Reklama

Celulitida

Návštěvník (St, 1. 5. 2002 - 18:05)

Pravda je pokud budete brát HA, nic Vám nepomůže, vysadila jsem ji před 1 a půl rokem, měla jsem hroznou kůži na zadku a stehnech, na krémy a masáže přístrojový nevěřím, zkusila jsem jich dost, nic nepomohlo. Pomůže, ale jedna, a to je lymfodrenáž ale pouze ruční od opravdovej profesionalky, byla jsem na ni 1x, když jsem odcházela pomalu jsem necítila nohy, je to velmi jemná masáž, která rozproudí lymfu, jenže je to dost drahé, za tu hodinu asi 350Kč, a ze začátku chodit častěji je nutnost, podle druhu poškození kůže, a hlavně pít 3 - 4litry vody denně. Takže kdo se chce zbavit celuli. musí zapomenout na HA, hodně pít, a cvičit posil. cviky, a masírovat. Nedávat u sezení nohu přes nohu, a nenosit úplé kalhoty, atd.. ale to všichni víme....

listicka (St, 1. 5. 2002 - 16:05)

brala jsem antikoncepci dva roky a zacala se mi delat taky celulitida, hlavne na zadku. taky mam pekne strie. vzdycky jsem mela tak krasny hubeny nohy a ted jsem na zadku pekne voplacana i stehna mam sirsi. jsem takovy ten klucici typ takze jsem nikdy s vahou nemela problemy. prestala jsem brat HA pred dvema mesici tak uvidim. cvicim porad dost ale kdyz berete HA tak se to fakt nelepsi.

Návštěvník (St, 1. 5. 2002 - 14:05)

Ja jsem ale cetla,ze se po injekcich pribira na vaze.Tak se toho bojim,pry je zde vetsi pravdepodobnost zvyseni vahy nez u tabletek.Tak nevim.

Návštěvník (Út, 30. 4. 2002 - 16:04)

Ahoj holky,napisete mi nekdo,kde se da koupit ten cello-gel.Chtela bych ho vyzkouset.Zkousela jsem uz brectanovy gel od ryoru,ten vubvec nepomohl.Pak jsem zkousela od Margaret astor,takovy modroucky gel.A ten leda tak krasne voni,jinak nic.A zatim jsem byla docela spokojena z gelem proti cell.od Avonu.Tak zatim ahoj

Návštěvník (Út, 30. 4. 2002 - 12:04)

Ahoj Holky, ohledně masáží. Hanko: Podívám se do Ženy a život, adresu jsem tam viděla, ale mám jí doma. Ve čtvrtek, až budu v práci, jí pošlu. No proti strijím neznám účinný přípravek, zkoušela jsem něco od Dermacollu, moc mi nepomohl. Koukala jsem na internetu na stránky o Ryoru, ale jak si tak čtu, tak není moc v oblibě. Stejně mi to nedalo a koupila si Břečťanový gel a Siluetu. Mají taky ANTISTRIE mléko. Za zkoušku nic nedám. Uvidim. Když mi nepomohl Dermacoll.Jestli to bude mít blahodárný účinky, tak napíšu. Jo, vyhrabala jsem zase ze skříně termokalhoty. Vypadaj jak neoprenový. Jsem jak potápěč, když se namažu a pak do nich skočim, už jen šnorchl. Mrkev je dobrá, ale samozřejmě ostatní zelenina není horší. Pro mě má ale výhodu, můžu jí chroupat jen tak samotnou kdykoliv si vzpomenu. To mi s pórkem moc nejde. Nechtěla jsem ukřivdit ostatní zelenince.

