Reklama

Holky a nahota doma

jan (So, 8. 9. 2012 - 17:09)

Kluka zatím nemám, ale...JA BYCH SE RÁD DÍVAL.

nati (Čt, 6. 9. 2012 - 14:09)

Kluka zatím nemám, ale stačí mi to vzrušení, že se na mě někdo dívá. Bála jsem se toho, ale fakt mě to uspokojuje.

Nati (Čt, 6. 9. 2012 - 13:09)

jsi ubozacka proc si nenajdes kluka?

?!? (Čt, 6. 9. 2012 - 12:09)

cg, je to paráda pocit co ?

nati (Čt, 6. 9. 2012 - 12:09)

Tak jsem se dnes večer rozhoupala a zkusila to. Schválně jsem si nevzala kalhotky a ležela jsem v posteli na zádech a na kolenou jsem měla noťas, takže mi bylo vidět vše, ale brácha si toho celkem dlouho nevšiml, tak už mě to pomalu přestávalo bavit. Ale když zavětřil :) nevěděl jak to má dělat aby se mohl koukat a abych to já nezjistila, že se dívá. Celkem mě to vzrušilo, budu to muset zase někdy zopakovat, všem doporučuji.

Marťas (St, 5. 9. 2012 - 00:09)

16 bydlíme v bytě.

div (St, 5. 9. 2012 - 00:09)

Já jsem vždy nechávala...Kolik ti je roku ze spis jeste s brachou a s robertkem v jednom pokoji?

Marťas (Út, 4. 9. 2012 - 23:09)

Já jsem vždy nechávala schválně jako by jsem zapomněla zavřít v zásuvce stolu robertka. Samo sebou si toho brácha všiml a musel ho 100% zkoumat, protože ráno byl jinak otočený než jsem ho tam já položila. Tak jsem si ho dobírala pár měsíců, do doby než mi ho kretén natřel, asi feferonkou. Od té doby ho už neprovokuji.

x (Út, 4. 9. 2012 - 07:09)

Ty jo tak na to bych asi...Myslím, že toho se opravdu bát nemusíš.

nati (Po, 3. 9. 2012 - 22:09)

Ty jo tak na to bych asi neměla odvahu. Bála bych se, že se mi bude brácha smát.

Domča (Po, 3. 9. 2012 - 15:09)

Taky znám, ale nezačala jsem s tím sama, vždycky mi sundal peřinu a opatrně vyhrnul košili brácha. Poprvé jsem myslela, že z toho udělám skandál, ale nějak mě to vzrušovalo, tak jsem mu ti trpěla a nikdy nedala vědět, že nespím. Postupně si troufal i víc, časem mi i opatrně dával nohy od sebe a honil si u toho, ale k ničemu dalšímu si netroufl, to už bych mu ani nedovolila.

fanda (Čt, 8. 8. 2019 - 09:08)

a strikal to na tebe ?

ivka (Po, 3. 9. 2012 - 14:09)

Hej já to mám taky tak stejné baví mě bráchu provokovat, samo nikdy bych s ním nic nechtěla mít, ale celkem mě to i vzrušuje vědět, že se na mě někdo cizí dívá. Když to na mě jak se říká příjde tak si taky schválně trochu popovyhrnu košilku a lehnu si tak aby mi bylo vidět skoro vše a je celkem zábavné po očku sledovat jak se brácha v posteli vrtí a točí aby viděl co nejvíc.

Katka (Po, 3. 9. 2012 - 12:09)

To s tou noční košilkou dělám taky, většinou si ji ale vyhrnu sama a předstírám, že o tom nevím a spím. Brácha mi pak okukuje zadeček nebo to druhé, podle toho, jak ležím :) Prostě je to takový adrenalin, nevidím v tom nic jiného než neškodnou zábavu, dál než k ukazování bych s bráchou nikdy nešla.

Jan (Po, 3. 9. 2012 - 12:09)

No neviem, ja som v poriadku ale vlastná sestra ma nikdy nevzrušovala. Niekde v hlave je zapísané že je to sestra a nie sexuálny objekt, preto sa divím. Zato v tom veku ma vzrušovala každá baba ktorá nebola vyslovená "šereda"

Jan (Po, 3. 9. 2012 - 11:09)

Neviem či je všetko v poriadku ak vás vzrušujú vlastné sestry.

Jana (Po, 3. 9. 2012 - 00:09)

Moje ségra ta zase chodívá...no a proč myslíš že takhle před tebou asi chodí.No aby tě bolely ty ruce.

Pavel (Ne, 2. 9. 2012 - 23:09)

Tak ségra doma sice nechodí...Moje ségra ta zase chodívá v krátkém tílku a tangáčích a mě z toho pak bolí ruce:)))))))

Ondra (Ne, 2. 9. 2012 - 23:09)

Tak ségra doma sice nechodí nahá, ale má takovou noční košilku ke kolenům a sem tam když usne se jí sama vyhrne, no a to nejde se nekouknout.

Marek (Po, 27. 8. 2012 - 12:08)

Holky chodíte doma taky...Haničko chděl bych videt tvou 7 kilometrovou pochvu a radim taky a mas tak velikou prdel ze i celi vesmír je menší

Reklama

Přidat komentář