Reklama

kakání partnerky

pavkol (Pá, 24. 7. 2015 - 09:07)

Zdravím vás všechny.Dnes...jsem rád, Ivo, že se ti podařilo vykakat dvě středně dlouhé šišky, a že se s námi o tyto zážitky dělíš

Jana (Pá, 24. 7. 2015 - 07:07)

Dobré ráno všem.
Sopchaři
To slovo kabel mohu použít i dnes ráno. Našla jsem ho na fotoserveru www.hovno.sk na který byl tady někde odkaz. Lidi tam posílají své produkty
Ano byla jsem (a asi i jsem) stydlivá. na základce jsem také na velké asi nikdy nebyla, nevzpomínám si.
Ve vlaku asi chodí hdoně lidí, podle těch posraných záchodů. Ale já se tomu vyhýbám. Je men z toho na zvracení.
Podravuji vás všechny a přeji pěkný víkend. Jana

Iva (Čt, 23. 7. 2015 - 21:07)

Zdravím vás všechny.Dnes ráno jsem vykakala 2 středně dlouhe šišky,nebyly sice nutellove,ale světlehnědé,ale zdrave,hezke.Pavkole,díky za gratulaci.Honzo,na tom zimním táboře byla jistě dobrá,kvalitní zdravá strava,když ses šel pravidelně každý den krásně bez problému vykakat,a když si měl po vykakání čistý zadeček.Nevím jestli si pamatuješ co si tehdy papal a zkus takovou stravu,která ti vyhovuje.Každý člověk by měl vyzkoušet co je pro něj dobré.Já se snažím jíst zdravě-hodně zeleniny,třeba zeleninové salaty,celozrný chléb,cerealie,speciality z těstovin.A krásně bezproblemově se vykakám každý den,a mám čistý zadeček,když vykakám všechno,co se nachází v dolním traktu.Ano,stalo se mi to víckrat po sobě.Sochaři,gratuluju k hovínku,sice male,ale hlavně že ses vykakal,zítra to bude snad lepší.Držím palce.Ještě se tě zeptám na nějaké kakací zážitky,tentokrát ohledně holek,jestli si to zažil se sestrou,sestřenkou-pokud nějaké máš,nebo s nějakou dobrou kamarádkou,o jednom zážitku se 7 letou kamaradkou si už psal,ale když si jěště na nějaký podobný příběh vzpomeneš,můžeš napsat.Tak se zatím mějte krásně.Příjemné bezproblémové kakáníčko přeju.

Sochař (Čt, 23. 7. 2015 - 10:07)

Fousek: třeba trpěli zácpou.. A jak to vyřešil, šla do jiného vozu?

Ivo: tak to dnešní muselo být hezké. Co se týče kluka..já si to ani tak nemyslím jako soudím dle toho, že zalezl vedle když tě viděl jít do kabinky.
Ke kamarádce nevím, co napsat... Snad jen to, že jistě udělala velké hovno.

Děkuji za gratulaci, ani ne šišky jako velké kusy krátké = špalky. Dnes se to vykompenzovalo jedním malým kouskem.

Pavkol (Čt, 23. 7. 2015 - 09:07)

ještě jedna gratulace ivo tentokrát i kt omu odstínu

Honza (Čt, 23. 7. 2015 - 02:07)

Zdravím vás vsechny.Dnes...Jasně, já to tak nějak tušil, že s kakáním bobků to budeš mít podobně, Ivo. I já měl čas od času při kadění bobků podobný problém, že taky spíš než bolest při nějakém vzpříčeném bobku či tak něco jsem měl pocit, že nějakej ten bobek je tak trochu "přimrzlej", než jsem ho ze sebe dostal.

Ale teď trochu z jiného soudku, už nejmíň dvakrát ses tady svěřila, že jsi se po vykakání vůbec nemusela utírat. To je sice vzhledem k našim současným stravovacím návykům, včetně toho, v jakém stavu leckterou potravu konzumujeme a nepravidelnosti stravování spíše naprostá rarita, ale věřím, že tohle se alespoń za nějaký ten uherský rok poštěstí asi každýmu, i mně. Pamatuju si, že kdysi na jednom zimním táboře, kterej trval tejden, jsem byl na velký každej den a z toho pět dní po sobě jsem se po vykadění absolutně nepotřeboval utřít, to jsem prostě jasně cítil, že tam nebude co utírat. Máš taky podobnou zkušenost, že ses několik dní po sobě nejenže krásně bez tlačení, velké námahy a podobných těžkostí vykakala, ale jako bonus ses vůbec nepotřebovala utírat? Jak říkám, minimálně pár dní po sobě...já osobně jsem takovejhle "ideální stav" zažil dosud snad jen jednou za celý svůj dosavadní život...

