Reklama

Gamblerství

Tragik (St, 13. 4. 2016 - 09:04)

Pro všechny.. k tomu chatu.
Neměl jsem se čas včera už tomu věnovat ale teď jsem koukal do té místnosti a bla odemčená.

Možná ji někdo odemkl omylem nevím. Místost stále existuje.

Za mě má chat smysl.. je to ekvivalent pokecání o něčem intenzivněji.
Zkučenosti, dení příspěvky patří sem...

Časem by se mě stejně nejvíc líbílo vytvořit nějaké svoje stránky kde bychom měli vše jak jsem psal. Ale ten čas...

Tragik (St, 13. 4. 2016 - 09:04)

Dobré ráno všem,

Berni.. online je zrádný možné víc než sráčovny. Vím o tom své.

Zručení všech účtů je dobrý krok ale nestačí. Sázkovek a kasin online jsou mraky.

Nejlepší je když máš někoho kdo je ochotný ti na finance dohlížet. Hlavně ze začátku.

řeknu ti jak to mám já.
Kartu sebou nosím zřídka. Na internetu s ní platit nejde. Pokud něco zaplatím chodí SMS mojí ženě. Stejně tak kdybych zaplatil něco z účtu.
Hotovost sebou nosím kolem stovky..někdy i víc ale to je individuální. Mě hotovost nerozjíždí.

Nezapomeň ale, že aby jsi se změnil musíš udělat řadu změn v myšlení atd. Sám píšeš váhavě že by jsi se přestal dívat na sport. Pokud jsi vášnivý sportovní sázeč tak absolutně ANO.

VEzmi všechen čas který si věnoval: sledování zápasů, sledování výsledků, sázení, četení o sportu atd atd. Ten čas nyní víš kam investovat. Do sebe.

Zvaž i přestat pít. Ať už máš sázení spojené s hraním nebo ne. Pití oslabuje vůli i fyzickou kondici. Obojí budeš potřebovat.

Zamávej jednou rázně a naposledy VŠEM penězmům co jsi tam utopil Jsou pryč. Konec. Vzdej se jakékoli.. JAKEKOLI myšlenky vyhra´t byť jednu korunu. Smiř se s tím že už si NIKDY nevsadíš. Ani trochu ani kontrolovaně. Iluze kontroly je nebezpečná.

Za mne můžu ještě doporučit vést si stručný osobní deník, snažitz se alespoň obden sportovat třeba jen cvičením doma atd atd.

Lemog (St, 13. 4. 2016 - 09:04)

Berni,

nekde je chyba, pokud zrecidivujes a jeste za tokove prachy.

Udelej anylyzu posledni recidivy a ucin opatreni, aby se to neopakovalo.

Prece si za sve prachy chces neco pro sebe nebo deti, manzelku koupit a ne aby majitel herny jezdil v aute za tve prachy!!!

Lemog (St, 13. 4. 2016 - 09:04)

Ahoj všem: dnes 213. den bez gamblu a cigaret

Pred 7 mesici, 13.9.2015 jsem byl naposledy v herne.
Nepredstavitelna vec , nehrat - nebyt pod vlivem sve zavislosti - se stala skutecnosti.
Jak se to stane, ze z tezce zavisleho gamblera je abstinujici gambler?
Jako naprosta troska, s poslednim zbytkem zdraveho rozumu jsem sel do kostela.
Zjistil jsem, ze krestanstvi neni moje vira. Ale nastartovalo me to k aktivnimu hledani a nasel jsem svoji viru.
Nasel jsem svoji vesmirnou energii, nasel jsem smysl toho, proc pokracovat v tomto zivote.
UVEDOMIL JSEM SI, ZE MAM NA VYBER.
Ze ackoliv moje zavislost disponuje obrovskou silou, muzu a jsem schopen se postavit na odpor a z pomyslnych jednotlivych bitev, ze kterych jsem vysel vitezne, se zacalo v dali rozvecovat svetlo nadeje, svetlo, ktere me temnou chodbou plnou zrcadel vybizelo k ceste vpred za timto svetlem.
Najednou se v zrcadle zacal objevovat usmev, pohlazeni, povzbuzeni, elan, odhodláni, sebevedomi, zvladani beznych problemu s naprostou lehkosti.
Se stejnou intenzitou sily, kterou me zavislost nutila delat naprosto nenormalni veci, jsem najednou byl schopen v beznem zivote zacit vnimat okolni vjemy, nastartovaly se mi smysly, ktere jiz davno usnuly pod vlivem me zavislosti a jsem proto dnes sve zavislosti vdecny, ze dokazu s naprostou lehkosti fungovat v beznem zivote a pritom rozdavat usmevy na vsechny strany .
S lehce skodolibym nadechem vracim sve zavislosti uder a vyuzivam jeji sily ke svemu znovu nabytemu sebevedomi, ke sve znovu nabyte svobode, kdy clovek, ktery ji nikdy neztratil nemuze docenit jeji znovunybyti.

