Reklama

Celulitida

zuzanka (Po, 30. 8. 2004 - 23:08)

ahojky spolubojovnice! přečetla jsme si poměrně dost příspěvků- jak o krémech,tak o masážích. je mi 17,164/56 ,piju jen čistou vodu bez bublinek 2-4litry denně (jak kdy),snažím se jíst zdravě,trochu se hýbat.celulitidu mám 1.stupně a rozhodla jsem se pro to konečně něco udělat,aby zmizela. zítra se jdu objednat na vacupres v praze u iprea.jedna masáš+zábal stojí 350(doba:2hodiny),pujdu na to 6x.také si kupuji břečťanový krém za 80kč-jedné kámošce pomohl.doufám,že na mě budou mít čas co nejdřívě a můžu Vám napsat jak to se mnou vypadá.přeji všem méňě dolíčku na zadku a více ve tvářích :)))(jen ty po úsměvu:)))) )

Deny (Ne, 29. 8. 2004 - 21:08)

Ahoj,chci se zeptat,jestli někdo nevíte o odstraňování celulitidy přístrojem vacupress v Pardubicích.Hledala jsem to na internetu,ale zjistila jsem jen že je to vedle obchodního domu Kaufland.Zajímalo by mně kolik to stojí atd... Za jakékoli informace budu moooc vděčná.Díky moc a všem vám přeji úspěšné "válčení" s celulitidou.Ahoj

Renča (Čt, 26. 8. 2004 - 10:08)

Recept, papáníčko proti celulitidě:100g lískové oříšky, 100g mandle-rozdrtíme a dáme do 1 misky.100g lněné semíniko, 100g ovesné vločky - rozdrtíme do 2 misky.Každý den 2lžičky z 1. a 2. misky. Přídáme 5dkg světlých rozinek,1 lžícemedu a zakápneme slunečnicovým olejem. Konzumejem tuto dávku během celého dne(když si vzpomeneme)a to po dobu 3 měsíců. Dále dodržujeme pitný režim, správná zdravá životospráva, přidáme tělocvik a nějaké masáže. Já to jím už týden, dá se to. Uvidíme jaké to bude mít v závěru výsledky.

marie (St, 25. 8. 2004 - 12:08)

dnes v prima jízdě říkali recept na odbouraní celulitidy,nestačila jsem si ho napsat.Nemáte ho některá napsaný,bylz to semínka,vločky a tak něco.Díky

Nefertiti (Po, 23. 8. 2004 - 13:08)

Jo, to je jasné, že to cvičení nejlépe zabere, ale s tím krémem jsem myslela jenom jako doplněk. A hlavně je to opravdu o tom, že se kůže lépe vyhladí a i zpevní! A s tím těhotenstvím s tebou také souhlasím! I já bych se raději věnovala bříšku než celulitidě a až nějakou dobu po porodu bych řešila jak člověk vypadá a tak!

Demi (Pá, 20. 8. 2004 - 21:08)

Krem nezabere zadny,jediny ucinek je,ze kuzi vyhladi.Zabira stepper ve fitku,nebo schody,a perfektni vec svihadlo. Chodit plavat,a saunu vrele doporucuji.Litry tekutin.V tehotenstvi jsem ji mela taky hodne,pak se zase docela vytratila.Ale v tuto dobu bych spise sledovala rostouci brisko,nez nejakou pitomou cel..

Nefertiti (Pá, 20. 8. 2004 - 10:08)

Ahoj všem!Já osobně si myslím, že na celulitidu je nutné zautóčit z více směrů. Nejvíce pomáhá dostatečný pitný režim a to nejlépe voda bez bublin (a pokud možno neslazenou, aby se nezvyšoval energetický příjem a cukry, které se pak uloží!), pravidelné cvičení - aspoň nějakou tu minutku, úprava životosprávy (pokud se někdo stravuje né příliš vhodným způsobem - hodně smažených pokrmů, tučná a sladká jídla...toho je opravdu moc, ale kdyby někdo měl zájem, tak se mohu rozepsat!:-))), střídání teplé a studené vody na problémové části těla (výborná je sauna - chodím pravidelně a je to i super relax...) a jsou dobré i masáže - krásně to prokrví a to je také účelem. Je možno provést i automasáž, což není nic těžkého si promasírovat stehna. Já teď zkouším po cvičení vmasírovat gel na celulitidu od Avonu, tak uvidím!Vzkaz pro Petulu: myslím si, že v tom těhotenství se to prostě zhorší a někdy se s tím nedá nic dělat! Důležité je hodně pít! Po porodu při dodržování určitých pravidel se to určitě zlepší! To je můj názor.Hodně zdaru! :-)))

