Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Touha (Čt, 15. 2. 2018 - 12:02)

Jasně, to se stává, jen...Ty jsi mladá slečna nebo dáma nevadí Ti, když Ti tykám?

Je to jen nauka (Čt, 15. 2. 2018 - 11:02)

Mějte si nauku jakou chcete, mějte si knížky jaké chcete, ale neříkejte ji bůh. To je stejná pitomost, jako byste jí říkali vodník.

? (Čt, 15. 2. 2018 - 11:02)

Jasně, to se stává, jen mě to přinutilo si zabásnit. :-)

Touha (Čt, 15. 2. 2018 - 11:02)

Kýho výra to je víra?:) Veliká hamba, i mistr tesař se někdy utne, natož Touha po ránu českého času. Děkuji za upozornění a rdím se......

? (Čt, 15. 2. 2018 - 10:02)

Kýho výra to je víra?

touha pro Jirku (Čt, 15. 2. 2018 - 10:02)

Jirko, pokud Ti žena, nadřízená natož starší žena navrhne vykání, respektuj to. Není v tom nic zlého, jen zdvořilost a zde mírnější a poněkud klidnější dikuze mezi oněmi dvěma těmi dvěma. Ale pokud na tykání trváte, OK, já Vám budu Vykat a určitě se jednou za rok, co si napíšeme shodneme . (Moji výru vynechejte, jak jsem Vám určitě mnohokrát psala, moc prosím. A tady ji neoropírejte

Jirka (Čt, 15. 2. 2018 - 08:02)

Ty jsi židovka? Nemusíš...Je to luci. Sem zas tolik lidí nepíše, jen mění nicky a pak to dělá dojem kdoví kolik lidí sem nepíše.

Jirka (Čt, 15. 2. 2018 - 08:02)

Nějak jsi velice rychle...Nic jsem nepřešel, psal jsem, že v té tvoji otázce byla i zároveň odpověď. Ježíše Krista označili za podvodníka který jim pohanil tóru. Nepřišel tedy k nim. A tak nemohli mít "halucinace" o něm (když už to tak nazýváš).

Jirka (Čt, 15. 2. 2018 - 08:02)

Dobře, já si zas tu naši...To nevadí, někdo si jí za nás pamatuje moc dobře, jak vidíš)

Touha (Čt, 15. 2. 2018 - 07:02)

Ty jsi židovka? Nemusíš odpovídat, jen se ptám, protože i ty máš velmi výstižné názory a přitom pár slov....to mám ráda.

Touha (Čt, 15. 2. 2018 - 07:02)

To bude spíš už skoro rok...:)

Touha (Čt, 15. 2. 2018 - 07:02)

Jirko a my se známe? Vy jste...Dobře, já si zas tu naši diskuzi tak moc nevybavuji, natož časově, ale respekt.

grhastha (Čt, 15. 2. 2018 - 06:02)

Jirko a my se známe? Vy jste...To bude spíš už skoro rok a tehdy jsi mu nakonec napsala, že je zralý na pár facek za své chování. Ale to byl v nějakém rauši nebo mánické fázi.

grhastha (Čt, 15. 2. 2018 - 06:02)

Je. A sám/a sis...Nějak jsi velice rychle přešel tu problematiku judaismu. Nehodí se do krámu, že jo?

Jirka (Čt, 15. 2. 2018 - 06:02)

Jirko a my se známe? Vy jste...Ten starý umřel, takže mi už vykat nemusíš. Jinak máš zvláštní vnímání času, pokud tvrdíš že jsem před půl rokem věřil něčemu jinému. Stačí si přečíst co jsem psal v létě. Spletls ses tak o rok. Píšeš, že tvá víra je jinde. Touho, vždyť ty ani sama nevíš v co a čemu věříš.

Touha (St, 14. 2. 2018 - 23:02)

Nemaž med kolem huby a...Jirko a my se známe? Vy jste ten Jirka, jak jsme spolu kdysi diskutovali,ale ten přece před půl rokem věřil v něco jiného. Možná se pletu a jste to vy, ale ani tak Vás nesoudím neboť půl roku a pár slov je krátká doba.Moje víra je jinde, takto soudit lidi, to si nemohu dovolit :) Dobrou n.

Jirka (St, 14. 2. 2018 - 23:02)

Hele,já nejsem dostatečně...Nemaž med kolem huby a napiš pravdu, že mě nemusíš. Pořád lepší než falešnost. Tady se totiž díky nevěřícím a jehovcům rozmohla hrozná přetvářka a chytla se, lidem tohoto světa se zalíbila.

Jirka (St, 14. 2. 2018 - 23:02)

jsi strašný rozumbrada...Nj, každý nějaký.

ty (St, 14. 2. 2018 - 22:02)

Ale vždyť ty ho můžeš...jsi strašný rozumbrada ještě navíc

Jirka (St, 14. 2. 2018 - 22:02)

No hlavně, žádného boha...Ale vždyť ty ho můžeš mít také. Jak už tady někdo psal, nemůžete to pochopit. Ale patří vám dík, i když o tom nevíte, naplňujete pravdivost Svatého písma.

Reklama

Přidat komentář