AlankaS (Út, 30. 4. 2002 - 12:04)

Petržel od Kneippu: 90 tbl stojí 145,-Podporují činnost ledvin a močov. měchýře - odvádějí přebytečnou vodu z těla. Zkusím je.--------------Firma MEDEA Praha http://web.telecom.cz/medea/ prodává např. punčocháče na celulitidu a nějakou tu kosmetiku - skořicové zábaly, ... Teď mají dokonce akční cenu punčocháčů. Už jsem si je objednala. Jsou silnější a slabší, velikosti dle tabulky. Taky Vám poradí, kde jsou salony na tyto problémy nejblíže Vašemu bydlišti - to si osobně zavolejte a zeptejte, neřiďte se seznamem salónů na netu. Prodávají Vacupress atd., jsou přímí dovozci - takže záruka kvality. -------------------Nakladatelství Ivo Železný - http://www.iz.cz vydalo knížku za 99,- Kč "Aktivně proti celulitidě", která je přímým překladem německého autora, který má podíl na metodách Vacupress atd. Právě jí doporučuje f. MEDEA. Vypadá dobře. I jiné knížky stojí za to.----------Pročišťujte tělo čistícími čaji a jezte vlákninu. Pijte spíše vody, než minerálky. Až budu mít něco nového, napíšu.

Návštěvník (Út, 30. 4. 2002 - 12:04)

Pokud berete hormonální antikoncepci,tak vám nic nepomůže.Cvičím 3x týdně a mezitím jezdím hodně na kole.Chodila jsem rok na masáže a zábaly a stejně to nepomohlo.Také nechci být bez antikoncepce a proto jsem přešla na injekce.Nohy už mám o hodně lepší.

Návštěvník (Út, 30. 4. 2002 - 10:04)

Ahoj , poradíte mi někdo kontakt na masáže Vacupressem v Praze? Na internetu jsem jich sice našla dost, ale po přečtení příspěvků tady na Doktorce o modřinách a následně vyvalených křečových žilách po neodborném použití mam trochu strach. Potřebovala bych zlepšit strie, celulitidu a obvod přes zadek.:((( Díky.

AlankaS (Po, 29. 4. 2002 - 16:04)

Kalanetika je fajn, ale všechno cvičení upevní svaly, ale nepromasíruje kůži a hlavně podkoží. Takže masírovat.-----------Ta zelenina: jedna radí celer, druhá mrkev. Když byste si přečetly o každé zelenině (ovoci a vůbec o všem), tak byste poznaly, že každá má nějaké blahodárné účinky. Jezte jakoukoliv - hlavně pestře a hodně. Nezaměřujte se jen na jednu.---------------Hormon. antikoncepce asi vadí každá, protože do těla dostáváte více ženských hormonů. Jenže jí potřebujeme - chrání, upravuje menstruaci atd. Takže o co víc hormonů, o to víc pohybu a vlákniny.Jen je mi s podivem, že gynekologové vůbec nepřipisují zhoršenou celul. antikoncepci. Napsala jsem asi 15-ti gynekologům, tak čekám odpovědi. Pak Vám dám vědět.

Návštěvník (Po, 29. 4. 2002 - 13:04)

Jak tak si čtu Vaše příspěvky, koukám, že ta antikoncepce nás docela ničí. Mě ta celulitida jde skoro až ke kolenum. Na druhý straně si zase nedovedu představit, že bych jí přestala užívat. Musim přiznat, že je to pro mě nejpohodlnější forma ochrany. Ale jestli to takhle půjde dál, tak už jí snad ani nebudu potřebovat, protože se už snad nesvlíknu ani před mým přítelem. Už mě nebaví se pořád vymlouvat s plavání a za chvíli začne být teplo a já se opravdu do těch plavek budu muset nějak nasoukat. Budu jíst teď hodně tu mrkev a až mi pošlou ten ab-tronik. Tak Vám napíšu. Pomohlo některé z Vás něco podobného jako je Ab-tronic, nebo jen vyhazuju peníze???Kalanetika prý ale zaručeně pomáhá. Tak jsem začala cvičit. Taky se těším, až zase bude tepleji, to pod rouškou noci jezdím na bruslích na parkovišti u supermarketu. Na zpevnění nohou to sice pomáhá, ale celulitidu to nezabije.

