Reklama

Celulitida

Sisi (St, 9. 4. 2003 - 10:04)

V Ostravě je dělají myslím ve studiu Spirála v centru, taky je něco ve Výškovicích.

janina (Út, 8. 4. 2003 - 22:04)

nevite nekdo kde se delaji tyto masaze v ostrave???

Martina (Út, 8. 4. 2003 - 07:04)

Upřímně tomu gelu od Avonu moc nevěřím. Možná jako prevence pro ty, které celulitidu ještě moc nemají. Tem krém předchozí taky nestál za nic, ale to je asi individuální. Na někoho to může působit a na někoho ne.

hanka (Po, 7. 4. 2003 - 18:04)

Holky,potřebuju poradit,jakou máte zkušenost s metodou Bailine.Jak je účinná a jestli se tam vyplatí jít. A ještě bych ráda znala váš názor a zkušenosti s lymfatickou drenáží.Dík moc.Hanka

Eva (Po, 31. 3. 2003 - 10:03)

Salon Monet znám, nebo spíš znala jsem,byl při povodni úplně vyplavený a dodnes to nefunguje. A co ty tablety Cellasene?

Sisina (Po, 31. 3. 2003 - 08:03)

Vždyť je to úplná novinka. Tak jak mohl někomu už pomoct. Já si ho koupím určitě, a to hned zítra! Mohly bychom si potom sdělit dojmy. Čau S.

Petra (Ne, 30. 3. 2003 - 13:03)

Čau holky,máte některá nějaké zkušenosti s tim novým gelem od Avonu?Přemýšlím,že bych ho koupila.Pomohl některé z vás?

Eva (Pá, 28. 3. 2003 - 09:03)

Ahoj Evo,já chodím v Praze do salonu Kurunka v Korunní ulici, ale prý je nějaké nové super centrum na Praze 1. Jmenuje se to Monet a je to snad v Klimentské. Snadno to ale najdeš na netu. Mají tam asi 5 různých druhů masáží proti celulitidě,včetně Vacupressu. Je to tam i levnější, píšou 30 min za 390,- Kč. Já chodím do Korunky 20 min za 400,- Kč. Zdraví Tě Tvoje jmenovkyně Eva. P.S. Jestli tam půjdeš, napiš jaké to tam je a jaké máš výsledky.

Eva (Pá, 28. 3. 2003 - 09:03)

Ahoj Matino,já jsem z Prahy, takže na masáže chodím v Praze. Ve Zlíně o ničem nevím, při hledání jsem narazila pouze na Studio Linie v Brně. Třeba ti někdo poradí. Masáž stojí 400,- Kč na nohy a zadek + 100,- Kč hubnoucí zábal (mimichodem po něm teda nehubnu, ale je potom krásně hladká a hebká kůže). Eva

Eva (Pá, 28. 3. 2003 - 08:03)

Poradíte mi někdo kam chodit na masáže proti celul. v Praze, nejlépe 1 nebo 4? Máte zkušenosti s nově propagovanými tabletami Cellasene? Zdravím všechny!

Martina (Pá, 28. 3. 2003 - 07:03)

Ahojky Evi, jsem ráda, že se ti tak daří. Chtěla jsem se tě zeptat, kam chodíš na ty masáže a kolik to tak stojí. Chtěla bych sehnat nějaky salón v Kroměříži nebo ve Zlíně, ale vůbec nevim, kde mam hledat. Poradíte někdo?

Eva (Čt, 27. 3. 2003 - 11:03)

Ahoj holky, tak se do vaší diskuze hlásídalší oběť celulitidy. Asi tak před měsícem jsem si řekla,že takhle už to dál nejde a že s tou hrůzou musím něco udělat. Hodně jsem si o této nemoci přečetla a každému, kdo to udělá,musí být jasné, že nějaké zázračné gely a domácí masážní přístroje nepomůžou. Tak jsem na to šla radikální změnou:1.začla jsem skutečně hodně pít - 3 litry minerálek a ovocných čajů BEZ CUKRU denně (předtím jsem vypila stěží 1 litr za den)2.začla jsem cvičit a to všechny možné formy-od tance po posilovací formy aerobicu, chodím teď tak 3-4x týdně (předtím jsem se téměř ani nepohnula)3.chodím na masáže přístrojem Vacupress. Řeknu vám,žádny med. Je to dost nepříjemné a někdy to i pěkně bolí.A nesmíte věřit zázrakům, které na začátku slibují-řeknou vám,že bude stačit 5-10 masáží (já jdu teď na 12.) a že vám potom zhubnou stehna až o několik centimetrů (mně se možná hnuly tak max o 1 cm).To ale není účelem, účelem je odstranit celulitidu.Ale všechno tohle dohromady ÚČINKUJE!!! Po 1 měsíci se mi celulitida zlepšila ze 3. stadia (to je to nejhorší, kdy je celulitida vidět již pouhým okem bez mačkání) na 1. stadium (to je vidět jen když si kůži opravdu silně zmáčknete)Takže do boje! Držím vám palce. Eva

petra (Ne, 9. 3. 2003 - 01:03)

Teď přišel Avon s nějakým super gelem, který se nemusí složitě vmasírovata a slibuje zázraka, ale kupodivu - netahá z Vás tisíce, můžete si koupit malé balení za 39Kč a to e-mailem na www.happy-animals.cz/avon a nebo si na tuhle adresu napsat o katalog. á už jsem ho (v původním balení) používala lét. Celulitidu nemam, trochu cvičim a hoooodně piju vodu BEZ bublin a čaje.

méďa (Pá, 28. 2. 2003 - 09:02)

dobrý den, máte některá zkušeností s přístrojem LPF-Cellu? Má to být nějaká převratná novinka velmi úspěšná pro boj s celulitidiskem.

