Reklama

elektrické zubní kartáčky

Lenika (Čt, 17. 12. 2009 - 12:12)

sonický rozkmitává vodu a...Rozdíl mezi sonickým a rotačním kartáčkem je ve způsobu pohybu hlavy a tudíž i štětin. U rotačních se čistící hlavička otáčí, zatímco u sonických kmitá.
Voda jako medium k čištění se používá u tzv. dentálních sprch.
Jednoduše řečeno sonický je šetrný k dásním i krčkům a vhodný i pro osoby s fixními aparáty (rovnátky), jeho čistící hlava má delší životnost. Rotační je podstatně levnější.

Monika (Po, 2. 11. 2009 - 08:11)

Dobrý den,
chtěla bych si koupit elektrický zubní kartáček. Mohli byste mně prosím poradit jaký zvolit typ, značku.

Děkuji

Vox (Pá, 30. 10. 2009 - 10:10)

Tak který? Jsou dost drahé...

Huja (Pá, 30. 10. 2009 - 01:10)

sonický rozkmitává vodu a těmi vibracemi uvolňuje nečistoty ... je to šetrnější ke všemu ...

Rada (St, 5. 12. 2012 - 23:12)

Lidi máte někdo zkušenost s podezřele levným kartáčkem SG sonic ? Stojí 2ks 250kč a ještě 4 hlavy navíc... Nebude to nějaký šunt ?

Hana B. (Čt, 15. 11. 2012 - 14:11)

Já bych do obyčejného...Dobrý den, jenže těch kartáčků sonicare je více druhů. Poradíte prosím který vybrat? Dík

Hana B. (Čt, 15. 11. 2012 - 14:11)

Dobrý den, jenže těch kartáčků sonicare je více druhů. Poradíte prosím který vybrat? Dík

danka7 (St, 31. 10. 2012 - 14:10)

Já bych do obyčejného elektrického kartáčku nešla, jsou to jen taková lepší šudlátka. Za to zkus vyzkoušet Philips Sonicare DiamondClean! Je to fakt síla. Efektivně vyčištěné zuby za dvě minuty, což potvrdil i mnou provedený test s pomocí samozabarvovací tablety pro zvýraznění plaku. A výsledek? Žádné mapy nebyly, jen bílé zuby.

Lenka (St, 17. 10. 2012 - 21:10)

Ahoj,

našla jsem tu diskuzi až teď, ale nedá mi to se nezapojit... Já byla dlouho zastánce klasických kartáčků a elektrickým jsem nedůvěřovala... Ale před časem jsem jako dárek dostala tenhle kousek: http://www.alza.cz/philips-sonicare-diamondclean-d280343.htm a musím říct, že je teda super a jsem maximálně spokojená! Zuby vyčistí skvěle, kámen se neusazuje...dokonce má režim na bělení, což samozřejmě není nijak závratné, ale jisté účinky to má. Takže za mě můžu určitě doporučit k vyzkoušení. I zubař ze mě má radost. :)

Tereza (Po, 26. 9. 2011 - 17:09)

Dobrý den, mohl by mi, prosím, někdo poradit? Stále nějak nemůžu porozumět tomu, že rotační kartáček, který se otáčí, škodí dásním více než sonický, který se hýbe směrem nahoru dolu. Doufám, že tohle chápu dobře :-)
Dásně to otírá v podstatě stejně jen jiným směrem, ne?
Moje mamka používá rotační už několik let a je s ním velice spokojená, hodně se jí zlepšila ústní hygiena. V té době sonické ještě nebyly, co si ho pořizovala, ale problémy se zuby má, paradentozu taky a celkem dost. Tak nevím, jestli je ten sonický o tolik lepší. Může někdo poradit?
Díky.

Chudá Bára (Čt, 8. 11. 2007 - 16:11)

Proč jsou sonické el. kartáčky tak drahé?

Věra (Pá, 5. 10. 2007 - 16:10)

Moje vnučka 1 rok je uplně nadšená čištěním dvou zoubku el kartáčkem takže dcera do budoucna snad nebude mít problém ji honit da koupelny si vyčistit zuby

Olina (So, 8. 9. 2007 - 19:09)

Vážení,el.kartáček jsem dostala k vánocům.Nejdřív jsem si říkala,je to pro handikepované,ale zkusila jsem to a musím potvrdit,že i když jsem se předtím čistila měkkým kartáčkem,po přejetí jazykem po zubech po vyčištění el. kartáčkem je opravdu rozdíl.A tak to střídám podle nálady.Ale co doporučuji,je ústní sprcha nastavitelná na "rozprašovač".Vážení,kdo máte můstky a navíc už nepřesně sedící na zubech,přesto funkční,není nic lepšího.Já si to dříve kvůli zápachu z úst vystřikovala tlakem inj.stříkačkou (bez jehly samozřejmě).Takže tuto investici nelituji,ba právě naopak.Jsou samozřejmě mezizubní kartáčky,ale s tím tlakem vody je to nesrovnatelné.Navíc tlak vody se dá regulovat.Každý máme jinak citlivou dáseň..

