Reklama

kakání partnerky

Lunyk original (Pá, 26. 11. 2010 - 12:11)

Myslím byste si užili s mou...Ti se děláš prdééééééééééééééééééééééél?

. (Pá, 26. 11. 2010 - 12:11)

Myslím byste si užili s mou ženou.
Dnes dopoleledne jsem si šel lehnout do teplé vany a přesto že máme dvě koupelny s WC, tak se manželka šla vysrat samozřejmě na WC do té koupelny, kde jsem ležel ve vaně. A to hned dvakrát. A protože to nesnáším, dělá se mi z toho blbě, tak jsem z tévany raději vylezl.

Lunyk original (Čt, 25. 11. 2010 - 17:11)

Koukám,že chudáček který se tu vydává za mě asi taky rychleji píše než myslí!
Chytni se za nos,než budeš někoho opravovat ty inteligente!

Jmesser (Čt, 25. 11. 2010 - 15:11)

Jsou tu už pouze hlupáci co hovno o hovně vědí, a proto si z diskuse hovno odnesou.

Lunyk (Čt, 25. 11. 2010 - 11:11)

Koukám, že to tu už samej chudák...

Barcis (Po, 22. 11. 2010 - 17:11)

Nevím, já bych to z jeho...=cD To se mi libi, ale aspon ji to rekl a pochvalil ji to =cD

Jára C. (Po, 22. 11. 2010 - 17:11)

Markéta Sommerová je největší žijící píča ze všech dosud objevených.Vyniká mimořádně hnusným zjevem,až odpudivým.Co je ale její velký klad je počet milenců.Kromě dementního manžela,se kterým zplodila autistické dítě,neměla žádný vztah.Kundu jí zašili těsně po Kuvajtu napadení.

Pavle (Po, 22. 11. 2010 - 17:11)

Markéta Somerová,je velice slušná žena,to jenom to pometlo Yossarian si hraje na něco co je trestné.Vůbec na to nereaguj.Protože to střevo za tím nickem za to nestojí-maž od dům dál čerte-huš!!!

pavel (Po, 22. 11. 2010 - 16:11)

Už je tu zase to známé internetové strašidlo...i když tak blbá aby se pochlubila adresou snad neni. Nebo že by se jí někdo takhle odměnil??

Yossarian (Po, 22. 11. 2010 - 16:11)

Tak kdepak jste,pánové,má nabídka stále platí.Když přijdete ke mně domů,dostanete vše.Vykoupu si vás,nakrmím a pak se můžeme oddávat čemukoliv.Hlavně mě nenechte čekat,jsem nadržená,žiji sama.Čekám vás na adrese - Markéta Sommerová Borovanského 2221 Praha 5 Stodůlky prosím dlouze zvonit a několikrát - těším se na vás.

Lunyk original (Po, 22. 11. 2010 - 15:11)

Někdo si tu zřejmě léčí svůj komplex, když má potřebu neustále používat něčí nick... Osobně je mi to jedno, ale ty spíš trpíš nějakou poruchou... :)

Petr26 (Ne, 21. 11. 2010 - 22:11)

Já jsem míval i zážitky, že jsem šel v přírodě na velkou a při tom jsem to nevydržel a masturboval jsem. Psal jsem i do jedné sexuologické poradny,ale tam mi řekli, že pokud mi to dělá dobře a nikoho tím neobtěžuji, není to problém. Šli jste někdy někdo v přírodě schválně na velkou a masturbovali jsem při tom (po tom)? Nebo je to opravdu jen "moje" zvláštnost?

Koprofil (Ne, 21. 11. 2010 - 13:11)

Já bych to nijak neřešil....Každý koprofil má při kadění erekci. Já mám nejtvrdší penis, když kadím partnerce přímo do otevřených úst. Bohužel mi tuto rozkoš neposkytuje příliš často. O to víc se těším.

Samuel (Ne, 21. 11. 2010 - 12:11)

Ztopoření penisu při...Já bych to nijak neřešil. Často mám erekci při sraní, i když kadím sám. A v případě, že máme společné kakání s partnerkou, tak je to pravidlo. Ale honění vynechávám. Nechám si to na potom, třeba když mi partneka po defekaci v přírodě vylizuje anální otvor.

Petr 26 (Ne, 21. 11. 2010 - 12:11)

To já bych měl erekci hlavně z pozorování partnerky při té velké straně.

Lunyk (So, 20. 11. 2010 - 04:11)

Ztopoření penisu při defekaci,zvláště tužší a objemnější stolice není nic neobvyklého.A to nejen u člověka,ale i u zvířat.Sám mám psa a ten když kadí tak mu skoro vždycky houpne.Je to způsobeno drážděním prostaty stolicí přes stěnu konečníku,tak zůstan v klidu.
Mě samotnému se to taky občas stane,ale že bych u toho měl potřebu onanovat to ne.
Kadění samo o sobě je celkem příjemná úleva a ještě do toho mít orgasmus to by bylo už asi moc.Aspon pro mě určitě.Ale zkusit to klidně můžeš jestli se dřív vysereš nebo vystříkneš cheche!

Petr26 (Út, 16. 11. 2010 - 17:11)

A to je nějaký problém,...Ale jo, to je jasný.Ale mám kadit a přitom mi má stát?Asi bych měl potřebu masturbovat.

Lunyk (Ne, 14. 11. 2010 - 19:11)

Tak to my se na sebe kouknem...A to je nějaký problém, kdybys měl erekci? Proboha s kým to chodíš, když se ti nesmí postavit ani pták? :D

Petr26 (Ne, 14. 11. 2010 - 19:11)

Tak to my se na sebe kouknem při močení,oběma se nám to líbí,ale na velkou,to nevim..Asi bych měl při tom erekci.Neumím si to představit :)

Lunyk (Ne, 14. 11. 2010 - 11:11)

Viděli jste někdy svou...Samozřejmě. Řekni svojí holce, že se chceš dívat a uvidíš to taky. My před sebou občas v přírodě kakáme, naproti sobě a sledujeme se navzájem. :)

Reklama

Přidat komentář