Reklama

Gamblerství

Reyzi (Út, 19. 4. 2016 - 19:04)

Tak ma za sebou druhe sezeni...Super,drz si tu pozitivní energii ....ja makam na byte,vidím kolik veci by to chtělo,ale ty přijdou...drzme vlajku...

BIKER (Út, 19. 4. 2016 - 16:04)

Tak ma za sebou druhe sezeni AL a musim rict, ze jsem pozitivne naladenej:-)
Dneska jsem si dokonce napsal cil na papir a musim rict ,ze napsane to vypada jinak nez kdyz to clovek jen rekne.
Zatim me to vyhovuje a uvidim jak to bude dal.
Jinak bazeni uz moc neni a jak rikala slecna na AL , ono az na jedes skrat to uz je cca 80 dni bez gamblu a to uz je doba:-):-)

Zdravin tvrde jadro

Tragik (Út, 19. 4. 2016 - 10:04)

Dobré ráno...

právě jsem se rozhodl že tento týden místo klasického AG půjdu na Nešporovu skupinu. Už jsem ho dlouho neviděl.

Tak kdyby se někdo rozhodl podobně tak dejte vědět.

BIKER (Út, 19. 4. 2016 - 09:04)

12 dni bez Gamblu

Pekny den vsem
AZ

Abstinentka (Út, 19. 4. 2016 - 07:04)

98 dni bez hrani

Dobre rano vsem. Dnes to vypada na slunecny den tak si ho vsichni v poklidu uzijte. Ti co jeste nejsounrozhodnuti skoncovat s gamblem (viz treba Gambleruv nocni prispevek) zkuste se zamyslet zda nejsou lepsi cinnosti nezli prosedet krasny den u salajicich a zravych beden ci jakemkoliv druhu hry.

Abstinenci zdar

Lemog (Út, 19. 4. 2016 - 07:04)

Ahoj všem: dnes 219. den bez gamblu a cigaret

jepice (Út, 19. 4. 2016 - 07:04)

Dobré ráno, já taktéž...

Konečně dvojciferne číslo 10 dní bez a bez...

chiivan (Út, 19. 4. 2016 - 06:04)

Dobré ráno,
desátý kulatý den bez, úspěšný den všem! :-)

LUK. (Po, 18. 4. 2016 - 23:04)

67. den bez gamblu

Gamblere, gamblere, je smutné číst Tvoji postupnou sebedestrukci za plného vědomí:-). Jinak to totiž skončit nemůže. I kdybys měl období výher - všichni jsme je měli, je to jen otázka času. Ale chápu Tě, má-li člověk zažít abstinovat a udělat zásadní změny ve svém životě, musí si nabít hubu a promrdat vše:-). Přeji ti, ať to máš co nejrychleji za sebou a můžeš začít šťastnější život bez gamblu, ve kterém není stres, deprese, ztráty, ale naopak klid, chuť do života, objevíš staré koníčky. Uvidíš sám, co je lepší:-)

Přeji dobrou noc, AZ!

dobre (Po, 18. 4. 2016 - 23:04)

Zdravim, nejak jsem tady...Jen hraj hrak jak rikas. Az programed balik jak rikas, znicis si pszchiku a podrazis vsechny okolontak moans bude cas. Ted se hlavne bav a ser na vsechny

Gambler (Po, 18. 4. 2016 - 22:04)

Zdravim, nejak jsem tady mrknul a divam se ,ze je super jak se tady podporujete!!!
Ja hraju kazdy den a nejak asi nejsem schopen ukoncit hrani, ale.je ptmravda ,ze uz me to stálo penéz, sakra.
Hraju hodne hunters dreams a treba dnedka bonus hra za 100 kc otocka, ty jo cca 18 000kc a pravda nechal jsem tam cca 5tis, ale vysledek je 12 doma a zitra na novo.
Tak az prohraju balik ,tak se treba pridam.
G.

Reyzi (Po, 18. 4. 2016 - 21:04)

Tak ja jsem taky kurak,bylo by fajn s tím seknout,ale to se mi nedari....na rovinu,je to taková berlicka,nesoustredim se na ten boj s ni,mam jiný....treba prijde chvíle,kdy bude vadit me,okolí a pak to začnu asi řešit,ted na ni hřeším.... ; )))

chiivan (Po, 18. 4. 2016 - 21:04)

Jo a na AG skupinu jsem nešel, nebyl jsem moc schopný cokoliv udělat. Není to výmluva, tento čtvrt se jde i kdyby trakaře padaly.

chiivan (Po, 18. 4. 2016 - 21:04)

Dobrý večer kolegové,

konec devátého dne bez:-) a 30tý bez cigaret, takže slavím malé velké vítězství:-). Ve středu večer jsem to trochu přehnal a opil se, takže jsem celý čtvrtek prospal a o víkendu jsem byl mimo net, takž jsem si až teď přečetl v rychlosti všechny příspěvky a gratuluju všem, kteří se drží!!!

Zaujalo mě téma ayhuascy, měl jsem období v životě, kdy mě psychedelika extra zajímaly (do doby než jsem si na nich zažil pár bad tripů), ale nedávno jsem objevil Ibogu, obsahuje alkaloid ibogain, který je sice ve fázi testování farmaceutickými společnostmi, ale měl by mít extrémně dobrý vliv právě na léčbu různých závislostí a to dlouhodobě. Je to nějaký africký keř či co, a několikrát do roka se v čr pořádají víkendové dýchánky, kdy se od pátku proléváte vývary z rostliny a necháte ji působit. Zatím jsem tam nebyl, jeden víkend stojí 10.000,- Kč a to se mi zdálo vždycky dost (není to forbes no:-)), ale kdyby Vás to zajímalo, mrkněte na net, mě to jednu dobu úplně nadchlo.

