Reklama

Celulitida

AlankaS (Po, 25. 3. 2002 - 08:03)

Pani doktorko, u celul. je take uvadeno, ze je to nadmerne zardzovani vody. Na druhou stranu neni doporuceno pit kavu, cerny caj a Colu, protoze odvodnuji. Nepomohly by spise? Nebo je to jina voda (v organech X mezibunecna)?

AlankaS (So, 23. 3. 2002 - 19:03)

Poradte mi - v zrcadle je celulitida hodne videt - je to "zrcadlove". Kdyz se na sebe podivate primo, je to o 80 - 90 % lepsi. Zajima mne, jak Vas vidi druzi lide. Jak vidi Vasi kuzi oni? Jako v zrcadle, nebo jako normalne?

Návštěvník (So, 23. 3. 2002 - 19:03)

Promin Gabino, nechtela bych se Te dotknout, ale neprehanis to trochu? Co Tvuj clanek, to perla! To urazka, pohrdani. (Ceske zeny nevoni, mimochodem v Nemecku jsem byla par mesicu a nemky jsou tluste a taky nevoni - jsou citit potem. Posledni marku nedaji misto rizku na kosmetiku - jak ty pises. Ver, ze ji bud nevydaji, nebo ji investuji do jidla! Taky se moc nestaraji o deti, daji je radeji chuvam. Jsou horsi matky nez cesky.) Vazim si tve pomoci zenam s celulitidou pomoci Tveho salonu s Vacupressem, ale nemusis je urazet. Promin za moji otevrenost. Cekam ze me ted asi napadnes taky.Ahoj

AlankaS (So, 23. 3. 2002 - 18:03)

Mam pro Vas dobry masazni typ, ktery ukazovali v poradu "Rady ptaka Loskutaka". Je primo na celulitidu a jmenuje se "baňková masáž", protoze se dela pomoci sklenene banky. Obdobne jsem to doma vyzkousela se sklenickou a je to super. Za chvili je bez vetsi namahy kuze cervena jak rak - prokrvena a vypnuta (ne ale na vzdy).Predvadel to nejaky pan primo na Adelce Gondikove. Vzal banku, horakem - otevrenym plamenem z ni vypalil kyslik a banku rychle pritiskl ke kuzi na nohach (ta se podtlakem - nedostatkem kysliku sama prisala a nadzvedavala kuzi). Pak uz bankou "jezdil" vodorovnymi tahy po nohach. Po chvilce zase vysal kyslik a znova.Zkusila jsem to doma s obycejnou sklenickou (na vysku asi 10 cm a prumer otvoru asi 4-5 cm). Kyslik vypaluji plamenem svicky, (netroufam si dat do pokoje plamenomet) tak, ze chvilku drzim sklenku nad svickou a pak rychle prilozim na kuzi. Opravdu to funguje a je to super. Na mistech, kde neni hodne tuku to trochu boli, ale co by clovek neudelal pro krasu, ze?! Zavysi to na podtlaku sklenky.Jak bylo napsano na www.powerfit.cz, zalezi spise na technice masazi. Takze zkousim ruzne zpusoby masirovani, napr. ne krouzive pohyby, ne svisle, ale vodorovne. Se sklenkou je to vlastne opak masazi. Kuze se tlaci od tela, ne k telu. Neznam Vacupress, ale neni to nahodou podobny princip? Byla bych rada, kdyby Vam to pomohlo a hlavne, kdybyste reagovaly a napsaly ruzne dalsi zpusoby, metody, rady.At se vam dari!Napiste!

AlankaS (So, 23. 3. 2002 - 17:03)

