Reklama

Ginkgo biloba

Venda (St, 21. 10. 2020 - 21:10)

tak třeba časem se bude hodit na zlepšení pozornosti a mozkové činnosti ;-)

Gingař z Bilobic (St, 21. 10. 2020 - 22:10)

Jo to si myslíš? Tak akorát hovno, někomu nepomůže ani svědcená voda, když je někdo blbej tak gingo je na dvě věci , na nic a na hovno!

MaDi (Čt, 18. 12. 2014 - 13:12)

Gikgo Biloba jsem si před 10 lety zasadil na zahradě. Tedy původně 2, ale jedno mi okousal pes. Je to krásný, pomalurostoucí strom. Rád se na něj dívám. Tak Ginkgo Biloba u mne plní svojí ozdravnou funkci ...

klarinka (Út, 16. 11. 2010 - 17:11)

Mne sa osvedcil odvar z listov ginka:http://www.prodejbylin.cz/ginko_list/index.html

léčitel - přípr (Ne, 22. 11. 2009 - 16:11)

Nabízím přírodní přípravek CELITIN tobolky. Obsahující v jedné tobolce: 40mg Ginkgo biloba + 1000mg Lecitinu. Pro zájem pište na: [email protected]

deny (Ne, 22. 11. 2009 - 15:11)

Dobrý den, prosím vás, kdy začne působit přípravek ginkgo biloba? týden, 14 dnů?

. (So, 26. 9. 2009 - 16:09)

Sháním všechny možné recepty...http://eshop.apoteka.cz/index.php?ref=152

__utma=48467763 (Pá, 6. 2. 2009 - 13:02)

http://www.zdravotniprodejna.cz/rehabilitace/akupresurni-pomucky/

Návštěvník (Pá, 6. 2. 2009 - 13:02)

Na to prokrvení je prý lepší Tebokan nebo Tanakan . Účinná látka je stejná - je to taky gingko. Ale je to lék - ne jen potravní doplněk. takže to má zaručenou kvalitu a hlavně jistý obsah té účinné látky. Podobně je to třeba teď s léky Ginkgio nebo Tanakan - taky už jsou bez receptu a kvalita jistější než u neléků.

Granvin (St, 28. 5. 2008 - 15:05)

Jen drobná připomínka k tomu sušení listů Jinanu, že nejvyšší koncentraci účiných látek mají jeho listy ve chvíli, kdy začnou na podzim hnědnout. Je ale vhodné je trhat v místech s čistším ovzduším, protože od jara do podzimu také nastřádají nejvíce toxinů z okolí.

příroda (Čt, 5. 7. 2007 - 19:07)

já suším listy gingo na půdě,koncem jara je střecha rozehřátá a listy se na platech dobře usuší,jinak pro Alici,jestli tě po gingo bolela hlava,tak jsi byla předávkovaná,někomu stačí jenom čtvrtka tablety,hlava tě bolela protože jsi ji měla moc překrvenou zkus to znovu,ale v malých dávkách,nebo pij čaj ten není tak koncentrovaný jako tablety,jinak kdo má vysoký tlak tak gingo pro něj není

farug"seznam.cz (Po, 2. 7. 2007 - 19:07)

Dobrý den potřebuji poraditi jak sušiti listy ginkgo biloba děkuji za radu

Jana (Út, 3. 4. 2007 - 17:04)

Čaj s gingo bilobi a rozmarýny mě držel při životě 3 roky,když jsem měla ůnavový syndrom nebýt čaje tak nevím.Gingo mi můj natrhal v parku jinak bych se nedoplatila,ale mám pocit že v tom čaji hrál velkou roly rozmarýn a na paměť gingo.Čaj mě nevyléčil jen udržoval, vyléčilo mě něci jiného.

John (St, 3. 1. 2007 - 22:01)

NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA.DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ :Motto :

Alice (Ne, 7. 5. 2006 - 12:05)

Koupila jsem si GB v prascich. Hned po zacatku uzivani jsem zacala trpet strasnymi bolestmi hlavy, ktere byly nepretrzite - ve dne i v noci. Az po nekolika dnech me napadlo, ze by to mohli mit na svedomi ty prasky a prestala je brat. Prestaly i bolesti. Je zvlastni, ze ani na pribalovem letaku ani nikde na internetu jsem nenasla nejake nezadouci ucinky

zadradník (St, 9. 11. 2005 - 21:11)

Milo a ost.svůj stromek nemusíš otrhat,stačí když půjdeš do parku,třeba v Praze jich je dost,nebudu psát kde,bylo by to stejně zbytečné,musíš koukat jsou i aleje třeba v Troji a svůj stromek nech růst až později z něj budeš mít listí.Ale to tvůj problém nevyřeší,musíte se hýbat!Chodit,cvičit,běhat,nekouřit a pak se vaše prokrvení určitě zlepší.Kupovat si G.B.v prášcích nic neřeší. čau

Standa (Pá, 26. 8. 2005 - 00:08)

Já teda musím extrakty z G.B. pochválit. e mi skoro 50 a trpěl jsem špatným soustředěním a studenými končetinami. Po používání G.B. (Walmark) se obojí asi po 14 dnech zlepšilo. Akorát musím "léčbu" zhruba po třech měsících opakovat.

niki (Čt, 25. 8. 2005 - 22:08)

Ahoj všichni, kdo se chystáte uvěřit ginku! trpím nedokrvováním končetin-viděla sem v tv reklaamu ne ginko a zaradovala se, leč předčasně-polykala sem denně tablety asi dva měsíce, ale účinek žádný, max. sem pozorovala nepříjemné brnění v nohou. přesto sem na ginko nezanevřela a obrátila se na něj v záhulu, který mě čekal před maturitou-avšak ginko zase nic. toť mé zkušenosti. vyzkoušela jsem ale místo ginka Guaranu a mohu ji vřele doporučit-znatelně zahání pocity únavy

Denny Kleinberg (St, 6. 7. 2005 - 09:07)

Lucko, zasadil jsem Jinan u mě na zahradě letos. Když se o něj budu starat, tak z něj za pár let bude pěkný strom. Zatím mu nechávám listy, jen jsem jich pár sežvýkal (chutnají jako bílá vnitřní slupka grepu). Budu je sušit a nakládat do lihu. Takže malý panák po ránu bude lepší než tabletky nebo čaj.Ale Tvoje točení hlavy asi souvisí s koncem puberty. Rozhodně lepším prokrvením nic nezkazíš a jako doplněk ještě lepší než sport může být sex se mnou :o) .. Pa.

Lucka (Út, 5. 7. 2005 - 11:07)

Já jsem si koupila ginko bilobu v prášcích a beru to zatím 5 dní.Už asi 3 měsíce se mi točí hlava,a tak nám známá poradila to brát na to.Jsem zvědavá, jestli to pomůže,ale budu tomu věřit.Snad budu úspěšná jako někteří tady.Je mi teprve 16 a nechci takhle dopadnout.

Reklama

Přidat komentář