Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

♥Kubrt&#9 (So, 31. 10. 2009 - 19:10)

Ale Ježíš neříkal Satanovi,...To mu řekl, když se spolu přeli o Mojžíšovo tělo. Když byl pokoušen řekl" "Odejdi, Satane !" Taky by mně zajímalo, proč se spolu přeli o Mojžíšovo tělo. A skutečné tělo Mojžíše už bylo nejspíš rozpadnuté v prach, ne ?

Roman (So, 31. 10. 2009 - 19:10)

Tečko, abys náhodou s námi nehrál. Mare ti mockrát odpoověděla, a ty hned přeskočíš. Z toho vidím jak jsi jako Kubrt zaujatý. Moc nad těmi příspěvky druhých nepřemýšlíš, spíš zesměšnuješ. Vím jen to, že seš dost chytrý jako kobra.

♥Kubrt&#9 (So, 31. 10. 2009 - 19:10)

Kubrte, ale každý má...A jak ty bys definoval slovo "Všemohoucí" ?

. (So, 31. 10. 2009 - 19:10)

Ale Ježíš neříkal Satanovi, jdi si to říkat někomu jinýmu, že mu dáš všechny království, mě nech být, já jsem tu kvůli Jehovovi. Ale řekl třeba, kéž tě Jehova přísně napomene Satane. Opět spoléhal na Jehovu.

♥Kubrt&#9 (So, 31. 10. 2009 - 19:10)

Kubrte, ale každý má...Rozdíl mezi mnou a Mare je ten, že se snažím lidi přitahnout k pravdě, ke SJ. Ona se naopak snaží zlomit naši víru. Ten detail s UFem je čistě můj soukromý. A máš pravdu už bych o tom měl přestat psát. Nicméně si to stejně budu myslet pokud jak se píše v Bibli "VŠEMOHOUCÍ STVOŘITEL LÁSKY" nevyřeší mé problémy !

Mare (So, 31. 10. 2009 - 19:10)

Tečko,

jsem už dneska unavená. Myslím, že jsem toho napsala dost. Nechám zase jiné, aby měli prostor se vyjádřit.

Taky tady nemůžu sedět nepřetržitě. Mám své povinnosti.

Ale ráda ti odpovím jindy. Připomeň mi to prosím...

. (So, 31. 10. 2009 - 19:10)

Kubrte, ale každý má svobodnou vůli si psát co chce, dej si pozor na to jak soudíš. Někdo třeba věří, že i ufo je od satana

♥Kubrt&#9 (So, 31. 10. 2009 - 19:10)

JÁ TOBĚ ???????
Přece jsem...Pardón myslel jsem 2.Petra 2:14 - zmátlo mě podobné spojení "upustit od hříchu".

♥Kubrt&#9 (So, 31. 10. 2009 - 19:10)

Tobě Kubrte neodpovídám,...JÁ TOBĚ ???????
Přece jsem jasně dokázal, že... toho JEŽÍŠE BŮH VZKŘÍSIL !!! TO TY, JSI MI NEŘEKLA "PROMIŇ" A DÁL TU PÍŠEŠ TO SATANOVO SVINSTVO !!!!!!! :( Ačkoli jsem ti několikrát psal, že si Bůh Jehova nepřeje, aby si znesvěcovala jeho jméno stále to děláš. A nejsi ochotna upustit od toho hříchu hříchu. Přišla opovážlivost ? Přijde taky zneuctění ! (1.Petra 4:1; Přísloví 11:2)

. (So, 31. 10. 2009 - 19:10)

A v co doufáš?

Mare (So, 31. 10. 2009 - 19:10)

Tečko.

Jsem si naprosto jistá tím,....co nevidím....!

Kdybych nespoléhala...v co doufám...., už bych dávno mnohokrát nežila...!

Můj život by naprosto neměl smysl...

♥Kubrt&#9 (So, 31. 10. 2009 - 19:10)

Další předobraz je z doby...Stejně tak dnes stačí přijmout dobrou zprávu do svých srdcí, studovat se svými milovanými bratry a sestrami a vzývat Jehovu Boha a nezemřeme. I kdyby se naše hříchy prokázali jako šarlat náš Pán je vybělí. Ale je třeba přijmout dobrou zprávu, kterou káží SJ (2. Tesaloničanům 1:6-9) .

Mare (So, 31. 10. 2009 - 19:10)

Tobě Kubrte neodpovídám, protože ses mi ještě neomluvil...!

Říkám to jen pro doplnění, protož jsem nepoužila dost přesný výraz.
Nejedná se o velikonoce v dnešním pohanském významu se všemi pohanskými zvyky.
Jedná se o Velikou noc, při které Židé vycházeli z Egypta.
Tato Veliká noc, byla zneužita pro mnohé pohanské rituály. To ale nemůže odepsat biblickou Velikou noc Židů....!

