Reklama

Celulitida

Návštěvník (Pá, 2. 8. 2002 - 12:08)

Je pravda že slečna Tereza se asi nechala příliš unést a proto to vypadalo že je dosazená Styxem. Já použivám Styx první měsíc a před tím jsem podstoupila jinou léčbu, která mi pomohla a teď současně se Styxem používám i jiné přípravky, takže nemůžu jednoznačně říct jestli působí nebo ne. Fólii mám sice normální zahradnickou, která je dostatečně pevná, ale myslím že už jenom ten pocit toho jak gel hřeje vede k tomu že člověk věří že to pomáhá.A když se něčemu věří tak se to splní. Je pravda že po použití gelu je kůže hladka a vypnutá. Jen trochu postrádám přesnější návod k použití. Jako třeba jak dlouho po aplikaci bych se neměla mýt, zda zábal provádět od kolen nahoru, či odshora ke kolenům /teroie na toto téma se značně liší/, zda můžu už po vypotřebování jednoho balení gelu medium přejít na strong atd.

Návštěvník (Čt, 1. 8. 2002 - 18:08)

Dobrý den, milé dámy. Dovolte, abych se představil. Jsem Petr Vavřinec a dovážím pro Vás kosmetiku STYX Naturcosmetics. Nechci tu v žádném případě dělat reklamu, ale po upozornění jedné naší zákaznice musím reagovat na některé věci, které tady byly vyneseny. Doufám, že pochopíte, že nepotřebuji reklamu, jen bráním naše značky. Takže předně folie! Je pravdou, že je to speciální kosmetická folie, která má zároveň sloužit jako tlakový zábal. Proto není vhodné používat kuchyňské folie a jiné, které se teplem Cello Gelu roztahují. Cena folie je taková, jaká je. STYX Naturcosmetics tuto folii nevyrábí, ale nakupuje, abychom Vám ji mohli nabídnout společně s Cello Gelem. Pokud někdo znáte levnější folii stejných parametrů, klidně ji použijte, popř. nám řekněte jakou. Tímto se ohrazuji proti výroku, že peníze za naši folii je zlodějna! Cena je daná dodavatelem, kurzem koruny atd. Další diskutovaný problém je účinek Cello Gelu. Na trhu je spousta výrobků a každá zákaznice si jistě najde ten svůj. Já znám čísla i z jiných zemí, takže vím, jak je Cello Gel hodnocen jako úspěšný výrobek. Můžete ho samozřejmě s úspěchem aplikovat doma, pokud se Vám ale jeho účinek nezdá, navštivte nějaký salon, kde Cello Gel používají, ať vidíte výsledky po použití zábalu v dece apod. Každopádně v takovýchto diskuzích platí, že kdo je spokojen, tak se většinou diskuzí neúčastní, kdo spokojen není, tak se samozřejmě ozývá dost nahlas. Od toho je Internet, abyste si mohly předávat zkušenosti! Dále zde byla zmínka o slečně/paní Tereze, která má být údajně placena z našich peněz. Pravda, její příspěvek je krutý a vypadá jako když je tu spojení, ale mohu Vás ubezpečit, že v naší firmě žádná Tereza nepracuje. Máme ale třeba v databázi zákazníků 9 Terez, známe i jejich objednávky a mohu Vám říct, že patří povětšinou mezi ty spokojené zákaznice. Možná si obranu Cello Gelu vzala moc osobně a věřím, že je jí dnes také líto, že použila slova, která použila. A úplně poslední reakce je na kritiku jedné čtenářky ohledně termínu dodání při koupi přes web. Mohu Vám dokumentovat, že objednávka této doufám spokojené zákaznice byla přijata 25/6/2002, expedována 27/6/2002 a tak není pravda, když 28/6/2002 píše, že čeká na zboží již přes týden! Věřím, že se jí zásilka dostala do rukou nejpozději 30/6/2002, mohu tak usuzovat z faktu, kdy jsme od ní dostali peníze za zásilku. Je možné, že se jí čekání na náš Cello Gel zdálo nekonečné, bylo to však způsobeno určitě její velikou touhou ho už vyzkoušet. Je mi znám jeden jediný případ, kdy naší vinou šlo zboží dlouho, naopak znám mnoho případů, kdy jsme zákazníky sami upozornili na to, že zásilka již je jistě na jejich dodací poště, za což nám většinou poděkovali. A máme i mnoho případů, kdy si zákaznice zboží objedná a nakonec ho vůbec neodebere, ale takové zákaznice jistě nejsou mezi Vámi, čtenářkami Doktorky. Na základě Vašich příspěvků zde jsme si dovolili zlevnit na měsíc srpen naše výrobky, proto Vás rád přivítám na našich stránkách. Děkuji Vám za přízeň i kritiku našich výrobků, určitě je to i pro nás přínosem. Věříme, že těch spokojených je nakonec víc, než těch nespokojených a ani na ty nespokojené se nezlobíme, je to jejich zkušenost a jejich názor a jako takového si ho vážíme. Děkuji i serveru Doktorka.cz za to, že je místem, kde si mohou zákaznice předávat svoje zkušenosti. S přáním krásného zbytku prázdnin se s Vámi loučím a věřím, že se setkáme na našich stránkách. Adresu nepíšu z důvodu reklamy, ale většina z Vás stejně ví, kde nás najít. Nashledanou.

