Reklama

Ariana a Raven

Míla (Út, 21. 8. 2018 - 14:08)

Bude to tak 2 měsíce...Já jsem objednaná na začátek září a mám to za tisíc na hodinu.
Kdysi mi skvěle poradila, nemám důvod jí nevěřit.

Jasně noo (Út, 21. 8. 2018 - 11:08)

chodí tam lidi co sou z nějakého důvodu v problémech nebo na dně nebo to berou jako poslední naději. Obdivuji tyhle lidi že tomu říkají pomoc lidem. Mě by snad ani ty peníze od lidí netěšily. Není to závist jen takové zamyšlenî. Lidi tomu věřili od pradávna a někteří dosud. Člověk tam jde s nadějí že se něco změní atd. Přitom většinou intuitivně vědi co změnit nebo jim to říká i okolí. Na to se nemusí chodit ke kartáři. To sou mé zkušenosti. A když je člověk hodně v prdeli je lepší si sednout dát si kávičku 20 minut relaxovat(na to sou kdo zná výborné techniky) zajít si na masáž a vrátit se v klidu k dořešení problému. Jako dát 2 tisíce cizí ženský a ona vás málem přesvedčí jak maká jak mourovatá? Trochu na hlavu ne?

Ála (Út, 21. 8. 2018 - 08:08)

Proč tak nakvašeně? Nejsem...Bude to tak 2 měsíce dozadu. Zjistila, že má málo love, tak to natáhla jednou tolik. To víte, vede nákladný a zahálčivý život a to něco stojí. A takový chudinky (viz výše) se mohou přetrhnout, aby věděly, co s nimi bude, že jí ty prachy nosí až pod nos, aby měla na svý libůstky, dovolený a předražený kýče.

Míla (Út, 21. 8. 2018 - 00:08)

záleží na tom? najděte si...Proč tak nakvašeně? Nejsem na fb, tak mě zajímá od kdy se platí 2 tisíce na hodinu.

no a (Po, 20. 8. 2018 - 23:08)

Kdy nedávno?záleží na tom? najděte si to na jejím FB, psala o tom. o co vám jde?

Míla (Po, 20. 8. 2018 - 23:08)

Cenu zvedla ted nedávno,...Kdy nedávno?

info (Po, 20. 8. 2018 - 21:08)

je lež. Za hodinu platila...Cenu zvedla ted nedávno, resp snížila dobu o polovinu.

To (Po, 20. 8. 2018 - 17:08)

Ariana žádného manžela...je lež. Za hodinu platila kolegyně v červenci 1000.-Kč. Já platila za výklad po mailu pětistovku. Co mi napsala mi dostalo do kolen. Popsala celou rodinu, můj trabl s jednou určitou osobou, i můj strach. Zároveň mě uklidnila. Kdo tady píše ty bludy, je blázen.

Ála (Po, 20. 8. 2018 - 16:08)

sou o nicem. Monika ma Ravena...Ariana žádného manžela nemá, není rozvedená. Ona ráda blafuje, uvádí jiné v omyl, tzn. že lže, až se se jí od huby práší. Všechny fotky z posledních let jsou upravené, to není ona. A ty její výklady karet, no, nekup to za ty 2000, že?

Tyhle debaty (Po, 20. 8. 2018 - 13:08)

sou o nicem. Monika ma Ravena a Ariana manzela. Takze je vse vlastne v poradku. Krasa je beztak jen povrchni zalezitost. Mne je uplne jedno jak kdo vypada. Koukam vzdy na povahu charakter cloveka. A u me na plny care prohrava Ariana. At si je dominantni jak chce. Ale z toho mala za nejaky 3 roky sledovani mam svuj nazor. Vadi mi kdyz kdokoli lze a dela z vas debila. A v tom Ariana exceluje. To ze je nemocna je jina vec. Zustala nekde vekem nevyzrale pubertacky ktera ceka ze ji snad svet a muzi budou klecet u nohou.

Karin (Po, 20. 8. 2018 - 12:08)

to určitě, když je o dost...Přesně, těží jen ze svého mládí. A možná tý povahy, třeba umí držet pusu, kdežto paní Ariana, to píše o sobě sama, to já bych si netroufla říkat, ale podle toho co píše, tak je dominantní a mohla ho k něčemu často tlačit. Nebo mu do něčeho mluvit. A to muži nemají rádi.

Ano, (Po, 20. 8. 2018 - 11:08)

to určitě, když je o dost...tak zajímavé to je, ale třeba jí dává něco jiného, než mladý muž. Je to docela moderní v současný době, vidět mladší holku se starším a i naopak, starší ženu s mladším. Taky to úplně nechápu, já mám partnera jen o pár let staršího, ale zas je to jejich věc.

(Po, 20. 8. 2018 - 11:08)

Já je neposuzuji, to ani...taky nechápu, proč je posuzují, která je hezčí, je tam nejenom věkový nepoměr a hlavně, i kdyby tady příznivci paní Ariany vyřvali, že Květa je nebesky nejkrásnější na světě, nikdo neříká, že se pan Raven k ní vrátí, to spíš asi vůbec. A hlavně sem myslela, že paní Ariana má ráda už jiného, tak nevím, proč furt to srovnávání s Monikou. Ale asi jí nemůžou zapomenout no. Jinak ano, paní Ariana byla za mlada také moc krásná, každá je jiný typ, ale pokud se to posuzuje jako by pro Ravena, s kteoru by měl žít, tak se musí posuzovat, jak která vypadá aktuálně, s fotkama žít nebude. A hlavně jak píšete další faktor je povaha.

Ano (Po, 20. 8. 2018 - 11:08)

Já je neposuzuji, to ani...souhlasím, se vším co píšeš,ale ty s tak moudrým názorem si jistě nepsal ten příspěvek, na který jsem odpovídala včera nějakýmu Lampařovi, nebo?

Tak (Po, 20. 8. 2018 - 09:08)

Já je neposuzuji, to ani...to určitě, když je o dost mladší. To není umění. Spíš je zajímavé,že tak mladá žena si neumí najít partnera věkově k sobě

No (Po, 20. 8. 2018 - 09:08)

Nesouhlasíš? Přijde ti...Já je neposuzuji, to ani nejde, každá je jiný typ. Ale možná, že před 20 léty a 20 kily byla Ariana také krásná a k nakousnutí. V jejím věku je to spíš než o kráse, o povaze té které osoby. A to si tedy dovolím říci, že slečna Monika vyhrává a nejenom o svá prsa, ale i o visáky madam Ariany.

Copak Lampař? (Po, 20. 8. 2018 - 01:08)

Móňa je fakt nebesky...Nesouhlasíš? Přijde ti enbesky krásná paní Kvjéťa?

Jiří (Po, 20. 8. 2018 - 01:08)

mám obavy, že si z Moniky...Ale, máš obavy? Ty budeš velice upřímná a srdečná žena, která Móně přeje, že ji Raven natáčí a fotí a obdivuje. A ty máš o ni opravdu upřímné obavy, moc hodná žena jsi :-D

Jiří (Po, 20. 8. 2018 - 01:08)

Móňa je fakt nebesky...Ano, Móňa je moc krásná, to je pravda. Jsou s Ravčou super.

Lampař (Po, 20. 8. 2018 - 00:08)

...Móňa je fakt nebesky krásná...DDD

Reklama

Přidat komentář