jepice (St, 13. 4. 2016 - 09:04)

Ivane, děkuju moc za tabulku už jsem si ji upravila na druhým počítači u potomka v pokojíku, je na něm excel. Už mám vytisteno a vybarveno zelenou barvickou. Dekuji za super nápad...
Jsme úplně stejně, těším se až bude celý papír zelený...

Zdravím všechny, dnes jdu na sezení...

Berni (St, 13. 4. 2016 - 08:04)

Berni,

az se tady objevi...na netu už nejedu
mám ty sázkovky blokovaný
a když bych si náhodou chtěl převést peníze tak můžu ale jedině bankovním převodem a to člověk chce vždy hned přes kartu
a přes kartu já to nemůžu, mám ji znehodnocenou - v podstatě jen na malé platby na netu
protože vím že když bych si peníze převedl budou chtít ověření karty - a pak by mi to neprošlo
ale stejně to láká i v těch kamenných i když je to nesmysl no

Lemog (St, 13. 4. 2016 - 08:04)

Berni,

az se tady objevi Tragik, Luk a dalsi co jeli v sazkach, poradi ti takove ty prakticke rady s ucty u sazkovek apod.

Ale jinak se jako gambleri moc nelisime a zaklad do zacatku je vsude stejny - mit osetren pristup k penezum, nemas -li penize - nemuzes vsadit - nebudes hrat.

Takto to zni jednoduse ale je to souhrn opatreni, jedno navazujici na druhe a treti atd . az z techto opatreni vznikne obrazec, ktery dsava smysl a zabrani recidive.

To jen pro zacatek.......dal musis na sobe soustavne pracovat a odpichnout se k trvale abstinenci

Berni (St, 13. 4. 2016 - 08:04)

Vítej Berni,

pokud se...Lemog- no myslel sem že připraven sem
ale po včerejšku...
asi úplně přestat sledovat sport, sportovní stránky nevim no

chiivan (St, 13. 4. 2016 - 08:04)

Ahoj všem,

Berni, dopad jsem o víkendu skoro stejně i když po kratší době než ty. Teď už s tím nic neuděláme, stalo se, tak jedem dál a další, definitivní úspěšný pokus před náma...

Lemogu, to je skvělé číslo:-). Já jsem teda bez cigaret 25tý den a abstinuju 4tý od sračkoven, ale mám nějakého tucha, že ty cigarety budou, jsou ta lehčí část:-). Těším se až budu mít podobné číslo jako ty, dobrá práce!

Jepice jsem Ivan a tabulku večer zformátuju:-). Máme vlastně stejný počet dní, tak hodně síly!:-)

Lemog (St, 13. 4. 2016 - 08:04)

Ahoj jepice,

taky jsem tu tasbulku stahl a budu vybarvovat a myslim ze ji delal chiivan

jepice (St, 13. 4. 2016 - 07:04)

Ahoj dnes 4 den bez a bez...

