Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Mare (Pá, 30. 10. 2009 - 19:10)

Renys,

vím, že je to teď pro tebe hodně těžké....

Věřila jsi něčemu z celého srdce. Ale věř mi Renys, že jsi teprve nyní na dobré cestě, poznat skutečné vysvobození, skutečnou Boží lásku a záchranu.

Tu ti nemůže dát žádný člověk, žádný sebelepší výklad Bible,....jen Ježíš Kristus. ...!

Pán Ježíš říká ve Zjevení,...asi to znáš...., "...hle stojím za dveřmi a tluču,...k tomu kdo mi otevře, k tomu vejdu a budu s ním věčeřet a on se mnou...."!

Tak prosté to je Renys, Pán Ježíš jen čeká, až stiskneš dveře svého srdce a pozveš ho,....aby ti odpustil,....aby tě zachránil...!

Renys , on udělal už dávno všechno pro tebe,...byl přibit s tvými hříchy,....aby byly před Bohem vymazány....Tvé hříchy byly přibity a zůstaly tam,..na dřevě...na kříži,...důležité je, že díky tomu, ty můžeš být očištěna, můžeš se stát spravedlivou skrze tento čin Krista,....a když jsi čistá a spravedlivá,..ne svojí zásluhou,..ale jen a jen zásluhou Ježíše,....může tě Otec znovu přijmout, vzít tě do své náruče, jako své vlastní očištěné dítě.........!

Udělej to Renys, protože pak už budeš ukryta v Kristu,.....nebudeš tolik trpět a obtížně tápat,.přijmeš Ducha svatého,....a mnohem lépe porozumíš Božímu slovu,......takhle jsi trhána v půli,...na jednu a pak na druhou stranu.....!

Bůh s tebou Renys, modlím se za tebe....

? (Pá, 30. 10. 2009 - 19:10)

18. Ježíš přistoupil, promluvil k nim a řekl: "Je mi dána veškerá moc na nebi i na zemi.
19. Proto jděte, dělejte učedníky ze všech národů; křtěte je ve jméno Otce i Syna i Ducha Svatého
20. a učte je zachovávat všechno, co jsem vám přikázal. A hle, já jsem s vámi po všechny dny až do skonání světa. Amen.

24. Potom Ježíš (Pá, 30. 10. 2009 - 19:10)

?

24. Potom Ježíš (Pá, 30. 10. 2009 - 19:10)

?

Renys (Pá, 30. 10. 2009 - 18:10)

Dekuji Jirí za povzbuzeni.

. (Pá, 30. 10. 2009 - 18:10)

Když Ježíš odpovídal svým učedníkům na otázku týkající se znamení jeho přítomnosti a závěru systému věcí, zmínil se o ‚velkém soužení‘, „jaké nenastalo od počátku světa až dosud, ano jaké již nikdy nenastane“ Z biblických důkazů však vyplývá, že soužení, jež v roce 70 n. l. postihlo Jeruzalém, poukazuje na daleko větší soužení, které postihne všechny národy. Kniha Zjevení ukazuje, že „Velký Babylón“ a „divoké zvíře“ připravily soužení Božím svatým. Z toho tedy logicky vyplývá, že soužení, které postihne „Velký Babylón“ a „divoké zvíře“, patří do „velkého soužení“

♥Kubrt&#9 (Pá, 30. 10. 2009 - 17:10)

k tomu kubrte ty jmeno...Asi máš špatné informace. :) Já sice vzývám Jehovu Boha, ale skrze našeho Pána - archanděla Michaela alias Ježíše Krista :) Achjoo, ale nikdo nás neposlouchá. Potom díky tomu vznikají FALEŠNÉ představy o SJ. Že prý neuznáváme Ježíše. VŽDYŤ JE TO NÁŠ PÁN !!! :D

. (Pá, 30. 10. 2009 - 16:10)

Myslím, že nejhorší bude ve velkém soužení nedostatek víry a spolupráce. Každý by se měl namáhat, aby posiloval víru druhého a docházelo k výměně povzbuzení, zvlášť když vidíme, že se ten den blíží.

jirka (Pá, 30. 10. 2009 - 16:10)

taky neni zadna tva vule ale vule otce ktery rekl toto je muj milovany syn a toho budes milovat a uctivat

jirka (Pá, 30. 10. 2009 - 16:10)

k tomu kubrte ty jmeno jezisovo nevzyvas tak jak se muzes modlit k jezisi,takze ty sam sobe nalhavas

jirka (Pá, 30. 10. 2009 - 16:10)

Kubrte jak maly kluk,skrze otce se modlime k jezisi

♥Kubrt&#9 (Pá, 30. 10. 2009 - 16:10)

kubrte skrze otce k jezisi...Já bych zas řekl naopak, neboť nikdo nepřichází k Otci jen skrze Ježíše (Jan 14:6) :D

jirka (Pá, 30. 10. 2009 - 15:10)

kubrte skrze otce k jezisi nebot rekl toto je muj milovany syn

♥Kubrt&#9 (Pá, 30. 10. 2009 - 15:10)

Renys ted urcite potrebujes...Píšeš: ... modli se skrze Otce k Ježíši.
Nemá to být náhodou naopak ? :D

lol (Pá, 30. 10. 2009 - 15:10)

Je-hovna a jeho učení...

