Reklama

intimní hygiena

Teri (St, 11. 5. 2016 - 16:05)

Já teda většinou taky objednávám Lactacyd, který používám dlouho. Normálním mýdlem si myji pouze tělo.

Tony (Pá, 6. 5. 2016 - 14:05)

Dobry den,dlouho jsem...Tak to bývá často.

Andra (Pá, 6. 5. 2016 - 14:05)

Dobry den,dlouho jsem zapasila s kvasinkama je to neprijemny problem:-( az do nedavna...Vadi mi snad vcechny intimni gely ted uz se myji jen cisou vodou a zadne problemy jiz nemam.

Tony (Pá, 6. 5. 2016 - 13:05)

muž nepotřebuje žádný...Jakékoliv mýdlo je na mytí pod předkožkou nevhodné. Naopak, mytí mýdlem na těch místech vede k zánětům.

Žaneta (Pá, 6. 5. 2016 - 13:05)

Já používám Intime od Cannadermu a nemůžu si ji vynachválit :-)

Lucka (Čt, 5. 5. 2016 - 13:05)

Já teda chodím teď do lékárny (nebo kupuji online) Lactacyd Pharma. Nejvíce mi vyhovuje asi ten fialový zklidňující.

Fialka (Út, 5. 4. 2016 - 10:04)

ja si vsechnu intimnku objednavam z internetove drogerky ageo protoze je mi to docela blby si to tahat verejne z drogerky nevim proc-jsem stydlin proste :D

Pepa (Pá, 21. 8. 2015 - 19:08)

No myslím, že když se bude...muž nepotřebuje žádný intimní gel od ženy. Může si ho mýt buď jen vodou a nebo neparfémovaným mýdlem či šamponem, kterým si myje hlavu.

Penis (Pá, 21. 8. 2015 - 18:08)

Já si ho vždycky hydrhnu na valše, vyždímám a vyklepu, pak suším rozprostřeného na podložce a nakonec ho sroluji do kalhot. No problem.

Helča (Pá, 21. 8. 2015 - 14:08)

No myslím, že když se bude muž umývat intimním gelem od ženy. Tak to jeho intimním místům neublíží :D Nemají to nijak jiné.

Konývka (So, 27. 6. 2009 - 11:06)

Já mám nejlepší zkušenosti s TTO nebo MANUKA intim gelle od českého výrovce TOPVET. Je to kvalitní a cenově skvělý.

Petra (Út, 24. 2. 2009 - 10:02)

Hlasuji pro přírodní kosmetiku Original atok, má preparáty na intimní hygienu pro ženy i pro muže. Sama jsem hodně spokojená, narozdíl od chemických komerčních přípravků pro intimní hygienu z tohoto se neobjevuje zarudnutí ani pálení. Zde je odkaz do jejich e-shopu http://80.188.76.98/Products.aspx?NodeCode=N01031600000 Stránky celé firmy pak www.originalatok.cz.

pirko (Pá, 17. 2. 2012 - 21:02)

tak pokud nemá tento...Díky, ale k ústní vodě se staví taky zády. Někdy jsem z toho zoufalý....

Jirka (St, 15. 2. 2012 - 09:02)

Zdravím Vás, prosím...tak pokud nemá tento hygienický návyk, tak asi těžko něco měnit. Je to o vzájemné komunikaci. Nicméně možná by to spravila žvýkačka nebo nějaká ta ustní voda.

pirko (Út, 14. 2. 2012 - 22:02)

Zdravím Vás, prosím poraďte, mám problém s přítelkyní, nečistí si večer vůbec zuby a je kuřačka (já zapřísáhlý nekuřák). Např. večer při sexu, když na mě dýchá, je to velice nepříjemné, cítím kouř a jídlo, co měla k večeři atd. Vytýká mi, že jí nepolíbím. Když jí důvod řeknu, nebere ho v potaz, a nečistí si zuby dále. Zuby jí začínají žloutnout až hnědnout. Myslím, že večerní čištění zubů je základní hygienický návyk. Bojím se, aby se mi nezprotivila a neměli jsme problémy v našem jinak dobrém vztahu. Děkuji za odpověď a názory...Petr

Davide (Út, 26. 7. 2011 - 09:07)

Zalez, blbko! Že přehnaná...je sice fakt, že přehnaná hygiena škodí,
ale myslím, že po pažemi, nohy a mezi nima bychom si měli mýt denně - není nutné použít tuny mýdla. čistá voda ještě nikomu neublížila a pot a prach to spláchne.
Pak trochu antiperspirantu...

Eliška (Út, 26. 7. 2011 - 08:07)

Na intimní hygienu bych...no nevím, některé věci mají předražené. To samé jsem koupila na netu levněji. Já dávám přednost intimnímu oleji Hy-Intima.

Radek (Po, 25. 7. 2011 - 16:07)

Zalez, blbko! Že přehnaná...Cesi vynikaji dvemi vecmi a ty ses toho prikladem: nemyji se (pachnou) a neumi diskutovat (jsou hulvati).

Danča (Po, 25. 7. 2011 - 10:07)

Paní doktorko, mám na vás...Na intimní hygienu bych kupovala raději jen v lékárnách, já používám Allivictus Intim set, je perfektní.

David (Po, 25. 7. 2011 - 00:07)

Zalez, blbko! Že přehnaná hygiena škodí, to ti potvrdí i doktoři. Tím neříkám, že bychom se neměli mýt vůbec, ale všeho s mírou. Každodenní sprchování rozhodně není nutné ani zdravé. Pokud tvrdíš opak, jsi blbka a fiflena.

Reklama

Přidat komentář