Holky, prectete si clanek na www.powerfit.cz, jak uz Justja v prispevku radila. Najdete si tam stranky o celulit. Jsou napsane realisticky, tak jak to opravdu je. Napr. ze u masazich zalezi spise na technice, ze kremy nepomahaji, jen zestihlujici atd. Jsou tam i cviky a vedecke vysledky testu lecby celul. Pro Terezu: diky za adresu na STYX, ale na www.orchidea.cz je krem levnejsi. A uz jsem si ho stejne objednala.Strasne se mi libily Vase clanky, podle meho gusta a osobnich zkusenosti pise pekne Petra - s temi kratasy jsme na tom stejne. A to jsem byla na svoje nohy drive pysna! Mela jsem vzdy spis chlapeckou, dost vyzablou postavu, ale od tech asi 22. let se mi boky kulati po matce a mam ted hruskovitou postavu. Nacoz jsem dostala od kamosky odpoved - co bys chtela, uz ti neni 18! Takze kratasy, ktere jsem driv pysne nosila, ted uz take nevezmu na sebe. Take s temi - ale poradnymi masazemi cimkoliv mastnym - s ni plne souhlasim - vim od sebe. Stejne tak pekne pise Hanka, jsem na tom stejne.Dekuji Dasulce za info, ze opravdovy zivy jogurt je OLMA. Urcite to vyuziju. Pravdu ma Monika - na baroknich obrazech jsou same "dolickate" boubelky. Celulit. je asi nemoc lineho zivotniho stylu. S tim, ze ji maji zeny s uzkym pasem, i kdyz to zni povrchne, muzu jen souhlasit. To same je u mne, co jsem vypozorovala a take jsem kolikrat o tom cetla. Asi na tom neco bude - treba ji vice maji zeny s urcitym typem postavy. "Modra" napsala pekne o tom, ze muzum je to fuk. Myslim ze ma pravdu. Muj dlouholety pritel by urcite zavedl rec, kdyby si toho vyrazne vsiml, nebo kdyby mu to vadilo. Myslim, ze jsou pro nej daleko dulezitejsi jine veci. Kdyz jsem ho jednou masirovala, ukazovala jsem mu na nem, ze ma strije. Pak na mne, ze je mam taky a ze mi to vadi. Divil se, ze me muze takova vec vytocit. On si toho ani nevsiml, a i kdyby, je mu to fuk - malickost, nic nad cim by se mel pozastavovat. My se tim deprimujeme a pripadame si priserne a ono jim to je jedno. Tak kdo je na tom lip? (Zajimal by me nazor primo chlapu, nechcete nam nektery odepsat?) Marketa napsala super clanek presne ze zivota. Taky chodim do kantyny a jim co tam maji, jsem rada, ze neco jim. Kdyby meli zdravou stravu, vybrala bych si tu, ale .. A s tim volnym casem po upracovanem dni - to mi povidej. Vynahrazuji to alespon tim, ze rano vstanu o ctvrt hod driv a zmasiruju nohy jak jen to jde. At se poradne prokrvi. Taky souhlasim s holkama, co psaly, ze jim nic nepomohlo. Ani sport, jidlo, kremy, stroje. Taky mi nic nepomaha. Diky Mirce za radu co uzivat. O tom B-komplexu jsem uz taky nekde cetla. Ale ted si nejsem jista, myslim ze se muze brat jen asi 3 tydny, nebo jak. Fajn povzbuzujici clanek napsala Iveta - jsou dulezitejsi veci. Tak to berou chlapi. A maji pravdu. Jednou jsem cetla, ze kdyby zena prevzala aspon z poloviny povahu muze, nebyla by tak citliva.Rozhodne ale zkusim vse, co pujde.V dalsim clanku posilam zajimavou radu.

Frodo (Čt, 21. 3. 2002 - 16:03)

Zapoměla jsem napsat že ale nejlepší co snad mají je tělové mléko z kobylího mléka. Lepší jsem ještě nikdy neměla.Čau Frodo

Frodo (Čt, 21. 3. 2002 - 16:03)

Koukám že celulitida už asi nikoho netrápí, protože tu nikdo není. Musím uznat pokud mám také přispět do vínku o celulitidě?že přípravek od Firmi STYX je fakt dobrej už jsem ho doma měla a ještě ho používám. Objednala jsem si ho přímo u STYXU a jsem sním spokojená. Není drahý tedy nic co si nemohu dovolit a dá se používat i každý den. Je to příjemná relaxace. A doporučuji rozhodně skusit.Zatím se mějte Frodo.

Návštěvník (Út, 19. 3. 2002 - 13:03)

No adresu na jejich stránky jsem nenapsala moc dobře. Takže je píšu znova. http://styx.sextagon.czAhoj Tereza

Návštěvník (Út, 19. 3. 2002 - 12:03)

Pro Alanku. Jdi se podívat na stránky STYX http://styx.sextagon.cz/ tam najdeš lepší informace o Cello Gelu a i o jiné kosmetice kterou dělají.Ahoj Tereza

Návštěvník (Út, 19. 3. 2002 - 12:03)

Pro Janu v Plzni chodím do kosmetického salonu k paní Brodzianské,na adrese Slovanská 25.Tel:019/7430793. TAk to skus.Ahoj Tereza

Návštěvník (Ne, 17. 3. 2002 - 19:03)