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2002 - 14:07)

Milá Terezo, měla by ses trochu krotit, myslím že ten kdo pročetl alespoň zběžně tuhle diskuzi, tak mu musí být jasný, že ty nejsi běžná uživatelka Styxu, nevím jestli jsi přímo z firmy, nebo jen děláš dohazovačku nebo tě styx nějakým způsobem platí za reklamu, ale nic z toho tě neopravňuje tady někoho napadat a nadávat mu.Ta fólie sice asi nebude ta potravinářská, ale určitě to neni žádná speciální. Mě jí nosí kamarád z firmy kde balí hlínu a funguje naprosto spolehlivě a mám jí zadarmo.

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2002 - 11:07)

Jo a jeste jedna vec, holky. Proc vsude piseme do predmetu prispevku Celulitida, kdyz to je jasny, kdyz jsme v diskuzi o Celulitide, proc tam nepiseme neco konkretnejsiho, treba prave folie nebo objednavka. Ja si ted prosla zpatky skoro celou diskuzi a podle nadpisu z toho moc moudra nejsem, musim stejne cist vsechny prispevky, jestli nahodou nejsou o tom, co chci vedet.

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2002 - 11:07)

Ja to mela celkem v pohode, do tydne u mne a to i to velky baleni CelloGelu. Vic nez cas mne trapi cena dobirky, kdyz je to pod 1500Kc. To chteji 60kacek a to mate treba pri objednavce za 600Kc hned o 10% drazsi, coz mi pripada dost. Na druhou stranu je pravda, ze jsem posilala ted taky neco na dobirku, a posta po mne chtela 78Kc. Tak nevim, kde je pravda.

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2002 - 10:07)

Trochu drsny, ne? Kvuli folii? I kdyz si Iva vazne nabehla, tak ale Tereza mohla byt vybiravejsi. Ja jenom k te folii! Je blbost, co rika Iva, protoze to nemuze byt normalni potravinarska folie!!! Ta se Vam teplem roztahne, zkuste ji nechat treba jen na slunicku omotanou kolem ruky! Tohle jsou nejake specialni kosmeticke folie, ktere jsou schopne udrzet ten tlak i pri tom zahrati tim CelloGelem. Byla jsem na tom poprve ve studiu a reknu Vam, ze to hreje celkem dost (navic - oproti doma - jsem byla pod vyhrivanou dekou). To podle mne normalni folie nema narok. A k te cene. Nebudu prepocitavat metry na penize a zpatky, ale je pravda, ze 120metru za 300Kc neni zase tak moc. Maji ted na strankach balicek soft+medium+folie a se slevou za 1000Kc. Ja udelam z toho vseho 22 zabalu doma (pod normalni dekou, no neni to ono, ale ta cena!) Takze mne vyjde jeden zabal na necelou pajsku (fuj, to je osklivy slovo, kdyz se to napise, chci tedy rict padesatikorunu). To je ctvrtina ceny v kosmetaku (i kdyz tam maji tu deku a ta je taky vazne znat!). Blby je, ze nemaji balicek medium+strong+folie, protoze ten soft je vazne pro zacatecnice. Kdyby to bylo za ty samy penize, coz by mohlo, protoze strong u nich stoji stejne jako ten soft, asi bych si to hned koupila. Jenze kdyz to koupim samostatne, tak to vyjde na 1122Kc, ten balicek stoji 1000Kc. Ale ted se tam dlouho na jejich strankach nic nedeje, asi okurkova sezona, prazdniny, dovoleny atd.

Návštěvník (Čt, 25. 7. 2002 - 20:07)

Terezo, máš pravdu, folie ze supermarketu je skutečně dražší, ale při Tebou udávaných cenách "pouze" o 60 nikoliv o více než 100 %. Tak nikomu nenadávej, že je ta z krámu dražší je sice pravda, ale taky neumíš moc počítat.

