Reklama

diagnoza

Karla (Út, 19. 1. 2010 - 20:01)

dobrý den moje diag....Cevikobrachialní syndrom řeší a vyléčí fyz. Šlechta.Má na to svou metodu a sama musím říct,že mě problémů zbavil úplně.Vřele doporučuju.Kontakt je ne netu.

Formol (St, 24. 12. 2008 - 22:12)

M531 - cervikobrachiální syndrom
M198 - jiná neurčená atróza

Ar, CB - syndrom DX - pravděpodobně jen zopakování diagnóz zkratkami, s doplněním, že porucha je na pravé straně.

Cervikobrachiální syndrom je projevem postižení krční páteře, při kterém se obtíže objevují především na horní končetině (bolest ramene, nepohyblivé nebo omezeně pohyblivé rameno, omezená pohyblivost krku). Příčinou je postižení páteře - nejčastěji postižení meziobratlových disků nebo artróza meziobratlových kloubů.

Alena (St, 24. 12. 2008 - 21:12)

Prosím o vysvětlení názvu dignoz. M531.,M 198 - Ar, CB - syndrom DX, Co to znamená a sčím mám počítat.
předem moc děkuji.

dáša (Čt, 16. 10. 2008 - 16:10)

Toto je stav,kdy se hodně sedí u PC.Pomůže jen rehabilitace a uvolňovací cviky.

zdenka (Čt, 16. 10. 2008 - 14:10)

dobrý den moje diag. napřímená c-lordosa ,spondylartr.změny C5-7 se zobákovými osteofyty ventrálně se zužením iv prostorů ,co mi prosim doporučujete aby se to co nejříve vyléčilo ????

pro IVU (Po, 26. 5. 2008 - 22:05)

mrkni na tohle,je tam asi v pulce o tom psane,a ke konci moznosti lecby,treba ti to pomuze,ahoj

http://www.zbynekmlcoch.cz/info/neurologie/bolesti_patere_vertebrogenni_algicky_syndrom_vas_.html

YVA111"seznam.c (Po, 26. 5. 2008 - 21:05)

Dobrý den.Mám k Vám prosbu.Můžete mi popsat název diagnozy M531 Cervikobrachiální syndrom?Moc děkuji Iva

dědek (Pá, 6. 5. 2005 - 13:05)

Fyziologické zakřivení krční páteře je narovnané, degenerativní nebo revmatické změny plotének Cxx/xx s plošnými vytlačeními, vystoupeními vyklenutími uzavírají přední pod pavučnicový prostor. Tolik otrocký překlad doktorské hatmatilky.Dalšího komentáře jak to říct lidsky a co s tím se zdržuji, protože bych to napsal pro mě typickým prasečím způsobem a za to jsem již byl jednou velmi jemnou dámičkou zde na fóru pokárán. Hmm....

Miroslava Šmído (Pá, 6. 5. 2005 - 08:05)

Vážení přátelé!Obracím se na Vás s prosbou o vysvětlení diagnózy. Je mi 51 let.Byla jsem na magnetické rezonanci a výsledek je následující:Napřímená lordoza,chondroza C/5 i C6/7 s plošnými protruzemi, které obliterují přední SA prostor. Prosím o vysvětlení, případně způsob léčby. Mám neustálé bolesti a špatnou hybnost rukou i prstů, včetně otoků.I když chodím neustále na vyšetření 2 roky, bohužel se žádným výsledkem. Může tyto bolesti způsobovat tato diagnóza, kterou jsem výše popsala? Mnohokrát děkuji za odpověď.

Reklama

Přidat komentář