Ahoj Terezo, mohla by si mi prosim napsat, kde se provadeji masaze v Plzni. Dekuji moc. Jana

AlankaS (So, 16. 3. 2002 - 18:03)

Ahoj holky! Hledala jsem na netu pripravky o kterych jste psali v prispevcich a nasla jsem toto: "Cello gel" se da koupit na: www.orchidea.cz - sekce "telova kosm. - telove a masazni gely". Vyrabi ho f. STYX. Doporucuji koupit na te same strance jeste Skoricovy masazni gel a zaregistrovat se. Potom jestli chcete neco opravdu dobreho manualniho na domaci masaze co vam usetri prsty a vyvinete tim o hodne vetsi silu (pouzivam to uz nekolik let), nesmite se divit ze je to pro psy! - nevadi, na masaze jak delane: na www.zverinec.cz - sekce vlevo predposl. "toaletni potreby - str. 3 - objednejte si toto: "vycesavaci hubka DE LUXE 100/55 mm za 58,-Kc. Tim se masirujte (nohy, hyzde) co nejdele a nejlip rano az do velkeho zcervenani kuze. Tukove hrboly pod kuzi se musi rozvalcovat, narusit. Mate potom tak prokrvenou kuzi, ze i uvidite potom jak je vic napnuta. Nezarucuji vam to, ale zkusit to muzete. (Mimochodem staci i uplne obycejny zahrivaci krem na masaze, do nej podle fantazie pridejte treba par kapek francovky, esencialni olejicek - vyzkousejte ruzne, a treba jeste nejaky levny krem na celulitidu).A jeste jedna rada. Abyste nemusely utracet za drahe zabaly - vyrobte si samy krem, namazte hodne mista s celul., obalte normalnim igelitem, vemte si elastaky, teplaky a zalezte pod perinu na co nejdelsi dobu. Muzete potom i masirovat. Ma to stejny efekt jako v salonech.Zatim hodne zdaru! Zkusim ten Cello Gel a pak napisu. (Dosud mi zatim NIC nepomohlo, i to co pomohlo pry jinym zenam. Asi jsem malo zkousela).P.S. Nevite nektera, kde delaji ve Vychodnich Cechach vakuove masaze Vacupressem?Diky!

Návštěvník (Po, 11. 3. 2002 - 10:03)

Ahoj, já jsem Cellu-fix, stejně jako spoustu dalších přípravků (Biotherm, Břečťanový gel ...) používala. Musím přiznat, že bezprostředně po použití je kůže napnutá, pružná, hebká, ale celulitidu neodstraňuje. Je nutné přípravky dobře vmasírovat. Již zmíněná masáž podpoří prokrvení periferních částí těla a tím odsťraňuje celulitidu. Nejúčinější však je cvičit, zdravě jíst (hodně citrusů) a hlavně hodně pít(ale opravdu hodně minimálně 3 litry vody).

Miriam (Ne, 10. 3. 2002 - 22:03)

Vyzkoušej Cellasene. Novinka na našem trhu. Jednoduché užívání. 2x denně tableta. Působí zevnitř. Dá se koupit v lékárně.

Návštěvník (Pá, 1. 3. 2002 - 15:03)

Futurashape je studio na Praze 4,kde prý masážemi a různými krémy celulitidu odstraní.

Návštěvník (Út, 26. 2. 2002 - 10:02)

Máte někdo zkušenosti při lečenímcelulitidy se zařízením na Praze 4 - Budějovická?

Návštěvník (Po, 25. 2. 2002 - 18:02)

Ani nevím co to je, ještě jsem o tom neslyšela? tak aspoň popiš oč se jedná.

Návštěvník (Pá, 22. 2. 2002 - 14:02)

Máte někdo zkušenosti s Futureshape,Praha 4? Mám ošklivou celulitidu,prostože chodím 3x týdne cvičit a piju přes 2 l vody denně. Krémy nepomáhají. Vážím 55kg. Chystám se zkusit právě Futureshape na poliklinice v ulici Antala Staška, ale neznám nikoho, kdo tam byl.Simona

Návštěvník (St, 20. 2. 2002 - 15:02)

No já platím 200Kč za jeden zábal. Ahoj Tereza

Návštěvník (St, 20. 2. 2002 - 13:02)

ahoj Terezo můžeš prosímtě napsat kolik stojí takový jeden zábal v kosmet. salónu kam chodíš. Díky

Reklama

Přidat komentář