Reklama

Idealní velikost penisu pro Ženy

rocco (Po, 2. 6. 2008 - 10:06)

klid chlapecci, mate maly pera tak melete..kdybyste meli poradnou kladu jako ja tak mi date zapravdu. holka touzi po PORADNYM MACKOVI,ta ktera ne,lze.

Návštěvník (Ne, 11. 5. 2008 - 15:05)

Nesnasim curaky (diskutujici) a jejich velky curaky! A taky to ze jsou velci curaci! Cim vetsi curak jses tim vetsiho mas curaka a pokud curak nejsi je ti celkem jedno jak velkyho ho mas,protoze s tim stejne nic nenadelas!

Pindík (Ne, 11. 5. 2008 - 14:05)

A jěště Ti žádná nekopla do vajec?

rocco (Ne, 11. 5. 2008 - 13:05)

bez poradnyho pera to nema cenu... chce to velkyho ptaka (aspon 18+ cm) protoze jinak je holka nespokojena. se svejma 22.5 jsem spokojenej, kdo ho ma malyho je chudak.. kazda ma rada velky klady totiz a chce ho tam narvat az po koule

Andy (Pá, 30. 11. 2007 - 13:11)

Tak ještě jednou, ženy, stejně jako muži, mají různou velikost vagín. Kamasutra je dělí na 3 velikosti stejně jako penisy. Je prostě nutné, aby se sešli stejná velikost vagíny i penisu, aby byl sex stejně vzrušujícím zážitkem pro oba, takže Klasiku, i ženy se rodí z hlubší pochvou stejně jako jsou maxi a minipenisy:))

Klasik (Pá, 30. 11. 2007 - 12:11)

Již opakování:
Není malých penisů, jsou jenom vytahané, od dětství samoprzněné vagíny a komplexy z nich.
S maxipíčou se žena nerodí, tu si sama vytváří.

Návštěvník (Čt, 29. 11. 2007 - 20:11)

18.285cm.Víc tlačí a bolí,míň není cítit.Tolik nesmrdí.

JLo (Čt, 29. 11. 2007 - 17:11)

Je úplně jedno jak ho má chlap velkýcho, tlustýho nebo křivýho. Nejdůležitější je jak s ním pracuje a jaký má sex-appeal!!!!!

Ignacius R. (So, 24. 11. 2007 - 11:11)

Nejen zde,na Doktorka.cz,ale i v prakticky všech ostatních médiích na člověka všude křičí do očí bijící ženský vaginocentrismus, tedy omezení veškerého myšlení a soustředění na jediný subjekt, kterým je autorčina vagina. Neomalené považování vlastní vaginy za střed vesmíru a za jediné téma hodné diskuse je zároveň u žen příčinou jejich otupělosti postavené na směsi naprosté absence empatie spolu s bezohledností, egoistickou nezodpovědností a omezeným intelektem. Všimněme si, na jaká témata ženy píšou zpovědi: Samé hormon.antikoncepce, klitorisy,orgasmy,nevěry,či jiné,rozličné nestoudnosti.

Zatímco muži píší na internet inteligentní příspěvky v rozsahu nepřeberného množství zajímavých témat (počínaje filosofií, přes morálku, zodpovědnost, zákony až po vědu a techniku), předmětem ženského zájmu je jen zcela výjimečně něco jiného než vlastní hladová vagina a její uspokojování.

Lze se pak divit, že je ženám právem upírána rovnoprávnost? Lze poté odmítat prohlašování žen za pouhý nástroj k uspokojování sexuálních potřeb muže a plození dětí? Osobně se domnívám, že nikoliv - naopak, ženský vaginocentrismus je důkazem toho, že ženy ve skutečnosti ničím jiným být ani nemohou.

Jímá mě podezření.že není naděje,že se vše obrátí k lepšímu...

"IGNACIUS R.-meč pravdy.

http://www.lide.cz/pracujici.mladenec

Lenka (Pá, 23. 11. 2007 - 11:11)

je mi 35, merim 168 cm, 58 kg, rekla bych ze rozhodne nemam nijak hlubokou pochvu.
mela jsem vice partneru, vzdycky mi vyhovoval spise vetsi penis (kolem 20 cm), to ale stejne vetsina muzu asi splnuje. Statistiky nevypovydaji podle mne o realite na 100%, zalezi kdo na ty mereni prijde.Neverim ze bych mela na velky ptaky stesti..
Jen asi trikrat se mi stalo ze mely penis pod 16 cm.. bylo to sice slabsi ale da se na to zvyknout.. kdyz jednou zenska zkusi vetsi penis, tezko si pak zvyka na mensi, protoze proste neni tak sirokej..

