Reklama

Gamblerství

David (So, 16. 7. 2016 - 18:07)

To mně připomíná mně, na tenise jsem taky začínal a pak na automatech skončil. Gembl jak gembl. By měli nemocným lidem zakázat hrát.

Mirek Brno (So, 16. 7. 2016 - 17:07)

Míšo, na co ještě čekáš? Píšeš, že Ti vykradl účet, že má řešit insolvenci = že je to finančně ne špatný, ale už kritický. Manžel je těžce závislý, nemocný a ta nemoc je progresivní, bude se to zhoršovat. Navíc vidí a cítí, že jsi moc hodná a nerozvedeš se, neodejdeš dokud to nebude ještě o hodně horší = už limitně kritický. Chceš, aby jsi žila s dětmi zbytek života v chudobě a navštěvovali vás exekutoři, vymahači? Aby jsi skončila v depresích a na antidepresivech? Statisíce partnerek, partnerů a dětí gamblerů trpí každý rok kvůli bezohledným gamblerům. Gambler naslibuje hory, doly jen, aby měl na hru. Poznal sem spousty rodin gamblerů a vždy sem ženské radil ať sebere děti a uteče. A teprve pokud uvidí, že se chlap léčí, maká na sobě, splácí, ať se vrátí. Bohužel v drtivé většině to neklaplo. Máš zodpovědnost i za děti, musíš být silná i za ně.

Míša (So, 16. 7. 2016 - 17:07)

Ahoj Míšo,

pokud si...Děkuji,vážím si Tvé odpovědi. Můj muž není zlý člověk ani by mi doufám fyzicky neublížil. To já jsme už ztratila nervy a praštila jsem ho ze zoufalství.Slovně mi teď ubližuje pořád...mám kam jít,ale znamená to pro mé odstěhovat se od manžela o 128 km dal..nevim jak by to zvladal sám a já nevím jak by to zvladala naše dcera...vše si musim promyslet..děkuji a držim ti palce v abstinenci.
Hazard mi ničí člověka,kterého jsem obdivovala a moc si ho vážila.
Hazard je "sviňa",která ničí dobré lidi.

Lemog (So, 16. 7. 2016 - 16:07)

Ahoj Míšo,

pokud si tvůj manzel sam neprizna, ze je nemocny a gamblerstvi je velmi, velmi tezka nemoc, nenadelas s tim nic , bohužel. Nejsi ani první ani poslední partnerka, která doplaci na partnerovu nemoc.
Sbal dite pokud mas kam jit, dej se do klidu a mysli i na to nenarozene, které nemůže za nemoc svého otce.

Cim mu pohrozit? Nevim, gamblerovi v hracskem zaprahu je VSECHNO jedno, jedine co všichni tajime jak dlouho tzo jen jde - ze jsme zavisli gambleri. Neznam tvoji soukromou rodinnou situaci - kdyby jsi mu rekla ze to rozhlasis po okoli - toho by se lekl - jake následky by to mělo musíš zvážit sama - bud se uklidni a zacne s tebou mluvit o problemu nebo ho to naštve ještě vic a muze byt na tebe hruby??? pokud ma k tomu sklony?? nebo je klidnejsi povaha a rozsviti se mu???

Míša (So, 16. 7. 2016 - 15:07)

Dobrý den,
potý?ám se z obrovským problémem. Manžel je gambler (sazí na tenis) a tento vikend je navic davis cup.uz to jr opravdu neunosne..dvakrat jsem mu dala sanci,ze to dpolu zvladnem,ze se bude ambulantne lecit a zacnem od znova.Byli jsme domluveni,ze po vikendu budem resit insolvenci..,ze pojedu za rodici a reknu jim to a ze spolu to zvladneme.
Ale ted jsem zjistila,ze na ucte nemam ani korunu.je to podle me velka zrada.cekala bych ze se bude kát,ale prý mi to zase vyhraje.a zadna litost z jeho strany.predtim se omlouval,prosil za odpusteni a ted nic.Proste nevim jestli mi neveri,ze jsem schopna odejit od nej.a ja si v tom vlastne taky neverim(navic mame dite a druhe na ceste). Myslim,ze to ze rika,ze je mi jedno jestli se rozvedu nemysli vazne. Rozum mi rika utikej od nej,ale bojim se ze si neco udela a zectoho pak budi litovat uz kvuli detem...poradte pokud muzete,co mu mam rict,abych ho zlomila,chtel se lecit a nezalezelo mu jen na tom,ze vsechno musi dat do poradku hranim.. jsem narocna? Hledam snad andela,co mi da jasnx navod?

