Reklama

Celulitida

Návštěvník (Út, 28. 5. 2002 - 09:05)

Ahojte, pocul uz niekto o mikromasaznych nohaviciach? Vyzeraju akoby z neoprenu a dokazu vyrazne ztensit objem noh a odstranit celulitidu. Inak chodim aj ja na jednu terapiu, vola sa bankova. A prebieha asi takto, najprv mi lekarka prejde po celych nohach s laserom, trva to asi 5 minut a nakoniec mi nanesie na nohy anticelulitidny gel, zoberie sklenu banku, do druhej ruky zoberie horiaci vatovy tampon, banku rychlo prilozi na ohen, potom ju da rychlo prec a polozi ju na nohu, vznikne podtlak a tymto jednym podtlakom mi prejde hore dole po nohe. Toto cele opakuje niekolko krat. Pozna niekto tuto proceduru? Dakujem

Návštěvník (Út, 28. 5. 2002 - 08:05)

Chcela by som si kúpiť masážny anti-celulitídový prístroj Cellesse od firmy Philips. Má niekto skúsenosti s týmto prístrojom, na predkolení mám k?čové žily, tak neviem, či ho vôbec môžem používať a či takýto prístroj pomáha.

Návštěvník (Po, 27. 5. 2002 - 23:05)

Ahoj Kláro, myslím že tvoje snaha v boji proti celulitidě je určitě ocenění hodná. Ale chlapy jsou fakt burani. A přitom maj velký pupky, křivý nohy, plešatý hlavy a na nás se jim pořád něco nelíbí. Jen ať si tvůj přítel vyzkouší jaký to bude až nebudeš brát HA. Ale bejt tebou, tak se řídím jen a jen sebou a ne tím co chce on.

Návštěvník (Po, 27. 5. 2002 - 17:05)

Neodolam a pridam svou zkusenost.Svou celulitidu jsem si uvedomila nekdy pred 3 lety. Byla jsem trosku lina s tim neco delat, a vyzkousela jsem par kremu. Bez ucinku. A je to asi rok, co jsem si rekla, ze zadarmo nic clovek nedostane. Prestala jsem s kremy a zacla se hybat. Cvicim doma 3-5 x tydne na stehna, zadecek...asi 2x tydne chodim behat. Ony partie si kazdy den sprchuju studenou vodou a masiruju kartacem. A vida. Zadecek i nohy jsou zpevnene. Ne ze by byla celulitida pryc, ale myslim, ze je minimalni a ze si ji malokdo vsimne. POHYB mile damy, neverim v nic jineho!!!! Nebudte line...Hodne stesti.

Návštěvník (Po, 27. 5. 2002 - 15:05)

Také se mému příteli celuli. nelíbila, ale jednou koukal na pořad o celuli. v televizi a tam zjistil, že tím trpí 90procent žen, tak už blbé připomínky nemá. Jinak také s tím bojuji celkem úspěšně, ale hlavně kvůli sobě.

Návštěvník (Po, 27. 5. 2002 - 11:05)

Ahoj holky, píšu jak můj boj s celulí pokračuje. Mažu se, omezila jsem jídlo, cvičím a nic. Teď opravdu přemýšlím o tom, že přestanu brát HA!!! Jsem už z tý celulitidy na dně!!! A ke všemu ještě mi jí furt můj přítel vyčítá- Ty chlapy to asi vůbec nechápou. Bere to jako by to byla jen moje chyba a tak. Takže mi v boji moc nepomohl. Že bych přestala brát HA se mu moc taky nelíbí. Rozhodla jsem se, že se poperu sama za sebe, protože kvůli chlapovi něco dělat, když to ani neocení??? Chystám se koupit si tu knížku: Aktivně proti celulitidě. To pak možná stihnu i letos se sebou něco udělat, abych nemusela chodit se koupat jako potapěč v neoprenu. Moc mi to pomáhá, že jsou tady takový stránky, na kterých se můžu poradit, když doma se setkám jen s výčitkami a nepochopením. Díky, za Vaše rady, kterých jsem si tu přečetla už hodně. Budu se vzorně natírat a masírovat dál a budu holt víc cvičit. Antikoncepci chci přestat brát až tak po dovolených. Dodlábnu platíčka co mám už doma.

Návštěvník (Pá, 24. 5. 2002 - 11:05)

Podivej se na Rubensovy obrazy-tam je celulitidy az az!Celulitida byla vzdy a bude,neni to jen nemoc tehle doby-to proste(bohuzel) k zenskym patri...Odjakziva:-(

Návštěvník (Pá, 24. 5. 2002 - 11:05)

Ziju asi rok a pul ve Vidni,puvodem jsem z Brna a nerekla bych,ze jsou cesky o neco "horsi" nebo zabedbane,prave naopak!Ceske zeny jsou vetsinou upravene,hezke a vonave a to i pres financni nedostaky-oproti rakouskym zenam si nemuze vetsina dovolit vydat tolik penez za kosmetiku a podobne!Chtela bych se zeptat,jestli ma nekdo zkusenosti s novou radou pripravku proti celutide od L'Orealu.Diky a preji vsem mnoho uspechu;-)

Návštěvník (Čt, 23. 5. 2002 - 18:05)

Ahoj Marťo,díky, zkusím to.

Návštěvník (Čt, 23. 5. 2002 - 08:05)

Ahoj Dano, Vacupress v Praze dělají v salonu Korunka (22518919), nevím jaké to tam je, ještě jsem tam nebyla, ale už jsem objednaná,mají tam docela plno.

