Reklama

Celulitida

Návštěvník (Po, 18. 11. 2002 - 15:11)

Pro Martinu: netvrdím, že se to po usilovné námaze nezlepší, ale rozhodně to jde líp bez HAK. Projdi si fórum, třeba Tě tam nějaká metoda zaujme a třeba Ti i pomůže.

Návštěvník (Pá, 15. 11. 2002 - 09:11)

Chcete mi říct, že pokud užívám HA, tak nemám šanci se té potvory zbavit? To snad ne? Nevím, jakou jinou antikoncepci bych používala. Můj přítel je alergický na latex a tudíž kondom nepřichází v úvahu. A na miminko se teda ještě necítím.

Návštěvník (Čt, 14. 11. 2002 - 10:11)

Jestli chcete zmírnit celulitidu a užíváte HAK, tak v první řadě zvažte její vysazení. Jinak vám žádné masáže ani krémy moc nepomůžou. Já jsem vysadila asi před 6 týdny a celul. mi mizí před očima, aniž bych tomu nějak napomáhala masážemi a pod. Tak hodně štěstí v "boji" :o)

Návštěvník (Út, 12. 11. 2002 - 22:11)

ahoj miso,tak to je fajn, pokud se na to divas takhle. na mne to proste pusobilo dost jinak ... uz nevim, jestli slo primo o tvuj prispevek, mela jsem z toho proste pocit, ze na svete nejdulezitejsi je hladky zadek :-)primerene peci o svuj zevnejsek zdar!maruska

Návštěvník (Út, 12. 11. 2002 - 19:11)

Milá Ivo,mám dvě děti,je mi 29 let,problém má ten samý.ptala jsem se na vše možné.lymfatické masáže si prý dělat nemam nechat,protože jsem moc mladá a prý to správně dělají pouze onkologičtí pracovníci.v kosmetických solonech prý z tebe vytáhnou peníze a efekt žádný.taky si berou hrozně moc peněz za 1-1,5 hodiny 400-800korun.zapomněla jsem mám 5Okg a věř,že mi to trápí také.tuto radu mi řekli v lékárně.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2002 - 10:11)

mila martino a miso,"nechala jsem to byt" asi 7 let (sportuju, protoze me to bavi, ale nedelam nic zasadniho kvuli celulitide, nekupuju kremy, nechdim na masaze a tak), a nic hroznyho se nestalo. rekla bych, ze to vypada porad stejne.nechci si ted hrat na kdovijak uvedomelou - ale fakt mi doslo, ze moje hodnota proste nezavisi na tom, jestli mam na zadku dolicky nebo ne. a vnimam to porad podobne, jako to popisujete - nezalezi na nazoru meho pritele, ale na tom, jak se citim ja ... jenze proste k tomu, abych se citila dobre, uz nepotrebuju, aby mi chlapi koukali na zadek, nebo abych svuj zadek v zrcadle pozorovala sama (to samozrejme krapet prehanim ... :-))nikomu nic nevnucuju, ten minulej prispevek jsem psala proste proto, ze si myslim, ze pridelavat si starosti tam, kde to neni nutny, kde "problem" existuje pouze v me hlave (protoze nikomu jinymu ty dolicky nevadi), mi prijde zbytecny ... nerikam, ze je spatny se o sebe starat - to vubec ne. ale nepovazuju to za nutny, a navic - neznam nikoho, komu by se podarilo s celulitidou uplne zatocit. jsou vyjimky, holky, ktery ji proste NEMAJI (a nikdy predtim nemely) ale vetsina z nas se tomu proste nevyhne - je to jako bojovat se starim, cim dal narocnejsi, a nikdy nevyhrajes ...ale da se to zmirnovat, to urcite jo.tohle cely prosim neberte jako nejakou kritiku toho, ze se o sebe starate - melo by to byt spis povzbuzeni pro ty, ktery tenhle problem prilis trapi: je to normalni, a pokud se o sebe clovek primerene stara (obcas sportuje, dost pije, nema vyslovene velkou nadvahu), nebyvaji zpravidla dolicky tak velke, aby odpuzovaly.jeste bych se rada zeptala: proc je pro vas samotne vlstne tak dulezite vypadat "lip" (bez celulitidy), pokudto vase okoli jako problem nevidi?

Návštěvník (St, 6. 11. 2002 - 20:11)

Tak jste mi o něco zase zlepšily život,protože jsem si myslela,že na celulitidu absolutně nic neexistuje. Bolí takové vakuové masáže? Díky

Návštěvník (Po, 4. 11. 2002 - 14:11)

Milá Maruško, jsem rada, že jsi se se svou drobnou celulitidou smířila, ale zklamu tě v tom, že tato nemoc se neustále zhoršuje, pokud na ni kašleš. Můj přítel považuje tento můj problém taky za směšný, ale vím, že se raději dívá na hezký zadek a stehna. A hlavně jde o to, jak se cítím já a ne můj kluk.

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2002 - 13:11)

Ahoj holky, nevěděly byste, kam se dá jít na lymfodrenáž? Někde v centru Prahy nebo na Žižkově.