Kristi (Čt, 6. 2. 2003 - 17:02)

Chodím na Bailine, nic příjemného ani levného, ale celulitidu to docela "drtí". Mezitím mažu gelem od AVONu, který se nemusí vmasírovávat (nejsou dobrovolníci :-), na každodenní masírování prostě nemám čas.

SARIK (Po, 13. 1. 2003 - 21:01)

Dobrý večer.Vážení, chtěla jsem se zeptat,kde se provádí metody:lipoplaning,mezoterapie nebo fyzikálně chemická elektrolipolýza, jaké jsou ceny těchto metod. Děkuji.

Martinka (Po, 13. 1. 2003 - 15:01)

Ahojky holky, já se nesnažím koktejlem shodit celulitidu. Jsem štíhlá a se svou postavou jsem celkem spokojená, teda až na tu celulitidu. Jen jsem to zkoušela, protože mamka jej pila. Taky to na celulitidu není dobré, protože takový koktejl obsahuje hodně cukru, což rozhodně nepomůže, a navíc se říká, že když zhubnete, tak celulitida se tím víc objeví. A k tomu přístroji Cellesse: nechci tím vyřešit svůj problém, jen jsem myslela, že jako doplněk k mému snažení bude účinný. Loni jsem jedla zdravě, 3x týdně chodila do posilovny, mazala se různými gely a vše bylo k ničemu. Léto jsem jakžtak přežila, ale letos, pokud to půjde takhle dál, nebudu moct vůbec v létě v plavkách.Holky, navic mě politujte, dnes mi nějakej hajzl v tramvaji ukradl pěněženku s všema dokladama, tak mam náladu pod psa. Martina.

jana (Pá, 10. 1. 2003 - 20:01)

Ahoj Martinko, vidím že ti už Míša správně poradila, kde přesně hledat. Jestli se ten přístroj vyplatí kupovat, to nevím. Určitě pracuje na správném principu (vakuum a podtlak), určitě to bude individuální. Jen tě chci poprosit, abys přehnaně nevěřila nápojům typu Ultra fit and slim. Ten tvou celulitidu neodstraní a pokud potřebuješ shodit nějaká kila, tak hlad s ním budeš pociťovat tak jak tak. Já vážím při výšce 166 cm 52-3kg a celulitidu (i když zatím mírnou)mám. A co je nejhorší, objevila se v průběhu posledního roku. Jsem přesvědčená, že zásadní vliv na ni má hormonální antikoncepce, no a také nedostatek pohybu. Nevím, zda se nám ji podaří pokořit, ale určitě vzájemné rady, tipy a podpory na těchto stránkách jsou k tomu klíčem. Všechny zdravím. Jana

Neona (Čt, 9. 1. 2003 - 11:01)

Jeste jsem chtela dodat, dost podstatnou informaci. Ten kdo pouziva ruzne pripravky na odstraneni celulitidy a dari se mu to, neni to skutecne jen zasluha techto pripravku, ale hlavne jejich vytrvalosti a peclivosti.

Neona (Čt, 9. 1. 2003 - 11:01)

Masazni pristroj Philips, tedy spise strojek mam jiz skoro dva mesice! Koupila jsem ho v Elektro Wordu v Pruhonicich, vsude stoji tak kolem 2.400,-. A musim Vas damy zklamat. Poctive jsem masirovala ne 3x ani 4x tydne ale min. 6 dni v tydnu jsem masirovala peclivych 30 minut a vysledek? Temer 0. Nejsem zadny burtik merim 160cm a vazim 56 kg, a ty 4kg co mam navic je cista celulitida na stehnech a zadku nabrana behem posledniho 1,5 roku! Nikdy jsem s tim problemy nemela, ale dnes se skutecne nepoznavam a zaruceny recept na zhubnuti mam, teda aspon muj a to je stres, bohuzel jsem spokojena, tak pekne kynu. Dokud nas mile damy pres nos neprasti poradny duvod, proc se opravdu pohybovat a nemlsat, tak diky ruznym praskum, lekum, masaznim pristrojum a mastickam, tak se toho nezbavime! Finance pro me nejsou zadnou prekazkou, takze to, posledni co se da skutecne za penize udelat je, pekne si to nechat odsat, ale na takove zakroky si myslim, ze nikdo z nas nevypada tak strasne, takze hodne zdaru, nic ani nikdo Vas toho nezbavi, jen Vy sami svou pevnou vuli. I kdyz je mi jasne, ze to je ten neobtiznejsi zpusob!!! Ja uz na tom pracuju!

Reklama

Přidat komentář