Reklama

Děti a punčocháče.

petr (Po, 21. 7. 2014 - 20:07)

vsem tady co nosite puncochace hlavne deticky jak mensi tak i vetsi strana detske puncochove kalhoty MIŠA zadate tuto stranku tak jsi urcite vyberete.delaji je take na zakazku podle velikosti a barev.a maji jak detske,damske tak i panske velikosti....a v detskych puncoch delaji i se slemi......vypadaji jako ty ktere jse vyrabely za komousu kdysy vroubkovane.......HLAVNE TEN RADEK BY JSI DOBRE VYBRAL CO PSAL 12.7.2014......

ona (Po, 21. 7. 2014 - 20:07)

A dají se dneska někde...kdyz prolezes net poradne tak jse daji obednat kdekoliv a kolik jim je let jestli jse mohu optat ze chteji puncochace nosit vetsina deti uz puncochace nechce nebo jse stidi za to ze musi nosit detske puncucochace

Miruš (Pá, 18. 7. 2014 - 21:07)

Chlap v silonkách -brr. V...Silonky jsou super na zimu. Nosím je pod riflemi a hezky hřejou a nejsou vidět neb nejsou tak silné jako klasické punčocháče. Komu se to nelíbí tak at je zkusí. Protože jegrovky i tepláky jsou klasicky volný a můžeš mít co chceš tak tam fouká. Silonky drží hezky na těle a je fajn. Tak zkus a uvidíš. Čáuky...

radek (So, 12. 7. 2014 - 13:07)

Nemate nekdo doma ty klasicke piskove jak se nosily vroubkovane dlouhe delaly se vel 160 dobre zaplatime je to na nataceni. [email protected] poslete mail

Martina (So, 5. 7. 2014 - 15:07)

Naši kluci punčocháče...A dají se dneska někde sehnat jednobarevné dětské punčocháče na velikost 170? Radši silnější aby něco vydržely, jsou pro kluky.

puncocha (St, 2. 7. 2014 - 21:07)

no ja ted mam na sobe puncochace cerne delam strazneho jsem na stesti sam az do rana tak v nich tady chodim jen tak bez kalhot a jsou moc prijemne na noseni jsou uplne nove cerne trochu zimnejsi ale mne to nevadi aspon mne neboleji ty kycle tolik ale nikdy jsi dam jeste polopuncochace aby bylo vse jednoduche jse prebalit do cistejch plen musim je nosit bohuzek mam inkotenci moci a stolice.........a nosite nikdo tady obuv zn.prestige ja mam velikost č.35,5 az 37,5...........

silonky u mužů (St, 2. 7. 2014 - 13:07)

A jakou logiku má u holek...mému muži to taky připadá divné,aby chlap nosil silonky.Schválně jsem se ho ptala jen tak ze srandy co by mu řekli kolegové v práci.Pracuje ve velkém podniku kde se v 1 šatně převléká asi 40 mužů různého věku.Tak co by řekli vidět jak si po směně obléká dámské silonky??Měl záchvat smíchu,prý to by se pak musel hanbou zahrabat do kanálu-vtipálek.Neřeknu doma at si obléká co chce,ale v práci je to divné.

XYZ (St, 2. 7. 2014 - 06:07)

je to uplna blbost nosit...Člověče, máš v tom nějaký galimatyáš! Cos chtěl říct?

Miki (Út, 1. 7. 2014 - 20:07)

je to uplna blbost nosit silonky ke kratasum.Me se uz od detstvi moc libi a vzrusuji me.Taky jsem si je od mamky tajne pujcoval,oblekal a nosil.Doma do skoly i jsem v nich casto tajne spal.Neznam nic krasnejsiho,co bylo zhotoveno ze silonu-polyamidoveho vlakna.Co bych za to v detstvi-v dospivani dal,kdyby me mamka nutila nosit damske silonove puncochace!Nosil bych je snad i v lete,protoze silonove puncochace v zime hreji a v zime chladi.Ale ten pocit je mit na sobe je uzasny.Nejkrasnejsi je rozbalovat nove a potom si je opatrne natahovat.Mam jich pres 500 a stejne si kupuju nove,takze je v zivote asi neunosim,ale udelam pro to vsechno!Vsem milovnikum silonovych puncochacu i silonek zdar!Silonky mam taky rad,ale jejich noseni je komplikovane

Jajka (Út, 1. 7. 2014 - 18:07)

Proč chudák? když je nosit do školy nechce tak je nosit nemusí. Chápu, že by se styděl před ostatníma ono to zas tak běžný asi nebude, možná jeden, dva, možná čtyři ze sta, ale to určitě není běžné.

