Reklama

Bolavý jazyk

Láďa (St, 22. 2. 2012 - 21:02)

I já mám problém s jazykem...A na co je přesně tento gel?

Lada (St, 22. 2. 2012 - 21:02)

Dobrý den,dnes jsem našla...I já mám problém s jazykem a moje maminka.Doktoři neuměli pomoci ,až rada jedné paní,které trápíto samé.V lékarně si kupte MUNDISAL gel.Super pomůže,ale vyvarujte se alkoholu,silné koření atd... to co jazyk dráždí též ostré ovoce pomeranče ... Doufám,že to pomůže. Stojí asi 120kč

Severyn (Čt, 5. 1. 2012 - 08:01)

Dobrý den,

tak ten samý...Dobrý den, už jste na něco přišla s tím bolavým jazykem??

Jirka (Út, 15. 11. 2011 - 15:11)

Co se týče jazyka je vhodné nastudovat něco z čínské medicíny a indické medicíny ájurvédy. Na jazyku se zrcadlí vnitřní orgány, povlak na jazyku může sdělovat zahlenění organismu, to je velmi strohá informace. Je velmi důležité každé ráno po probuzení setřít opatreně z jazyka povlak škrabkou na jazyk, zamezí se tím vstupu toxických látek do organismu a tím si udržet zdraví více pod kontrolou. Po čase praxe vyčtete z jazyka mnohé. Pro nás na západě to zní divně, ale to jsou rady prírodních medicínských systémů. Nepochybně lepší, než se napchávat medikamenty. Pokud Vás tato informace zaujala, nastudujte a věřím, že mi dáte za pravdu.

Daniela (Út, 15. 11. 2011 - 14:11)

Mam bílý jazyk a vzadu...Dobrý den,dnes jsem našla váš příspěvek ohledně hrbolků na jazyku...mám tentýž problém a i strach aby to nebylo něco vážného...mohu se zeptat zda vás to ještě trápí a nebo už vám lékaři pomohly?!
Děkuji za odpověď

Jana (Pá, 23. 9. 2011 - 16:09)

poradí mi někdo. po...Dobrý den,

tak ten samý problém nastal u mne.Mam jazyk červeny, na něm jakoby rýhy a pocit mám jak kdyby jsem si ho spálila.Zatim jsem neprisla z ceho by to mohlo byt, ale je to celkem neprijemne.Jestli se u Vás neco zmenilo, prosim napiste.Dekuji

Dj (St, 27. 4. 2011 - 14:04)

Mam bílý jazyk a vzadu červené pupínky takový větší jakoby u mandlí. Trochu to tam šimrá bojím se aby to nebyla rakovina :(

Hela (So, 9. 4. 2011 - 14:04)

Ahoj, no ja brala antibiotika, měla nemocné ledviny a potom ten jazyk. Ošklivý a bolavý...Nikdo nezjistil, z čeho to mam a nic nezabíralo.
Dva roky se tím trapím a nakonec jsem si vzpoměla,na svůj osvědčený recept. Pyridoxin, Riboflavin a Thiamin...Tyto tři béčkové vitamíny brat a nejlépe stale. Po měsící bylo zlepšení a ted mam konečně od unora pokoj. Navíc to chraní srdíčko před vsokým homocysteinem. Ale nazaměnovat to s B-komplexem. Snad vam to někomu taky pomůže ! Kdo drží dietu, kdo chce hubnout a nejde to,tak taky to musí..Jinak tělo prostě nehubne moc dlouho.

libka (So, 9. 4. 2011 - 12:04)

poradí mi někdo. po dobrání antibiotik, jsem zjistila že se mi utvožil na jazyku jakési červené hrbolky a jsou velmi velké rýhy. je dosti červený, má někdo s tímto zkušenosti. zmizí to? děkuji Vám můj meil. prosím. [email protected]

Věra (Ne, 27. 2. 2011 - 14:02)

Já po 15 měs. těchto problémů s jazykem, popsala vše dopodrobna na HERECE, nadjěte si to...chodila jsem od lékaři k lékaři a žádná pomoc. Napsala jsem nakonec čín.lék.,mgr.Podhorné a astrolog.p.Havelkovi a všichni mi doporučili přípravy na onemoc.sliznnice v zážív.traku. A také jsem si nechala zjistit jak na to jsem s vitamínem B12, protože jeho nedostatek způsobuje podobné problémy, pochopitelně B12 mám úplně na spod.hraně a na test na Helicobacter mám pozitivní. Tady jsem vyčetla z r.2OO5 od p.Forejtkové, že jí byl také tento Helicobacter zjištěn (měla problémy s jazykem)a po přeleční ATB, vše přešlo a pry je v pohodě. Ale to je přece 11 let, kdoví jak je jí dnes, škoda, že se neohlasila. Tak uvidím, k to vše u mne dopadne a pak dám vědět...............

