Reklama

Imigranti

sardanapal* (Po, 29. 8. 2016 - 19:08)

Nikdy sem necítil takovou obrovskou aversi a nenávist vůči migrantům , jakou dnes cítím vůči jedné bývalé svazačce z NDR Y;-((((

No (Po, 29. 8. 2016 - 14:08)

...Na Slovači dnes oslavují výročí začátku SNP.

No (Po, 29. 8. 2016 - 13:08)

>Angela v říši za...http://zpravy.idnes.cz/komentar-k-angele-merkelove-dpg-/zahranicni.aspx?c=A160827_2269160_zahranicni_jav#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zpravodaj&utm_content=main

No (Po, 29. 8. 2016 - 13:08)

>Angela v říši za zrcadlem.

Evropskou unii čeká další z řady „klíčových summitů“, které obvykle nic nepřinášejí. Teď je však situace opravdu vážná a iniciativu převzala německá kancléřka. Žádná velká vůle něco měnit na ní však vidět není, píše ve svém komentáři šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl.

Před bratislavským summitem Evropské unie se její reálná šéfka Angela Merkelová vydala do provincií, aby zjistila, jaké tam panují názory. V pátek se ve Varšavě sešla s odbojnými předsedy (a jednou předsedkyní) vlád zemí visegrádské čtyřky a nejpozději na tiskové konferenci, která se překvapivě konala už před začátkem jednání, musela pochopit, že v provinciích panuje trochu jiná nálada než v Berlíně a v Bruselu.

No (Po, 29. 8. 2016 - 09:08)

Na Slovači dne oslavují...http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Zdenek-Zboril-Merkelova-nas-urazila-O-osidleni-republiky-je-jiz-rozhodnuto-Vyhlaseni-protektoratu-451061

No (Po, 29. 8. 2016 - 09:08)

Na Slovači dne oslavují výročí začátku SNP. Kdy propukne České národní povstání?

Na>Zdeněk Zbořil: Merkelová nás urazila. O osídlení republiky je již rozhodnuto. Vyhlášení protektorátu.

ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Za urážlivou lze považovat pouze pětihodinovou návštěvu německé kancléřky Angely Merkelové v Praze i vzhledem k tomu, že se k ní někteří čeští politici snaží chovat nadmíru služebně. Debaty o povinném osídlování prostoru České republiky nebylo podle Zdeňka Zbořila třeba, protože jak si usmyslí nejmocnější politička Evropy, tak také bude. Politolog také srovnává útoky, které se snesly na Martina Konvičku s tím, jak oslavováni byli kominíci ze Ztohoven, a připomíná, jak dopadl řidič autobusu za přimalovaná tykadla.

Zdeněk Zbořil: Merkelová nás urazila. O osídlení republiky je již rozhodnuto. Vyhlášení protektorátu

Čtvrteční návštěvou německé kancléřky Angely Merkelové v Praze začíná Zdeněk Zbořil své pravidelné ohlédnutí za politickým děním uplynulého týdne. „Na návštěvě paní kancléřky mne zaujala délka jejího trvání. Byla až urážlivě krátká, když uvážíme, že jde o sousední zemi a partnera, ke kterému se někteří představitelé koalice i opozice snaží chovat až nadmíru služebně. Hrdinství v debatě–nedebatě o povinném osidlování prostoru České republiky je, zdá se, jen zpráva pro veřejnost u nás. Ve Spolkové republice Německo se spíše mluví o pokutách a trestech pro vzpouzející se středoevropské státy. To, že se podle oficiálních komuniké o této věci ani nejednalo, svědčí jen o tom, že to Angela Merkelová nepovažuje za nutné. Usmyslí-li si ona, bude tak, nebude-li chtít, bude tomu jinak. Proto se řeči ani nevedly, není třeba. Už je rozhodnuto,“ tvrdí pro ParlamentníListy.cz politolog Zdeněk Zbořil.<

Anketa

Věříte ve šťastnou budoucnost svých dětí?

Ano
8%
Ne
92%
hlasovalo: 221 lidí

Tom... (Po, 29. 8. 2016 - 06:08)

Zajímavý článek o tom, co...Typický článek nováře, který se nedá sebemenší práci s analýzou a jenom byplivne pár vět do článku.
Seriózních analytiků je jak šafránu.

