Reklama

Diabetes mellitus=cukrovka

cukr (Po, 29. 11. 2010 - 14:11)

Předstírá se, že nejsou...ty cukrovko reklamo jedna jdi s tím někam jo!
copak se už někdo vyléčil s diabetem 1.stupně?!to bychom chtěli vidět asi ani nevíš o čem je řeč a věříš reklamě a ještě ji tak blbě rozšiřuješ

Cukrovka (Po, 29. 11. 2010 - 14:11)

Prosím o přidání...Předstírá se, že nejsou dostatečně známé příčiny. Ve skutečnosti její základní příčinou (jako mnoha dalších "civiliz. chorob") je dehydratace organismu. Soustavně se lže o rovnocennosti jakéhokoli "nealko" nápoje s vodou v pitném režimu a navíc se vyrábí spousta "dětských" nápojů a pokrmů, které ve skutečnosti dětskému organismu škodí. Prostudujte si články na zdraví a Jde o informace na www.apostol.webnode.cz a můžete se přesvědčit o jejich pravdivosti. Mnoha dětem pomůžete k uzdravení a jejich rodičům ušetříte čas i peníze za "léčbu".

Terezo, (Čt, 11. 11. 2010 - 19:11)

běž se svou reklamou do řiti.

Tereza (Čt, 11. 11. 2010 - 18:11)

Zdravím všechny! Ráda bych vám doporučila nový přípravek Vitalbren, který vám může pomoci v boji s diabetem 2.typu. Působí jako přírodní doplněk stravy tak, že zpomaluje vstřebávání živin a tudíž vyrovnává hladinu glukozy v krvi, též snižuje hladinu cholesterolu. Pro více informací shlédněte tyto stránky Vitalbren.eu.

Jana (Ne, 15. 8. 2010 - 17:08)

Koukněte a napište své problémy a rady pro diabetiky.Díky http://www.diabetesaja.cz/

lady (So, 24. 7. 2010 - 16:07)

Cukrovka- diabetes mellitus,existují typ I a II.Typ I. je vždy závislý na inzulínu a jedná se o autoimunitní onemocnění,zatím není vyléčitelné. jedná se o nedostatek-spíše úplné chybění inzulínu.Nejčastěji vzniká v dětství,ale bývá i v dospělosti.Typ II.se léčí dietou,tabletami-(perorálními antidiabetiky) a když to jinak nejde tak i inzulínem.,inzulínun je přitom v těle dostatek,někdy i nadbytek.Příčinou je inzulínová rezistence Nejčastěji vzniká v dospělosti-ale v poslední době i u dětí- vlivem obezity a nesprávného životního stylu.

lady (So, 24. 7. 2010 - 16:07)

Dobrý den , chtěla bych se... Pro dárce i pro příjemce,nelze předpokládat,jak tělo zareaguje na odběr,a pokud člověk užívá perorální antidiabetika,tak by zase mohly přijít do krve příjemce a způsobit hypo.Pokud máte cukrovku,dbejte nyní především na své zdraví a nedarujte.

Sarracenna (So, 24. 7. 2010 - 08:07)

Dobrý den , chtěla bych se zeptat , když pravidelnému dárci krve sdělí , že má cukrovku , pro koho a jaká jsou rizika - pro dárce nebo pro příjemce krve. Opravdu je nezbytné zkončit s dárcovstvím ?

Verča (Po, 14. 6. 2010 - 18:06)

Víte vůbec nevím o čem to tady diskutujete a to sem si myslela že se zde dozvím něco nového, jak vidím budu muset spíš učit já vás :D :D Jo a cukrovka 1.typu se opravdu léčí inzlulínem na celý život a nesmí se jíst moc sladkého a u cukrovky 2.typu se léčí např.: jenom léky a tu dietu nemusí tak dodržovat :) a pokud už někoho nebaví se píchat 4krát denně tak přejděte na inzulínovou pumpu kde se píchnete jednou za 3-4dny a máte pokoj a je o hooodně lepší :)tohle je můj názor :)

oooo (Ne, 2. 5. 2010 - 10:05)

Dobrý den,

chtěl jsem...Ach ty Reklamo víš ty co je vůbec cukrovka 1.typu?
To je onemocnění kde opravdu je doživotní píchání inzulinu tak nám tady ty chytráku nevěš bulíky se svou reklamou na nos! jo a běž se někam jinam vtírat!!!!!!!!!!!!!!!!

. (Ne, 2. 5. 2010 - 00:05)

Dobrý den,

chtěl jsem informovat o možnosti se účastnit (zdarma) skupinové velmi silné léčebné techniky, která se jmenuje Óm Healing (Óm Léčení). Tuto metodu dnes znovuobjevil Swámí Vishwananda. Jedná se o metodu léčení kolektivním zpěvem slabiky Óm, při které je možné se vyléčit z chorob, které lidé dnes považují za nevyléčitelné. Nejedná se o obyčejné zpívání, důležité je při tom seskupení lidí, kteří to provádějí do dvou soustředných kruhů. Před tisíci lety, kdy tato technika byla ještě používána, lidem při léčení dokonce dorůstaly chybějící končetiny. Podle Mahavatára Babadžího, který tuto techniku na Zemi v této době přináší skrze Swámího Vishwanadu, je až teprve nyní lidstvo zralé na to, aby se mohla používat. Swámí ji šíří teprve několik málo let. Je to technika při které se léčí tělo, mysl a duše. Velice to ovlivňuje i místo, kde se tato technika dělá. Bližší informace jsou na této stránce http://cz.raghudas.org/omhealing Na této stránce by měla být stanovena místa a čas, kdy se bude Óm Healing technika konat na více místech v České republice http://cz.raghudas.org/kalendar . Jiné možnosti návštěvy Óm Healing jsou už nyní, informace na webové stránce http://swamivishwananda-cz.blogspot.com/search/label/Om%20healing . Webové stránky Swámího Vishwanady http://www.bhaktimarga.org/ . Zajímavé informace o Swámím Vishwanadovi ještě zde http://cz.raghudas.org/sri-swami-vishwananda-clanek

