Reklama

Délka ochlupení na přirození

xxcd (St, 26. 7. 2006 - 23:07)

Když Tě ve dvou stejných autech stihne bouřka a na obě bude stejně pršet a stříkat bláto, které bude špinavější !!?? Ne, vážně ... Prostě si neumíš přiznat, že dnes už to holení není až tak v módě a máš strach, že už nebudeš IN !!! :) Můj názor ... Nikdo už není dnes z vyholených dívek překvapený ....

Dana (St, 26. 7. 2006 - 23:07)

a ještě dlužím osobní opověď.
Podpaží si holím ( slaný pot udělá nepřdtavitelnou paseku už za dvě hodiny rozkladu na chlupech, kde se drží jak luteránská víra. Otřít kapesníčkem holá podpaží je normální a účinné. Otřít ochlupenou část JEN kapesníčkem, tak ten pot akorát rozsvelcujeme po okolí.
Dole nejsem vyholená, ale upravená tak, aby to bylo hezké ( čili žádné ala 12ti letá školačka), zastřihnutá na cca 2 - 3 cm, okolo bikinek na sthnech vyholená. Žádné pupínky,žádné vyrážky, díky dnešní kosmetice nejsou nutné. Jo - značku napsat nemůžu, co, zas by to byla reklama! Stačí se ale poptat v dobrých drogériích nebo moc dobrých lékárnách.

Dana (St, 26. 7. 2006 - 23:07)

překlad do češtiny pro xxx:
( a teď se omlouvám všem normálním)

Kyž bueme obě menstruovat a sedět spolu v kanceláři, já se po každém použití otřu toaletním kapesníčkem navoněným třeba heřmánkem, bue mně to trvat is okolní procedurou 5 minut.
Kolegyně to bude mít horší. Kapesníček nepostačí, jeden, dva, a v případě zcela zarostlého a hustého porostu ani deset. to už chce sprchu, mycí prostředek, a pokud má ty chlupy fakt 9 cm, tak ještě fén, aby nenastydla!
Tento úkon absolvujeme zruba pětkrát za směnu.
V práci sprcha, bidet ani fén není :-)
Která z nás bude kolem čtvrté hodiny odpolení voňavá a čistá, a která lehce zasmrádlá, ulepená a nechutná?

Měla jsem jednoho debila šéfa - takové hovdáko boží, který se vsadil s náměstem ( svůj k svému), že poznají, která ženská menstruuje vždy! Poznaly to u těch neoholených. Tenkrát mně to dost urazilo a vyjela jsem na ně, ať nám tedy zařídí aspoň blbej bidet, načež se soudruh ředitel úplně vážně zeptal: A na co?

xxcd (St, 26. 7. 2006 - 22:07)

Jsi vážně divná ... Když budou úplně ve všem stejné ty dívky atd..., jak může kolem sebe ta odchlupená šířit příjemnější vůni !!??? :) Ses asi zbláznila ... To je jako bys měla 2 úplně stejné auta až na barvu, ale to černé prostě jelo rychleji, protože černá se Ti líbí víc !!!! Vzpamatuj se a neurážej mě, ju !!!?? :)

Dana (St, 26. 7. 2006 - 22:07)

ale ne, diskuze přece neznamená háku! Já si třeba moc ráda přečtu názor JOJO, má ho svůj, jako svůj ho prezentuje, a i když já mám jiný, přece do hroma VO TOM TO JE! Mně moc zajímá, jaké jsou důvody PRO, když já mám samé proti.
Diskutuji tedy s Jojem, ale ne s xx.., ten nemá ani úroveň, ani znalosti, ani zkušenosti, jen se opravdu blbě baví.
"Vidím človíčka malého, nedomrlého, bledého, zakomplexovaného, jehož názory v reálu nikdo moc nebere, tož se snaží tady".

Joji, heleď, vrtalo mně to hlavou, zaskočil jsi mne svým spojením hygieny a holení se. Říkala jsem si ano, to asi nmá společného vůbec nic.
Dneska jsem ale přišla na to, proč... podrobnosti psát nemohu, i když je po desáté hodině večerní. Snad pochopíte i tak.

