Reklama

Celulitida

Vendula (Po, 2. 2. 2004 - 08:02)

Chtěla bych se zeptat,zda je velký rozdíl mezi vauovými masážemi a lymfodrenážemi. Jsem z Jeseníku a tady vaukové masáže nikdo nedělá. Děkuju moc za Vaše rady,nejlépe na mail berusatko1"seznam.cz

Lenka (So, 31. 1. 2004 - 16:01)

Chtěla bych se zeptat jaký je rozdíl mezi vakuovou masáží pomocí baněk a pomocí přístroje vakupres.Protože ošetření pomocí baněk stojí 120 Kč a vakupresem kolem 400 Kč.

Sona (Ne, 18. 1. 2004 - 08:01)

Ahoj, jen jsem se chtela zeptat, kam jsi na vacupress sla? Prece jen je vetsi mnozstvi firem, kde ji provadeji, ale vysledky byvaji jine...Predem diky za odpoved. S.

Vlaďka (Pá, 2. 1. 2004 - 18:01)

Jsem z Hradce Králové a měla bych velký zájem o vacumpress. Může mi někdo poradit kam zajít? Díky Vlaďka

Martina (Út, 2. 12. 2003 - 11:12)

Johanko, s tím vysavačem to fakt funguje? 15 minut jsi masíruješ jednu noho, nebo co tím myslíš jednu stranu. A holky,máte někdo zkušenosti s přístrojem Cellesse (nebo tak nějak se to píše)?

Petra M. (Po, 10. 11. 2003 - 21:11)

Holky máte některá zkušenosti s krémem - Thermobalsam original od AOK, jedná se o přírodní kosmetiku, která není drahá - 260,- Kč. Co říkáte?

Mar. (Pá, 7. 11. 2003 - 19:11)

DODATEK - nejsem nějak obézní, no nějaké to kilčo dolu by možná dolu mělo jít, ale v podstatě jsem v normě. Denně vypiji min 2 l tekutin, přev. čaje /ovocný/ popř. minerálku.

Mar. (Pá, 7. 11. 2003 - 19:11)

Paní doktorko - prosím mám stále hrozně studená stehna, spíše zezadu a z boku, takový pocit jako spálené od mrazu. Asi je to známka, tedy spíše signál celulitidy, věk na to mám /50/, ale při pohledu na nohy to není patrné, ale po ztlačení již samosebou ano. Prosím o radu jak se na to díváte a zda je tomu skutečně tak, nebo je to jen špatné prokrvování, ale tomu moc nevěřím. Moc děkuji za Vaši ochotu.

Sisi (Út, 4. 11. 2003 - 11:11)

Hani, tady je adresa na salony v Ostravě, zkus je obvolat, možná ti poradí http://www.mise.cz/program/kultura_tela.htm.Napiš jak jsi dopadla, ahoj :o)

Hanka (Ne, 2. 11. 2003 - 22:11)

Ahoj jmenuji se Hanka a mam 20let.Jsem nestastna,protoze celulitidu mam vsude-na stehnech vepredu,na boku,vzadu,na hyzdich a dokonce i na lytkach!Jeste jsem to u nikoho nevidela.Jsem stihla a v obleceni mi kazdy mou postavu zavidi,ale kdyby vedeli!Stydim se chodit v lete v sukni-dokonce mam strach ukazovat sve lytka.Pravidelne cvicim a delam si masaze,ale vypada to,ze mi zustana naporad.Pokud mi nekdo dokazete poradit budu moc stastna.Jsem z Ostravy,tak pokud vite treba o nejakem salonu kde by mi mohli pomoct budu moc rada.

Eva (Pá, 31. 10. 2003 - 11:10)

Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s masážním přístrojem Cellesse.Uvažuji o jeho koupi, ale nevím, jestli to nebudou vyhozené peníze.