Iva (St, 22. 7. 2015 - 22:07)

Zdravím vás vsechny.Dnes ráno jsem vykakala krásnou velkou šišku odstínu nutelly,byla tak krásně hnědá,a krásně lezla.Janko,blahopřeju k tvému kabelu.Ve vlaku jsem ještě nekakala,a ani bych to nezkoušela,jen v nejnutnějším případě.Přesně,jak píšeš,i s čůráním je problem,vím,je to nepohodlné.Pavkole,díky za blahopřání a povzbuzení.Jsem ráda,že ti naše příspěvky dělají radost.Honzo,co se týče bobku,mě při kakání bobku nic nebolí,jen ten pocit,že ze sebe něco tlačím a to hovínko je jakoby" přimrzlé ".A když to nejde,tak to vzdám,a dám si něco na změkčení stolice.Někdy se stane,že mi vyleze i větší šiška,hlavně když začínam tlačit,ale pak už se to rozjede,takže nemám problém.Sochaři,gratuluju k 4 šiškám,to je výkon,to muselo být suprové kakáničko.S tím klukem nevím,ale mohlo to být i tak,jak si myslíš ty.Nebavili jsme se o tom,co dělal,viděla jsem ho jen v to jedno ráno,takže nevím,jestli chodil kakat pravidelně.Ta kamaradka byla moc naštvaná,hned,když se vrátila ze zachodu řekla"To je povedený výlet,člověk se nemůže v klidu ani vysrat",a začala vykládat,co se stalo,ale on se omluvil a hned zavřel dveře,takže moc toho neviděl.Se šmírováním na zachodě nemám zkušenosti,nevím jestli mě někdo šmíroval,ale já nikoho.Marku,nevím,jestli se mi povede dobrá fotka,tak to zkusim,třeba dnešní moje šiška byla moc krásna,hnědá,málokdy je taková.Stála by za to,abych ji mohla vyfotit.Ale už ji nevrátim zpět.Tak se zatím mějte krásně.Příjemné letní kakáníčko přeju.

Fousek (St, 22. 7. 2015 - 18:07)

Zdravím,

Jano: líbí se...Moje přítelkyně chtěla konat velkou v lůžkovém voze. Bohužel tam snad půl hodiny dřepěl nějaký chlap a potom 20 minut jeho syn. Nechápu to, proč tam lezou píčusové, kterým se pořádně ani nechce

Marek (St, 22. 7. 2015 - 18:07)

Žádám nové zdejší účastníky diskuze, jmenovitě Sochaře, Ivu a Janu, aby fotky svých stolic dávali na hovno.sk. Nic to nestojí, nemusí to být každý den a fantazii se meze nekladou. Už si včera Pavkol stěžoval, že tam nejsou v poslední době žádné dámské stolice.

Sochař (St, 22. 7. 2015 - 16:07)

Zdravím,

Jano: líbí se mi tvé označení kabel v případě takhle velkých hoven, co děláš. Vím, že jsi už mockrát psala o svém studu a zase jsi zmínila, že jsi na střední nikdy nekakčila, proto se zeptám co na základní?

Ivo: Nejdříve k tobě na výletě z příběhu, za který děkuji. Nejspíše kakala, ale mohl také onanovat ne? A nebo tě zkrátka jen poslouchal... Což mě přivádí na takovou otázku jestli ty nebo i někdo jiný zde máte zkušenost se šmírováním na wc?
K té jiné holce z výletu - jak zareagovala? A viděl ten kluk něco - její část nebo šišku, kterou dělala? Asi moc dlouho ji nesledoval předpokládám...

S Honzou v zásadě souhlasím - bobky jdou zkrátka blbe ven, ale ne kvůli bolesti jako kvůli tom, že člověk tlačí a ono to neleze.