Mytí vlasů dá určitě více práce, než umytí rukou. Ty si mohu umýt dvacet, třicetkrát denně, bez jakékoli zátěže. Takže ti plešatí mají jaksi výhidu - přeleští čistým kapesníkem, setrou pot, a maj vystaráno. Já si teď v těch parnech musím denně své dlouhé vlasy umýt, vyfénovat a upravit - a večer jsem zas, jako den předtím.
Připodobňuji vlasy ke chlupům¨. Ty jsi jojo jak jsem vyrozuměla chlap. Ženský to maj trochu složitější. jsou dny, ky potřebujeme více hygieny, a hlavně častěji, než jen jednou denně, když jdu o práce, a večer, když jdu spát. Nemáme v práci sprchu, ani bidet, tak zbývá nouzové řešení, a to jsou tady již zmiňované napuštěné kapesníčky.

Zkus si tím kapesníčkrm utřít holou hlavu a zarostlou, spocenou, o dalších produktech nehovořím.
Já ale poctivě musím přizat, že jsem měla na mysli holení ženského podpaží ( hormony pracují u žen celý život dost zběsile ( puberta, porody, přechod...), slepené chlupy, které opravdu bez sprchy a houby pořádně neumyješ, se mně eklují. ( a žen¨ského klínu - ale tam jen podle vkusu, do hola je snad extrém stejný, jako nechat to bejt, však co, když pán bůh nadělil, asi věděl proč.
Lovkyně mamutů musela mít tu svou jeskyňku pořádně přikrytou a chráněnou přečd různými "vlivy" :-)

U mužů ochlupení miluju, hlavně na hrudi, to je ěsně vzrušující, chlapské, mužné - a když začaly to šílené holení ve vyvolených, dost jsem na to vyjeveně koukala! A říkala jsem si, že jsem zaostal vesničanka, a že v Praze už to asi dělaj všichni.Tea chlapi. S úlevou jsem později zjistila, že zdaeka ne.

Takře přijde-li ke mně klient fousatý, neoholený, ale voňavě čistý a upravený, s vlasy třeba až na ramena, ale je vidět, že na ně nezapomněl, umýv si je a pečuje o ně, je mně velmi sympatický - a bohužel, je to prava, se sympatickými lidmi člověk jedná rád, a nějak asi jinad. Nemělo by to tak bejt, ale je.

Může přijít holohlavy, vyholený, a smradlavý, protože je zcela lenivý udržovat sám sebe v přijatelném stavu pro okolí.
Tedy resume - dle Dany :-))) / tady chybí smajlíci, takže to berte s nadhledem a humorem, sakra!!!
Vyholené a zkrácené ochlupení usnadňuje dost naši ženskou hygienu. Je to jednodužší, příjemnější, rychlejší, a pocit čistoty má člověk za nepoměrně kratší dobu a navíc dokonalejší.
Ha - když bu¨dou dvě stejná děvčata ( na stejné úrovni - na všech úrovních stejné, a jena se holit bude a druhá ne, věřte, že příjemnější vůni bude kolem sebe šířit ta odchlupená, i když budou o sebe pečovat úplně stejně.

hejtmy (St, 26. 7. 2006 - 20:07)

Heleno a Dano proč tolik urážlivosti? snad jsem ti ukázal že jsem tolerantní.. nebo ne?

Návštěvník (St, 26. 7. 2006 - 20:07)

tak ti seš ale piča takový chlupy to je bobr jak drak .....

Návštěvník (St, 26. 7. 2006 - 20:07)

obvykle tak 2-3 metry tak jako já

Helena (St, 26. 7. 2006 - 18:07)

Dano,bohuzel to vedrem asi nebude.Zabloudila jsem sem nekdy v breznu a hledala informace-sla jsem na operaci.Kdyz jsem se vratila z nemocnice,zacala jsem obcas nahlizet do diskuze.Uz tehdy /bylo dost chladno!/se mne za nestejne nazory od urcitych lidi dostavalo kritiky a nadavek.Teda nejenom mne:-))Casto jsme si zacaly psat zenske veci a pokud muz prispel,spis se ptal.Dokud nepresel xxcd..Takze to tady ted o pokecu davno neni.

