Reklama

kakání partnerky

Pavkol (St, 1. 7. 2015 - 19:07)

Dopoledne jsem byla trhat...určitě byla hlavně když ne průjem

Nina (St, 1. 7. 2015 - 14:07)

Ahoj, nabízím svoje čerstvé hovínko, jsem pěkná, štíhlá 25-letá zrzka z Prahy. Můžeme se sejít někde v OC a já se ti na WC vykakám do tebou přinesené nádoby. Pro bližší info piš na [email protected].

Jana (St, 1. 7. 2015 - 07:07)

Lenko, spíše si myslím, že tě to pořádně prohnalo a že to sraní bylo velice rychlé. Ale třeba máš dobré svěrače a neudělalo to s tebou nic.

Chtěla jsem se zeptat všech, máte raději ten pocit před vykaděním nebo potom. Já raději po, jak si mohu pak v klidu posedět na záchodě. předtím jsou to spíše nervy, hlavně jak nejsem doma, zda to stihnu, bude kde apod., až po úkonu si mohu vychutnat ten pocit vyprázdnění. Dnes ráno jeden pořádný macek, až se dívím, jak tak velké hovno mohlo projít tak malou dírkou.

Lenka (Út, 30. 6. 2015 - 20:06)

Dopoledne jsem byla trhat třešně a asi kilo jsem jich snědla.Pavkole co myslíš?Byla či nebyla šiška?

Sochař (Út, 30. 6. 2015 - 20:06)

Ahoj Ivo, také gratuluji k velkým šiškám...jsou asi to nejlepší.. mimochodem bývají tmavé nebo světlé?

A jinak se těším na další tvůj příběh..třeba i ze školního prostředí, hlavně když je o kakání ne?

Iva (Út, 30. 6. 2015 - 19:06)

Zdravím vas.Dnes jsem vykakala dlouhou šišku.Užasný pocit.Bobo,Jedna polévková lžice ricinového oleje a taky jedna až dvě polévkové lžice olivového oleje má vliv na změkčení stolice,i na nastartování pravidelného vyprázdnování.Tak to mužeš zkusit.mějte se krásně.Příjemné kakáničko přeju.Pavkole,díky.

Bobo (Út, 30. 6. 2015 - 14:06)

Má vliv prosím na ranní kakání užívání jedné plné polévkové lžíce ricinového oleje? Děkuji. Bobo

Pavkol - gratul (Út, 30. 6. 2015 - 09:06)

to je dobře že si vykakala dvě středně velké šišky. přeji další podobné úspěchy

Iva (Po, 29. 6. 2015 - 20:06)

Zdravím vás všechny.Pavkole,odpouštím ti,nezlobím se,ale tvá otázka byla tak položena,že jsem si ji tak vysvětlila.Nechci se už k tomu vracet,chci na to zapomenout.Tak si to nepřipouštej.Tento týden jsem začala se dvěma středně velkýma šiškama.Lezli ze mě tak lehce,cítila jsem krásny pocit lechtání,prostě dobrý start do nového týdne.Tak se mějte krásně.Příjemné kakáničko přeju.

Pavkol (Ne, 28. 6. 2015 - 11:06)

janě děkuju za to že se jí ta šiška povedla a že o tom napsala. Ivo nic takového si o tobě nemyslím. samozřejmě si na to budu muset najit někoho svého nechtěl jsem tě urazit a naštvat. mrzí mně že si to pochopiila špatně pokusím se to napravit takhle po někom koho prakticky neznám a kdo je navíc zadaný bych to ani nechtěl. Mrzí mě to omlouvám se a jestli můžeš tak promiň a odpusť mi to.

Iva (Ne, 28. 6. 2015 - 08:06)

Zdravím vás všechny.Janko,blahopřeju k uspěchu,že se ti to povedlo za oba dny,a že to nebyl vodopad,ale krasne šišky.Snad to takto půjde každý den.Tak se snaž,aby ses mohla pravidelně vykakat,je to jen pro tvoje dobro.Držím palce.Ja taky dnes vykakala jednou velkou dlouhou šišku.Pavkole,řeknu to takhle,kakání je normální,přirozena věc,nestydím se za to,ani za to,jestli by se na mě někdo díval,protože se nemám za co stydět,vždyť mám krásne mladé tělo.Ale před klukama,se kterýma nemám vážny vztah mi to připadá něco jako bych předvádela striptýz nebo nevím co.Nejsem žádna luxusní kurvička,co se předvádí před ostatníma.Jestli si to o mě myslíš,tak se mega pleteš.Už jen z ucty vůči svému drahému a vůči sobě bych to neudělala.Mám jistá pravidlá.Je jiné,když kaká malé dítě na nočníku a ostatní se na něj dívají.Když s tím někoho provokuju,tak sem přestanu psát.Rarášku,jsem rada,že si napsal po dlouhé době svůj nový zážitek.Taky jsem zažila kakání v lese a bylo to jiné.Jak si se cítil při vyprázdňování,bylo to lehčí než na záchode?Protože teď se hodně píše o tom,že poloha ve dřepu při kakání je omnoho přirozenejší a lehce se vyprázdňuje,střevo není skrčené a předchází se tím mnoha nemocím.Sochaři,nevzpomínam si,že by jsem s kamarádkama byla na jiném místě než ve škole nebo u nich doma,ale to žblunknutí jsem u některích slyšela.U kamarádky s tou tenkou šiškou,viděla jsem,jak ji leze zezadu,uplně do detailu.Zatím si na nic nevzpomínam,když mě něco napadne,napíšu to.Zatím se mějte krásně a příjemné nedělní kakáničko přeju.