Ano (Po, 29. 8. 2016 - 06:08)

Máme tu svejch dementu a vyzirku dost

Steve (Ne, 28. 8. 2016 - 23:08)

At' si zůstanou pěkně doma .... mají své země, mají je dost veliké ... tak at' si smrděj doma!

A proč (Ne, 28. 8. 2016 - 23:08)

Zajímavý článek o tom, co...Ten dokonalej západ v 1968 něco neudělal? Jenom žvásty. Nešlo nic moc dělat.

jarda č. 1 (Ne, 28. 8. 2016 - 22:08)

Zajímavý článek o tom, co o nás po návštěvě AM napsal německý die Welt http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ceske-republice-je-lepsi-se-vyhybat-pisi-v-Nemecku-A-dalsi-pekne-veci-ktere-u-srdce-nezahreji-450584

ovšem nechápu, jak nějaký němcký novinář může sesmolit toto:
„Populárnější je v České republice dokonce i Vladimir Putin,“ píše DW. „To je téměř zázrak v zemi, kde si lidé dodnes pamatují krvavé finále pražského jara, pod které se podepsala především Moskva,“ míní v Německu. .... copak tenkrát s tím měl něco Putin společného ...to pak spíš může napsat, že si lidé dodnes pamatují hrůznou 2. světovou válku a fašistické Německo...

No (Ne, 28. 8. 2016 - 22:08)

Nebo další nápad:...Tak si to představují v Reichu a v Bruselu.

Přesně tak (Ne, 28. 8. 2016 - 21:08)

Já jsem pokaždé pohnut...Tady maji kurva smůlu. Nikdo je tu nechce. Jen pár debilu.

senior (Ne, 28. 8. 2016 - 20:08)

Já jsem pokaždé pohnut téměř k slzám, nad tou humanitou a všeobjímající láskou ke všemu člověčenstvu.Nicméně, kůrva, ať nějaký ten musulman se křivě podívá na kohokoliv z mého nejbližšího příbuzenstva, tak uvidí tu pravou, moravskou pohostinnost. Napřed mu ustřelím koule a potom palici.A s potěšením zbytek života strávím dokonale zaopatřen v kriminále. Třeba si tam ještě rozšířím, na stará kolena, jakousi tu kvalifikaci.Také zubařská péče prý je tam na úrovni. Tu budu brzy potřebovat, na nový "gebiz".A jak jsem něco odposlouchal u nás, v krčmě, budu tam za KINGA.

Pro sardanapal. (Ne, 28. 8. 2016 - 20:08)

Pracoval jsem 8 let v kafilerce. Jsem sice v důchodu, nicméně, pokud by se něco podobného vybudovalo pro ty čmoudy, jsem ochotný jít na brigádu.I za minimální mzdu. V eurech, pochopitelně.

Rozumím (Ne, 28. 8. 2016 - 20:08)

To není nápad , ale...Nebo další nápad: přenecháme jim naše země, vše co vybudovali předci, necháme a nabídneme jim ženy a dcery, a Budem na ně dělat a mít radost ze tu jsou a můžou nás zabít...
A co takhle Vaše hlava? Nejste psychiatrický pacient? Kurva lidi, to máte v
Fakt v palicich nedělano??? Jsme v náboženské a kulturní válce. Ještě Vám to nedochází? Pak radím navštivte odborníka. Pomáhat v rámci možností, ale netahat sem. Tečka.

sardanapal* (Ne, 28. 8. 2016 - 20:08)

Nápad :-D To není nápad , ale odstrašující myšlenka pro nás samé ...

Konečně (Ne, 28. 8. 2016 - 20:08)

Fajn ,
necháme na...Nápad :-D

sardanapal* (Ne, 28. 8. 2016 - 20:08)

Fajn ,
necháme na řeckých ostrovech a pobřeží Itálie vybudovat obří mlýnky s kafilérkama ???

Ta pí.a Merkelo (Ne, 28. 8. 2016 - 20:08)

Že se musí na imigrační krizi podílet všechny státy EU. Kurva, ať si ty dementy naboucha kam chce. Ale sem ani hovno!!!

Reklama

Přidat komentář