Reklama

BIOAKTIVNI CLA 1000

Kristýna (Pá, 27. 4. 2007 - 12:04)

Ahojky z vlastní zkušenosti vím, že cvičení 1 krát týdně na bříško je opravdu málo. Já cvičila 2 krát týdně a až osobní trenérka mi řekla, že výsledky bude mít cvičení minimálně 3krát týdně. (nejlépe 4 krát) Tak cvičím 3krát někdy i 4krát a je to znát.

Kristýna (Pá, 27. 4. 2007 - 12:04)

Ahojky z vlastní zkušenosti vím, že cvičení 1 krát týdně na bříško je opravdu málo. Já cvičila 2 krát týdně a až osobní trenérka mi řekla, že výsledky bude mít cvičení minimálně 3krát týdně. (nejlépe 4 krát) Tak cvičím 3krát někdy i 4krát a je to znát.

katka 28 (St, 18. 4. 2007 - 15:04)

ahojte, myslíte že cla zabere i na bříško po porodu? cvičila jsem 1x týdně po dobu 3 měsíců a nic.

Helena (St, 21. 3. 2007 - 23:03)

Mam problem shubnout nejvíce na příchu jsem bezradna prosím jesli mi mužež poradit jemi 39 břicho mi zustalo po dětech brala jsem cle a nic tet skoušim cortisil třeti den moje čislo telefonu je 776809577 zatím děkují ahoj Helča

Radka (St, 21. 3. 2007 - 11:03)

Dekuju za radu, zatim bych zacala meilem potom se muzeme domluvit dal radka"macoun.cz.
aby sis nemyslela- nepotrebuju schodit nejakou zavratnou vahu staci mi tak 5 kilo na doladeni, od Vanoc nejak pribiram i kdyz jsem moc nejedla ani cukrovi, i kdyz jsem snizila prijem jidla tak nic. nebo spis naopak. Kazdopadne dekuju za radu.

Borec na konec (Út, 20. 3. 2007 - 18:03)

Radko, jestli chces zhubnout, pak misto CLA doporucuji L-CARNITIN pred cvicenim (alespon 3x tydne) a rozumne se stravovat. CLA bude podporovat rust svalu. Ucinnost CLA neni tak vysoka jako L-CARNITINU. Jestli chces, dej mi sv tel. cislo, znam i dalsi zpusoby, jak zhubnout.
BnK

Radka (Po, 19. 3. 2007 - 12:03)

Tak jsem to nevydrzela a koupila jsem si to, jidlo jsem trosku omezila, ale snazim se jist naposledy tak kolem 17hodiny. Snazim se hybat i kdyz bydlim v jedne mistnosti a kdyz jde dcerka v poledne spat tak nemuzu nic.jedine co muzu je slapat na stepru aspon chvilku o bvikendu si zacvicim poradne, Tak uvidim jaky to bude mit efekt. Drzte mi palce:-) Dam potom vedet jak jsem dopadla.

Kristýna (Po, 26. 2. 2007 - 13:02)

No musím říct, že CLáčko užívám už asi půl roku,chodím 3krát týdně cvičit, 2krát kondiční bodystyling a 1krát posilka (spalovací trénink) a musím říct, že rozhodně vůbec nehubnu, ale řekla bych, že to spíš působí tak, že se mi tuk mění více na svaly, takže spíš přibírám. Asi s tím přestanu, protože postava se sice formuje to jo, ale já chci zhubnout objem a místo toho mám třeba "nabušenější" stehna a opravdu nechci vypadat jako Serena Williemsová (ta tenistka). Spíš je to o stravě.

Radka (St, 21. 2. 2007 - 14:02)

Chtela bych se zeptal na pripravek CLA, jak moc pomaha a jak se po nem citite?Opravdu pomaha bez jo-jo efektu? a jestli se da dobre kontrolovat ubytek. Bojim se abych to zase neprehnala. Dekuju za odpoved

Barbora (Út, 13. 2. 2007 - 13:02)

Myslíte Bioaktivní CLA od firmy Pharmanord? Ta je docela drahá... Kolik jste toho, holky, užívaly?

lenka (Út, 13. 2. 2007 - 13:02)

Nemáte někdo zkušenosti s CLA při kojení.
Myslíte že to bude mít i nějaký vliv na dítě?

HELENKA (St, 17. 1. 2007 - 20:01)

Můžu ti říct, že cla používam 6.den, a můj úbytek jsou 2 kg, s cvičením a 5 porcemi jídla denně :)

Hana (St, 9. 8. 2006 - 08:08)

Také jsem užívala spoustu zázračných prášků.CLA na mně funguje nejvíc.Prvních 14 dnů se váha nehnula a pak to najednou šlo dolů.Asi je potřeba jíst opravdu míň.Taky jsem zkusila jíst 6x denně malinké porce.To funguje nejvíc a bez prášků.

Petra (Čt, 19. 1. 2006 - 15:01)

Máte někdo zkušenosti se zhurnutím při užívání přípavku Bioaktivní CLA 1000? Myslím hubnutí při nezměněnémzpůsobu života tedy normální stravování bez diet a lehké cvičenízrhuba 3x týdně. Děkuji za odpovědi.

Reklama

Přidat komentář