Jana (Ne, 28. 6. 2015 - 05:06)

Dobré ráno všem. Oba víkendové dny jsem začala vykakáním. Vřera několik menších šišem, naštěstí ale relativně tvrdých. Dnes ráno hsme sice necítila žádné nucení, ale i přesto jsme si sedla na záchod s infoletákem hypermarketu. A při jejho studování jsem po chvíli ucítila nějaké napětí v oblasti konenčíku, potlačila a pořádná tlustá šuška byla na světě. Až se divím, jak to tou mou malou dírkou mohlo projít.
Souhlasím se Sochařem, že tato téma zajímavá hlavně tím, že se o ni nemluví.

Sochař (So, 27. 6. 2015 - 19:06)

Ahoj Ivo, ano rád je čtu...není to nic, z čeho bych byl v sedmém nebi, ale je to zajímavé tím, že se o tom moc nemluví. Navíc jak již jsem psal mě zajímají rozdíly.
Píšeš, že většinou u nich doma nebo ve škole...a vybavíš si i nějaké jiné místo, kde některá byla kakat?
To, že jsi neviděla produkt celkem chápu, ale překvapilo mě že si všechny utíraly zadek v sedě a nestoupla si žádná když dokakala a pak se utřela...mimochodem bývaly hodně špinavé od jejich hovínek?
Ten zážitek pro tebe asi byl fajn...nevím jestli jsi ji tu šištičku viděla skrz nohy nebo odzadu, ale škoda že byla tenká. Jistě některá udělala také 1-2 tlusté polena se šplouchnutím.

Jinak ti tedy také napíšu jeden zážitek, na který jsem si vzpomněl... kdysi jako kluk jsem byl s rodiči na návštěvě u známých na chatě. Nedaleko té chatové osady je přírodní koupaliště, kam jsme vždy chodili se projít a posedět do místní hospody (dnes je z ní po rekonstrukci luxusní restaurace). Já si tehdy jako obvykle hrál a jezdil na kole se synem známých venku, když se mu začalo chtít kadit. Šli jsme tedy do té hospody, kde byla na dost hnusných pánech jedna kabinka, kde nešlo ani pořádně zamknout. Jenže on říkal, že opravdu musí kadit...ještě předtím hledal papír, který jsme nakonec našli u stropu na hřebíku. Byl o něco menší...tak jsem si stoupl na mísu a tu obyčejnou ruličku levného toaleťáku jsem mu podal..pak jsem čekal někde venku a on kadil.

rarasek830 (So, 27. 6. 2015 - 18:06)

Tak po delší době se tu zase ocitám a čtu, jak se tu pěkně kaká :) Já měl zrovna dneska hezký den. Po ránu se žádná potřeba nedostavila, ale odpoledne jsem se byl trochu projít a pak proběhlo kakání v hezké přírodě v lese a klidu. Pěkné hovínko jsem tam zanechal zvířátkům. Ale že jsem na to nebyl připraven, tak jsem se utřel i čerstvým listím. Byla to příjemná změna. Jinak každý den se usadím na záchod a takto v přírodě se to mockrát nepoštěstí, aby se člověk vykakal. Je to zcela něco jiného a mám zcela jiný zážitek z kakání. Bylo to prostě pěkné, ale hezčí by to bylo ve dvouch s dívkou. Tak ať se vám také dobře kaká.

Pavkol (So, 27. 6. 2015 - 10:06)

ten dotaz byl pro Ivu

Pavkol (So, 27. 6. 2015 - 10:06)

I když respektuji že máš teď příele přesto se tě troufnu zeptat a nechala bys někoho s přispivatelů do této diskuze koukat na tvé kakání i teď v dospělosti?

