čt, 1. 11. 2018 - 19:11)

To tu zas funguje

Návštěvník (Ne, 4. 11. 2018 - 18:11)

Jenže Blběna ještě nepřišla na to, jak se sem dostat, tak nemůže drbat. Asi to s ní praštilo. To je důkaz, že tady Arianu drbe jen jedna osoba. Kdo asi :))?

Hej, (So, 17. 11. 2018 - 14:11)

jak to myslíš, jakože Blběna Ařena tady přispívala a teď nepřišla na to sem sem dostat a tím dokázala, že tu Blběnu drbe jen jedna osoba? To ňák nedává smysl :-D

Paramag (St, 21. 11. 2018 - 00:11)

Ne, to spíš vypadá, že Arianu tu drbe víc lidí. Jistě šťastných a vyrovnaných...:)

Asi (St, 21. 11. 2018 - 19:11)

stejně vyrovnaných jako sama paní Ariana.

A nebylo, (St, 31. 10. 2018 - 12:10)

Ano, ona si pořád...to náhodou o astrologii? Protože povídala, že ji nevěří, to asi proto, že ji dělá Raven. ") A ted dělá obrovské astrologické výpotky :D To zase někoho vykrádá. Ona je opravdu velmi hloupé stvoření :)

Klasika (St, 31. 10. 2018 - 11:10)

Květa píše na svém FB,...Ano, ona si pořád protiřečí. To je její celoživotní nemoc. Když ještě nebyl internet, tak to nebylo tak dohledatelné, případně se na to nedalo moc upozornit. Sem tam něco plácla v tv, pak v časopise..atd.. Teď vidíme, že jeden napíše nebo řekne něco a za dva dny napíše na FB pravý opak.Takových věcí jsou desítky a už si je nepamatuji. Ale vybavuji si jeden, bylo v tv, ještě když tam vykládala v noci karty. Jeden den řekla, že se něčemu moc nevěnuje,, téměř bych řekla, že tomu moc nerozumí, že v tom není moc kovaná (ale to by Květa o sobě neřekla nikdy, ta rozumí všemu), možná se to týkalo posmrtného života? Někdo mě třeba doplní. A za zhruba dvě vysílání řekla, že plánuje o tom posmrtném životu napsat knihu. Detaily si nepamatuji, protože až tak tu prolhanou paní neprožívám, ale toto byl jeden příklad za všechny.

Jak, (St, 31. 10. 2018 - 08:10)

Květa píše na svém FB, že je štastná. Je zajímavý, že před pár dny psala, jak je unavená a jaké má těžké období. :D :D :D tak ted jsem zmatená. Ale to ona asi taky :D

To (St, 31. 10. 2018 - 08:10)

joo, tak ted jsem se urazila....si píše Květa sama, ta naše Droběna. :-) Ten diblíček nejmilovanější, ta, co jí všichni všechno závidíme. A kdybychom ji jen naznačili, že v nějaké oblasti škobrtla, neřkuli klopýtla, je hned po přátelství. Celé roky přátelství zahodí lusknutím prstu. Ona je přece paní dokonalá. Počkám si na dobu, až ji zase opustí ten její "manžílek", to bude zase konec světa.

(St, 31. 10. 2018 - 02:10)

jo, jste ukvokaný slepice....joo, tak ted jsem se urazila. Někdo, kdo se zastává té lhářky si dovolí toto napsat :-))))

Však (St, 31. 10. 2018 - 01:10)

Nic nevymýšlíme, pouze...jo, jste ukvokaný slepice. Přímo Blběny.

gentle (Út, 30. 10. 2018 - 22:10)

drbete, slepice.Nic nevymýšlíme, pouze komentujeme to, co si dá Květa sama na FB.

Jen (Út, 30. 10. 2018 - 21:10)

Kveta nebo ovce tak si jen...drbete, slepice.

Dokud sem neprijde (Út, 30. 10. 2018 - 21:10)

a zde panuje klid a mír. Kveta nebo ovce tak si jen vymenujeme nazory na tuto osobu.

Reklama

Přidat komentář