Marta (Út, 1. 7. 2014 - 12:07)

Chlap v silonkách -brr. V...A jakou logiku má u holek nosení silonek pod kraťasy? Tak takovou i u kluku. Manžel nosí v zimě silonky a v živte si nestěžoval, že by měl při převlíkání v práci problém. To je jenom problém některých zaostalých žen že nechápou že móda se mění. http://mantyhose.net/mantyhose-as-worn-by-real-people-ii/

Bit (Út, 1. 7. 2014 - 07:07)

Chlap v silonkách -brr. V...Chudák bude punčocháče tajit do konce života když je vychován mámou s takovými názory. Patrně k ní dosud nedošlo, že punčocháče pod ktaťasy kluci běžně zase nosí.

Jajka (Po, 30. 6. 2014 - 17:06)

Chlap v silonkách -brr. V zimě v teplých punčochách budiž, ale v silonky nikdy. A pro kluka pod kraťasy to nemá logiku. Buď je teplo na kraťasy nebo má dlouhý kalhoty. Dyť se mu musí kluci smát. Syn je sadmák, punčocháče v zimě normálně nosí, ale na tělocvik by v nich nešel, to radši mrzne. Doma chodí občas bez kalhot jen v punčochách, ale koš by v nich nevynes, aby ho snad spolužáci neviděli.

silonky (Po, 30. 6. 2014 - 09:06)

nase deti jsi reknou sami kdy...to si neumím představit že by muž nosil silonky.Představte si,jak se v šatně převléká z prac.oděvu do civilu a kolegové vidí že má oblečené dámské silonky.Co by si o něm asi tak mysleli?A pro chlapce je obléknout pod kratasy?Tak to jsem ještě neviděla .

pet (Ne, 29. 6. 2014 - 10:06)

Myslíš ten pravopis...Když ona to nebude asi pisatelka nick je pokaždé jiný ale slovní spojení" deti jsi reknou.Jsem už četl mnohokrát i v jiných tématech.

Marie (Pá, 27. 6. 2014 - 12:06)

Myslíš ten pravopis pisatelky? To je tak na úrovni 9 let.

Jiřina (Čt, 26. 6. 2014 - 22:06)

nase deti jsi reknou sami kdy...Jak se učí tvoji kluci?

jarka (Út, 24. 6. 2014 - 20:06)

nase deti jsi reknou sami kdy chteji puncochace mam dva kluky maji radi jak silnejsi tak i slabe ted v tomle obdobi nosi silonove damske 15 den i ve skole nijake deti je maji jak holky tak i kluci a to jim je 13 a 16 let ted nikdy po ranu je nikdy chladno tak je nosi bez protestu ale nikdy i pod kratasy muj starsi syn prisel ze chce i synejsi puncochace pod kratasy ze spoluzaci to takhle nosi tak jsme mu museli koupit trochu sylnejsi a takhle chodi hlavne v podzimnich a zimnich oddobich a ted niseji ty slebe silonky mi nic nenamitame i manzel je nosi pod monterkami na stavbe ted slabe a v zime sylnejsi a ja samozrejme take nosim puncochace jak silne tak i slabe pod gamasema v zime mam jak silne tak i slabe to my jsme rodina v puncochacich......ale podotikam ze decka jsi vzdy reknou sami my je nenutime aby jsi vzali puncochace.....

Renata Jelenová (Po, 23. 6. 2014 - 11:06)

Mě punčochy vždycky štvaly :/ dneska jsou ale už hezčí punčochy a i našem dětem se líbí, my nakupujeme tady http://www.kalhotky-podprsenky.cz/detske-bavlnene-puncochace

petik (St, 21. 5. 2014 - 22:05)

Ahoj nemate nekdo ty klasicke...jdi na stranku www.pleteneunas,cz a tam je maji jak pro dospele juniory atd.ale delaji je na zakazku a muzez jsi vybrat jakou barvu chces ja jse jsi je take ojednal a mam cerne,modre,zelene,bile, a jsou vyborne zahreji.......

Reklama

Přidat komentář