Reklama

Incest

Návštěvník (So, 6. 3. 2021 - 08:03)

Mě takové myšlenky nevzrušují spíše jen možná občas některé typy zralých žen, ale když třeba v létě koukám jak v dvoudílných plavkách na zahrádce okopává kytičky tak mi z toho i když si to nechci připustit teda hezky zahučí v kládě.

Monika (St, 3. 3. 2021 - 18:03)

Asi je to opravdu divné když syn žije s dlouhodobě rozvedenou matkou ještě ve třiceti letech.

Návštěvník (Pá, 5. 3. 2021 - 08:03)

Takových dospělých synů kteří pořád žijí v jedné domácnosti jen se svojí matkou je asi hodně ale to hned neznamená že spolu žijí i intimně. Možná se to někde v takovém soužití mezi nimi může odehrávat ale bude to jen spíše mizivé procento. Další věc je ta, že jestli to dělají spolu dobrovolně a cítí k sobě něco více než je normálně obvyklé tak se s tím určitě nikdy a někomu nebudou chlubit.

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 00:03)

Chlap kterej nemysli na svojí matku je divnej, taky sem sní žil v jejím bytě a v hodně věcech mi vynahrazovala manželku, já ji zase chlapa,

Anonym (Ne, 14. 3. 2021 - 10:03)

Takže je normální že na ni chlap myslí?

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 01:03)

Nevadí mi když se matka jak nadzena fena, miluju poslouchat její stenani pri sexu, nevadilo jí že sem se vystrikal do trenek nebo do postele vždycky to uklidnila já sem vždy zboznoval se s nějakou krávou milovat v posteli mé matky, je to krásné když vím že ženská která mě nadevše miluje se mnou prožívala donedávna každý den a jak sem zarlil na její napadniky, tak ji zas vadilo když sem se věnoval nějaký ženský, mám s ní hezký vztah

Majo (Pá, 5. 3. 2021 - 16:03)

Tak to pekne kecas,ja mam dva spoluzaky a i kamarady z jinych skol a opravdu lizeme a sukame s mamkama,takove kecy ze je to mizive procento,haha,to je jak s buzikama,kolik jich je co????

Anonym (Pá, 5. 3. 2021 - 23:03)

Nechceš mi povědět víc?

Milan (Čt, 4. 3. 2021 - 04:03)

Hlavně že si spolu užijou, pokud nemají partnery, tak je to nejlepší řešení. A že šuká máma se synem ? Přejme jim to, je to v rodině a chlubit se s tím nebudou.

Anonym (Ne, 28. 2. 2021 - 22:02)

Tak jentak spolu většinou nejedou

Ondra (St, 14. 4. 2010 - 08:04)

Zažil jste někdo incest? a...v době hormonální a různé jiné antikoncepce je to podle mého přežité tabu. Pokud je taková touha oboustranná, pak nevidím důvod proč ne, pokud jste na to zralí (především ale ty). Mám osobní zkušenost a mohu říct, že náš vzájemný vztah tím nijak neutrpěl. Pokud však toto odhalí třetí osoba, riskujete, že ublížíte spoustě lidem včetně sami sebe. V našem případě tajemství zůstalo a otec dál spokojeně tráví většinu času v práci a se svoji veřejně tajnou milenkou

kalimero (Ne, 11. 4. 2010 - 22:04)

Capone, nejsi rodina s Andersenem?

.... (Ne, 11. 4. 2010 - 18:04)

Capone a ještě nám tedy prozrad,které té své dlani říkáš sestra a které sestřenice?:-)))))

Lubos (Ne, 11. 4. 2010 - 18:04)

Capone toho si nevsimej sou to magori stimahle kecama.A libylo se ti s holkama?Ja sem zas spal jednou s babickou a bylo to husty,no proste dost zajimavej zazitek.Oni ty starsi zeny sou kolikrat poradne nadrzeny.

Capone (Ne, 11. 4. 2010 - 11:04)

Nevim ktery katolicky farar ti nachcal do mozku,ale ty bys tu taky nemel byt ty fanatiku ne?!

IGNACIUS (Ne, 11. 4. 2010 - 11:04)

Bylo to tak ze jsme sestrou...Capone,
za tuto obscennost Te Buh navzdyzatrati. Budes se smazit v pekle,Ty heretiku.

Capone (Ne, 11. 4. 2010 - 11:04)

Bylo to tak ze jsme sestrou byli u sestrenice a v noci ke me sestra a sestrenice normalne vlezly uplne nahe a zeptali se jestli jsem panic. To jsem nebyl a ony rekly ze jeste jsou panny a rekly ze je musim odpanit.A bez zeptani mi svekly slipy a zbytek si domyslite...

Capone (Ne, 11. 4. 2010 - 10:04)

A se sestrou ano?ja totiz delal s obema zaras.

Capone (Ne, 11. 4. 2010 - 10:04)

A se sestrou ano?ja totiz delal s obema zaras.

Capone (Ne, 11. 4. 2010 - 10:04)

A se sestrou ano?ja totiz delal s obema zaras.

Reklama

Přidat komentář