Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Kubrt (So, 8. 8. 2009 - 15:08)

Copak jste slepí ? Myslím, že ano. Alespoň duchovně. Archanděl Michael už je tady a společně se svojí armádou panují uprostřed svých nepřátel. Nejdřív 1. sv. válka, pak 2. sv. válka a nakonec přijde velké soužení. Zbývá zničení falešného náboženství, pak odstranění vlád a potom přijde konec zvaný Armageddon. V tu dobu zahyne zbytek tohoto ničemného světa. To už všichni uvidí, že jsou tady. Ve Zjevení 1:7 se píše: Pohleďte, přichází s oblaky a uvidí ho každé oko, a ti, kteří ho probodli; a všechny kmeny země se kvůli němu budou bít v zármutku. Ano amen. Vlivem ekonomické krize lidé přicházejí o práci, přírodní katastrofy a dopravní nehody zabíjejí tisíce lidí, hrozí 3. světová válka ze strany severní Korey, příroda je ničena a vy stále nevidíte příchod svého Pána ? Budiž vám země lehká.

Roman (So, 8. 8. 2009 - 15:08)

Mezku, díky za povzbuzení. Píšeš velmi lidsky a srozumitelně.
Jarmil, budu se též za tebe modlit.

Josef (So, 8. 8. 2009 - 00:08)

Že měl Ježíš předlidskou existenci je jasné například z Jana 17,5.

Že byl jeho život z nebe přenesen do Marie je taky jasné. Písmo říká, že počala z ducha svatého.

Duch svatý nemůže být osoba, jinak by nemohl být rozdělený a pomáhat najednou všem těm, ktří si myslí, že jim pomáhá.

Duch svatý se ukázal JAKOBY ohnivými jazyky na 120 ti následovnících Ježíše. Osoba je osoba. Co je na tom těžké k pochopení, že osoba, byť duchovní, nemůže být rozdělená.

Duch svatý ovšem může vyučovat všechny, kteří chtějí najednou, protože není osoba, stejně jako rádio, resp. reprák může vyučovat, mikrofon slyšet, apod., přitom to nejsou osoby.

Ale pokud někdo věří, že je svatý duch osoba, nikdo mu to nebere.

Čemu všemu musí například věřit nevěřící?!!

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2009 - 23:08)

Ano, Ježíšovi podřízeno vše ovšem kromě Boha Otce. 1.Ko 15:27 ...dále Syn pak odevzdá vše a podřídí vše Otci.

Je toho více šp (Pá, 7. 8. 2009 - 20:08)

Myslím, že vedení NSSJ tyhle věci jako například o roce 1914 učí s vírou, že to tak doopravdy je nebo bude. Nedovedu si představit žádný smysluplnný důvod, proč by si to vědomě vymýšlelo. Myslím, že bylo přesvědčeno, že to o Ježíšově příchodu v roce 1914 stojí v Bibli pomocí nějakých výpočtů.

Myslím, že oni se nevrací k tomu, co říká Bible, v pravém slova smyslu. Oni totiž nemají Božího Ducha, který nás uvede do veškeré pravdy.. Ducha svatého dal křesťanům Pán Ježíš, nebo jinak: Duch svatý přišel na zem místo Ježíše Krista, který odešel k nebeskému Otci.

Ale učení NSSJ není Duchem svatým inspirováno, oni Bibli nečtou duchovníma očima, ale lidskýma. Proto to, čemu nerozumí, si vyloží lidským rozumem. Proto je Boží Slovo nemůže proměňovat - kdo byl před vstupem do NSSJ milý a hodný člověk, zůstává takový, kdo byl podrazák, křivák, pyšný, soběstředný, zůstává jím, jen se zaobalí do křesťanského hávu, který při nejbližších příležitostech odletí a onen člověk nevědomky ukáže svou pravou tvář - to jsem zažila na vlastní kůži.

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2009 - 20:08)

JK se stal po vzkříšení též Bohem.Proto,že je Božského původu.Vždyť jeho Otec je nejvyšší Bůh.Tak i On musí být Bůh!!!Je podřízen Otci,ale v současné době Mu Otec podřídil VŠE.Toť praví písmo........

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2009 - 20:08)

JK byl vzkříšen či ne?

Pavel z Čech (Pá, 7. 8. 2009 - 18:08)

Jan 17:1-5
17

Kubrt (Pá, 7. 8. 2009 - 17:08)

ALE TO PŘECE SVĚDKOVÉ JEHOVOVI DĚLAJÍ !!!
Jen nepovažují archanděla Michaela za Boha, protože tím ve skutečností NENÍ !!! Kdo miluje Jehovu tak sutomaticky miluje i jeho Syna, ale většina lidí, kteří říkají, že milují Boha dělá Bohem JK. Za prvé pro mně JK je už dávno mrtvý, protože ho beru jako "člověka", který měl "nadpřirozené schopnosti". Za druhé žije v neviditelné formě jako archanděl Michael a za třetí jediný Bůh ve vesmíru je JEHOVA. Ale jinak má Mezek pravdu - je to házení hrachu na zeď. Kdo nechce chápat ten to nepochopí. Přitom to podle mně říká Bible zcela jasně.

souhlas (Pá, 7. 8. 2009 - 16:08)

Souhlasím s Jirkou.Ale tady to je házení hrachu na zeď.Mezek

jirka (Pá, 7. 8. 2009 - 15:08)

Jen dovol kubrte nechci zasahovat do tve viry.My zname boha jako stvoritele a ke kteremu se modlime ale musis uctivat i jezise a prijmout ho jako naseho pana a spasitele,jedine skrze jezise krista ti budou odpusteny tve hrichy a jedine skrze jezise krista muzes byt spasen k jeho otci.

