Reklama

Celulitida

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2002 - 13:09)

Pro Joly - Myslis-li Celogel, myslis tim CelloGel od STYXu nebo neco jineho, jiny Celogel s jednim L od jine firmy? Chci ho koupit, ale zvazuju to, je to celkem dost penez, ale zase se tu pise, ze to pomaha.... I ty pises, ze Celogel je c.1, jenze nevim, jestli myslime ten stejny, tedy CelloGel. Mozna zbytecne slozitej nazev, proto si mozna jen nerozumime.

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2002 - 10:09)

Myslim,ze ne,ja beru HA uz 4.rokem.Brala jsem Minisiston a ted 2.mesice Logest.Dodrzuji pitny rezim,snazim sed odrzovat zivotospravua cvicim kalanetiku.Celulitidu mam,ale jen kdyz zmacknu tu kuzi rukama,pred 2.lety,jsem ji mela viditelnou na pohled.Zmenila jsem jen stravovani,zacala jsem se vice hybat a hlaven furt piju.Take pouzivam Celogel(Ten je fakt c.1).HA beru stale a celulitida je lepsi.Myslim,ze nema cenu to svadet jen na tu HA,kazda jsme jina,ja vim,ale myslim,ze pokud se snazime,HA neni hlavnim problemem nasi celulitidy.

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2002 - 22:09)

Ahoj holky! Nakonec jsem "neodolala" já a píšu svůj dotaz. Spousta z vás se zmiňuje, jak má HA špatný vliv na celulitidu. Opravdu nejde brát HA a nemít celulitidu? To je všechno cvičení, masáže apod. na nic?

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2002 - 15:09)

Pro Terezu,ty jsi nikdy nebrala HA a beres Marvelon jiz 10let?Tak bud nechapu ja,prosim tedy o vysvetleni a omlouvam se,nebo si nerozumime.dekuji.

Návštěvník (St, 18. 9. 2002 - 13:09)

Posílám zákadní informace o léčbě celulitidyCELULITIDAPříčina není vnější, ale jedná se v podstatě o poruchu metabolismu - odkládání toxických zplodin, kterých se organismus nemůže zbavit prostřednictvím přirozených způsobů vylučování, trávení, pocení, dýchání ) do jakýchsi depozit v kůži nezývaných mezenchym. Celulitida není jen tuk, jak se mnohé ženy mylně domnívají, ale jedná se o poruchu lymfatické cirkulace, což dosvědčuje i to, že jí trpí řada žen, které rozhodně nadváhou netrpí. Hlavní příčinou dle mého mínění je chemizace stravy, znečištění živ. prostředí, nadměrné používání chemických léků, které se nestačí v organismu rozkládat. proto základní cestou je jíst stravu co nejpřirozenější - cestou není úplné vyškrtnutí mléka, masa, vajec, sladkostí a pod., ale jejich omezení, zvýšení množství zeleniny , ovoce, kysaných mléčných produktů, obilovin apod., ale hlavně podstatné omezení až vyloučení potravin chemicky upravovaných ( to jsou ty, které obsahují řadu různých příměsí E), dále braní léků jen tehdy, když je to skutečně potřeba.Hlavní možností léčby je tedy zlepšení funkce vylučovacích orgánů, především ledvin a močových cest a jater a střev, rovněž podpora imunity, Velmi dobré je popíjení krev čistících čajů, přípravků na detoxikaci a regeneraci jednotlivých orgánů ( informaci lze získat na níže uvedeném tel. čísle ), užívání přírodního vitamínu C, A, E ( dobrý je přípravek antioxidant - lze koupit v lékárně ) a B- komplexu. Nejdůležitější je pitný režim - minimálně 2,5 až 3 litry vody, lze započítat i minerálky,zelený čaj, bylinné čaje určené k běžnému pití, ovocné šťávy ( 100%džusy ředit vodou ), ne však kávu a slazené nápoje, vhodné nejsou ani nápoje s obsahem CO2. Dobré je doplňovat stravu přípravkem acidophillus - pro úpravu střevní mikroflory, jíst hojně kysané mléčné produkty , z hlediska složení jsou na našem trhu skutečně přírodní pouze jogurty Hollandia a jihočeský jogurt ve skle. Pokud se jedná o vnější léčbu, která Vás asi zajímala, zde jsou vhodné bylinné přípravky formy krémů na principu biorezonance, upravující mj. i lymfatický systém v kůži, které lze použít i na reflexní plochy jedn. orgánů ( informace příp. telefonicky, nejedná se však o nějaké předražené krémy slibující nesplnitelné ). Nejnovější z hlediska moderní medicíny aplikované na celostním základě je využití polarizovaného světla, které má schopnost podobně jako laser proniknout kůží do hloubky až 3 cm, tedy do systému lymfatické mikrocirkulace. Zde se jedná o přístroj Biostimul, který je na našem trhu teprve od června 2002 , dobré zkušenosti s ním mají i kožní lékaři, některé kosmetické salony apod, lze jej používat i doma, neboť rozhodně nestačí jednorázová aplikace, avšak déletrvající používání spolu s používání přírodní kosmetiky a vnitřní detoxikací organismu přináší viditelné výsledky. Na závěr Vám ještě posílám základní informace o tomto přístroji.S přáním všeho dobrého z.info.PŘÍSTROJ BIOSTIMUL - světlo, které léčí - biolampa nové generaceBiostimul je kompaktní a pohotový zdroj léčebného polarizovaného monochromatického světla pro domácí, popř. i pro profesionální použití. Biostimul je také poslední novinkou v oblasti světelné terapie, která oproti dosavadním výrobkům nabízí tyto výhody:- originální ergonomická konstrukce přístroje (tvar větší počítačové myši, odolný proti poškození, nikoliv