K tomu vlaku... S tím naštěstí zkušenost nemám, ale už jen z internetu nebo této stránky vím, že tam kadí hodně lidí.
Naopak jsem nikdy nic nečetl ani neslyšel o kakaní v letadle?

Zakoncim to dnes zprávou o mích 4 odpoledne udělených velkých špalkach.

Honza (St, 22. 7. 2015 - 10:07)

Zdravím vás všechny.Dnes...Máš Ivo pravdu, fakt je lepší, příjemnější a pohodlnější kadit šišky, než bobky. Bobky dle mého sice taky nejsou k zahození, když jsou řádně tuhé a objemné, ale v případě bobků člověk nikdy neví, zda všechny vyjdou ven v pohodě. Myslím, že i tobě se nejednou stalo, když jsi kakala tuhé a objemné bobky, že třeba první bobek z tebe vyšel úplně v pohodě, zato u druhého jsi musel tlačit, jak bejk, než se uráčil z tebe vypadnout a třetí tě pro změnu natolik řezal do vnitřní strany konečníku, až jsi bolestí skoro brečela. Já o tomhle z minulosti taky něco vím, co ty?

Jo, šišky jsou proti tomuhle fakt pohoda. Sice, když to z člověka začne vylézat, tak občas je taky trochu nejistý a bázlivý, jestli to nebude až moc velká šiška a nebude ho to třeba v důsledku toho bolet, ale když už je jisté, že dotyčná šiška při vyylézání již obejmnější nebude, pak je to už ok. Taky se občas obáváš, aby šiška, kterou právě kakáš, nebyla příliš objemná a v důsledku toho bylo tvé kakání spíše utrpení než radost anebo jsi i v tomto ohledu vždy statečná a potenciální komplikace, které tě při kakání šišek mohou potkat, vůbec neřešíš?

Pavkol (St, 22. 7. 2015 - 09:07)

Holky, děláte mi radost. Jak Iva díky 2 dtředně velkám šiškám tak jana díky 1 kabelu. Já jednou ve vlaku kakat byl ale nevzpoménám na to moc rád protože to byl průjem a seděk jsem tam z Ústí nad Labem až do Roudnnice

Jana (St, 22. 7. 2015 - 05:07)

Ahojte, zdravím vás všechny po dnešním ranním vykakání- kabel asi 10 cm, ranní úleva.

Ivo, u toho Tvého příběhu se společnými kabinkami bych se asi pěkně červenala. Já jsme ale na střední škole snad ani nikdy kadit nebyla, ani si nevzpomínám.

Chtěla jsem se zeptat - byli jste kakat někdy ve vlaku? Já nikdy, asi bych to ani nedokázala, pokud by to nebylo vyloženě nutné, když se to pohybuje a háže to. I vyčurat se je někdy problém, abych se u toho nepostříkala.

Iva (Út, 21. 7. 2015 - 22:07)