Dana (St, 26. 7. 2006 - 16:07)

asi to dělaj ta horka...
Proč tolik negativismu a netolerance?
Vzdyť jsem se přesně tohle snažila vysvětlit, že různé kultury, nebo obalsti . jak to mám nazvat - mají svůj odér.

Mně se třeba líbí muži s fousy - ale čistými, upravenými, a ne zarostlými, ulepenými, divně se .. eeee ....
Nechci zklouznout do porovnávání neporovnatelného, ale nějaké shody by se i tady našly.

Nechci už dál polemizovat, asi mluvíme jeden o koze, druhý o voze, jen nechápu tu nevraživost a neschopnost tolerovat názor či postoj jiných lidí.

Opravdu mne nenapadlo, že v dnešní době to je věc, která rozpoutá polemiku! ale toleruji! Zpočátku jen ze zvědavosti jsme nahlídla do tohoto tématu, a teď si připadám jako - fašista, rasista, podléhající modním trendům, propagující amerikanizmy, a zcela s ojedinělým názorem.

Heli, asi toho nechám, jako ty.
Doufám, že to fakt způsobuje nebetyčné horko a vedro, kdy se potí každý jak kůň, oholenej, neoholenej, fousatej, holobrádek, plešatej i vlasatej. Mladý, starý, dobrý, zlý.

Kuk na strejdu! :-)

jojo (St, 26. 7. 2006 - 14:07)

Dana: Naozaj tvoje slova "čím dál na východ, tím větší smrad a odér" zneju dost fasisticky. Aj tvrdenie, ze "holenie patri medzi zakladne hygienicke navyky". To ti povedal kto? Adolf Gaultier?

Ja sa nahodou neholim a nemam pocit mensej cistoty. Co mam skusenosti, oholene podpazusie ci miesok sa potia omnoho viac, nehovoriac o podrazdeni pokozky a dorastajucom strnisku.

Tiez som dost cestoval na vychod a na juh a tam som ziskal trochu iny pohlad na svet, rozhodne nie taky obmedzeny ako niekto, co bol najdalej v Bulharsku v hoteli. Ze ti smrdi Aziat? ved aj ty jemu!... Doprajem ti vonat tych 100+ kg Americanov. A najma ked si vyzuju tenisky (pokial v nich aj nespia)

Držme se tématu (St, 26. 7. 2006 - 08:07)

Myslím, že bychom se měli spíše držet původního tématu, čímž je délka ochlupení. Já sama mám například délku nejdelších chloupků cca 7 až 8 cm. Nijak mi to nevadí a nevidím důvod, proč bych si je měla zkracovat.

hejtmy (St, 26. 7. 2006 - 07:07)

jnak Heleno nepodceňoval bych lidi z malých vesniček.... myslím že tam se holky holí možná víc než tady v u nás v Praze:-)... ale to že xxcd uráží to souhlasím

Hejtmy (St, 26. 7. 2006 - 07:07)

xxcd, já vím že máš možná jiný názor než Hekena, ale že by jsi jí zase musel urážet to myslím není to pravé ořechové....

Jinak to co Dano říkáš, s tím souhlasím, ale myslím že s holením to nesouvisí... v mhd smrděj i ty oholený:-)... jde právě o tu hygienu taky o to jak žiješ. Když nahromadíš do malého prostoru hodně lidí a když bude 30 stupňů, ztak budou smrdět tak jako tak... opět se musím pozastavit nad těma slečnama co choděj k nám do posilky.... jsou sice naprosto bez chloupků, ale že by se umyli to ne.... myslím že o holení to není....ale každému se líbí něco jinýho to je fakt a když je mi nějkdo sympatický tak to jestli se holí nebo ne je věc druhořadá:-)

xxcd (Út, 25. 7. 2006 - 23:07)