Pavel z Čech (Pá, 30. 10. 2009 - 15:10)

Romane Ježíš Kristus si vybral za apoštoli tak povahově a i pracovním zaměřením tak rozdílné lidi, aby nám ukázal, že se musíme naučit spolu vycházet i když máme každý jinou povahu a v normálním životě bychom vůbec spolu nemohli být. Ale víra by nás měla změnit, abychom spolu vycházeli. Proto i u apoštolů docházelo ke sporům, ale nakonec se domluvili. Ježíš Kristus to dokázal skloubit dohromady. U SJ je něco podobného. Potkávají se povahově mírní i prchliví lidé. Učí se spolu na základě Ježíšova učení vycházet. Jde to hodně těžce neboť každý jsme částečně ovlivněni tímto světem a svojí nedokonalostí. Vy se třeba scházíte jen s těmi kdo mají podobnou povahu. Možná nemáte žádné spory, ale tím se izolujete od těchto problémů, které tady většina lidí prožívá. Proto až nastane velké soužení nebudete připraveni na problémy, které i mezi vámi vypuknou. Žádná skupina lidí z toho nebude vyňata. Je to předpověděno v Bibli. Už nyní je to pro nás SJ těžké jak to chápou bratři z vedoucího sboru. Oni musí řešit problémy ve sborech po celé zemi. Musí brzdit i některé vedení sborů, aby nás obyčejné SJ chápali a nedávali nám moc těžká břemena. Není to jednoduché.

jirka (Pá, 30. 10. 2009 - 15:10)

Renys ted urcite potrebujes to povzbuzeni a je videt ze jsi si prisla jak te mezi vami ve sboru chodi.Ja jsem krestan a na zacatku jsem nevedel kterou cirkev si vybrat,byly i casy kdyz jsem chtel jit k svedkum jehovovvym ale nesel jsem protoze mi buh ukazal co je pro mne dobre.Pochopitelne Renys nebud z toho zklamana je videt ze buh ti chce ukazat cestu aby jsi vstoupila do cirkve a modlila se nejen k otci ale i k Jezisi.Renys zadna cirkev neni ta dokonala a prava nebo jedinecna.Ja ve sve cirkvi od svych bratru a sester prijimam lasku a umim ji tez rozdat a kdyz 2tydny nejdu do cirkve nikdo mi nenadava,reknou jak se vede a ze meli o me strach.Je videt Renys ze mas dobre srdce a proto te nas pan Jezis dava bozi slovo ale ty to treba nevidis protoze ti ho dabel bere.Taky jsem ti chtel rict aby jsi si koupila svou bibli a ne od SJ a zajdi si do kterekoliv cirkve kde ti pastor poukaze ty rozdili ale to udelej v tom pripade kdyby jsi se tim zabyvala ale jinak by bylo dobre mit svou bibli.Modli se skrze otce k jezisi a uvidis ty veci dobre a popis Jezisovi svou situaci ze nevis kudy jit a ze to nezvladas a jezis ti poda pomocnou ruku.AT JE NAS PAN STEBOU

♥Kubrt&#9 (Pá, 30. 10. 2009 - 15:10)

POSLECHNĚTE SI O STVOŘITELOVĚ "DÁRKU" :D

Teď jsem slyšel jak se Stvořitel postaral o "štěstí" v jedné rodině. Jedna paní se nechala sterilizovat. Samozřejmě logicky se dává očekávat, že sterilizovaná žena neotěhotní. Ale co čert nechtěl ... nebo JEHOVA Bůh ? Je nyní těhotná a bude se tahat posoudech za odškodnění. Další zajímavý fakt o našem "stvořiteli". I když si nějaká rodina nepřála mít dítě, prostě ho mít bude, tak rozhodl JEHOVA.:D

. (Pá, 30. 10. 2009 - 15:10)

Romane, všimni si, že Pavel v těch hebrejcům, použil jenom ty verše ze žalmů, který se dají použít i na Ježíše.

. (Pá, 30. 10. 2009 - 15:10)

Scéna tohoto světa se mění.

Reklama

Přidat komentář