Návštěvník (St, 18. 9. 2002 - 13:09)

Posílám zákaldní informace o léčbě celulitidyCELULITIDAPříčina není vnější, ale jedná se v podstatě o poruchu metabolismu - odkládání toxických zplodin, kterých se organismus nemůže zbavit prostřednictvím přirozených způsobů vylučování, trávení, pocení, dýchání ) do jakýchsi depozit v kůži nezývaných mezenchym. Celulitida není jen tuk, jak se mnohé ženy mylně domnívají, ale jedná se o poruchu lymfatické cirkulace, což dosvědčuje i to, že jí trpí řada žen, které rozhodně nadváhou netrpí. Hlavní příčinou dle mého mínění je chemizace stravy, znečištění živ. prostředí, nadměrné používání chemických léků, které se nestačí v organismu rozkládat. proto základní cestou je jíst stravu co nejpřirozenější - cestou není úplné vyškrtnutí mléka, masa, vajec, sladkostí a pod., ale jejich omezení, zvýšení množství zeleniny , ovoce, kysaných mléčných produktů, obilovin apod., ale hlavně podstatné omezení až vyloučení potravin chemicky upravovaných ( to jsou ty, které obsahují řadu různých příměsí E), dále braní léků jen tehdy, když je to skutečně potřeba.Hlavní možností léčby je tedy zlepšení funkce vylučovacích orgánů, především ledvin a močových cest a jater a střev, rovněž podpora imunity, Velmi dobré je popíjení krev čistících čajů, přípravků na detoxikaci a regeneraci jednotlivých orgánů ( informaci lze získat na níže uvedeném tel. čísle ), užívání přírodního vitamínu C, A, E ( dobrý je přípravek antioxidant - lze koupit v lékárně ) a B- komplexu. Nejdůležitější je pitný režim - minimálně 2,5 až 3 litry vody, lze započítat i minerálky,zelený čaj, bylinné čaje určené k běžnému pití, ovocné šťávy ( 100%džusy ředit vodou ), ne však kávu a slazené nápoje, vhodné nejsou ani nápoje s obsahem CO2. Dobré je doplňovat stravu přípravkem acidophillus - pro úpravu střevní mikroflory, jíst hojně kysané mléčné produkty , z hlediska složení jsou na našem trhu skutečně přírodní pouze jogurty Hollandia a jihočeský jogurt ve skle. Pokud se jedná o vnější léčbu, která Vás asi zajímala, zde jsou vhodné bylinné přípravky formy krémů na principu biorezonance, upravující mj. i lymfatický systém v kůži, které lze použít i na reflexní plochy jedn. orgánů ( informace příp. telefonicky, nejedná se však o nějaké předražené krémy slibující nesplnitelné ). Nejnovější z hlediska moderní medicíny aplikované na celostním základě je využití polarizovaného světla, které má schopnost podobně jako laser proniknout kůží do hloubky až 3 cm, tedy do systému lymfatické mikrocirkulace. Zde se jedná o přístroj Biostimul, který je na našem trhu teprve od června 2002 , dobré zkušenosti s ním mají i kožní lékaři, některé kosmetické salony apod, lze jej používat i doma, neboť rozhodně nestačí jednorázová aplikace, avšak déletrvající používání spolu s používání přírodní kosmetiky a vnitřní detoxikací organismu přináší viditelné výsledky. Na závěr Vám ještě posílám základní informace o tomto přístroji.S přáním všeho dobrého z.info.PŘÍSTROJ BIOSTIMUL - světlo, které léčí - biolampa nové generaceBiostimul je kompaktní a pohotový zdroj léčebného polarizovaného monochromatického světla pro domácí, popř. i pro profesionální použití. Biostimul je také poslední novinkou v oblasti světelné terapie, která oproti dosavadním výrobkům nabízí tyto výhody:- originální ergonomická konstrukce přístroje (tvar větší počítačové myši, odolný proti poškození, nikoliv

