Reklama

Celulitida

Blanka (Út, 13. 5. 2003 - 00:05)

Ahoj holky, chci se zeptat jestli nemáte náhodou někdo zkušenosti s masážním přístrojem CELLESSE

Blanka (Po, 12. 5. 2003 - 12:05)

Ahoj holky, nemáte náhodou někdo zkušenosti s přístrojem proti celulitidě CELLESSE?

romana (Pá, 9. 5. 2003 - 09:05)

Ahoj Moniko, zjistila jsi provádění vakuových masaží v okoí Pardubic?Jaké jsou Tvoje zkušenosti? Děkuji

Katka (St, 7. 5. 2003 - 21:05)

Mám také celulitidu,je mi 40 let. Nikdy v životě jsem antikoncepci nebrala.Myslím,že antikoncepce není příčinou.

Zuzka (St, 7. 5. 2003 - 19:05)

Holky,zaznamenala jste některá z vás už výsledky v souvislosti s používáním toho nového gelu od Avonu?Uvažuji že si ho koupim,ale ráda bych nejdřív zjistila jestli funguje.Dík

Lenka (Čt, 1. 5. 2003 - 12:05)

Ahoj holky,tak vám chci poradit,sdělit moje zkušenosti s celulitidou-myslím,že nejenom v mém případě půjde o nekončící boj.V zimě jsem si řekla dost-vážila jsem o dobrých 7 kilo více a celulitida se mi extrémně zhoršila.Teď po 3 měsících mám 6 kilo dole a celulitidu mnohem lepší-mám ji,ale opravdu mírnou.Takže ,co mi pomohlo-sport(běh,plavání)-před během používám skořicový mazážní gel a L-karnitin.S tímto gelem(od firmy Meditera¨Brno,500g cca 110 Kč) si snadno můžete samy udělat skořicový zábal-jednoduše natřít,zabalit se do potravinové folie(koupíte ji v drogerii za cca 22 Kč),frotého ručníku a šup pod deku a vydržet co nejdéle-při sledování televize,myslím,žádný problém:o)Dále-doporučuji dřevěný mazážní kartáč na celulitidu-takže denně namasírovat a pak nanést přípravek na c.(osvědčila se mi Siluleta o Ryoru nebo břečťanový gel od téže firmy)anebo další varianta -skořicový gel smíchat s 100% přír. cypřišovým etérickým olejem s fenyklovým olejem(používají se pro aromaterapii).Zkrátka tyto dva eterické olejíčky smíchám půl na půl(do lahvičky z tmavého skla!) a na každou nohu dávkuji 2 kapky -smíchám se skořicovým gelem těsně před použitím-asi nejůčinější-ovšem bez masáží bude efekt nulový!!!!Tak snad jsem aspoň některým z vás pomohla.

Lucka (Pá, 25. 4. 2003 - 12:04)

Můžete mi prosím napsat kde se metoda Vacupress dělá v Olomouci. Děkuji Lucka (luciewr"seznam.cz)

Mirek (Pá, 25. 4. 2003 - 10:04)

Špás to ani tak není, jen je to kvalitní, prověřené a hlavně účinné. Docela dlouho to vydrží. Myslím obsah.

jana (Čt, 24. 4. 2003 - 23:04)

Mě skvěle pomohly lymfatické masáže a skořicové zábaly. Ve Zlíně stojí lymf.mas. nohou 120Kč za hodinu!! Levný,co? Šla jsem na 10, k tomu trochu cvičila a dost jsem zhubla a celulitida skoro zmizela. Ptejte se v Salonu Fashion na paní Gajdošíkovou. Můžu s čistým svědomím doporučit.Pa.

Sisi (Čt, 24. 4. 2003 - 14:04)

trochu drahý špás, zas tak hroznou tu kůžičku nemám

Miroslav (Čt, 24. 4. 2003 - 09:04)

Je to sada dvou krémů a používají se současně. První pomerančovou kůží zvláční (mikromasáž) a druhý ji vyhlazuje. Stojí dohromady 1750,- Kč. Kdyžtak jsem na e-mailu MiroslavSury"seznam.cz

Sisi (Čt, 24. 4. 2003 - 08:04)

Mirku jaky nejaky pripravek? Za kolik?

Miroslav (St, 23. 4. 2003 - 14:04)

Vím, že je tady asi půl roku na trhu nějaký přípravek proti celulitidě a ten je snad přímo zázračný. Na dotek je prý znát rozdíl po dvou dnech až po týdnu a na pohled tak za 1 - 2 měsíce.

silvie (So, 19. 4. 2003 - 21:04)

pokožce to v žádném případě neprospěje.

Lenka (Po, 14. 4. 2003 - 18:04)

Ahoj, myslím, že cvičení v neoprénu je blbost jak mraky. Tuk přeci nevypotíš, ale můžeš si zadělat na slušnou kvasinkovou infekci.

Alena (Pá, 11. 4. 2003 - 09:04)

Ahoj Martino,to mě mrzí, že je to u tebe takhle. Já totiž v podstatě neznám člověka, který kávu nepije, jen můj přítel, ale to je sportovec a postavu má krásnou. Ale jak jsem psala, pomohlo mi to a velice viditelně. Ahoj Ála

Martina (Pá, 11. 4. 2003 - 08:04)

Ahojky Ali,jsem ráda, že ti pomohlo přestat pít kávu, ale dost pochybuju o tom, že to je ten způsob, jak se toho zbavit. Já třeba kafe nepiju vůbec, ani alkohol, nekouřím, sladím medem, denně piju minimálně 2 litry vody a mám ji pořád a horší a horší. Ale tobě to pomohlo a já ti věřím a přeju ti to. Já dneska jdu u nás poprvé na nějaký anticelulidový program, prý zaručeně fungující. Pak napíšu, jak to fungovalo. Pa. Martina.

Lucie (Čt, 10. 4. 2003 - 11:04)

nemáte někdo zkušennost s novým chladivým gelem na celulititu od Avonu?

Alena (Čt, 10. 4. 2003 - 10:04)

Ahojky,chci jen napsat jeden můj poznatek týkající se celulitidy. Já jsem ji totiž měla hodně vidět. Tak jsem po přečtení spousty článků a rad jak se jí zbavit přestala používat umělé sladidlo, pepřit, a hlavně jsem úplně přestala pít kávu kterou miluju (a kvůli jejímuž vynechání mi bylo asi týden špatně - už jsem na ní byla trochu závislá, asi, pila jsem denně tak 3-4) ale asi po 14 dnech jsem měla OPRAVDU velkou část celulitidy pryč. Vůbec bych nevěřila, že to takhle pomůže. A pořád se to lepší! A teď už se tedy kávy ani toho ostatního ani nedotknu, protože mám pocit, že to za to nestojí. Zkuste to, každá jsme sice jiná, ale můžná to pomůže.

draza (Čt, 10. 4. 2003 - 08:04)

Ráda bych si přečetla názory na cvičení v neoprénových kalhotách. Myslíte, že to pomůže dříve zhubnout a snížit příznaky celulitídy? Já sem si kalhoty obstarala, cvičím v nich a je pravda, že se pod nimy opravdu spotím. Jestli to bude mít nějaký rychlejší viditelný účinnek uvidím, zatím necvičím dlouho.

Reklama

Přidat komentář