Iva Pejsarová (So, 26. 2. 2011 - 18:02)

Dobrý den, je mi téměř 50 let a asi dva měsíce mám pocit brnění jazyka nepřetržitě.
Většinou je to na špičce jazyka, ale stěhuje se i ke kořenu. Procházím různá vyšetření, ale zatím mi žádný lékař neřekl od čeho by to mohlo být a že se s tím ještě nesetkali. Poradí mi někdo?
Je to velmi nepříjemné!!!!Zdraví I.

Věra (Po, 21. 2. 2011 - 10:02)

Dobrý den všem, je škoda, že na chatu už není p.Forejtková, zajímalo by mě, zda trvalé problémy zmízely. Já jsem se právě dověděla, že test na přít.helicobacteru vyšel pozitivně, tudíž musím k lékářce...a co bude dál se, uvidí. S tímto probl."pálení,bolení" souvisi i deficit vitamínů B12. 14 měsíců hledám pomoc, hlavně na netu, protože lékaři vůbec nevědí, o co se jedná. Proto mě moc zaujala zpráva z r.2005 od P.Forejtkové S.Přeji hezký den, V.

pavel (Ne, 16. 1. 2011 - 10:01)

Dobrý den, je mi 20 let a...Přesně. Taky mám pocit, že po chlastu je to horší..Jak to pokračuje ?

dada (So, 4. 10. 2008 - 07:10)

skús navštíviť niekoho cez tradičnú čínsku medicínu (certifikovaného doktora-praktik ČTM), odpoveď že sa s tým musíš naučiť žit je absolutne alibistická...'

__utma=48467763 (Po, 22. 9. 2008 - 16:09)

je to přesně rok co jsem začala mít problém s jazykem.Na stranách jazyka se mi dělají červené fleky s bílým povlakem a to samé i na vnitřních stranách tváří.Neskutečně to bolí.Byla jsem i v Praze na oddělení sliznic,ale nic mi nedali,že prý mám sníženou imunitu.Nic nepomáhá,musím se stím naučit žít,řekla paní doktorka.Je to super.'

ml (Po, 8. 9. 2008 - 06:09)

rosťo.Slivku na jazyk.Nejsi Diblík????'

Návštěvník (St, 3. 9. 2008 - 13:09)

Vitamin C a B a bude to v pohodě. necucej žádné Halls ani ty ostré mentolové žvýkačky a nejez mléčné výrobky'

marek (St, 3. 9. 2008 - 13:09)

Já bych to zkusil slivovicí,nebo nejakým jiným silným alkoholem.Vypálit to.Třeba to bude bolet.Zkuste.Tá tak léčím všecko,FAKT:-))'

jarka (St, 3. 9. 2008 - 09:09)

jazyk odpovidam na dotazy ohledne jazyka,mam problem s jazykem jiz okolo dvou let,prestala jsem jist potraviny ,ktere drazdi sliznici,trosku to pomohlo,ale nijak zvlast moc.jinak jsem byla porad u lekaru na orl.kde jsem dostala ruzne leky a vodicky,ale velky efekt to nemelo.mela jsem strach z vazne nemoci,mam jazyk opet povlekly a na nem svetle fleky.vim,ze bych nemela kourit jsem kurak okolo 5-ti cigaret denne,rikala jsem to i u lekare-nekteri mi rekli.ze kourit nemam.a nekteri,ze nekourim moc,uz jsem i prestala,ale i zacala opet,jazk je obcas lepsi a obcas mi dava dost zabrqat,myslim,ze je to i psychikou a ze velkou roli hraji kvasinky.takze kazdemu,ktery tento problem trapi preji pevne nervy a zdravejsi jazyk ahoj njarka

6.6.2008, Jitka (Pá, 6. 6. 2008 - 07:06)

3/4 roku chodím po doktorech s problémemy, které se týkají trnutí, mravenčení levé půlky jazyka, někdy to přechází až do rtu. Nikdo si s tím neví rady, byla jsem na spoustě vyšetření - bez nálezu. Sama nevím, na koho se obrátit, aby mi pomohl.'

Reklama

Přidat komentář