Návštěvník (St, 18. 9. 2002 - 13:09)

Poslám základní informace o léčbě celulitidyCELULITIDAPříčina není vnější, ale jedná se v podstatě o poruchu metabolismu - odkládání toxických zplodin, kterých se organismus nemůže zbavit prostřednictvím přirozených způsobů vylučování, trávení, pocení, dýchání ) do jakýchsi depozit v kůži nezývaných mezenchym. Celulitida není jen tuk, jak se mnohé ženy mylně domnívají, ale jedná se o poruchu lymfatické cirkulace, což dosvědčuje i to, že jí trpí řada žen, které rozhodně nadváhou netrpí. Hlavní příčinou dle mého mínění je chemizace stravy, znečištění živ. prostředí, nadměrné používání chemických léků, které se nestačí v organismu rozkládat. proto základní cestou je jíst stravu co nejpřirozenější - cestou není úplné vyškrtnutí mléka, masa, vajec, sladkostí a pod., ale jejich omezení, zvýšení množství zeleniny , ovoce, kysaných mléčných produktů, obilovin apod., ale hlavně podstatné omezení až vyloučení potravin chemicky upravovaných ( to jsou ty, které obsahují řadu různých příměsí E), dále braní léků jen tehdy, když je to skutečně potřeba.Hlavní možností léčby je tedy zlepšení funkce vylučovacích orgánů, především ledvin a močových cest a jater a střev, rovněž podpora imunity, Velmi dobré je popíjení krev čistících čajů, přípravků na detoxikaci a regeneraci jednotlivých orgánů ( informaci lze získat na níže uvedeném tel. čísle ), užívání přírodního vitamínu C, A, E ( dobrý je přípravek antioxidant - lze koupit v lékárně ) a B- komplexu. Nejdůležitější je pitný režim - minimálně 2,5 až 3 litry vody, lze započítat i minerálky,zelený čaj, bylinné čaje určené k běžnému pití, ovocné šťávy ( 100%džusy ředit vodou ), ne však kávu a slazené nápoje, vhodné nejsou ani nápoje s obsahem CO2. Dobré je doplňovat stravu přípravkem acidophillus - pro úpravu střevní mikroflory, jíst hojně kysané mléčné produkty , z hlediska složení jsou na našem trhu skutečně přírodní pouze jogurty Hollandia a jihočeský jogurt ve skle. Pokud se jedná o vnější léčbu, která Vás asi zajímala, zde jsou vhodné bylinné přípravky formy krémů na principu biorezonance, upravující mj. i lymfatický systém v kůži, které lze použít i na reflexní plochy jedn. orgánů ( informace příp. telefonicky, nejedná se však o nějaké předražené krémy slibující nesplnitelné ). Nejnovější z hlediska moderní medicíny aplikované na celostním základě je využití polarizovaného světla, které má schopnost podobně jako laser proniknout kůží do hloubky až 3 cm, tedy do systému lymfatické mikrocirkulace. Zde se jedná o přístroj Biostimul, který je na našem trhu teprve od června 2002 , dobré zkušenosti s ním mají i kožní lékaři, některé kosmetické salony apod, lze jej používat i doma, neboť rozhodně nestačí jednorázová aplikace, avšak déletrvající používání spolu s používání přírodní kosmetiky a vnitřní detoxikací organismu přináší viditelné výsledky. Na závěr Vám ještě posílám základní informace o tomto přístroji.S přáním všeho dobrého z.info.PŘÍSTROJ BIOSTIMUL - světlo, které léčí - biolampa nové generaceBiostimul je kompaktní a pohotový zdroj léčebného polarizovaného monochromatického světla pro domácí, popř. i pro profesionální použití. Biostimul je také poslední novinkou v oblasti světelné terapie, která oproti dosavadním výrobkům nabízí tyto výhody:- originální ergonomická konstrukce přístroje (tvar větší počítačové myši, odolný proti poškození, nikoliv