Jana (Pá, 13. 8. 2004 - 14:08)

V rádiu jsem dne 12.8.04 zaslechla recept Vlasty Libotovské na jakousi směs (vlašské ořechy, lněná semínka ...)která se v určitém množství užívá 3 měsíce se zaručeným (!!!) výsledkem.Bohužel jsem tento "recept" nezaregistrovala v plném znění a protože jsem už vyzkoušela všechno možné od krémů přes tablety a prozatím bylo vše pouze vyhozené peníze prosím o pomoc, zda někdo tento recept neznáte. Díky, Jana.

Ivca (Po, 2. 8. 2004 - 16:08)

Ja po zjisteni ze se Celuli1 stala Celuli2 zakoupila Dove - bylo to úplně na nic. Pak sem investovala do YvesRocher - 14-ti deni kura a jsem zase na te Celuli1 (vysledek asi po 10 dnech ze 14). Ale stejne mam pocit, ze to zabralo jen proto, ze to jeste nebylo tolik videt. Pokud by ta Celula byla trochu vic rozjeta, tak to je asi na nic. No, kdo ji nema moc, muze to zkusit, ale je to draha sranda. Ja ji koupila v "AKCI" asi za 600 jinak 850 :-(

aladin (Út, 27. 7. 2004 - 20:07)

Nejnovjější novinky....

Iva (Pá, 23. 7. 2004 - 11:07)

Taky jsem měla Cellu-Fix od firmy Styx a nic moc. Možná mi trochu zhubnul zadek, ale celulitida na něm zůstala. Takže si to nekupujte, je to k ničemu. Radu bohužel žádnou nemám, taky zkouším, pátrám a bojuju s celulitidou.

Sisi (St, 21. 7. 2004 - 12:07)

Slyšely jste některá o novém přístroji Dermosonic? Prý jsou s ním super výsledky, ale bohužel žádný salon v mém okolí léčbu celulitidy neprování ...

petula (Út, 20. 7. 2004 - 16:07)

Ahojky, prosim, muzete mi rict, jak je to se zhorsovanim celulitidy v tehotenstvi? Pry se vylucuje nejaky hormon, ktery zpusobuje, ze kuze ztraci elasticitu. Pred otehotnenim jsem byla sice stihle postavy, ale mela jsem uz sklony k delani dolicku. Ted jsem v 6. mesici a dost se to zhorsilo, pozoruju to totiz i na horni casti pazi, po stranach trupu, o zadecku a stehnech ani radsi nemluvim. Zkousim to mazat, masirovat, taky se snazim pohybovat. Ale zda se mi, ze se zlepsuje jen "svrchni" cast kuze a ty doliky tam jsou porad. Je mozne, ze se to po porodu zlepsi samo od sebe, nebo uz takhle zustanu? No nejak bych to tedy musela skousnout :o) Pokud mi poradite, tak diky.

Tutinka (Čt, 24. 6. 2004 - 22:06)

Hele holky,kaslete na vsechny chemicky preparaty a vyzkousejte studenou sprchu.3krat tydne si sprchuji zadecek a stehna studenou vodou a celulitida nikde.Taky obcas cvicim a snazim se jist zdrave.hodne zdaru.papa

Květa (Po, 7. 6. 2004 - 13:06)

Ahojky,já používám gel od Avonu CELLU-SCULPT a docela mi pomáhá,mám již několikáté balení a celulitida se mi zlepšila tak o 70%.Sice tam je pořád,ale o poznání méně. Tak uvažuju o Vacupresu.Papa

