Reklama

Celulitida

AlankaS (St, 15. 5. 2002 - 15:05)

Přes 14. dní neberu HA a musím říct, že natíkám, někdy i v obličeji ale víc na rukách a nohách. Není to ale nic hrozného, jen při výkyvech tlaku. Zdá se mi ale, že mám pevnější kůži a celul. není tak vidět - to je ale asi způsobeno tou oteklostí. Přečetla jsem za posl. 4 měsíce o HA hodně a asi opravdu škodí, co alespoň ženy píšou. (Doktorka, diskuze, sekce o HA). I v lékárně mi řekli, že brát HA je něco nepřirozeného. Ale výsledky uvidím až za delší dobu. Budu informovat. Nyní používám Cello gel a Gluco-block od Vichy, a samozdř. masáže a pokud možno zdravou výživu.

Návštěvník (St, 15. 5. 2002 - 14:05)

Prede mnou se jedna zminuje o Cellasenu,ted na to bezi reklama v televizi,ma s tim jeste nekdo dalsi uz delsi zkusenost?

Návštěvník (St, 15. 5. 2002 - 13:05)

Beru logest a celulitida se rozmohla naprosto nezvladatelnym zpusobem,trochu pomaha cviceni a kdyz to zkombinuji jeste s kremy a masazemi,tak se zmirni... Byla jsem na vacupresu,ale moc to neucinkovalo,mela jsem deset lezeni,ale co bylo zle,byl velmi spatny vliv na krecovou zilu,vylozene nasledkem toho zacala delat problemy,ac jinak o ni nevim(je vnitrni na lytku),tak se bojim podstupovat i jine tlakove metody,ktere by mohly celulitidu zbrzdit.

Xelle (St, 15. 5. 2002 - 00:05)

Milé dámy. Prestala som piť kávu a pomohlo to. Používam D-Stock od Vichy a tiež trošku pomáha. Robím si masáže doma a po prečítaní príspevkov o vákuovej masáži sa mi zatočila hlava. Veď je to strašná záťaž pre pokožku! Naozaj by ste si mali najprv preštudovať literatúru a zistiť si niečo o tom akom prípravku. Je dosť metód, niektoré zaberú vám, niektoré kamarátkam. Sme každá iná a hlavne žena s miernou celuli by nemala skúšať veci, ktoré sa používajú pri pokročilom štádiu. Skúste tabletky Cellasene, kamarátka mi ich posiela z Rakúska, u nás nie sú dostať. No nieje zaručené, že pomôžu každému. Mala som celuli dosť hroznú, ale už to nieje také strašné.A čo sa týka HA, tak je to tiež individuálne. Kamarátka má 21 a nikdy HA nepoužívala. Celuli má aj napriek tomu. Ja mám 23, HA pojedám už od 17. Celuli mám asi od 19. Myslím, že mi pomohlo zmeniť antikoncepciu. Znížila som si množstvo hormónov. No to si nemôže dovoliť každý...Držím vám palce a hlavne to nepreháňajte. Môže sa stať, že sa niečo zlepší a zároveň sa niečo dopacká...

Timily (Po, 13. 5. 2002 - 14:05)

Voda mi dělala také problémy i bezbublinková. Jako bych měla v břiše rybník. Teď piju studené čaje. Většinou ovocné, nebo bylinkové (neslazené). Pijou se o moc líp než samotná voda.

Návštěvník (Po, 13. 5. 2002 - 12:05)

Ahoj, mám taky problém s celulitidou, hlavně na nohách a zadku, měřím 165 cm a vážím 54 kilo, nohy vypadají fakt hrozně. Poraďte mi prosím co je lepší, jestli lymfodrenáž nebo Vacupress. Jím hodně zeleniny a ovoce, trochu pohybu taky mám, ale problém je v tom, že nedokážu za den vypít ani 2 litry vody, jsem po ní hrozně nafouklá. Beru 7 let HA a je pravda, že nikdy před tím jsem takové problémy neměla.Díky moc a mějte se fajn Marťa

AlankaS (Po, 13. 5. 2002 - 09:05)

Doporučuji nepít minerálky co obsahují hodně sodíku (Na), ten zadržuje vodu v těle.Nepijte je raději vůbec, oxid uhlič. odvápňuje tělo, v minulosti bránil otěhotnění.