Návštěvník (St, 18. 9. 2002 - 13:09)

Posílám informace o léčbě celulitidyCELULITIDAPříčina není vnější, ale jedná se v podstatě o poruchu metabolismu - odkládání toxických zplodin, kterých se organismus nemůže zbavit prostřednictvím přirozených způsobů vylučování, trávení, pocení, dýchání ) do jakýchsi depozit v kůži nezývaných mezenchym. Celulitida není jen tuk, jak se mnohé ženy mylně domnívají, ale jedná se o poruchu lymfatické cirkulace, což dosvědčuje i to, že jí trpí řada žen, které rozhodně nadváhou netrpí. Hlavní příčinou dle mého mínění je chemizace stravy, znečištění živ. prostředí, nadměrné používání chemických léků, které se nestačí v organismu rozkládat. proto základní cestou je jíst stravu co nejpřirozenější - cestou není úplné vyškrtnutí mléka, masa, vajec, sladkostí a pod., ale jejich omezení, zvýšení množství zeleniny , ovoce, kysaných mléčných produktů, obilovin apod., ale hlavně podstatné omezení až vyloučení potravin chemicky upravovaných ( to jsou ty, které obsahují řadu různých příměsí E), dále braní léků jen tehdy, když je to skutečně potřeba.Hlavní možností léčby je tedy zlepšení funkce vylučovacích orgánů, především ledvin a močových cest a jater a střev, rovněž podpora imunity, Velmi dobré je popíjení krev čistících čajů, přípravků na detoxikaci a regeneraci jednotlivých orgánů ( informaci lze získat na níže uvedeném tel. čísle ), užívání přírodního vitamínu C, A, E ( dobrý je přípravek antioxidant - lze koupit v lékárně ) a B- komplexu. Nejdůležitější je pitný režim - minimálně 2,5 až 3 litry vody, lze započítat i minerálky,zelený čaj, bylinné čaje určené k běžnému pití, ovocné šťávy ( 100%džusy ředit vodou ), ne však kávu a slazené nápoje, vhodné nejsou ani nápoje s obsahem CO2. Dobré je doplňovat stravu přípravkem acidophillus - pro úpravu střevní mikroflory, jíst hojně kysané mléčné produkty , z hlediska složení jsou na našem trhu skutečně přírodní pouze jogurty Hollandia a jihočeský jogurt ve skle. Pokud se jedná o vnější léčbu, která Vás asi zajímala, zde jsou vhodné bylinné přípravky formy krémů na principu biorezonance, upravující mj. i lymfatický systém v kůži, které lze použít i na reflexní plochy jedn. orgánů ( informace příp. telefonicky, nejedná se však o nějaké předražené krémy slibující nesplnitelné ). Nejnovější z hlediska moderní medicíny aplikované na celostním základě je využití polarizovaného světla, které má schopnost podobně jako laser proniknout kůží do hloubky až 3 cm, tedy do systému lymfatické mikrocirkulace. Zde se jedná o přístroj Biostimul, který je na našem trhu teprve od června 2002 , dobré zkušenosti s ním mají i kožní lékaři, některé kosmetické salony apod, lze jej používat i doma, neboť rozhodně nestačí jednorázová aplikace, avšak déletrvající používání spolu s používání přírodní kosmetiky a vnitřní detoxikací organismu přináší viditelné výsledky. Na závěr Vám ještě posílám základní informace o tomto přístroji.S přáním všeho dobrého z.info.PŘÍSTROJ BIOSTIMUL - světlo, které léčí - biolampa nové generaceBiostimul je kompaktní a pohotový zdroj léčebného polarizovaného monochromatického světla pro domácí, popř. i pro profesionální použití. Biostimul je také poslední novinkou v oblasti světelné terapie, která oproti dosavadním výrobkům nabízí tyto výhody:- originální ergonomická konstrukce přístroje (tvar větší počítačové myši, odolný proti poškození, nikoliv

Návštěvník (St, 18. 9. 2002 - 11:09)

Bohužel samotné cvičení celulitidu nezlepší. Velice nutné jsou masáže.

Návštěvník (Út, 17. 9. 2002 - 11:09)

Znas pomoc na celulitidu? Sem s ni. Potrebuju par rad z praxe, nejen z reklamy! Díky moc predem. Martina.