cukrovkář (Po, 26. 4. 2010 - 12:04)

z novějších:
exenatid -...tady se ale bavíme o cukrovce 1.tipu a stále si to tu lidé pletou s cukrovkou 2.tipu!!!
Diabetes Mellitus je cukrovka 1.tipu a ta je závisla na doživotním píchání inzulínu!!!!

abc (Ne, 25. 4. 2010 - 23:04)

Nevíte někdo jak se jmenuje...z novějších:
exenatid - Byetta 17 - ovlivňuje hmotnost
vildagliptin - Galvus
sitagliptin - Januvia

Stenly (Ne, 25. 4. 2010 - 19:04)

Nevíte někdo jak se jmenuje...Napiš mě na [email protected]

Anička (So, 24. 4. 2010 - 21:04)

Nevíte někdo jak se jmenuje ten nový lék na cukrovku?Je na předpis a začíná buď písmenem E nebo V.Pomáhá při poruše gluk.toler.a dost se při něm zhubne.Mám problém s léky.Dík.

dagis (Ne, 18. 4. 2010 - 09:04)

tak co petře20 jak to dopadlo, je to diabetes nebo není, tak mě ještě napadlo, že by to mohla být prostata, tak se to projevilo mému muži
u cukrovky jsem měla zprvu velkou žízeň asi tak 4 litry tekutin denně, časté močení obzvláš´t v noci, nesmírná únava,strašnou chuT na sladké, později tj. během asi 3 týdnů mě začaly chytat křeče do prstů u nohou ,rozmazané vidění a ke konci už i svědění intimních partií. To vše se mi projevilo v lázních, přitom
jsem byla na předlázeňským vyšetření a tam se na cukrovku nepřišlo. Až jsem přijela domů, tak mě ani manžel nepoznal. Zhuibla jsem za 4 týdny o osm kilo a vypadala jsem příšerně. Známá mi hned poradila atˇSI VEZMU RANNÍ MOČ A ZKUSÍM SI DÁT DO NI DROŽDÍ A EJHLE ZA CHVÍLI BYCH MOHLA ZADĚLAT I TĚSTO NA BUCHTU, JAK TO DROŽDÍ NAKYNULO. a UŽ SE JELO DO NEMOCNICE

Diabetik (Po, 5. 4. 2010 - 21:04)

Ludvíku, neval nám tady klíny do hlavy. Svoje dealerské agitační kecy si můžeš strčit do špic.

Petr20 (Po, 29. 3. 2010 - 21:03)

Díky, uvidím jak to bude. V brzké době bych měl nastupovat do nové práce a půjdu k doktorce pro potvrzení, tak rovnou řeknu jestli by mi nemohla vzít krev (nebo tak nějak to zjistit).
V nejhorším, kdyby se potvrdila moje obava cukrovky, tak by se na to aspoň přišlo brzo, což by snad taky mělo být k dobru.
Ještě jednou díky.

Ivetka (Po, 29. 3. 2010 - 20:03)

Petr20: Já jsem začala zaznamenávat změny asi půl roku před nástupem do nemocnice. Např. zhoršení pleti, tvorba oparů které jsem dříve nemívala a unava po nějaké větší námaze(při delších výletech). Jinak příznaky které popisuješ příšly těsně před nástupem do nemocnice asi týden před...a šlo to poměrně rychle.
časté močení- tak 5x možná více za noc...ke konci jsem jsem si odskočila a za 15minut už jsem musela znovu.
žízeň-3 sklenice najednou a po půl hodnině pocit, že mám sucho v ústech a takovou pachuť..
stále chuť na sladké...postupně mi přestávalo chutnat slané jídlo...hubnutí ke konci poměrně rychlé
a hlavně strašná únava...sama jsem měla problém dojít od zastávky domů( csta mi normálně zabere 15 min času)
Jinak jsem tedy nezvracela...tyhle příznaky jsem měla ten týden před nástupem a v nemocnic mi řekly, že bych vydržela tak max. ještě 2 dny...pak to jde opravdu rychle...Dříve jsem si ničeho zvláštního nevšimla takže ti asi neporadím.
může to být i něco jiného a nebo taky nic radila bych návštěvu lékaře a uvidíš.

Diabetik (Po, 29. 3. 2010 - 20:03)

Mně to začalo pozvolna a zhoršovalo se to asi v průběhu 2 let. Byl jsem na OGTT (orální glukózový toleranční test) a měl jsem to na hranici. Pak náhle v průběhu 1 měsíce jsem začal denně pít až 5 litrů tekutin (tomu ovšem odpovídalo i močení!) a zhubl jsem o 10 kg. Šel jsem k doktorce a naměřila mně 26 (!!!) mmol/l glukózy a ketony v moči na ++. Okamžitě mě lifrovala do špitálu na JIP a tam mě během týdne dali dohromady.

Reklama

Přidat komentář