Reklama

Bible a dnesni svet

Tony (Čt, 19. 4. 2018 - 17:04)

To je ale cipovina
gayové a...Nějak se vyvinout museli.

Přesto mám na původ toho fenoménu jiný náhled. Radši píšu o fenoménu než abnormalitě.

hehe (Čt, 19. 4. 2018 - 17:04)

To je ale cipovina
gayové a lesby se vyvinuli nějakým lidským chováním
To normální nevymyslí.

Tony (Čt, 19. 4. 2018 - 17:04)

Jestli se nemýlím, tak...Jde o následek prvotního hříchu. Z tebe čouhá novolevičáctví jak sláma z bot.

Tony (Čt, 19. 4. 2018 - 17:04)

Jestli se nemýlím, tak...Co mi to podsouváš?

Vím o případech, kdy byly někteří jako děti týráni i v náhradních rodinách. Ono to není vůbec jednoduché.

Eva (Čt, 19. 4. 2018 - 16:04)

Táta A a táta B namísto...Jestli se nemýlím, tak podle Tebe je pro děti mnohem lepší, když vyrůstají v ústavech bez lásky? K tomuto stavu se nějak došlo, něco je jinak, ale Ty chceš hlavně trestat děti, které mají nějakou možnost, ale samy si zvolit nemohou?

Zamyslel ses někdy nad paradoxem
- Bůh si nepřeje takovou rodinu gayů a leseb, ale Bůh dovolil, aby gayové a lesby v naší realitě byli
- Člověk sám bez Boha nic nesvede, ale gayové a lesby se vyvinuli nějakým lidským chováním.

Co je lepší, schůdnější pro další generace : chovat se radikálně a lidi s různými úchylkami zatlačit do ilegality nebo vyjádřit soucit a hledat příčinu této abnormality ve zvyklostech minulosti?

Vím, hodně otázek, ale nemyslím si, že jsi tak nemilosrdný.

N (Čt, 19. 4. 2018 - 16:04)

Nevím, jestli ti odpoví...preco? nemas na to vlastny nazor, alebo ho len nechces zverejnit?

Tony (Čt, 19. 4. 2018 - 15:04)

ak som to spravne pochopil,...Nevím, jestli ti odpoví někdo jiný, ale já tu teoretizovat vůbec nemíním.

N (Čt, 19. 4. 2018 - 15:04)

Uvědomujete si jaký je to...ak som to spravne pochopil, problem je len ten sex? Keby tie dve cudzie zeny k sebe citili lasku, ale nemali sex, uz by to bolo ok? Uz by mohli spolu zit ako dve milujuce sa bytosti? Alebo maju dovolene citit len to, co im niekto druhy odsuhlasi?

Pro sodomu gomo (Čt, 19. 4. 2018 - 14:04)

Tebe někdo nutil vstupovat do registrovaného partnerství? A proč nechceš chodit do kostela?

Tony (Čt, 19. 4. 2018 - 14:04)

V tomhle se, Milane , asi...Táta A a táta B namísto otce a matky je pro dítě malformované prostředí.

Sodoma Gomora (Čt, 19. 4. 2018 - 13:04)

kteří chtějí organizovat...Škoda, že nechci chodit do kostela, když vidím tuto diskuzi - jsem také proti registrovanému partnerství.

Sodoma Gomora (Čt, 19. 4. 2018 - 13:04)

Kto dava komu pravo sudit...Uvědomujete si jaký je to blábol?
cituji
Ked matka miluje dceru je to "spravnejsia" laska medzi zenami ako ked miluje zena inu neznamu zenu?
pletete páté pes deváté je třeba rozlišovat
1. láska mezi mužem a ženou (samcem a samicí) se sexem nebo platonická bez sexu + vynucování lásky sexu násilím
2. láska k dětem - se sexem nebo bez sexu + vynucování lásky sexu násilím.
3. láska ke zvířatům se sexem nebo bez
4. láska k přírodě .... dál to nebudu rozebírat.

Eva (Čt, 19. 4. 2018 - 12:04)

Nemám potřebu za někým...V tomhle se, Milane , asi neshodneme. Přirozené je samozřejmě založení klasické rodiny - máma, táta, děti. Ale jaká je doba? Umíš vypozorovat, co bylo dřív : děti hromadně odkládané do kojeneckých ústavů, potažmo dětských domovů nebo registrovaná partnerství? Proč asi selhává tradiční model rodiny, mladí nechtějí mít děti a ti, co by chtěli nemohou? Nutit někoho, aby násilím otočil svoji orientaci, je kruté. Každý má právo na život, i tito lidé, a jestli si z kojeňáku osvojí dítě, které tímto získá lásku táty a strejdy ( nebo mámy a tety ), je mi mnohem milejší, než nechat dítka vyrůstat v chladném ústavním drilu. Jsme jedinou zemí která má kojenecké ústavy a to je více než smutné ( o přeplněných DD nemluvě ).