Návštěvník (Po, 29. 4. 2002 - 13:04)

Ahoj holky a hlavně Jano, já už mám celulitidu od 15-ti. To jsem právě začala brát tu antikoncepci. Od té doby beru teď třetí druh antikoncepce a nemůžu říct, že by se to nějak zhoršilo. Spíš se mi to hýbe s kily. Jednou se mi to docela zlepšilo, brala jsem tabletky Minesse. Jsou prý s nejmenším množstvím hormonů, ale nevyhovovaly mi bohužel po jiné stránce. Jinak krémy mi moc nepomohly, ať byly sebedražší. Zkoušela jsem i skořicový zábaly, ale jen doma. Holky bacha na to. Smíchala jsem skořici s pleťovým mlýkem a zabalila se do fólie. Byla jsem jak opařená ten krém s tou skořicí pěkně pálily. No lepší je to udělat to jako krupicovou kaši. Ale když se to na ty nohy nakydne, je to docela nechutný. Váleček s ostnama mám taky. Dobrý jsou taky takový ježci. Teď mě i přes všechna předsevzetí dostala i TV reklama a objednala jsem si to elektrický šidítko. Tak Vám napíšu, jestli to pomáhá. Ten typ na petrželový prášky je super. Moje předcvičovatelka na kalanetice propaguje hodně mrkev. Prý v jakymkoli množství. Půlka populace v Ústí n. L. chroupe mrkev podle naší cvičitelky Miládky. Jím každý den mrkev a je pravda, že se pročišťuju jak vsteklá. Za zkoušku to stojí. Jezte mrkvičku!!!

Návštěvník (Po, 29. 4. 2002 - 13:04)

Celulitida se mi objevila po hormonální antikoncepci.Předtím jsem měla hezké nohy,pak jsem byla úplně zděšená.Brala jsem Marvelon a potom Cilest.Přibrala jsem 8 kg,hlavně nohy a zadek.Teď beru rok Depo-Proveru,ta nemá tolik ženských hormonů a nohy se mi pomalu zlepšují.Samozřejmě je denně po koupeli masíruji.

Návštěvník (Pá, 26. 4. 2002 - 15:04)

Potrebovala bych se zeptat,jestli se mi celulitida muze zhorsit,kdyz prejdu z jedne antikoncepce na jinou.Beru 4.roky Minisiston a celulitidu mam trosku na stehnech,ted vsak chci zacit brat Logest a bojim se ze se mi zmenou HA celulitida zhorsi.Prosim mate nekdo podobne zkusenosti?

Návštěvník (Pá, 26. 4. 2002 - 13:04)

Tak to bohužel neznám. Na co to je? Ahoj Tereza

Timily (Pá, 26. 4. 2002 - 13:04)

Taky jsem už četla o prášcích Cellasene. U nás je to sice novinka, ale v zahraničí je to v prodeji už dost dlouho. Na internetu jsou i poznatky jedné uživatelky z roku 2000, která píše, že jsou sice drahé, ale vůbec neúčinkují. Mě se celulitida začala dělat i na přední straně stehen a už vůbec nevím co s ní. Začala se mi dělat od té doby co beru antikoncepci. Jeden čas jsem na rok AK přerušila a celulitida zmizela. Teď ji ale zase musím brát, abych se chránila.

AlankaS (Pá, 26. 4. 2002 - 12:04)

Natrefila jsem v lékárně na výbornou pomůcku na masáže - akupresurní váleček z gumy univerzální s gumovými hroty, stojí asi 90,- kč a vyrábí ho f. AKURA, Ráčice u Vyškova 162, Tel. 0507/353774. -------------Nemá některá z Vás skušenosti s prášky Cellasene asi za 1235,- Kč ze Zelené lékárny?

Návštěvník (Pá, 26. 4. 2002 - 08:04)

Tak jsem už zjistila něco o té petrželi v tabletách. Vyrábí to firma Kneipp a v lékárné se prodává za asi 140 Kč. Je to 90 tablet s obsahem petrželové natě a je tam napsáno, že slouží k pročištění močových cest a používá se i při zánětech moč. měchýře.