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2002 - 01:09)

Ahoj vsichni!Nenasla by se tu mezi vami nejaka odbornice na cviceni???Celulitidu mam,ale ne nijak extremni.Jim zdrave,hodne piju,beru vitaminy a cvicim.Ted jsem zacala s rychlou chuzi-asi hodinu denne-na bezicim stroji.Je nejaka sance znicit celulitidu a posilit stehna,zadek a nohy timto zpusobem???Po 20 minutach chuze citim na stehnech zvlastni paleni a lechtani..Diky za rady.

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2002 - 00:09)

Jsem spokojenou zakaznici Styx naturcosmetics prave kvuli Cello gelu. Opravdu po pouzivani po dobu tri tydnu!,kdy jsem jeste cvicila,ale to delam i tak, typu Medium jsem zazanamenala vyrazne zlepseni kuze na nohach. Celulitida bya ptarna jen pri stlaceni pokozky,jinak pusobila uplne hladkym dojmem. Davala jsem si balici smrstovaci folii,funguje velmi dobre,i kdyz po nekolika zabalech jsem strihala nove pruhy,protoze ztratila elasticitu. Ta pulhodinka relaxu se zabalem(pouzivam i tu elektrickou vyhrivaci deku) se mi stala svetlym bodem dne. Nyni budu pokracovat ve variante strong a to je dukazem,ze jsem SKUTECNE SPOKOJENA.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2002 - 07:09)

Ahojte, precitala som si celu diskusiu a pretoze ma celulitida tiez trapi a Tereza ma dobre skusenosti s Cello gelom, objednala som si akciovy balicek s Cello gel medium a strong.Po prvom pouziti musim skonstatovat, ze Tereza ma pravdu. Pokozka na stehnach a zadku je viditelne hladsia a priehlbinky su mensie. Ozvem sa opat po vyuzivani dvoch baleni, aby som vas informovala o vysledku.Pouzivala som uz rozne pripravky na celulitidu, napr. Vichi, Avon, ale bez uspechu.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2002 - 13:09)

HA jsem bohužel nikdy nebrala a nemám s ním žádné zkušenosti. Deset let beru Marvelon a musím říct že jsem s ním spokojená. Ale toto je dost individuální. Prokaždého je v tomto případě dobré něco jiného. V tom ti bohužel neporadím.Ahoj Tereza

Návštěvník (Po, 2. 9. 2002 - 11:09)

Ahoj Teri, po tom všem, co jsem si přečetla, jsem si objednala balíček Cello Gelu. No, doufám, že to k něčemu bude. Ty píšeš, že Ti to pomohlo hodně tak se chci zeptat, jestli bereš HA? já uvažuju o vysazení a nevím jestli s Cello Gelem nemám začít až HA přestanu brát.

Návštěvník (Ne, 1. 9. 2002 - 16:09)

Ahojda. Je mi teprv 16 ale tahle potvora trápí i mě. Chtěla bych zkusit D-stock od vichy protože mi přijde že by mohl pomoct.Nezkusil ho někdo z vás? A pomohl? Díky

Návštěvník (St, 21. 8. 2002 - 14:08)

Ahoj spokojená,jsem také z Jihlavy a trápí mě ten samý problém.Potřebovala bych poradit, kde v Jihlavě se vakuové masáže dělají.Děkuji Magda

Návštěvník (Pá, 9. 8. 2002 - 13:08)

Ano nechala jsem se opravdu unést tím co napsala. To přiznávám. Prodejce kosmetiky opravdu nejsem. Toto je diskuse o celulitidě a tak píšu co si myslím o různých přípravcích a jeho používání. Ano momentálně je pro mě na trhu jedničkou Cello Gel. Až se objeví něco jiného tak to bude zas jinak. Když budu v diskusi třeba o vlasech tak zase napíšu že vlasová kosmetika Gliss Kur je pro mě ta nejlepší. Hezky voní a dlouho vydrží. Prostě mi vadí řeči lidí, kteří řeknou že jim to nepomohlo ale přitom jim kalhoty už nejsou malí. Tak čim to asi bude? No a to je vše.

Návštěvník (Ne, 4. 8. 2002 - 23:08)

Je mnoho způsobů, jak léčit tento zdravotní problém. Některé jsou účinné více, jiné méně.Pošlete-li zprávu s předmětem (subjectem) LECBA na adresu z.info"email.cz, dostanete obratem odpověď o dalších dvou možných způsobech léčby tohoto problému - možná to budou právě ty, které Vám pomohou.

Návštěvník (Ne, 4. 8. 2002 - 16:08)

chtela bych si koupit pripravek Cellanese.Máte s ním nějaké zkušenosti?Dik

Reklama

Přidat komentář