Návštěvník (Čt, 25. 7. 2002 - 17:07)

Ahoj Ivo. Ty si asi dobrá nána. Začnu od začátku. Pokud ti Cello Gel Umožnil aby si se vešla odost lépe do kalhot jak uvádíš tak ti zřetelně dost pomohl! Tak neuváděj že ne. Tím že se ti snížil objem stehen je snad jasné že i celulitida ustoupila!!!! a za druhé, ta folie od nich je mnohem levnější než ta v supermarketu jak uvádíš. Ta folie od nich měří 120M! A stojí 302Kč. A ta v krámu stojí 40Kč. a máš na ní 10M. Tak co je dražší. Ty náno! Když folie ze supermarketu je víc než o 100% dražší. Folie ze supermarketu 120M tě přibližně vyjde na 4000Kč. A to možná ještě víc. Tak holka mysli. A nepomlouvej tam kde to nemáš ověřené. Tereza

Návštěvník (Čt, 25. 7. 2002 - 10:07)

Ahoj holky, chce to hlavně zhubnout a pokud budete brát HA, tak se vám to zřejmě nepodaří. Alespoň u mne to tak fungovalo, když jsem ji brala, tak i při celkem "hubnoucím režimu" (rozumná strava, cvičení) se mi nepodařilo shodit ani kilo. Po vysazení jsem zhubla 5 kg bez jakékoliv změny životosprávy. Hlavně se mi hodně zmenšilo břicho, které bylo po dobu braní HA jakési oteklé či co a žádné břišní cviky, prováděné sebečastěji na to nazabíraly. Na druhou stranu, hodně se mi zhoršila pleť, ale už se to pomalu lepší. Prostě něco za něco, jako všechno v životě.

Návštěvník (St, 24. 7. 2002 - 15:07)

Ahoj holky, nedávno jsem se zhrozila před zrcadlem a tak jsem tady! Zkusím vakuové masáže, tak jsem zvědavá, jak to bude účinkovat na mě! Mějte se krásně a ať ta šeredná nemoc zmizí! Hodně zdaru!!! Neona

Návštěvník (Út, 23. 7. 2002 - 15:07)

Taky jsem si koupila Cello Gel od firmy Styx, a zase tak moc bych ho nevychvalovala. Mela jsem Medium, pouzivala trikrat tydne, presne podle instrukci. Trikrat tydne jsem chodila cvicit, posilovat, dodrzovala jsem pitny rezim a vysledek nic moc. Celulitida mozna trosku ustoupila, ale tak max o 5% možná 7%. Jedine ceho jsem si vyditelne vsimla je to, ze se mi zmensil objem hyzdi. Jak jsem oblekala kalhoty, hned to bylo poznat.Ale necekejte zadne zazraky!!!! A hlavne tu folii, kterou oni nabizi za tri stovky, si kupte nekde v hypermarketu za par korun. Je to klasicka folie, do ktere se bali zbozi ci potraviny. A firma Styx ji nabizi za tak nehorazne penize. Ze se nestydi!!!! Je to velka zlodejina!!!!Myslim, ze kazde rozumne uvazujici bytosti je jasne, ze kazdy chce jenom vydelat. Takze nebudte hloupe a koukejte kolem sebe, vybirejte, pocitejte a nevyhazujte zbytecne penize.S celulitidou se musi bojovat celkove a gely ci ruzne kremy, maji pouze pomahat! Cello Gel neni zrovna velky pomocnik.

Návštěvník (Po, 15. 7. 2002 - 15:07)

Ahoj Beruško. záleží na tom jak ten Cello Gel je silný co používáš. Pokud máš soft tak na něm moc znát není že působí protože je pro extra citlivou pokožku. Ale pokud máš i midium tak tam to musíš určitě poznat. Pokožka je hladší a pevnější a při zábalu to pálí. pokud máš pocit že to není to pravé tak skus něco jiného. ahoj Tereza

Návštěvník (St, 10. 7. 2002 - 17:07)

ahoj holky,tak mám za sebou anticelulit. kůru.Probíhalo to asi tak že poprve mě namazali smradlavým zeleným detoxikačním bahnem a ležela jsem v zahřívací dece. Pak jsem měla 4x perličkovou koupel s následným skořicovým zábalem. Ten jsem pak měla ještě 2x bez koupele ale zase v zahřívací dece /poprve jsem po tý zahřívací dece vážila asi o 2kg míň,ale samozřejmě asi do 4 dnů to bylo zpátky, protože to byla jen vypocená voda/. Pak jsem měla jednu ruční žilní drenáž a 3x nějaký bublavý bahno jako zábal a pak chladivej gel. Po těch 10 kůrách se mi zdálo že je to lepší, ale teď asi po týdnu mám pocit, že se to zas zhoršuje, nebo možná už jsem si na ten stav toho zlepšení zvykla a už mi to zas připadá horší, no nevim, těžko říct. K tý kůře jsem brala ješte cellulit od Walmarku, vit. C, betakaroten,yuccu, 2x denně jsem se mazala krémem na celutitidu /R.O.C./a snažila jsem se pít tak 2,5litru tekutin. Teď pokračuju ve sprchách studenou a teplou vodou,beru Křemík a stále se mažu.........No nevim jestli ta námaha je tak závratně viditelná.

