Reklama

Cervikální dystonie

Tereza (Ne, 9. 1. 2011 - 16:01)

Mám to úplně samí.Když jsem v pohodě tak taky nic.Já to mám na veřejných vystoupeních prostě když něco před více lidma mám předvíst atd..Vůbec nevim co s tim mám dělat.Hlavně se bojim výsměchu ostatních.

Martin (Po, 3. 1. 2011 - 20:01)

Dobrý den, mám bohužel pocit že trpím tímto onemocním. Nejsem si ale 100% jist protože tuhnutí šíjí (trapéz) mám jen tehdy, když jsem v nějaké stresové situaci nebo situaci kde jsi nejsem jist či mám nějaký strach nebo místo kde sen necítím dobře. Když jsem v klidu a pohodě a není na místě nějaká stresová situace nic jako tuhnutí této partie neznám. Spíš si myslím že u mě jde o psychický problém který se projevuje už fyzicky a to právě tuhnutím šíjí a znemožnění tak rozhledu do pravé levé strany. Váhám jestli jít za mím obvoďákem a říct mu to nebo to řešit jinou cestou. Má tady s tím někdo nějakou zkušenost že by se mu toto dělo z důvodu psychyckého? Potřebuju už nutně radu díky tomuhle nemůžu ani chodit do fitka který je mím životním stylem :-(.

monika (Ne, 14. 12. 2008 - 11:12)

Dobrý den, prosím o radu, jak jinak je možné napomoci pacientům s cervikální dystonií. Manžel měl téměř rok problémy se stáčením hlavy, minulý měsíc mu sdělili diagnozu - cervikální dystonie a od ledna má jezdit na aplikace botulotoxinu. Zajímá mě názor samotných pacientů, zda vám btx pomáhá, můžeme-li učinit další kroky pro zlepšení zdravotního stavu.Děkuji za každý názor a radu.Monika

Mila Kristová (Čt, 13. 11. 2008 - 01:11)

No já mám právě tu cervikální dystonii. U mě se to projevuje stáčením hlavy, třesem a pochopitelně nervozitou, když mám přijít do společnosti či někam, kde mě neznají.

Default User Image
Vlaďka (St, 13. 9. 2023 - 11:09)

Mám půl roku stejný problém,bylo mi řečeno že je to genetické.

Návštěvník (St, 12. 11. 2008 - 20:11)

POMŮŽEME VÁM UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ.Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají mnohdy považovány za obtížně léčitelné nebo dokonce nevyléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a úroveň homeostázy, zmenšit obtíže s nemocí spojené a tím zlepšit kvalitu života.Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste.Nabízíme:* vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu,* dlouhodobé zkušenosti,* individuální přístup a konzultaci s lékařem,* účinné preparáty (na rozdíl od léků nemají škodlivé vedlejší účinky) Rádi pomůžeme všem, kdo se rozhodnou pro své zdraví něco dělat.A POSKYTUJEME ZÁRUKU: POKUD BYSTE NEBYLI SPOKOJENI, VRÁTÍME VÁM PENÍZE.Centrum zdraví HARMONIE - zdravotní poradenství a přírodní produkty pro lepší zdraví, prevenci a vitalitu, Kladno. Další informace už soukromě na: info.harmonie"volny.cz

Petr (St, 12. 11. 2008 - 20:11)

A Vy máte konkrétně jaký problém. Mě to opravdu hrozně vadí a těžko se s tím vyrovnávám. Děkuji

Mila Kristová (Po, 10. 11. 2008 - 21:11)

Petře, nemůžu vám poradit nic k vaší nemoci, jen řeknu svůj názor - snažila bych se, zjistit, co mám vlastně za diagnózu. Já se léčím se svou nemocí na neurologii.

Petr (Po, 10. 11. 2008 - 20:11)

Dobrý den, mám problém s třesem hlavy, sem tam se mi klepou končetiny a chvěje hlas, dělá mi to celkem často, když se jdu třeba bavit mezi společnost, asi tak po hodině to zmizí a vše je ok. Nevím co s tím, prosím poraďte mi, hrozně mi to vadí. Hrozně rád se chodím někam bavit mezi přátele ale když pomyslím na tohle tak mám už špatnou náladu. Byl jsem u psychiatra a ten mi dal léky, bohužel nepomáhají. Už nevím co mám dělat.

Maria (Út, 24. 8. 2021 - 09:08)

Mám to samé btx nepomáhá nevím co s tím

Vera (St, 25. 8. 2021 - 18:08)

Dříve nebo později si tělo na Botox zvykne neucinkuje mi po 2 letech aplikace. Také mám závratě.

Vera (St, 25. 8. 2021 - 18:08)

Dříve nebo později si tělo na Botox zvykne neucinkuje mi po 2 letech aplikace. Také mám závratě.

Jiří (Čt, 26. 8. 2021 - 15:08)

Píchají mě ten sajrajt 26 roků, výsledek je že mám propadnuté (atrofie) svaly na krku a hlava si vesele dělá co chce....

Nada (So, 28. 8. 2021 - 23:08)

A proč si nechavate aplikovat, když vám neucinkuje?

Jiří (Út, 31. 8. 2021 - 16:08)

Protože bych přišel o invalidní důchod druhého stupně a pracovat se s touhle sviní nedá. Nejraději bych dal hlavu na koleje a měl svatý klid. Nejlepší zážitek je holení, nebo jídlo, připadám si u toho jak dement z ústavu....

Návštěvník (So, 8. 11. 2008 - 22:11)

POSKYTUJEME ZÁRUKU: POKUD BYSTE NEBYLI SPOKOJENI, VRÁTÍME VÁM PENÍZE.HARMONIE - osobní zdravotní poradenství a přírodní produkty pro lepší zdraví, prevenci a vitalitu. Další informace na: info.harmonie"volny.cz

Mila Kristová (So, 8. 11. 2008 - 18:11)

Jezdím na botulotoxin od srpna 1991.

Tomáš (Út, 4. 11. 2008 - 09:11)

Jak dlouho můžete používat ty botoxový injekce?

standa (Út, 4. 11. 2008 - 07:11)

Chtěj jsem se zeptat , jak dlouse se léčite botulotoxínem? Zajímalo by mne jak dlouho trvá než se na to vytvoří rezistence.

standa (Út, 4. 11. 2008 - 07:11)

Chtěj jsem se zeptat , jak dlouse se léčite botulotoxínem? Zajímalo by mne jak dlouho trvá než se na to vytvoří rezistence.

Reklama

Přidat komentář