vip (Pá, 16. 11. 2007 - 14:11)

kokos asi jsem se nachytal, tos tak musel napsat schválne kokos jsem teda asi já

vip (Pá, 16. 11. 2007 - 13:11)

jestli bys ji ale zrušil kritosionalne tak bys nebyl kokos

kokos (Čt, 15. 11. 2007 - 20:11)

ja ho mam 18 cm velikeho a prumer 5 cm a partnerka jsi moc nestezuje, protoze je spise vagialne zrusitelna nez kritosionalne.

lia (Čt, 8. 11. 2007 - 18:11)

taky nemam ráda tlustý chlapy

katka (Ne, 21. 10. 2007 - 14:10)

já nemám ráda příliš tlustý, průměr určitě ne víc jak 4 cm. V tomhle jsem měla zatím štěstí, jen jednou jsem narazila na chlapa co ho měl minimálně 6cm v průměru, ale naštěstí k sexu nedošlo (musel nečekaně do práce).

larek (Ne, 21. 10. 2007 - 12:10)

chci se zeptat je mi 15 mam 15.5cm dlouhyho 4,2sirokyho a 13obvod je to dobry???

.... (Pá, 19. 10. 2007 - 10:10)

je to jasny.. kazda druha holka furt povida jak by si dala nejakou poradne dlouhou kladu a jak je dulezitej velkej klacek, ale kdyz si takovou holcinu podas zacne rvat jak turek jenom kdyz ji tam fouknes zaluda... podle me i tech 15 na sex staci;)

Návštěvník (Pá, 19. 10. 2007 - 01:10)

Prosím tě!To je akorát,když je chlap sexuální poleno,nepomůže mu ani pětadvaceticeňťákový kusanec,záleží i na jiných věcech,jestli je tělnatý,hubený,jaký má tvar žaludu a tak dál.

SS Man (Čt, 18. 10. 2007 - 23:10)

Njn, to je sice stašně povzbuzující, ale myslim si že na tokovejch hodnotách už dneska záleží pramálo, jelokož dneska holky potřebujou jediný a to je kluk s velkym pérem, a nezáleží na tom jestli je to uplný máčo, hlavně když je co největší. Která by se dneska zahazovala s nějakym chudákem jako sem například já, kterej ho nemá ani 14 cm žejo holky.

pepek (Út, 9. 10. 2007 - 23:10)

Nezbývá mi než doporučit knížku Beetles /J.Kudrnáč/ ve které je skvěle zachycený dospívání kluků na začátku 60. let a je tam snad opravdu všechno včetně mnoha nenápadných rad, navíc geniálně vysvětlenej "problém" velikosti penisu - poprvé u nás a možná i na světě navíc jen tak mmch v rámci zajímavýho děje takže v České republice jako v první zemi na světě nebude mít už nikdo problém s malými ňadry nebo penisem! -ukázka z knihy Beetles:
"Pokud jde o malý úd, je to jen zavedené klišé mužského myšlení, že větší rovná se lepší. Tomu, kdo klade na velikost přehnaný důraz, je třeba říct jediné, ať si zváží, jestli je jeho penis důležitější než on sám. Touží dívky po velkém penisu nebo spíš po pořádném chlapovi? Jak může mít velikost penisu vliv na opravdové mužské hodnoty jako schopnost postarat se o rodinu, vychovávat děti, mít dobrý charakter, rozhodné myšlení a mít jasno v tom, co chci v životě dokázat?"
Podobná knížka tady ještě nevyšla - malý román zdaleka nejen o dospívání, kde je nenásilně zakomponováno mnoho skvělých rad nejen pro dospívající a něco např. problémy s čuráním při ztopořeném údu u nás vůbec poprvé, odborný tisk nevyjímaje! Tak jestli někdo stále přemýšlí nad velikostí penisu či ňader ať si pořídí knížku Beetles od J. Kudrnáče a bude mít navždy klid. Navíc je to docela sranda, o dospívání v šedesátých letech. Nejlíp se to dá ještě sehnat na netu přes Kosmas ani ne za kilo a půl, v nejhorším zkuste bibliotéku. Tato knížka na stopro způsobí, že u nás jako v první zemi na světě vymizí lidi se zbytečnýma komplexama - pokud se teda dají do čtení -:).

Reklama

Přidat komentář