Martine ta tabulka je super, nemuzes mi jí zmenšit na A4? Já bych si jí vytiskla

Berni (St, 13. 4. 2016 - 07:04)

ahoj Reyzi
no nějakej zkrat
měl sem na účtu 42tisíc
mě to tak štve

Lemog (St, 13. 4. 2016 - 07:04)

Vítej Berni,

pokud se citis na samolecbu, pojd do toho, pokud ne - upaluj do PL.

Ten gamblersky vlak lze zacit brzdit pouze za predpokladu, ze naprosto bezpodminecne zacnes dodrzovat pravidla a stanovis a zacnes praktikovat opatreni, ktera zabrani recidive.
Pokud z nejakeho duvodu zacnes vymyslet proc tamto a tamhleto NEJDE, znamena to, ze jeste nejsi pripraveny a jedine co muzes ocekavat je recidiva s jeste tvrdsim dopadem nez doposud.

Vsichni, kteri v techto dnech zacinate znovu abstinovat byste si meli uvedomit, ze gambler nemuze vyhrat a jsou jen dve cesty zivotem ....bud byt abstinujicim gamblerem nebo aktivnim gamblerem. Kam ktera gamblesrska cesta vede jiz vsichni vime, tak vyuzijte moznosti výberu,

Berni, pokud jsi cetl tuto diskuzi, pripadne stahl a cetl od dr Nespora - Uz jsem prohral dost - melo by te to nakopnout k zacatku reseni tve nemoci.
Jsi tedy jiz pripraven podivat se do zrcadla?

Reyzi (St, 13. 4. 2016 - 07:04)

ahoj všichni
tak jak to tu...Ahoj berni,co te vedlo k tomu,si vsadit?Trosku se rozepis.....

Reyzi (St, 13. 4. 2016 - 07:04)

A možná o té jízdence jak...Davide,to neni reseni....je to jen utek,kterým ublizis mnoha lidem nejblizsim...
Musis v sobe najít bojovnika,obratit to naopak,tu silu,která nas tam táhne....
Zalezi ti na tom,co si o to e mysli okolí,zkus to vydrzet dnes,zitra...
Nemas silu opustit ten kolotoc,zkus to něčím nahradit,ja kdyz nehrál,hodne jsem jezdil na kole(uz jsem ho oprasil)....
Bojuj,nebuď ten srac ze sracovny...

Berni (St, 13. 4. 2016 - 07:04)

ahoj všichni
tak jak to tu pročítám..
sem dopadl jak Biker
včera po 2 měsících sem si zase musel vsadit za 33tisích
sem pak hledal v myšlenkách nějaký vysoký most
v prd..li no

Abstinentka (St, 13. 4. 2016 - 07:04)

92 dni bez hrani

Dobre rano vsem

Vcera jsem jeste vlitla na chat a uz jste prislu na to jak to zabezpecit - nikdo jste me nevidel a ja vas taky ne :) doufam ze mi na mail poslete navod. Byla tam vcera prca.

Tak abstinenci zdar

Lemog (St, 13. 4. 2016 - 07:04)

Ahoj všem: dnes 213. den bez gamblu a cigaret

Martin10 (St, 13. 4. 2016 - 00:04)

Hele Davide, kazdej mame svuj osud v rukou sam. Pokud se tak rozhodnes, tvoje rozhodnuti bude absolutni a nevratne a tobe bude vsechno jedno, protoze nebudes. To ale vazne nemas nikoho, na kom zalezi tobe a komu zalezi na tobe? Protoze pokud jo, pak se k nemu zachovas strasne. Vsechno ma reseni, i zdanlive nesplatitelny dluhy i zavislost, ale jen ve chvili, kdy o to pozitivni reseni stojis a rozhodnes se pro nej, jiste bude to spousta prace, ale pokud se rozhodnes jit tou slozitejsi cestou, rozhodne z tohodle sveta nebudes jednou odchazet jako srac. Je to tvoje volba ...

David (Út, 12. 4. 2016 - 23:04)

A možná o té jízdence jak píšeš... Možná bych měl klid a nic neřešil. Do herny nechci patřit, sem asi taky nepatřím, možná je to ta další cesta. Hodně nad vším přemýšlím a i nad tím vlastně.

Reklama

Přidat komentář