AlankaS (Pá, 10. 5. 2002 - 08:05)

Čaj na odvodnění prý není dobrý, tělo potřebujeme spíše zavodnit a co by odvodnilo jen podkoží, to neexistuje. Takže je ideální čistící čaj.V té knize taky píší, že to nefunguje. Když se napijeme, je to hned zpátky.------------Tu petržel jsem zkoušela v tbl. Jak už jsem psala, v lékárně mi řekli, že ve velkém množství škodí. Překrvuje dělohu, dříve se s ní dokonce vyvolávaly potraty. 3000 mg, které jsem do sebe dotávala je dost a aniž bych tomu přikládala váhu, mělo to asi následky. Měla jsem potom "svoje dny" a pěkně jsem si je užila. Skoro 3 dny mě bolelo břicho, trochu jinak a trochu dýl, až mě to budilo. I mojí životodárné tekutiny bylo víc a na víc dní. Už je brát nebudu a uvidím. Nechci dělat závěry, ale myslím, že to bylo petrželí.-------------------O HA jsem si přečetla už hodně, hlavně názory žen a i když jsem na ni nedala skrz ochrany dopustit, od příštího týdne s ní končím, protože jak jsem četla, opravdu celulitidě škodí. Když si vzpomenu - už to je doba - na období před braním HA, nic takového jsem neměla, měla jsem klučičí nohy, kost a kůže. Také se mě hůř hojí rány. Navíc jsem měla celých 7 let jedny z nejsilnějších. Nyní mám půl roku slabší (ale ne nejslabší) a i u nich je v letáku naps., že se nemohou brát při těžkých poruchách ukládání tuků. Já z toho mám zase těžký komplex...........Něco o celul. je uplně dole na stránce www.stob.cz Zde je také (a v nové Katce) je něco o zdravém hubnutí díky glykemickému indexu. ----------Měla jsem už jednou na sobě punčocháče na celul.od f. MEDEA. Pořádně je vyzkouším, ale i když nesnáším na sobě umělinu a silonky vůbec, dá se to. Kdo silonky snese, má to lepší. Opravdu se zdají že masírují a jsou hodně pevné. Je to zdravotní pomůcka, ne jako ty slabé silonky. Musíte se v nich teda hýbat - chodit, jet na kole, běhat, cvičit. Jsou na 2 hod. denně, to jak které.Pak napíšu, jak pokračuji s "léčbou"

Timily (Čt, 9. 5. 2002 - 14:05)

Ahoj holky, taky beru logest, celulitida hrůza. Je pravda, že nejsem nijak moc aktivní, jen když chci zachránit nějaká ta kila. V jednom časopise psali následující. Celulitida vzniká hlavně hormony=antikoncepce (největší podíl),málo pohybu, špatná strava a pitný režim. Odstranit (ale ne úplně) se dá lymfodrenáží-to je vnější pomoc a tabletkami Cellassene-to je vnitřní pomoc. I když jsem četla pravý opak. viz můj dřívější příspěvek. A pak vyjmenovali po čem celulitida nezmizí ani se nezredukuje (pokud pod ní nemáte tukové polštáře)- dieta, cvičení, ktrémy, takové ty tlakové punčochy(to jsou jen takové podpůrné berličky k masážím) Já teď chodím na vacupress a jsem po čtvrté masáži a tak o jednu třetinu se mi to zlepšilo. Budu chodit až do zač. června a uvidíme, zda zmizí.