N (Čt, 19. 4. 2018 - 12:04)

Kto dava komu pravo sudit lasku a hodnotit tato je "prirodzena" a tato uz nie? Laska medzi muzom a zenou, rodicovska laska, surodenecka laska, laska ku zvieratam, prirode... ktora z nich je ta "prirodzena"?
Ked matka miluje dceru je to "spravnejsia" laska medzi zenami ako ked miluje zena inu neznamu zenu?
Je voda v tekutej podobe viac ako vo forme ladu? Nie je to ta ista voda, len ma inu formu? Ktora forma je ta "spravna a prirodzena"?

Muz privedie zenu k orgazmu, zena muza, zena zenu, muz muza, zena samu seba, muz sam seba, ktory orgazmus je ten "spravny a prirodzeny"? Je "spravny" len ked vznikne trenim muzskeho penisu o steny zenskej vaginy? Inak je uz "nespravny"?

Geneticka zena klasickym sposobom nemoze otehotniet s inou genetickou zenou, tak isto ako bezny clovek nedokaze prirodzene lietat. Nejavia sa lietadla z tohto pohladu "neprirodzene"? Nebolo by dobre ich zakazat? A co tak lieky, bylinky, operacie... zlomim si nohu, stane sa mi iny uraz, ochoriem... ak sa s tym telo nedokaze samo "prirodzene" vysporiadat a uzdravit nie je "neprirodzene" robit to formou "umelej, neprirodzenej" liecby? Trestajme "neprirodzene" liecenie.

Niekto miluje spenatovu polievku a niekomu je z nej zle. Je to "spravna" alebo "nespravna" polievka? Zakazeme ju? Alebo ju naopak prikazeme? Nie je to vzdy len nas cisto subjejtivny hodnotiaci pohlad? Samotny objekt hodnotenia sa tym ale nijako nemeni.

Takze preco je "nespravna" laska medzi ludmi rovnakeho pohlavia?
Zaujima ma vlastny nazor, nie co je kde v akej knihe napisane. Takych knih s lubovolnym obsahom si mozem vytlacit kolko budem potrebovat. Vlastny nazor :-)

Blble a dnešní (Čt, 19. 4. 2018 - 12:04)

Jo, pohádky pro malé děti...

Mare (Čt, 19. 4. 2018 - 12:04)

kteří chtějí organizovat...
Ovšem vyjádřit svůj názor na tvorbu zákona je právo každého občana tohoto státu.

Já to takto nedělám, ale nevidím to jako zásadně špatné.

Stejně tak vy máte svobodu v tomto státě vyjádřit názor na křesťany, pokud byste nesouhlasili s nějakým zákonem o nich.

Tony (Čt, 19. 4. 2018 - 11:04)

takže Milan se svými...Milan není jehovec.

Horší jsou však (Čt, 19. 4. 2018 - 11:04)

kteří chtějí organizovat život ostatním. Např. v r. 2006 se v mnoha kostelích a sborech podepisovaly petice, kde pobožní žádali, aby nebyl přijat zákon o registrovaném partnerství. To považuji za naprosto troufalé. To je úplně stejné jako by se v gay barech pořádaly podpisové akce, aby byly zakázány kostely, sbory. Je zajímavé, že LGBT nikdy na pobožné neútočili, ani nepožadovali omezení jejich práv, nebo zákaz, ale pobožní chtěli LGBT lidem zkomplikovat život. Naštěstí Milan se od toho distancuje. Milan se zabývá jen jeho interními klubovými pravidly a regulovat život nevěřícím nemá v úmyslu.

Aha, (Čt, 19. 4. 2018 - 11:04)

takže Milan se svými klubovými pravidly seznamuje pouze ty, kteří jeho klub osobně navštíví. Tak to je v pořádku.

Mare (Čt, 19. 4. 2018 - 11:04)

Milan píše:Když mě někdo začne přesvědčovat o tom co nevnímám jako přirozenou věc, tak k tomu řeknu své a většinou pak tito lidé buď souhlasí a nebo zmlknou.
................................................

To je naprosto přirozené a dobré, říct svůj názor v situaci, kdy se to rozebírá.

Přece jen musím říct Milane, že ať to říkáš jakkoliv klidně, tak je to postaveno jinde, než to říká křesťan.

I když mám pochopitelně jako ty názor, že homosexualita je něco, co se Bohu nelíbí a jsem v situaci, kdy to někomu v nějakém rozhovoru, který se toho týká, říkám, tak to říkám jinak, protože myslím jinak.

Sice mu to řeknu, že se to Bohu nelíbí, ale zároveň mu řeknu, že není v lidských silách se rozhodnout to nedělat.

Někomu se to může třeba i podařit, za cenu dost velkého utrpení, ale ve své podstatě je možné tento problém řešit jen pomocí Krista.

Kristus, jestliže ho onen člověk přijme ho může někdy na místě plně osvobodit z této odchylky a nebo postupně v čase.
V každém případě ho uschopní, změnou narození jeho ducha a dalšími dary , k tomu, aby mohl tento problém zvládat.
Kromě jiného Kristus vyvazuje jeho přijetím z každého.....otroctví......

Takže já nabízím řešení, kdežto ty jen usvědčuješ z hříchu.....svým názorem....

Reklama

Přidat komentář