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2009 - 13:08)

Ja ti dekuji kubrte a s kourenim prestanu,jde tady o silnou vuli a hlavne se modlim za uzdraveni tak mi drz palce

Kubrt (Pá, 7. 8. 2009 - 13:08)

Anonymovi
Milerád. V 1. Korinťanům 7:1 apoštol Pavel píše křesťanům: Milovaní, když tedy máme tyto sliby, OČIŠŤME SE OD KAŽDÉ POSKVRNY TĚLA a ducha a zdokonalujme svatost v Boží bázni.
Navíc, když kouříme dáváme Bohu najevo, že si našeho života nevážíme, když si ho dobrovolně ničíme. Tím, že přestaneme kouřit (sám jsem byl kuřák) dáváme Bohu najevo, že si ceníme našeho života. Každopádně v novém světě kde bude panovat spravedlnost se kouřit nebude. Pro závislé kuřáky, kteří chtějí přestat kouřit je podle knížky "Můžeš žít navždy v pozemském ráji" od SJ ( v dnešní době se myslím už netiskne) doporučena modlitba k Bohu Jehovovi. Navíc to je ZLOzvyk, který dal lidstvu úhlavní nepřítel Jehovy Boha, satan ďábel. Proto se kouření Jehovovi Bohu příčí.

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2009 - 12:08)

Muzes mi kubrte napsat proc se koureni prici bohu.Koureni treba skodi zdravi ale hrich to neni.

Kubrt (Pá, 7. 8. 2009 - 01:08)

Milce
A jaký ti dává smysl, že se Ježíš Kristus modlil v Getsemanské zahradě k Bohu Jehovovi. Pokud by byl sám Bůh nepotřeboval by se k němu modlit.
SJ
http://aktualne.centrum.cz/report/kuriozity/clanek.phtml?id=644343
Co říkáte na tohle ? Není to důkaz přítomností mimozemských civilizací ? Ještě je spousta záhad jako kdo postavil egyptské pyramidy, kdo byly lidé z Bajné Atlantidy a kdo vytvořil a jak křišťálovou lebku ?( k čemu měla sloužit ?). Vědci tvrdí, že i dnes by byl problém vytvořit tak dokonalou pyramidu (lebku). Sice ne nemožné, ale... jak to dokázali před 3000 lety ? To by mě opravdu zajímalo. Neměli laser, neměli jeřáb. Nebo ano ? Ztratilo se to společně s Atlantidou ? Mimozemšťané zřejmě zametli stopy. Ale i tak jsem na straně Jehovy. Přece se nenechám zabít, ne ? Mimochodem, kontrolní dotaz : " Co myslíte, že zabilo Uzu Jehovův duch nebo elektrický proud ? Proč myslíte, že se truhla musela nést na tyčích a ne v rukách ? Navíc Bible mi nevysvětluje jak se lidé dostali z Asie do Ameriky či Austrálie. Evoluce ano - kdysi jsme byli spojeni v jeden kontinent Pangeu, který se časem rozdělil. Jedině tak se mohli dostat na jiné kontinenty. No jsem zvědav jestli mě Jehova nechá naživu, až přiletí jeho mateřská loď.

Kubrt (Pá, 7. 8. 2009 - 00:08)

KOUŘENÍ ZAKÁZÁNO !!!

Návštěvník (Čt, 6. 8. 2009 - 23:08)

smi se vubec v zivote kourit nebo se to prici bohu

Návštěvník (Čt, 6. 8. 2009 - 20:08)

holoto,holoto je posjezdováno chapišo

holoto (Čt, 6. 8. 2009 - 18:08)

tady se vykecáváte a máte sjezd,takže alou

milano (Čt, 6. 8. 2009 - 11:08)

tak at mi nekdo visvetli odkat sme a co snama jako z lidma.a hlavne proc se lidi bojej pravdy a sou taci jaky sou-.mislim ze neni normal.poslouchat Topolanka jeho sistem vonicem a dokola co pride ted na kazdy hlouposti neco je.nekdo rika sme z opic ale nevym ani sem neslisel ze by mel nekdo pra pra pra babicku opici a dalsi veci ateiste..no jo bunky .ale proc se rodi dokola samec samice a jestli je prirodou tak proc zeny nerodej i ptaky treba zvirata atd...kdys se zamislis tak vychazi aspon me to rikaj svedci nevym ale jak mohl nekdo napsat neco a fungujeto za 1000 let mislim bibli jakto?tohle mi visvetli a ne opisovani hrubky podle tvyho vyjadreni to svedci o tvy inteligenci nezlob se ale mel by ses doopravdy zamislet.ver

Reklama

Přidat komentář