Reklama

Ariana a Raven

že (Čt, 18. 10. 2018 - 17:10)

za mladi mela pekne fotky ale...se s tebou někdo rozešel, tomu věřím. Konečně jsi napsala pravdu.

Takze (Čt, 18. 10. 2018 - 17:10)

za mladi mela pekne fotky ale...Palec dolu ma i Monicka a Raven. Taky dokazali prdek.

Martina (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

za mladi mela pekne fotky ale...Když ti je to ukradený, proč ji furt řešíš? Nemáš jinou práci, než žít cizí život? Tak si zajdi za doktorem, tady tu "sprostou" ženu nerozchodíš. Jen jsi k politování i k smíchu.

Vondrackova (Čt, 18. 10. 2018 - 15:10)

ze mysli to, jak se zvedla po...to ma pomerne cerstve. To je uplne jiny level.

To mas pravdu (Čt, 18. 10. 2018 - 15:10)

za mladi mela pekne fotky ale to sem jeste nevedela co je to za sprostou zenskou ktera se zmita v nerealnym svete. Jo muze mi to byt ukradeny ale za me maji palec nahoru lidi co skutecne neco dokazali nez vykladat karty. To ze x let zapasi rozchodem s Ravenem obdiv nevyvolava. To bychom se museli strilet do hlavy vsichni. I rozchody patri k zivotu.

Martina (Čt, 18. 10. 2018 - 14:10)

Já jí sem vůbec nechci...Jó děvče, asi se budeš muset začít podepisovat. Nebo ti budu říkat Moničko :). Třeba tady sedíš od rána do večera a kopeš za sebe.No a já kopu za ženu, kterou znám od mládí z časopisu a aspoň něčím se proslavila. Měla vždy pěkné akty. Ty fotky byly parádní.

Cože? (Čt, 18. 10. 2018 - 14:10)

Zdravím, Adrianu například...Já jí sem vůbec nechci dostat, co to meleš? Já reagovala na to, že se někdo diví, že někdo brání Moničku, tak sem napsala, že to zrovna moc divný není, ale nic o žádných upavených fotkách nebo že sem chci dostat paní Arianu abych jí řekla že si upravuje fotky. Tady se snad lidi hádaj sami se sebou!

Martina (Čt, 18. 10. 2018 - 14:10)

ale pokud máš pravdu a...Zdravím, Adrianu například bráním já.Bráním i na jiných diskusích lidi, kteří se nemohou bránit, protože tu nejsou.A bráním ji proto, že ta ženská se dokázala zvednout. Je mi naprosto jedno, to už se opakuji, jestli si bude dávat na FB upravené fotky, to dělá kde kdo.Já totiž vůbec nevím o čem tato diskuse je. Máš snad snahu jí sem dostat? Tak to jí napiš na FB, že s ní chceš dát pokec tady. A co jí chceš říct, že si upravuje fotky? Vzhledem k tomu, že to sama píše, tak z toho bude mít asi šok :)).

No jo (Čt, 18. 10. 2018 - 13:10)

přesný. Na Arianu se tady...ale pokud máš pravdu a píše to Monika tak je logický, že nebude chtít aby jí někdo nadával. A paní Arianu tady taky někdo hodně brání, že má z toho infarkt.

Jo (Čt, 18. 10. 2018 - 13:10)

úplně milá osoba. vždyť...přesný. Na Arianu se tady kydá hnůj ve velkým, ale jak se sáhne na Moničku, málem dostane infarkt.

Myslim, (Čt, 18. 10. 2018 - 13:10)

z jakýho furt průšvihu co...ze mysli to, jak se zvedla po tom, co ji znicil rozchod s Ravenem. Zenske to prozivaji hur jak muzi, viz.mlada Vondrackova. Netreba se v tom rypat, ale taky ma muj obdiv, ze to najonec ustala a je v pohode.

Ale (Čt, 18. 10. 2018 - 12:10)

jsi si příspěvek? já sem...z jakýho furt průšvihu co se tu omílá porád?

Jsi (Čt, 18. 10. 2018 - 12:10)

nejsem Arííísek. A je mi i...úplně milá osoba. vždyť o paní Arianě se tady také nic špatného nepíše a je to tady milá diskuze.

Ne (Čt, 18. 10. 2018 - 11:10)

paní Ariana sem chodí...nejsem Arííísek. A je mi i tato ženská jedno. A jaképak ošklivosti jsem napsala o Monice?

Že (Čt, 18. 10. 2018 - 11:10)

Ariana sem nechodí, to byste...Květa je stará furie, to se ví dávno. Jakou čočku myslíš, tohle je ti málo, jak se tu prezentuje? No, nechtěla bych být v kůži ani jedné, ten Raven snad za to ani nestojí. Člověk nestačí žasnout, jak se dvě dámy urážejí kvůli chlapovi a přitom každá z nich z něj má prd, už je starý. Tahle nenávist je hlodá obě a to není dobré pro zdraví. Květa je každou chvíli na hromadě, protože má otrávenou duší.

L (Čt, 18. 10. 2018 - 10:10)

Ariana sem nechodí, to byste...paní Ariana sem chodí urážet Moniku, jako v tomhle příspěvku. Má strach, že zůstane sama. Kdyby ty všechny osklivosti co na ní napsala byla pravda, nemusela by to sem psát.

Co (Čt, 18. 10. 2018 - 10:10)

Ariana sem nechodí, to byste...asi. Si blba? Penizky...cink, cink. Ariana ma prava, tahle nema nic.

Znovu (Čt, 18. 10. 2018 - 10:10)

jsi si příspěvek? já sem...Ariana sem nechodí, to byste dostaly jinou čočku. Ta nehezká paní od Ravena sem asi leze, protože v zásadě reaguje jen na příspěvky, které se týkají jí. Asi se blbě žije s mužem, který ma skvělý vztah s bejvalkou.Hezká není, jak už bylo psáno takový puclík. I když ji Raven vyfotil nahou, tak bez odezvy. Žádná prsa, zadek, dokonce ani pas. A to si taky upravuje fotky. Ženský bláznivý. Že ho Ariana má ráda, tomu se nedivím, ty léta se smazat nedají, ale proč se tady tak rve o dědulu puclík, to nevím.

nespletla (Čt, 18. 10. 2018 - 09:10)

ty jsi Monika, to nevím. Ale...jsi si příspěvek? já sem nepíšu, až tak mě toto vlákno nezajímá. ale všimla jsem si, že na doktorce jsou obě, to poznáš z jiných vláken. a na Arianě obdivuji její životní nasazení, jak se vyhrabala z průšvihu

Ála (Čt, 18. 10. 2018 - 09:10)

ty jsi Monika, to nevím. Ale...Jejdanečku, tady je zase veselo. Holky, už si dejte pokoj, nakydaly jste toho na sebe hodně, snad se vám ulevilo. Že sem Květa chodí, o tom není pochyb a Monika taky a obě hojnou měrou přispívají. Květa je minulost, Monika je současnost Ravena, s tím se musí K. srovnat. Tak jim oběma přeji, ať se zklidní a žijí si své životy bez urážení té druhé. Osobně je mi milejší Monika, už od pohledu je to hezká a milá holka, kdežto Květa se neustále v něčem zmítá, není pravdivá vůbec v ničem.

Reklama

Přidat komentář