Návštěvník (St, 10. 7. 2002 - 08:07)

Prosím mohly by jste mi podrobněji popsat vaše zkušenosti s cellogelem ?Jak často mažete, zda používáte folii a za jak dlouho se dostavili vyditelné výsledky?Mám ho a zatím se mi nezdá, že by nějak zabíral, mockrát děkuji.

Rajko (Út, 9. 7. 2002 - 18:07)

To je bezva odpověď a myslím že je zcela vyčerpávající. Nevím, co by se ještě na celulitidu dalo jiného vymyslet, než soustředěný vnější i vnitřní útok. Škoda, že pojmy "rozproudění cévního systému" a "pročištění organismu" jsou pojaty tak široce a tedy nekonkrétně.

Návštěvník (Čt, 4. 7. 2002 - 13:07)

Ahoj Kataríno, ta tvoje rada s kačení chůzí je sice pravda, ale já jsem tak chodila.A pořád ještě chodím /nemůžu se to odnaučit/ a teď jsem se dozvěděla, že pokud takhle "vystrkuju" zadek, tak nedochází ke správný masáži střev bránicí a tudíš se zhoršuje pohyb střev a z toho pak pramení nepravidelná stolice, plynatost atd. Takže se snažím chodit s podsazenou pánvi a provádět cvik co tam radili a je to trošku lepší.Tak nevim. To já jen abych taky přidala nějakou zkušenost.

Návštěvník (Út, 2. 7. 2002 - 14:07)

Mohli by ste mi poradiť ohladne Celasene? Na Slovensku nieje, tak sa pýtam, ci je v Česku dostať bežne, alebo len vo vybraných lekárňach? Som ochotna preň cestovať, ale až do Brna sa mi nechce...A pokia? máte šoky na pláži, mám na to malý trik. Skúste chodiť ako kačka, vystrčte zadoček (samozrejme s mierou) a našlapujte na špičky. Pokožka sa trošku natiahne a nieje to až tak hrozne vidno. A je to aj sexy...

Návštěvník (Pá, 28. 6. 2002 - 19:06)

Čau holky,mám dotaz.Je tu někdo,kdo si obědnával Cellogel přes net?Za jak dlouho přišel?Já čekám už přes týden.Za odpověď předem děkuju.

Návštěvník (Út, 25. 6. 2002 - 10:06)

No, holka nevim, jestli je rozum to michat dohromady s necim jinym. Vis jak, tam v tom STYXu sedi parta vyzkumniku, kteri se snazi udelat pripravek s tema nejlepsima vlastnostma a podle toho maji slozeni. Ty jim to pak smichas s necim jinym, co se treba nemusi snaset. Teda alespon si to tak predstavuju, ze to tak delaji.Ja osobne pouzivam Cello Gel a ted uz jsem si koupila dokonce kilovou pikslu, protoze se to cenove vyplati. Pouzivam ted Strong, fazi s Medium jsem snad uz uspesne zakoncila. Normalne to balim do te folie od nich, porad mi to pripada jako levne a ucinne reseni.No, jinak holky, nejlepsi reseni na celulitidu je jist stridme a cvicit, ale kdyz mi nezbyva cas, Cello Gel to jisti. Je to pohodlne, koukam u toho v posteli na telku ( a pritom se laduju dobrotama :-) Ne, jasne ze ne! )

Návštěvník (Po, 24. 6. 2002 - 15:06)

ahoj taky jsem se dívala na doplňky výživy k celulitidě a Walmark vyrábí Celulit, který stojí okolo 130 - 140 Kč. Uvažuju o tom že ho vyzkouším, protože je o hodně levnější než Cellasane. Ten stojí přes 1000 Kč a je tam 40 tablet a na návodu je napsáno, že se musí brát alespoň 2 měsíce = asi 2500 Kč a to teda nemám. Pokud máte někdo zkušenosti s těmito doplňky myslím, že nejsem sama kdo je uvítá.

Reklama

Přidat komentář