Iva (So, 27. 6. 2015 - 09:06)

Zdravím vás všechny.Dnes ráno jsem vykakala větší měkší bobek,ale aspon to,jako nic nebo ještě horší-průjem.Každý den zajídam kousíček třešní.Takže i na mé stolici se to podepsalo.Třešně jsou zdravé,působí protizápalově,na imunitu,pročišťují organismus od jedů a nánosů,které tělo nasákne z ovzduší.Kdyby jsme nekakali,nebyla by šance přežít a všechny ty jedy by zůstali v nás.Sochaři,těší mě,že rád čteš moje příběhy.Když si na něco vzpomenu,napíšu to tu.Snažím se,aby to bylo napsané tak jak to doopravdy bylo,nic nepřidávam ani nepřikrášluju.K tým kamaradkam,co jsem s nima byla na záchodě.Bylo to většinou ve škole,nebo u nich doma.Bylo to ,když kakali i čůrali.Chtěli,abych tam s nima byla,dokonce uvnitř.Stála jsem vedle misy,tedy blízko nich.Bylo to moc intimní.Existují typy lidi,kteří mají rádi,když s někým mohou mluvit v průběhu svýho kakání,asi je to pro ně lehčí.Pokud jde o to,jestli jsem viděla jejich" produkt",ani ne,protože když si utřeli zadek,hned spláchli.Ale u jedné kamarádky jsem byla blízko,bylo to ve škole,v první třídě na základce,byly jsme malé,bylo nám 7 let.Ona si sedla na mísu tak,že jsem viděla jak začala kakat,jak z ni lezla dlouhá tenká šištička a ona lehoučko tlačila.Bylo to podobné kakáničko jako u mě.Řekla jsem ji,že ja taky takhle kakám,krásně,lehoučko bez trápení.Ona taky měla z toho dobrý pocit,jak krásně kakala,jak se krásně vykakala,že se cíti líp a má lepší náladu a že se jí ulevilo.To byl takový zážitek,kde jsem viděla celý průběh roztomilého ještě dětského kakanička.Můžeš napsat něco i ty,když si vzpomeneš na nějaký svůj příběh,a z ostatních diskutujícich někdo taky,můžete něco napsat.Zatím se mějte krásně.Příjemné sobotní kakáničko vam přeju.

Sochař (So, 27. 6. 2015 - 03:06)

Ahoj Ivo, vítám tě zpět! Zase takový bobek, který poslední dobou děláš může hezky šplouchnout do mísy a to je také fajn ne? Ikdyž chápu, že šiška je lepší.
AD ta nešťastnice...no jo no, tak snad se ji alespoň doma ulevilo. Ahá... a kadila některá z těch kamarádek? Na jakých místech jste byly na záchodě...když zase napíšeš nějaká příbeh nebudu se já a jistě ani další (Pavkol pokud popíšeš výsledek) zlobit.
Škoda, že u nás se o tom nemluví tak jako na zahraničním fóru toiletstol, kde lidé samy rádi píší své zážitky.

Iva (Pá, 26. 6. 2015 - 21:06)

Zdravím vás všechny.Pavkole,nic mě neodradilo.Ničím si mě neurazil.Nic si nepřipouštěj.Celý týden jsem máloco stihla.Až teď jsem se konečně dostala ke psaní.Janko,blahopřeju ke konečnému výsledku po umorném průjmu.Vím,je to moc nepříjemné.Taky nemám ráda,když ze mě stříká vodopád.Dnes a vůbec celý týden jsem vykákla takový větší bobek,tedy ne klasickou šišku.Raději mam šišky,protože šišky lehce a krásně tlačím a mam slastny pocit,když se takhle lehce vykakám.Pokud kakání není trápení,člověk to má rád.Jako už psala Janka,není hovno jako hovno.Dala jsem si třešně,ale ve zdravé míře,aby z toho nebyl vodopád.Sochaři,ptáš se,kdo mě viděl kakat kromě mé rodiny.Co si vzpomínam,bylo mi 2-3let,a to když jsem seděla na nočníku před navštevou,byly to známi a přátele mých rodičů.Já jse si to kakání užívala a nevadilo mi,když se na mě koukali.Jinak nikdo cizí,aspon si nevzpomínam.K moji kamaradce a jejíMU nešťastnému kakání tolik-neviděla jsem,co z ní vyšlo,spěchali jsme,ona říkala,že je toho málo,dokončila své dílo až doma.Bylo víc kamaradek,se kterýma jsem byla na záchodě jako "doprovod",ale ne proto,že jsem se vnucovala,ale oni moc chtěli,aby jsem tam byla.Takže zatím se mějte krásně.Příjemné kakáničko přeju.

pavkol vzkaz pr (Čt, 25. 6. 2015 - 21:06)

jestli tě od psaní dalších zpráv odradila moje reakce na tu minulou chci ti říct že jsem to napsal jen tak jak jsem to cítil, ale nic zlého jsem tím nemyslel

Reklama

Přidat komentář