Lemog (So, 16. 7. 2016 - 07:07)

Ahoj všem: dnes 307. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde: http://gambling.my-free-forum.com/

Ales (Pá, 15. 7. 2016 - 23:07)

Seru na vas

David (Pá, 15. 7. 2016 - 22:07)

Aleši, já to tak nějak čekal že to dopadne, dlouho se na těchto vlnách udržet nedá :-(

Mozkomor (Pá, 15. 7. 2016 - 18:07)

Blbe ti radili Alesi vid? Tvrdili ze nesmis mit many u sebe jinak prohrajes - nebyla pravda

Tvrdili ze nemas za posledni prachyhrat - LEZ!

Rikali po tve vyhre vse prohrajes - kecy!

A posilali te k doktorovi mekoty vid?
Ser na ne! Nerozumi tomu!

15.7. (Pá, 15. 7. 2016 - 16:07)

Alesi,až to zaplatíš.Buď tak laskav a měj od toho papír,nebo mě nepustí za nebeskou bránu...

Mirek Brno (Pá, 15. 7. 2016 - 16:07)

Aleši, měj se krásně a až budeš chtít opravdu přestat, tak zase napiš. Teď tady jen ztrácíš čas lidí co se Ti snažili pomoct.

Tragik (Pá, 15. 7. 2016 - 16:07)

Aleš totiž čekal že mu někdo řekně ať si třikrát deně vezme nějakou tabletku a za 14 dnů je to ok.

Ono to tak nění Aleši. Hodně štěstí a vrať se když pochopíš budeš opravdu chtít. Chtít znamená něco pro to dělat. Něco objetovat. třeba to ego a tak.

Lemog (Pá, 15. 7. 2016 - 16:07)

Alesi, nebylo tezke odhadnout, jak tvoje vcerejsi nadseni z vyhry skonci. Moje prognóza ze včerejška 15.59h se naplnila - s tim tlucenim do hlavy - to ještě prijde, neboj.

Ales (Pá, 15. 7. 2016 - 16:07)

Seru na vsechno a hlavne na tuhle diskuzi!!!!

Ales (Pá, 15. 7. 2016 - 16:07)

Jasne.milion korun vydelam a ....

Lemog (Pá, 15. 7. 2016 - 15:07)

Aleši, a ty jsi cekal, ze v tom krasnem prostředí, které jsme my všichni gambleri zaplatili ze svých penez, na tebe cekaji s otevrenym trezorem - a tady mas vem si co uneses?

Vzpamatuj se a volej do Bohnic, to je tvoje jedina sance, protože jestliže to ted hned neudelas, první tisícovku, kterou budes mit priste v ruce nahazes do automatu. V Bohnicích se uklidnis, uklidíš na cas před taxikarem a v klidu s chladnou hlavou zacnes premyslet nad splatkama, na které si vyděláš praci.

Ales (Pá, 15. 7. 2016 - 15:07)

Pica a su na nule.

Tragik (Pá, 15. 7. 2016 - 13:07)

to je divný že to nevyšlo Aleši...dyť přece dávaj.

Ales (Pá, 15. 7. 2016 - 13:07)

Z 17 tis jsem udelal 36tis a dneska pad na 5tis:-(
Poca,ze ja se na to nevysral.curak

Mirek Brno (Pá, 15. 7. 2016 - 12:07)

Ahoj, dneska mám 996. den bez gamblu. Když už tady zaznělo od pár lidí, že se dali na práci na sobě a s tím spojený duchovní a osobní rozvoj, tak podle jednoho nejmenovaného výkladu znamená číslovka 996: oproštění se od hmotných statků, zvláště pokud jste trpěli posedlostí a hamižností po majetku jako gambleři. Bezpracné a rychlé zisky. Tato číselná řada vás žádá, abyste se jej vzdali a oprostili se od něj. Je to také vzkaz, že něco, co jste prodali nebo ztratili, bude brzy nahrazeno čímsi lepším. Buďte otevření novým věcem, a ty předčí vaše očekávání, neboť jste na toto povýšení připraveni.
Číslovka 999. pak: Dokončení. Toto je konec důležité fáze vašeho osobního nebo celkového života. A také znamená: "Dejte se do ještě intenzivnější práce pro sebe i pro druhé a buďte ještě lepší než jste teď.
Je to už nějaký čas, co si svůj život, realitu tvořím. Podle šamanů a senzibilů mám už brzo více pomáhat lidem jako šaman, mág, čaroděj, léčitel, duchovní učitel nebo průvodce. Co z toho si vyberu a jestli se do této oblasti nakonec vrhnu více, to záleží na mě. Držím všem abstinujícím palce, aby se snadno drželi a všem co o tom uvažují, aby co nejdříve změnili svůj život k lepšímu.

Reklama

Přidat komentář