. (So, 31. 10. 2009 - 19:10)

A spoléháš se tedy na to v co doufáš a jseš si jista tím co nevidíš?

♥Kubrt&#9 (So, 31. 10. 2009 - 19:10)

Bůh zachránil Izraelity skrze...Můžeš mi, prosím vypsat text z Bible podle něhož tvrdíš, že se jednalo o velikonočního beránka ? Nějak ho nemůžu najít.

Mare (So, 31. 10. 2009 - 19:10)

Tečko,
myslím, že o víře jsem tady toho napovídala dost, aniž jsem věděla, že se budeš ptát....

I když vím, že očekáváš odcitování Židům 11:1. Dobře jsem k službám....

1Věřit Bohu znamená spolehnout se na to, v co doufáme, a být si jist tím, co nevidíme.

Spokojen...?

Mare (So, 31. 10. 2009 - 18:10)

Vím, že svědkové vycházejí z Jana 17:3 :......že poznají......, a z Řím.10.kapitoly,.......jenže ne podle PŘESNÉHO poznání....

Už jsem tady mnoho napsala, co to doopravdy znamená,...že slovo poznání znamená Biblicky...vejít do hlubokého vztahu.
Takže záchrana je v obnově vztahu s Bohem skrze ospravedlnění Kristem a jeho prolitou krví....! Jak nakonec v kontextu říká Římanům.....To PŘESNÉ poznání je zase jeden z OPRAV Božího slova....!
Ve všech ostatních překladech Božího slova je napsáno PRAVÉ poznání....!

Uvedu dneska tady jen větší kontext z Řím.10.kap.
2Vždyť jim mohu dosvědčit, že jsou plni horlivosti pro Boha, jenže bez pravého poznání.
3Nevědí, že spravedlnost je od Boha, a chtějí uplatnit svou vlastní; proto se spravedlnosti Boží nepodřídili.
4Vždyť Kristus je konec zákona, ABY SPAVEDLNOSTI DOŠEL KAŽDÝ, KDO VĚŘÍ.

Mare (So, 31. 10. 2009 - 18:10)

Pak slouží Boží slovo k výživě pro můj nový duchovní život, který přijmu. Rozumím Písmům , protože podle zaslíbení je mi darován Duch svatý, který mně ..."uvádí do celé pravdy Písem...".....!

Následující verš Jana 5.kap.toto co píšu potvrzuje:
39Zkoumáte Písma a myslíte si, že v nich máte věčný život; a PÍSMA SVĚDČÍ O MNĚ.
ALE VY NECHCETE PŘIJÍT KE MNĚ, abyste měli život.

Mare (So, 31. 10. 2009 - 18:10)

Písma slouží jen tomu, aby každý individuálně a podle potřeby jednoho každého, jsme se mohli opřít a poznat dostatečně Jahveho i jeho záměr skrze Syna a také osobnost a činy Pána Ježíše,.......ale jen proto, abychom mu mohli lépe důvěřovat a neměli zábrany....K NĚMU PŘIJÍT...! a VÍROU V NĚJ....pohledem na něj..., PŘIJMOU TO BOŽÍ OPATŘENÍ K ZÁCHRANĚ....! Jen on má ta slova věčného života....že...!
Jen tak jednoduše, jako Izraelité potírali veřeje svých dveří krví beránka,....tak i my to třeba takto můžeme Kristu říct....!
PANE JEŽÍŠI, VELMI TOUŽÍM, ABYS POTŘEL VEŘEJE MÉHO ŽIVOTA SVOJÍ DRAHOCENNOU KRVÍ, PROTOŽE CHCI BÝT ZACHRÁNĚN PRO VĚČNÝ ŽIVOT,...a děkuju ti, že jsi pro mně jen ty sám udělal všechno, abych mohl být přijat znovu Bohem a byl mi darován ŽIVOT....!

Mare (So, 31. 10. 2009 - 18:10)

Takže záchranu ani dnes nemůžeme sami získat svým úsilím, ZNÁT BIBLI A CHOVAT SE PODLE NÍ...!

Zachránit nás může jen novodobý Beránek Ježíš Kristus ...a to jen když jsme očištění jeho krví,...neboli potřením jeho KRVÍ....!

Jen POHLEDEM NA NĚJ,... k záchraně !! / Neznáte-li tyto všechny verše, vypíšu je /.

Proto také říká Pán ježíš v Janovi 5.kap.:
39Zkoumáte Písma a myslíte si, že v nich máte věčný život;........

V Písmech nevyzkoumáme věčný život,...jako to dělali Židé a tak jako to dělají svědkové Jehovovi....!

Reklama

Přidat komentář