Reklama

Gamblerství

Mirek Brno (So, 30. 7. 2016 - 17:07)

Zdravím všechny a Abstinentku a Jepici zvlášť.
Davide, v tomhle Ti nemůžu radit. Naciť si sám jak to cítíš a rozhodni se. Teď je pro Tebe důležitá jedna věc: výplatu rozeslat na dluhy, a nechat si peníze na život u někoho kdo Ti bude dávat po částech na jídlo a další náklady.
Teď už nesmíš hrát.

BIKER (So, 30. 7. 2016 - 10:07)

Zdravim bojovniky,
jak se mate a doufam ,ze bez gamblu.
Milane, to je presne to co tady odrovnalo tuhle diskuzi, magori jako radek, tecka...atd
AZ

Lemog (So, 30. 7. 2016 - 06:07)

Ahoj všem: dnes 321. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Milan (So, 30. 7. 2016 - 00:07)

Ze te to tečko baví. I když třeba nejsingambler tak jsi tady ze všech lidi nejvíc nemocný zoufalec.kdyby jsi mel partnerku mohl jsi čas trávit s ni. Svěr nám svůj problém. Co te trápí nešťastný clovicku v depresích?

..... (Pá, 29. 7. 2016 - 15:07)

Kazd Dalsi je nasobkem dvo....kazsy hleda ,co :-)
A hrajetr si na vylecene a hovno!!!!

..... (Pá, 29. 7. 2016 - 15:07)

Najdi 3 stejne znaky a mas vyhru:-):-):-):-)

..... (Pá, 29. 7. 2016 - 15:07)

Zdravim bandu vyjebanech hracu automatu, ???(•?•)(~_^)?'?'?(~_^)~_~???~_~^?^^.^(?o?)~_~(?(?)?)~_~(?o?)???(?o?)?'?'?(?o?)(•?•)(~_^)(?????)??????(?o?)?3?^_^?3?~_~^?^(?o?)^_^????'?'?(?????)(´?`)(?????)(´?`)(´?`)(•?•)(´?`)?'?'?(?o?)

Radek (Pá, 29. 7. 2016 - 14:07)

Gambleri, jste verbez a spodina spolecnosti!!!
Nikdo by s vama nemel zustat , jsem rakovina.
Info pro tebe Davide

David (Pá, 29. 7. 2016 - 14:07)

Dík za info, asi bude lepší nový start s někým jiným. Co říkáš ty Mirku?

Tragik (Pá, 29. 7. 2016 - 06:07)

No a k tomu vztahu..

Samozřejmě že to je pro vztah hrozná rána. Troufám si tvrdit že horší než jiná ženská. Tady si musíte oba dát pro a proti. Ona musí vědět do čeho přesně jde. Měla by vědět něco o té nemoci atd. Celkem bych asi doporučil spolu navštívit AG a psychologa. Ptáš li se tedy jestli má vztah šanci tak má. Ale je potřeba na tom vědomě pracovat.

Samozřejmě že je i řešení začít uplně novej život a možná je to pro oba to nejlepší. To musíte ale vědět vy.

Tragik (Pá, 29. 7. 2016 - 06:07)

Davide.. k tvojí otázce.

Jednak to je asi individuální a jednak nevím co je "normální život"
Pro mě se zmenilo skoro všechno. Nemám takový život jak když jsem hrál a dokonce ani jako před gamblením.

Pokud se ptáš na to kdy ti bude líp tak u mě byli kritické tak první čtyři měsíce. Pak se začalo vše zlepšovat.. vztahy atd. Došlo taky k tomu že se mě vyčistila hlava a zjitil jsem že si například některé věci špatně pamatuju, že jsem si v mnoha případech překroutil ralitu atd atd.

Lemog (Pá, 29. 7. 2016 - 05:07)

Ahoj všem: dnes 320. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

David (Čt, 28. 7. 2016 - 21:07)

Snad to není blud v mé hlavě, ale pořád si říkám jednu věc, když jsem udělal stop a už se znovu nerozjedu, můžu třeba půl roku vystřízlivět a začít znovu i třeba nová vztah a nebudou žádné hádky kvůli minulosti. Mirek mi dal velkou motivaci tím, že mi řekl, že se závislost dá vyléčit a jen doktoři říkají že ne.

David (Čt, 28. 7. 2016 - 21:07)

Ještě mám otázku další. Nerad bych tady říkal, že mi gambl rozbil vztah a všechny moje problémy házel tam, ale myslím si, že hodně tomu dopomohl. Ale měl jsem vztah několik let a samozřejmě nemusím říkat, že byl kvůli nedostatku peněz plný z mé strany lží, přítelkyně to věděla, ale nevěděla co dělat a jak mi pomoct a já se s ní hodněkrát kvůli tomu s ní rozešel, protože jsem už nemohl dál a taky se jí hodněkrát přiznal k hraní a pak znovu zase a zase jen lhal, že už nehraji. Chtěli bychom to zase spolu zkusit, ale bojím se jedné věci a to že už je ten vztah zatížený tak velkou nedůvěrou, že by už prostě nemohl fungovat. A taky se bojím toho, že kdyby se všechno zase posralo, tak jako tomu už bylo několikrát předtím, tak by mi přítelkyně asi nepomohla, ne že by nechtěla, ale pořádně neví vlastně ani jak, je ten typ, co se nechá prostě lehce obelhat, nedá mí žádné ultimátum a ani nůž pod krk prostě jestli mi rozumíte. Především to záleží na mě, ale zkrátka by mě zajímal váš názor na to, jestli prostě "gamblem rozbožený několikrát vztah" má šanci pokračovat. Nejsme spolu už půl roku, tak nevím, co je rozumnější, jestli to tak nechat a nebo jít do toho. Rada?

David (Čt, 28. 7. 2016 - 20:07)

...ten Radek bude asi nějaký začínající gambler... Pamatuji si, že když jsem začínal já, hodně jsem hráči pohrdal, ale vyčkej času Radku...

David (Čt, 28. 7. 2016 - 20:07)

Chci ze zeptat Mirka anebo Tragika či Lemonga resp. někoho, kdo už delší dobu abstinuje... Za jak dlouho jste se po poslední hře dostali tak nějak do normálního života, za jak dlouho jste dokázali normálně fungovat? Předpokládám, že se bude jednat o čas v řádu měsíců? Dík.

Pan Tau (Čt, 28. 7. 2016 - 19:07)

Tragiku neblázni, radek je v přece Thajsku a když je tady noc tak oni tam mají ráno? Raďulo, ty klaune pestrobarevný, jaké tam mají automaty? Pokud ti ještě něco zbylo z kapesného :-))))

Tragik (Čt, 28. 7. 2016 - 17:07)

Já jsem Radku probranej už 9 měsíců. Tebe to ještě čeká.
Tvoje schizofrení, lživé nebo nenávistné posty svědčí o tom, že máš před sebou hodně dlouho cestu. Měl by jsi začít.

Dřž se.

Radek (Čt, 28. 7. 2016 - 16:07)

:-):-):-)
Ja a gambler....

Tragiku prober se!

Tragik (Čt, 28. 7. 2016 - 09:07)

No jo.. jeden gambler vedle druhého to tu jsme. Včetně tebe Radku vid? :)

Jinak tyhle tvoje návaly vzteku ve dvě ráno to k naší nemoci bohužel patří. Když omezíš alkohol dost se to srovná.

Přeji všem krásný den bez hraní.

Tragik

Reklama

Přidat komentář