Návštěvník (Út, 29. 10. 2002 - 13:10)

ahojka,moje zkusenosti s potiranim celulitidy jsou nasledujici: zacala se mi lehce objevovat uz na konci puberty, prestoze jsem stihla, jedla jsem fakt hodne zdrave, sportovala jsem (az moc, rekla bych) - vcetne kalanetiky, zkousela jsem lymfodrenaz .... no, a pak jsem nekde cetla, ze je to normalni, mit nejake ty dolicky. a ze zen, ktere je vubec nemaji, je minimum (podobne jako tech, ktere treba nemaji chlupate nohy). jasne, ze se da celulitida trochu zmirnit, dulezity je hodne pit a trochu se hybat .... nebo pozadat partnera obcas o dukladnou masaz "postizene" oblasti. moooc prijemny pro oba, rekla bych. na kosmeticke zazraky (po tom, co jsem vyzkousela fakt ledasco) moc neverim, spis si myslim, ze je to zpusob, jak z nas tahat penize.taky musim rict, ze me hodne uklidnilo, kdyz jsem od partnera slysela cosi jako "coze? timhe se trapis?" ... on tam skoro nic nevidel ... tak jsem to po case prestala resit taky, a jsme spokojeni oba

Návštěvník (Út, 29. 10. 2002 - 12:10)

Ahoj holky,mohla by mi některá z vás poradit, kde sezenu nějakou knihu o kalanetice?Co to je za cviky?Za odpověď děkuju

Návštěvník (Pá, 25. 10. 2002 - 13:10)

Ahoj Natálko, chtěla bych tě poprosit o nějaké cviky které cvičíš. Bylo by možné, abys mi je zaslala na moj e-mail. Adresa je barran"seznam.cz

Návštěvník (Út, 22. 10. 2002 - 07:10)

Ahoj holky, chtěla bych vyzkoušet Cello Gel od Styxu nebo Cellasene. Máte někdo s timto nějaké zkušenosti? Stojí to docela dost peněz, tak nevím, jestli to nebude zbytečný!!!

Návštěvník (Út, 22. 10. 2002 - 01:10)

ahoj,marně bojuji s celulitidou, použila jsem už různé přípravky a nic nepomáhá.Rozhodla jsem se podstoupit lymfatické masáže a potřebuji vědět zda na ně mohu pokud mám náznak křečových žil a otékají mi nohy.

Návštěvník (Čt, 17. 10. 2002 - 08:10)

Ahoj holky, taky mam tu blbou nadheru na stehnech. Loni jsem v lete uz dost trpela a tak jsem se pres rok snazila s tim neco delat. Chodila jsem do kosmetickyho salonu na zabaly, chodila jsem 3x tydne do posilovny, mazala jsem se gely, snazila jsem se jist zdrave a nic. Pokud to pujde tak dal, tak pristi leto nevylezu v plavkach. Uz vubec nevim, co delat!!!

Návštěvník (St, 16. 10. 2002 - 09:10)

Míšo, gel je jen doplněk. To je snad jasné.

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2002 - 14:10)

S kosmetickými procedurami nemám zkušenosti, ale zbavit se celulitidy mi pomohl gel proti celulitidě od Avonu, používám ho asi rok. Začala jsem loni na podzim a letos v létě - narozdíl od loňského, jsem si mohla dovolit i ty nejkratší sukýnky a odvážné šortky. Ze začátku jsem ho používala nepravidelně 1 - 2 krát týdně, ale když se začaly ukazovat výsledky, tak jsem ho začala používat pravidelně - po každém sprchování.

Návštěvník (Pá, 27. 9. 2002 - 16:09)

Holky ještě jedna věc. Máte zkušenosti s lymfodrenáží?? Co myslíte, že je účinější? Vacupress nebo lymfodrenáž?? Předem díky za vaše zkušenosti.

Návštěvník (Pá, 27. 9. 2002 - 16:09)

Ahoj holky, narazila jsem na tyto stránky a hodlám se k vám přidat. Samozřejmě ani mně se nevyhla ta "pomerančová radost" a opravdu jsem z ní dost zoufalá, protože mne trápí už od puberty. Sebekriticky musím přiznat, že jsem se nikdy neomezovala, co se jídla týče, protože celkově jsem štíhlá a ani pohybu jsem neměla moc. Poslední čtvrtrok, jsem se rozhodla jít "do sebe" a nepřejídám se, dbám na pitný režim, jím jen celozrnné pečivo, snažím se mít dostatek ovoce a zeleniny.........s pohybem je to už horší - začala jsem sice cvičit, ale měla bych chodit častěji....Hormonální antikoncepci beru asi sedm let - minisiston a je dost možné, že se mi celulitida zhoršila i po něm. Nyní jsem si nechala předepsat Jeanine, prý se jedná o nějakou novou antikoncepci, takže uvidím.....Dost mne zaujaly vakuové masáže a pokud se v mém okolí budou provádět za přijatelnou cenu, učitě je vyzkuším a dám vám vědět. Mějte se, ahoj :-)

Návštěvník (So, 21. 9. 2002 - 09:09)

Omlouvam se,spatne jsem to napsala,myslim ten CelloGel od Styxu,to je ta ma zbrklost:-))..Opravdu mi pomohl,tak si myslim,ze to za ty penizky stoji,zkusto a uvidis,myslim si,ze budes spokojena,ale jak rikam,nesmis se spolehat jen na nej.

Reklama

Přidat komentář