Lemog (Po, 18. 4. 2016 - 19:04)

kouření - nekourim 7 mesicu, je mi fajn. Nebylo to jednoduche ale v m,em pripade i presto, ze jsem kouril docela dost a to 30-40 cigaret denne, bylo prestat kourit jednnodussi nez negamblit a pojal jsem to jako doprovodny program pri rozhodnuti prastit s gymblem.
Rika se, ze neni dobre prestavat s vicxe zavislostma najednou, v mem pripade to fungovalo naprosto opacne - povzbuzoval jsem sve sebevedomi a poukazoval gamblu, ze kdyz dokazu prestat kourit - musim porece dokazat i NEHRAT.

Shledavam, ze princip zacatku prestavani se zavislosti na cigaretach je uplne stejny jako na gamble.
Prvni den nekoureni jsem si stanovil neprekrocitelna pravidla , ktera musim dodrzet a pouze silou vule a odhodlani dokazat to jsem pri celodennim, bazeni po cigarete odolal.
Druhy den stale silne bazeni ale zasadni posun oproti prvnimu dni a to : JA JSEM PRECE UZ JEDEN DEN NEKOURIL? DNES TO DOKAZU TAKY...a stimto bonusem druheho dne jsem i pres opetovne celodenni bazeni daleko lehceji druhy den zvladl ..
Treti den - psychicka podpora zvladnuti predchozioch dnu me utvrdila ve spravnosti konani a nesrovnatelne slabsi bazeni oiproti prvnimu dni byla propchazka ruzovym sadem.
Po tydne bylo skoroi vyhrano
To vse jsem zvladal za pomoci opatreni, ktera do mesice uplne odpadla a jakousi samozrejmosti bazeni naprosto prestalo

Vidim paralelu v principu prestavani gambleni ale v mem pripade je gamble neodhadnutelne x krat narocnejsi na dodrzeni zakladnich prvotnich pravidel.

Zacatek je pouze o zvladnutri silou vule, postupne uvedomeni prechazi do volnobehu s jakousi automatickou nutnosti dal se soustavne venovat svemu rozvoji.

Není (Po, 18. 4. 2016 - 18:04)

se za co stydět,naopak,pokud se budeš léčit,pak si tě lidé budou víc vážit.Neznám jaký je to pocit hrát,to mě nikdy nebralo,nikdy bych nehodlala tam dát stokorunu,hi,hi,ale jsem si jistá,že pokud bych měla problém,pak bych léčbu podstoupila.Určitě bych se nesnažila zároven přestat kouřit,tím si to aspon trošku něčím nahrazuješ.Obojí,to by musel být velký absták.Nehrát je důležitější,tam přicházíš o velké peníze,cigareta tě zklidní.

David (Po, 18. 4. 2016 - 18:04)

Pobyt v PL, nad tím jsem taky přemýšlel, ale říkám si, že když neudělám první krok a tím je pravidelné AG, tak nebudu skákat k PL. Já si dokáži představit PL, ale musel bych asi spálit mosty... tzn. odstěhovat se někam jinam, jinak pobyt v PL = po návratu do práce bych musel si najít jinou. Asi bych to nedal být terčem posměchu. Bohužel jak jsem psal, mezi takými lidmi pracuji a u nic je naprostý pitomec i ten, kdo kouří - malý kolektiv naoko rádoby dokonalých lidí, co jen kritizují...

Abstinentka (Po, 18. 4. 2016 - 17:04)

To taky obdivuji. Ja kourit neprestala a dieta mi jde omalu. Timto smekam Lemogu :)

Tragik (Po, 18. 4. 2016 - 17:04)

Davide.. přicházíš znovu a znovu na to co je celkem známé.

I u mě a u řady dalších je více příčit proč k tomu došlo. Podstatné je nyní že jsi nemocen diagnozou závislosti. To je hlavní co musíš řešit.

Jakmile dokážeš nehrát je potřeba řešit proč k tomu došlo. Pokud bychom spolu mluvili osobně asi bych ti dokázal dost vyprávět o pokroucené hlavě atd.

více závislostí.... no hodně lidí i co jsem se bavil třeba s léčebny tak to muselo nebo chctělo odříznout najednou. Znám třeba ale i člověka který pět let abstinuje od gamblu ale pořád se pokouší neúspěšně přestat kouřit. Asi to není pravidlo.

Zkrátka řeš svůj hlavní problém. To je gamble. A jeho součástí je i přístup k životu který se MUSI změnit. Asi to nechceš slyšet ale tobě by podle mě ten pobyt v PL pomohl. Zastavil by jsi ten kolotoč a měl by jsi konečně čas tohle zpracovat. Co to je tři měsíce oproti zbytku života a tomu jaký bude?

To (Po, 18. 4. 2016 - 16:04)

Já přemýšlím nad tím,...obdivuji i já,ono je to asi i o té nátuře,znám třeba jednu kámošku,která kouří,pravidelně,ale jinak,pokud třeba nemá,tak to v pohodě vydrží.Nebo je u sestry,ten den hodně kouří,tak druhý den vůbec,to nepochopím a jak píšeš,klobouk dolů,kdo s tím dokáže přestat.Pak také znám kadeřnici,není vášnivá kuřačka,ale zapálí si při kafíčku,to si prý nedokáže představit být bez cigarety,ale to podle mého není závislost,ale jen takový zvyk.

Reklama

Přidat komentář