Zdravím vás všechny.Dnes jsem vykakala 2 středně dlouhé šišky.Krásně lezli,ja prostě ze všech typů stolice miluju šišky,protože je lehoučko vytlačím,prožívam u toho slastní pocit podobný orgasmu,mám větší pocit ulevy a pocit,že jsem vykakala všechno,co jsem v té chvíli vykakat měla.Pavkole,díky za povzbuzení.Honzo,jak jsem už psala,měla jsem období,když jsem kakala bobky,a bylo to trápení,které bych už nechtěla zažít.Taky nedávno,když si projdeš moje starší příspěvky,bylo to koncem června,byl tam celý týden,co jsem kakala větší měkčí bobky.Máš pravdu,zadeček víc pracuje,když se to snaží ze sebe dostat.Někdo má rad zase tohle.Ale jak jsem už psala výš,raději mám šišky.Sochaři,Gratuluju k tvým krásnym užasnym šiškám.Dnes jsme byly na tom podobně.Psal si,abych ti napsala další příběh.Z období mých 16let,vzpomněla jsem si na něj taky v souvislosti s tvým sobotním výletem a tvým kakáním v dámse kabince.Byly jsme na takovém týdenním vědomostním výlete z gymplu,byly jsme tam z různych měst Česka.Byly jsme na ubytovně v pokojech po 4,ale co se týče záchodu,byly tam 3 kabinky společné pro všechny-pro holky i kluky.Jenže ty kabinky se nedali zamknout sevnitř.Takže si umíš představit co to asi bylo.Hodně kluku bylo takových,kterým chybělo gentlemanské chování a -stalo se to jedne mé kamarádce-jeden kluk vlezl do kabinky,kde ona právě kakala,aspon zaklepat se patří,ne.V jedno rano jsem se šla vykakat a šel taky kluk,který byl do mě zamilovaný a mě se taky líbíl.Vešla jsem do kabinky,když mě viděl,on vešel hned do té vedlejší.Zrudla jsem,i když vím,že kakáme všichni a je to normální,v té chvíli jsem se cítila blbě.Myslela jsem si,to se snad dnes ani nevykakám,ale musela jsem,měla jsem plný zadeček a vypouštěla jsem jednu šišku za druhou,myslím že jich bylo aspon 4 a hlasitě žbluňkli.Vůbec jsem nevnímala co dělá on,ale jistě kakal,byl tam déle než já.Když jsme se viděli v ten den později,strašně jsem se červenala a on se usmíval.Pak jsem si pomyslela,vždyť on tam taky dělal to,co já.Takže zatím tolik.Mějte se krásně.Příjemné šiškové nebo bobkové kakáníčko přeju.

Sochař (Út, 21. 7. 2015 - 10:07)

Zdravím, Ivo nemáš zač ohledně odpovědí. Ten příběh - chápu, klidně to může být o tom tvém kakaní na koupališti a nebi nebo... Máš nějakou příhodu z puberty 12-16 s kakanim na veřejném záchodě někde vyjma toho Chorvatska? Napadlo mě to, že jak už jsi psala sama, že v pubertě chce každý soukromí a nejraději chodí jen doma.
Na závěr gratulace k tvé konečně tuhé šišek - včera na to byl asi den, protože se mi také podařila krásná dlouhá a tlustá. Dnes pro změnu dvě - první středně dlouhá a druhá menší štíhlá světle hnědé.
Příjemný zbytek dne všem zde.

Pavkol (Út, 21. 7. 2015 - 08:07)

to je dobře že se ti povedla krásná dlouhá šiška

Honza (Út, 21. 7. 2015 - 03:07)

Zdravím vás všechny.Až...Ahoj Ivo. Taky se tě docela obdivuju, že pokavad zrovna zcela vyjímečně to nemáš po melounech a podobně, jaks tu už taky myslím psala, spíše řídké a průjmovité, že snad vždycky ze sebe vykakáš jen šišky, ať už je jich více za sebou nebo jeden souvislý velký celek. Kakáš alespoň čas od času i bobky? Mám tím pochopitelně na mysli i v tomto případě řádně tuhou a objemnou stolici, při které si snad každný z nás velkou užije fakticky na maximum, ale prostě bobky. Mně se to už dlouho nepoštěstilo, ale vzpomínám si na časy, kdy jsem jako ranný puberťák jezdil na tábory a tam mně "bobkování" potkávalo poměrně často. Jaké zkušenosti s kakáním bobků máš ty?

Iva (Po, 20. 7. 2015 - 21:07)

Zdravím vás všechny.Až teď jsem se dostala ke psaní.Ráno jsem vykakala krásnou dlouhou šišku,konečně změna po včerejšku.Lepší pocit v bříšku a v zadečku.Sochaři,blahopřeju k tvým šiškám.Nevím jestli později si ještě něco vykakal.Příběh z období mých 5-6 let by se jistě našel,ale teď si na nic konkrétního nevzpomenu,sorry.Až mě něco napadne,jasně že o tom napíšu.Díky za odpověď na mé otazky.Zatím se mějte krásně,užívejte si léto,příjemné kakáničko přeju.

Bobo (Po, 20. 7. 2015 - 14:07)

A co měření teploty v zadečku? A pak měření teploty vykakaného bobečku?

S tebou Hynku (Po, 20. 7. 2015 - 13:07)

No tohle je asi trochu silmy...asi nic jiného dělat nejde, než ti ten nos vrazit do zadnice. Tam nemusíš číst ani psát

Reklama

Přidat komentář