Dentální hygien (So, 25. 11. 2006 - 09:11)

Jsem dentální hygienistka a elektrický zubní kartáček bych doporučila jen pro hendikepované nebo mentálně postižené pacienty. Vždyť pro ně tyto kartáčky byly vymysleny!! Pokud si čistíte zuby správnou metodou a měkkým kartáčkem, tak se to nedá s žádným elektrickým kartáčkem srovnávat!! A když už opravdu chcete ten elektrický, tak si pořiďte sonický (stojí asi 2 tis. KČ) a určitě ne obyčejný rotační.

Vepřouš reklamo (St, 20. 9. 2006 - 10:09)

Jak být úspěšný
Vědcům se podařilo izolovat a synteticky vyrobit steroidy, ze kterých se skládají lidské feromony. FEROMON spraye jsou vyráběny laboratorně a jsou 20x silnější než přirozené feromony lidského těla. Preparáty dokázaly svůj efekt ve vědeckých testech. Množství stačí 4-5 měsíců obvyklého denního používání. Chcete vědět jak být úspěšný ve Vašich milostných vztazích? Co působí, že někteří mají silný sex-appeal a velký úspěch u žen zatímco jiným se moc nedaří? Obvykle každý posuzuje vzhled, stavbu těla, osobnost a další, ale existuje ještě mnoho dalších faktorů. Klíčem k úspěchu jsou feromony. Lidské feromony Vám mohou umožnit zvýšit Vaší sexuální přitažlivost, vystupovat přirozeněji a dosáhnout lepších výsledků ve Vašich vztazích s druhými. Jak jistě víte, tak se feromony vyskytují ve zvířecí říši, kde tvoří velmi silnou sexuální odezvu.

Pach feromonů není cítit, ale má neuvěřitelný účinek. Chemikálie ovlivňuje sexuální apetit mužů. (San Francisco State University, profesor Norma Mc Coy - AFP, 2002-03-22)

Není to pouze pohled, sluch a cit, které hrají roli při výběru partnera. Jak ukazují současné vědecké výzkumy, pro výběr partnera má význam i pach. Tyto pachové signály jsou však tak subtilní, že je člověk nemůže cítit. Nazývají se feromony a prodávají se dokonce ve flakonech, aby se zvýšila síla přitažlivosti. (Femina, 11,2002)

Měla sex 4x častěji
Feromony jsou druhy pachových signálů, které vylučují zvířata, aby vyvolala psychologickou odpověď u opačného pohlaví stejné rasy. Také lidé vylučují feromony. Ve studiích dodali vědci feromony do parfémů pro ženy. Testované osoby byly ve věku 19-48 let, svobodné s normálním menstruačním cyklem. Jedna z žen sdělila novinářům, že dříve měla sex 1x za týden. S novým feromonovým parfémem měla sex 4x častěji. Feromony dávají signál mužům, že žena je připravena k oplodnění (dle profesorky Normy Mc Coy).

Tamara (Pá, 25. 8. 2006 - 20:08)

tak ja nevim, manzel ma el. kartacek, ale asi ho pouzival jen par tydnu nez nadseni opadlo. Mai sadu ruznych nastavcu, ale kdyz si cistime zuby tak on pouziva obyc. kartacek + nit + ustni vodu
Ja vlastne taky. Ale nase batole kartacek sice do pusy da a zvejka, ale zuby si nechat vycistit od nas neda. Kamaradka mi poradila zkusit ten elektricky, ale uz mi nerekla kterej se hodi pro tak maly dite. Jeji decka jsou uz vetsi... tak jestli nekdo vi tak prosim napiste.

Jana (Út, 11. 7. 2006 - 20:07)

..taky používám elektrický kartáček a jsem spokojena..jenom mě štve vyšší pořizovací cena nástavců..

Šárka (Út, 11. 7. 2006 - 20:07)

Tak to si asi ještě nikdy necítila rozdíl mezi zuby vyčištěnými normálně a elektrickým kastáčkem!! Nedá se to srovnávat, už bych si nikdy normální kartáček nekoupila.

alexa (Út, 11. 7. 2006 - 15:07)

je to pro lenochy ale když chce někdo vyhazovat peníze proč ne. ale mě to přijde fakt zbytečný - spíš je důležitý si ty zuby čistit správně ...

alexa (Ne, 25. 6. 2006 - 13:06)

šárka:tak to si asi neumíš vyčistit zuby:)

Reklama

Přidat komentář