Janina (Pá, 24. 10. 2003 - 11:10)

Milá Natálie, je sice hezké, co píšeš, ale myslím, že všechno to snažení neplatí možná úplně pro všechny. Možná, že tobě pomáhá střídmý styl stravování, pravidelné cvičení a masáže, ale věř mi, že já to vše provozuji taky a přesto celulitida nikdy úplně nevymizí. Proto nevidím nic špatného na tom, když si chce někdo připlatit a dopomoci k lepší postavě. To je každého věc. Tvé otázky typu: "říká vám něco zdravá strava.." atd. nejsou na místě.

Markéta (Ne, 12. 10. 2003 - 12:10)

Je pravda,že musíte hlavně hodně pít,protože musíte tělo zbavovat toxinů!Ale HLAVNĚ nepijte vody s bublinkama!!! To je velká chyba!!!

Hanka (Ne, 12. 10. 2003 - 10:10)

Koupila jsem si zeštíhlující sprej od Yves Rocher. Stehna jsem měla vyhlazená již za týden. Doporučuju k tomu masáž válečkem, sprchování studenou vodou a rozumnou dietu. Potom vyzkoušejte zeštíhlující emulzi od Yves Rocher. Za 3 týdny se celulitida zmenší o 70%. Věřte mi, mam ji od 16 let. Dieta: Ráno bílý jogurt, celozrnný chléb, pár kuliček vína. Oběd: Rajčatový salát s ovčím sýrem, celozrnné pečivo. Večer ovoce. Přes den hodně pít. Dobrá je aquila.

Johanka (Čt, 25. 9. 2003 - 15:09)

Trapilo me to same, Vaha 55 kg, vyska 168. Celulitida na stehnech i zadku jako hrom. Kdysi jsem vycetla nejakou metodu prokrvovani a uvolneni lymfy pomoci podtlaku. Takze staci obycejny vysavac nastaveny na nejnizsi vykon a prejizdet (vcucavat) postizena mista asi tak 15 min. kazdou stranu, pak namasirovat lufou (10 min), namazat kremem (nebo detskym olejickem) to vypada i lepe.Tohle vsechno asi tak dvakrat tydne. Za mesic jsou videt pokroky. Me to tedy pomohlo. Celulitidu ted vidim jen kdyz si zmacknu stehno. Kdyz stojim videt uz moc neni. Nejrychleji jde zadek. Pomalu jdou zadni strany stehen. Ale jak u koho. Vyzkousela jsem to akorat na sobe. Preji Vam mnoho zdaru at uz se te mrchy zbavujete jakkoli.

Teri (St, 24. 9. 2003 - 11:09)

Zdravím všechny ženy a dívky bojující s celulitidou. Chci se zeptat, jestli některá z vás má zkušenost s tabletami Celassene (prodávají v lékárnách a kosmetických prodejnách a slibuje zničit cel. zevnitř). Díky za odpověď Teri

simona (St, 27. 8. 2003 - 14:08)

Myslím si, že celule je individuální problém. Já například problémy s váhou nikdy neměla, chodím 3xtýdne na aerobick, 1x týdne na aquaerobick, jezdím na In-line, na kole, rochním se v hydromasážní vaně, snažím se jíst zdravě /nepoužívám cukr, nejím knedlíky a omáčky, piju min. 2l denně/. A přesto mám celulitidy na stehnech a zadku dost.Naopak mám spoustu kamarádek, které se v jídle naprosto neomezují, necvičí a mají krásná hladká stehna. Tak to mi vysvětlete, čím to je? Ani sex na ní nepomáhá. Je to hnusný.

Zuzana (Ne, 24. 8. 2003 - 21:08)

Vite,co pomohlo me? (nerikam,ze stoprocentne,ale tak z 80%). Pokud mate trosku nadvahu, tak urcite jist min (ale pravidelne), nejist veci obsahujici toxiny, pit koprivovy caj, natirat se anticel. kremy (presne zpusobem jak psala Lenka),hodne pit vodu, ale HLAVNE cvicit na nohy. Ale CASTO! Ne jednou nebo dvakrat tydne,tady je totiz strasne dulezita pravidelnost. Zjistete si par cviku na stehna a zadek,cvicte je kazdy nebo min. kazdy druhy den tak dlouho,dokud vas nebudou svaly palit a verte,ze se cel. zmirni! Rikam ZMIRNI a to viditelne,nevymizi uplne,ale i to je dobre,ne? FAKT to funguje prisaham,ale je to celkem drina.