Návštěvník (Čt, 9. 5. 2002 - 10:05)

Ahoj Jani, Logest beru asi 4 roky (ale až po dětech) a až na celuli jsem s ním spokojená.Má málo hormonů(prý je to to druhá nejslabší HA), na váze jsem nijak nepřibrala, mám pravidelnou menstruaci a hlavně bezbolestnou(vím o čem mluvím), ale celula je hrozná. Mám to i geneticky, ale po HA se mi objevila úplně děsně a jsem z toho na nervy, ale nedá se nic dělat. Cvičím, běhám, snažím se jíst s rozumem,ale pochybuji, že něco nadělám.Tak to pomalu hážu za hlavu, jelikož jsou horší věci a zrušit HA???? Nevím, nevím moc se mi nechce.Monika

AlankaS (Út, 7. 5. 2002 - 11:05)

Napsala jsem email do f. MEDEA(http://web.telecom.cz/medea/) skrz liposomy v krémech a odepsali toto:Děkujeme za váš dotaz ohledně našich přípravků.Celá řada námi dodávaných přípravků používá lyposomů,např.: AE-Stick, Formula Ampule, FC-L Gel atd.Lyposomy jsou používány v kosm. přípravcích jako transportní médium, nejsouto účinné látky a ke kůži se chovají neutrálně. Transportní účinnost je závislána velikosti lyposomů, čím menší, tím lepší. Také jejich cena se zvyšuje podlevelikosti. Navíc lyposomy jsou velice nestabilní a již během životnosti přípravkuztrácí svoji účinnost. Mnohem mohutnější transport účinných látek do hlubšíchvrstev kůže zajišťuje např. ošetření ultrazvukem (sonoforéza).

AlankaS (Po, 6. 5. 2002 - 13:05)

Dobré stránky: www.perfektni.cz/avon/pojmy.htmweb.telecom.cz/medeawww.consumer.cz/infoteka/detailclanku.php?ID=58

Návštěvník (Po, 6. 5. 2002 - 12:05)

Alanko, pěkné psaní díky. Jak už jsem psala, o HA, tak pokud ji budeš brát celuli. se ti moc nezlepší, teda zlepší, ale musíš se hlídat/cvičit, pít, masáže atd../, já jsem vysadila Diane před rokem, a to jsem měla hroznej zadek a trochu stehna, jen se na mě celuli. klepala, až mi to řekla i máma a pak přítel, tak ted je to rok a 3měsíce, a zadek mám "skoro" perfektní, podle mě to bez vysazení nepůjde, ale každej má jinej názor. Tak já piju 3-4litry vody denně, cvičím pouze posil. cviky na stehna a zadek, to je všechno, nějaké vitamíny, ke studené sprše se nemůžu dokopat, K tomu zrcadlu bych řekla, že tam třeba nic nevidím, a pak přítel řekne, že ještě malounko tam je. Je mi vidět pouze když zatnu silou zadek, před zrcadlem, ale když jdu tak ne.

Návštěvník (Po, 6. 5. 2002 - 11:05)

hojek "spolupostížené", Alanko prosím napiš název tohoto odvodňovacího čaje díky.

AlankaS (Po, 6. 5. 2002 - 08:05)

Dočetla jsem knížku, o níž jsem už psala, a je vážně dokonalá. V každé kapitole se dozvíte něco nového, je tam spousta rad a triků, nejen na celul., včetně přehledu léč. metod a jejich posouzení, krémů, cviků, něco o jídle... Doporučuji jí!Píše se tam proč u některých lidí nepomáhá nic. Příčinou jsou ochablé podkožní vazy. Pak nefunguje svalová pumpa a lymfa. V lékárně na to nic nemají, ale poradili, že by někdo ve fitnes mohl. Až některá z vás přijde na kloub tomu, jak posílit !podkožní! vazivo, dejte prosím vědět.------------------Smíchala jsem mletou skořici s Cello gelem a zdá se to být víc "zahřívací", no určitě když to nepomůže, tak ale neublíží.------------------Koupila jsem si obyč. kuchyňskou folii - celofán, a mně vyhovuje. Netrhá se a je akorát pevná. A to mám už Cello gel Extra, ten nejsilnější.------------------V knize jsem se dozvěděla, že jediné (z krémů) co se dostane až do podkoží, jsou krémy s liposomy. Takže Vás všechny prosím, ať společně hledáme, jaké to jsou. Dosud jsem na žádný nenarazila. Existují na obličej a dekolt, ale prý i na celé tělo. Když na něco přijdete, poraďte prosím !!!----------------------Dál se chci zeptat: holky napište, komu opravdu pomohlo vysazení HA, za jakou dobu byly patrné výsledky a o kolik procent? Nebo jiná metoda, ale konkrétně - tozn. jestli už celul. není vidět, nebo jestli se zmenšila na drobnější kuličky, zda je vidět už jen při "štípacím testu" nebo i normálně, atd. Pomůžete tím všem.--------------------Ještě jsem se chtěla jednou zeptat - ostatní lidé vidí vaši celul. jako vy na sobě. nebo jako ji vidíte v zrcadle, (tam je totiž o 90% horší). Zeptejte se někoho a napište prosím.