Evik (Ne, 23. 5. 2004 - 16:05)

ahojky vsem!Take patrim k tem 80% zen,ktere trapi nebo spise primo stve celulitida.Ja osobne jsem vyzkousela uz spoustu zarucenych pripravku.Tablety Cellasene,ktere me staly spoustu penez,jsem uzivala cca 3mesice,a vysledek zadny.Snad jenom,ze uz mi tolik nenatekaly nohy. Pak jsem zkusila i Vacupress,nejen ze to bylo strasne bolestive,ale mela jsem pekne modriny a popraskane cervene az fialove zilky,ktere vypadaly snad jeste hur nez samotna celulitida.Byla jsem na tom celkem 6x,ale opravdu jsem nevidela zadne vysledky.Nyni pouzivam asi mesic novy krem od Vichy Liposyne a od Biothermu Cellul Schock a musim vam holky rict,ze je to zabralo.Konecne!! Neni to sice uplne pryc,ale mnohem mnohem lepsi.Ale nemyslete si,ze se jenom mazu,taky jsem zacala trochu pravidelne cvicit na moji oblibenou videokazetu od Claudie Schifer.To jeji cviceni mi vzdycky pomuze,kazeta je sice stara uz asi 9let,ale u me fakt zabira.A mimochdem moje nejlepsi kamaradka vazi asi 100kg a kdybyste videli jeji nohy,proste zadna celulitida!!!Strasne jsem se rozepsala,tak uz koncim a preji vam vsem DRZTE SE.

Jana (So, 22. 5. 2004 - 20:05)

Perfect Slim se dá koupit v každé větší drogerii- například v DM drogerii nebo v Droxi ho mají určitě. Mě osobně však vůbec nepomohl a podle testu MF dnes (který vyšel v Mladé frontě tuším vloni)je na nic. Ale není nad osobní vyzkoušení.

iveta (So, 22. 5. 2004 - 17:05)

Ahoj Sisi,kde jsi ten Perfect Slim koupila?

HL Internationa (Čt, 20. 5. 2004 - 21:05)

Programy pro pohodlnou kontrolu váhy Naše patentované produkty Vám snadno pomohou snížit váhu. Jsou vytvořeny na přírodním základě, neobsahují léky, chemické přísady a nemají žádné vedlejší účinky (kromě lepšího zdraví, nárůstu energie a stálého úbytku váhy) a jsou naprosto bezpečné pro každého. Dokonce i děti a lidé, kteří užívají denně léky je mohou používat.Vyrobeno z přírodních zdrojů. Žádné léky. Není nutné cvičit. Schváleno lékaři. Bez hladovění. Příliv energie. Můžete stále jíst oblíbená jídla a přesto hubnout. Naše zásada je zhubnout jednou a navždy. A tak navíc budete mít svého osobního poradce, který Vám pomůže dosáhnout úspěchu s našimi programy. Možná si říkáte: "Nerozumím tomu, proč moje váha nenápadně, ale stále přibývá, zatímco jím buď stejně nebo dokonce méně jídla??". Lidský organismus je geniální továrna na přežití. S přibývajícími léty snižuje tělo spotřebu energie a tak přibíráme kila, aniž bychom začali jíst víc. První, co většina lidí při nadváze zvolí, je míň jíst, což vede k nedostatku živin a nadměrnému ukládání energie (tuků) ze stravy. Ale žádná drastická omezení ani diety nejsou řešení! Pokud z jakéhokoliv důvodu začnete omezovat přísun živin, byť třeba jediné, tělo se začne bránit a naopak má tendenci si dělat větší zásoby. A tak, po krátkodobém úbytku váhy, začíná opět váha přibývat ještě rychleji. Navíc, aby tělo šetřilo energií, zpomalí metabolismus a vy pozorujete větší únavu. Celková kondice a zdraví se ještě víc zhorší. Pokud jste za posledních 5 - 10 let nabrali 5,10..20kg, znamená to, pokud nic nezměníte, že za dalších 5-10 let budete mít 10,20..40kg nadváhy a s tím pochopitelně spoustu zdravotních problémů plynoucích z nadváhy. Naštěstí je tu řešení: Váš osobní program hubnutí a správné výživy, který předevšímvyživí Vaše tělo a pomůže Vám dosáhnout ideální váhy.HERBALIFE!!!

Hana (Čt, 20. 5. 2004 - 00:05)

Chcete se zbavit nepěkné celulitidy navždy?? Poradím zdarma na www.hubnete.yz/hanny nebo tel. 728830403

Reklama

Přidat komentář