Lenka (Ne, 24. 8. 2003 - 21:08)

Souhlasim Alanko! Hlavne s tim,ze kluci si toho fakt moc nevsimaji a ty vyjimky,co vsimaji,at jdou nekam,no ne?!Vsak my je taky nebuzerujeme kvuli ridnoucim vlasum a zvetsujicim se brichum. Ale jeste jeden poznatek tu chci pridat - a sice,ze zalezi na tom, jak se kremy proti cel. nanaseji.Musi se nanaset na cele nohy od kotniku lehkou masazi (tahem) az po trisla,jedine tak podpori lymfaticky obeh, nema cenu je naplacat jen na zadek nebo horni cast stehen krouzivymi pohyby,je to hodne o masazi ve smeru lymfatickych cest.

Alanka (Čt, 21. 8. 2003 - 16:08)

Já se nezlobím.Dlouho jsem nenapsala moje poznatky. Tenkrát jsem kvůli celul. a díky těmto diskuzím přestala brát antikoncepci. Používala jsem Cello Gel od f. STYX a dělala vše možné (masáže, pohyb, masážní punčochy, hodně se inform, ...) tedy bez navštěvování salonů. Musím Vám sdělit, že mi připadá že jak se jednou celulitida dostane pod kůži, jako by se naprogramovala do buněk a potom už byla jen méně nebo více vidět napovrch, ale nikdy nezmizela. Nejvíc mi pomohlo jedno jediné, a to zhubnout. Jsem jako lunt, ale stehna mám. Když zhubnu, tím mi "splasknou" tukové buňky a celul. není vidět. Také pomáhají masáže a ten Cello gel je dobrý, ale sám nic nezmůže. (Viz moje předešlé články). Přiznávám, byla jsem proti antikonc. potom hodně zaujatá - díky literatuře, ale nyní ji musím - chci brát znovu, po pár letech odmlky mám Jeanine. Myslím že na to nemá teď už vliv. Možná mi ji způsobila poprvé, ale nyní není rozdíl, kdy jsem HA brala a kdy ne. Byla jsem nyní u moře a docela mi to pomohlo mít nový pohled. Věřte, 99,9% žen a dívek na pláži mělo celulitidu vidět. A někteří muži. Alespoň mi to dodalo sebevědomí. Je jí všude hodně. Potom jsem už takové komplexy neměla. Také jsem hodně přemýšlela - čím dál víc ji mají muži a lidé s hodně pohybem, takže přehodnocuji moje názory odkud se vlastně bere. Mají ji i ženy co nikdy HA nebraly, co sportují a zdravě jedí. Je to asi velmi individuální záležitost, jako u nemocí. Já osobně bych vsadila na masáže - rozválcovat tuky. Na jednom místě nohou, kde jsem se hodně dřív masírovala, tam jí dosudí nemám (ale je to jen kousek těla). Začínám se s ní normálně smiřovat. Také se tu hodně debatovalo ohledně pohledu mužů. Nikdy jsem nepoznala, že by si toho nějaký můj kluk všiml, šílela jsem sama. Když jsem to jednou ukázala, řekl že takovou blbostí by se vůbec nezabýval. Když to nevadí jim, tak proč se až tolik trápit. Chytnou vás klidně za zadek a vůbec jim nic nepřipadá zvláštní. Zdá se mi, že se celul. při měsíčním cyklu mění. Že po menstruaci je méně vidět atd. Některé dny víc, jindy míň. Také podle tlaku venku - když mi natečou nohy, prsty a pod očima,tak je více vidět. Tak holky, přeji moc zdaru a zase až tak se moc netrapte! Také věkem pro vás bude důležitější víc a víc jiných věcí. A vyzkoušejte si samy na sobě, co vám zabírá. Každé zabírá něco jiného. Ahoj a pište!

Reklama

Přidat komentář