AlankaS (Pá, 3. 5. 2002 - 18:05)

Tak jsem se začetla do knížky "Aktivně proti celulitidě" a je vážně super, můžete jí koupit i přímo u f. MEDEA za 99,- Kč. Myslela jsem si, že jsem o celul. přečetla snad už všechno, ale poznávám že ne. Píše se tam např., že do sebe dostáváme navíc hormony ještě masem, protože se zvířata krmí hodně hormony aby měla velký přírůstek za krátkou dobu. Ráno jsem měla dlouhý pohovor v lékárně s prodavačkami a ty to potvrdily, že byla na to kdysi aféra u kuřat. Proto je v jednom příspěvku rada jíst nejvíc rybí maso. Tělo si hormony vytváří samo, ještě je přijímáme HA a nakonec masem. Proto ji mají i muži. Je toho až, až. V knize je také napsáno, že v HA více škodí progesteron, který má za ůkol řídit kolagen a elastin v kůži. Elastin má právě vliv na vazy v podkoží, které se díky HA povolují a nestačí udržet tukové buňky s vodou a odpad. látkami - což je vidět jako celulitida. Bohužel, neexistuje nic v lékárně, co by je posílilo. Na kůži se prodává lecos, ale na podkožní vazy ne. Ještě něco - nepřehánějte s tou sirovou petrželí, ve vyšších dávkách je jedovatá. Dočtete se to v každém bylinkáři - upozornili mně v lékárně. Dříve s ní vyvolávali i potraty, silně prokrvuje dělohu. Ty tablety nevadí, pokud je berete dle návodu. Z nich jsou ty silné silice odstraněny. Doporučili mně čaj na odvodnění organismu.

Návštěvník (Pá, 3. 5. 2002 - 06:05)

Myslím,že je to hodně individuální.15 let jsem měla Danu a žádný problém.Pak musela ven a brala jsem prášky.Bohužel,po Marvelonu to byla katastrofa,hlavně ty nohy.Po injekcích je to hodně lepší,ale stále si hlídám váhu.

Návštěvník (Čt, 2. 5. 2002 - 11:05)

Holky mate nektera zkusenosti s Logestem?

Návštěvník (Čt, 2. 5. 2002 - 10:05)

Teď se připojímtrochu do diskuze ohledně antikoncepce. Já beru Marvelon a nezdáse že by měl vliv na celulitidu. Myslím si že jsem pořád stejná. Celulitidu mám ale už málo a rozhodně jí nemám díky antikoncepci.Marvelon beru už 10 let a celulitidu jsem si zavinila sama tím jak blbě jím a podobně. Ale kdo chcete tak se zkuste zeptat na ten Marvelon. Je ještě o něco slabší a ten se jmenuje Mersilan. Ale mě Marvelon maximálně vyhovuje.Tereza

Návštěvník (Čt, 2. 5. 2002 - 09:05)

Ahoj MAruško. Již několikrát se tu opakovala adresa Firmy STYX. A adresa je http://styx.sextagon.cz nebo tam jsou telefony: 0608 12 7899. Já jsem Cello Gelu pořád věrná a jsem už u posledniho a ten se jmenuje EXTRA je to teda síla to musím uznat. Je to dost horký. No ažto zkusíš tak uvidíš.Zatím ahoj Tereza

Reklama

Přidat komentář