Návštěvník (St, 22. 5. 2002 - 16:05)

Timily, a nechodíš prosím na Vacupress někde v Praze? Díky

Návštěvník (St, 22. 5. 2002 - 16:05)

ahoj, když to tady tak pročítám, tak to vypadá že HA fakt neni nic zdravého. Ale já jsem jí asi před půl rokem přestala brát a je pravda že celul. se mi trošičku zlepšila, ale ne zas tak moc. Ovšem na druhou stranu se mi okamžitě začaly víc mastit vlasy, zhoršila se mi pleť a udělala se mi cysta, která měla skoro 8cm. Doktoři mi řekli že mám asi horší funkci vaječníků a HA to jakžtakž reguluje a ve chvíli kdy jsem vysadila tak se ta cysta takhle zvětšila.Takže jsem prášky zase začala hned brát. Taky když si představim ten sex bez prášků a těch nervů kolem toho, tak je mi jasný že při mojí povaze bych ten stres kompenzovala jídlem a bylo by to z bláta do louže.

Návštěvník (St, 22. 5. 2002 - 05:05)

Ahoj snažím se v práci vypít 3-4litry vody, o víkendu mě to nejde, prostě se nedonutím, ale myslím, že to stačí. Večer cvičím na zadek a stehna posil. cviky asi 30-40min, HA jsem vysadila před rokem. Celuli. trochu zmizela, je to fakt lepší, ale to první stádium tam stále vidím, je to fakt, že ten náznak asi nezmizí. Nejvíc mě dělá problém se právě čistit, /chodit na velkou/, myslím, že tam je problém. A mám dokázano na sobě, že jak se chvíli přestane na sobě pracovat eluli. se začne pomalu zas objevovat. Takže by to chtělo jen pít, jíst ovoce a zeleninu a cvičit, ale kdo to dlouho vydrží?? Asi nikdo, aspon přes to léto se snažím dost omezovat. Sona

Návštěvník (Út, 21. 5. 2002 - 17:05)

ahoj, to je proto, že 2,5 litru denně je minimum co by měl každej vypít. Pokud to nedodržujeme, tak se tělo nemůže čistit a docházi k usazování odpadních látek /celulitida/.

Návštěvník (Út, 21. 5. 2002 - 17:05)

no, tam to popisujou jako, že celulitida je problém odpadních látek který vznikají při metabolismu a protože nám dobře nefunguje lymfatickej systém, kterej ten odpad odvádí, tak ten zůstává v buňkách a má za následek celulitidu. Jenže ten systém je nefunkční protože málo pijeme,jíme hormony /který nejsou bohužel jen tam kde bysme předpokládali, ale ve většině živočišný stravy/který způsobujou ochabování vaziv a důsledkem toho nefuguje mízní pumpa, což má za následek to,že i když cvičíme, tak tlak svalu neni vyvíjen tam kam má a snižuje se účinnost cvičení.Navíc tam píšou že pokud už se celul. udělá tak už se jí nezbavíme, má 3 stádia, kdy 1 většinou přehlídneme, a když máme to druhý tak to už se zase nedá uplně zlikvidovat.A samozřejmě i kdyby se nám povedlo nějakým způsobem zpevnit vazivo, uvolnit mízní kanálky, dostatečně pít, nejíst hormony/nebo snížit obsah ženských hormonů ve svým těle/, nestresovat se, hodně spát,dostatečně cvičit, tak ve chvíli kdy s tím přestaneme, tak je celulit. zpátky.To všechno zní celkem beznadějně, ale potom zas popíchnou čtenáře tím, že pokud se na to vykašlem, čeká nás 3 stádium, který je bolestivý, má za následek edémy, otoky nebo růže na nohou, takže nevím.

Návštěvník (Út, 21. 5. 2002 - 16:05)

Ahoj,mam dotaz..proč je na Siluetě od Avonu napsáno,že se musí vypít 2,5litru denně..to znamena že to nějak nadměrně odvádí vodu z těla?Není to nebezpečné?Dík za radu a PA

Návštěvník (Út, 21. 5. 2002 - 06:05)

A co je v závěru v té knížce??? Snad. že pokud přestanente celuli. se věnovat, tak se zas objeví?? Možná jo, já jsem ted chvíli necvičila, a už tam zas trochu je. Hrúza. Už je pomalu léto, a já zas vypadám....

Návštěvník (Po, 20. 5. 2002 - 16:05)

Pokud se ptáš mě tak to ti neporadím protože jsem s Plzně. A já se o ty to léčby celulitidy už nezajímám. mám svůj Cello Gel a ten mi stačí. Co se týká těch Liposomů tak naty se schválně podívám. Jen nevím k čemu přesně jsou dobrý? Můžeš mi to prosím tě Alanko napsat.Zatím dík Tereza

Návštěvník (St, 15. 5. 2002 - 18:05)

ahoj Terezo, mohla bys mi říct kde v Praze dělají Vacupress? Našla jsem pár kontaktů na salony,ale namůžu se tam dovolat. Diky

Návštěvník (St, 15. 5. 2002 - 18:05)

ahoj máš pravdu, já tu knížku teď čtu a je fakt zajímavá a poučná. Akorát ten závěr kterej mi z ní vychází mě moc netěší.

Reklama

Přidat komentář