Tak ses Helenko vyzpovídala ... Děkujeme Ti, ale drž se tématu !!! :) Tobě stále unikají podstaty ... A ten život mi nezáviď !!! Já Ti Tvůj přechod taky nezávidím !!! :-)))

Helena (Út, 25. 7. 2006 - 23:07)

Dano:-)),tak jsem se jen divala,jak poctive se snazis vysvetlit sve nazory.Vubec si je nikomu nevnucovala.Schvalne sem mezi Vas nezasahovala a ejhle.Uz si se stala Ty tou obeti po mne:-))Pochop,xxcd je 21lety student z Brna a nesnese jine nazory nez sve:-))Typuji,ze v Brne studuje,jinak je ze zapadle visky kde dodnes nevedi o hygiene nic moc.V Brne zjistil trochu od vseho co dosud neznal a ted to vsem chce vyrvat.Ten slovnik a urazky sproste,to mluvi samo za sebe.Potes nas panbu pred takovymi vysokoskolaky.Je mi ho obcas lito,musi byt natom dost zle,kdyz travi coby student zivot na "doktorce",misto co by se bavil s kamosi,nebo devcaty.Studentska leta jsou fajn,je pak cely zivot naco vzpominat.xxcd to tak mit nebude.

xxcd (Út, 25. 7. 2006 - 22:07)

P.S: Když si Dani oholíš svou smradlavou pipinu, je čistější, než byla !? Odpověz mi prosím ANO/NE :)

xxcd (Út, 25. 7. 2006 - 22:07)

Víš Dano, dočetl jsem pouze 2. odstavec ... Dál to nemá cenu ... Vážně jsi nepochopila můj předchozí článek ... A jinak ... Jsi dohola ostříhaná !?? Trochu si protiřečíš, pokud nejsi !!! JInak je mi 21, student VUT

Dana (Út, 25. 7. 2006 - 22:07)

xxcd - ty musíš bejt protivnej dědek! :-)))
to víš, broučku, že čistota a chlupy jsou dvě podstatná slova jiného výnamu.

Jenže asociace - když vidím zarostlou dívčinu, které trčí s krásných letních šatiček křoví, spocené, nevábné, rozcuchané věřím, že je čistotná míň než ta vedle, co má podpaží hladké, a ošetřené deoorantem - nejlépe bez vůně.

Teď ti hodím kost! :-)
Znám poniky, kde toto kritérium může rozhodnout o tvém přijetí nebo ne. A že tam je nával dost!
Nějak se asi (možná mylně, kdo ví) spojila představa čistotného člověka, který o sebe dbá ( a terdy bude dbát i o firmu - psychologický předpoklad) spojuje i s tím, zda je upraven, čistě oblečen a vkusně, a taky - div se - jstli je oholen, žena nemá chlupaté nohy, nepáchne jí z úst... u pár takových konkurzů jsem byla ( ne jako žadatel, jako posuzovatel, a mohu zodpovědně říct, že mezi tou víc jak stovkou lidí jsem se nespletla v hodnocení na první dojem, a po testech.

Je to asi o určité úrovni toho kterého člověka. Ale dostali jsme se od ochlupení k doržování hygienických návyků.
Vlastně ne! v tom je asi jádro pudla! Já tvrím, že holení patří dnes mezi zákldní hygienické návyky, a ty s tím nesouhlasíš. Tož bychom to mohli aj uzavřít, co ty na to? .-) a ber to lehce, neje o život, jen o dva různé názory dvou lidí, kteří nemají ani potuchy, kdo je ten druhý, v jakých podmínkách žije, a v jakém prostředí.
Pac a pusu o Dany!

xxcd (Út, 25. 7. 2006 - 21:07)

Únavné kecy stále dokola !!! Ale dobře ... Jen prosím Vás nedávejte do přímé či nepřímé úměnosti ochlupení a hygienu ... Jsou to snad 2 rozdílné kapitoly !!!

Reklama

Přidat komentář