Návštěvník (Čt, 25. 4. 2002 - 07:04)

Nazdárek všichni (všechny), tak jsem se včera ptala v lékárně a petržel v tabletách opravdu existuje, ale bohužel ji zrovna neměly a tak si paní nepamatovala ani cenu. Musela by se pry podivat do počitače, ale na to ona nemá čas (byla jsem v lékárně sama, ale vzadu asi čekalo kafčo). Ale to nevadí, určitě budu mít cestu kolem jiné lékárny tak se poptám i tam.

Návštěvník (St, 24. 4. 2002 - 13:04)

zdravím všechny nás "postižené", také s touto nádherou zápasím . I když mám celulitidu 3.stupně dle vyjádření masérky to je už hodně a snad 5 roků, přesto to nevzdávám. Je mi 46 roků, jsem po umělé vyvolaném přechodu. Snažím se zhubnout, co se zatím daří, ovšem pomerančová kůže ne a ne povolit. Koupila jsem si i přípravky z fy Just jsou fakt špičkové-ale drahé. Pěkně jste mně povzbudily, takže hned jak příjdu domů cvičení, masáže a do slídy. Pokud některá z vás má konkrétní způsob jak jí zničit, prosím napiště. Vyhlašuji celulitidě boj!

AlankaS (St, 24. 4. 2002 - 09:04)

Ahoj holky! Chci Vám jen sdělit moje další poznatky. Už asi 7 let mám celulitidu. Něco jsem s ní dělala a pak jsem zase přestala. Letos už jsem se opravdu naštvala a opřela se do toho. Od ledna s ní každý den něco dělám. Spočítala jsem si, že mě náklady na ní stouply na více jak 15000,- Kč a to ještě nikam nechodím do salónů. Mám všemožné strojky, krémy, techniky atd... nejlepší z kosmetiky je rozhodně Cellu gel, strojek mám nyní novinku od Philipse Cellese za 2690,- Kč, který vytahuje kůži od těla, což je podobné Vacupressu nebo baňkové masáži, kterou jsem už popisovala a která mi pomohla. Ale to, co Vám chci říct, že mi opravdu pomohlo, jsou moje vlastní obyčejné masáže. 2x denně si nohy a zadek masírovat silou, nejlépe něčím (mám gumový obdélník s gum. "ježkem"), protože potřebujete opravde zatlačit a prsty by Vás brzo bolely. Co jsem to dělala, celul. se mi od ledna zlepšila asi o 50%. Samozdřejmě není úplně pryč, ale aspoň se rozdrobila na menší "kuličky", kůže je pevnější, prokrvenější a není celul. už tolik vidět. Strojky, krémy ano, ale podpůrně, podle mne působí jen na povrch kůže. Krémy jen tam, kam stačí vsáknout. Ale vy musíte i podkoží prokrvit, narušit, probrat, rozproudit a to dosáhnete jen hlubokou masáží, až jste z toho celé červené a utahané. To je tedy můj poznatek z mojí několikaměsíční snahy. Jiná metoda to o tolik % nezlepšila. Ani to nestojí tolik. (Silueta od Ryoru je celkem dobrá, ale na Cellu gel nemá). Dobré je koupit aroma olejíčky a smíchat např. s krémem na hubnutí, tím masírovat. Podle fantazie si míchat vlastní emulze. Mně osobně je jedno, zda mám přírodní přípravek, nebo chemický, hlavně když zabírá. Jak byste chtěli vymačkat z rostlin šťávu a uchovat v krému aby se nekazila bez chemie? Všude nějaká je. Takže bysme měly možná trochu víc poslouchat své tělo, než dát na reklamy. Zkoušejte na sobě různé metody a dělejte tu, co pomáhá. I když je levná. Přeji Vám štěstí a pište své poznatky, ať si můžeme pomáhat!

Reklama

Přidat komentář