Reklama

kakání partnerky

Návštěvník (Út, 5. 5. 2009 - 19:05)

Me vzrusuje, kdyz partnerka cura a kadi nekde venku v prirode.Poprve jsem ji videl,kdyz potrebovala kadit na vylete .Delal jsem, ze potrebuju take a,kdyz zacala kadit sedl jsem si kousek za ni a videl vse.Casem jsem ji rekl, ze me to vzrusuje, ze bych to chtel videt znova.Takze ted kdyz je to mozne tak se predemnou vykadi

JohnKey (Po, 4. 5. 2009 - 21:05)

Stamo ozvi se na JohnKey"seznam.cz taky bych se pridal.

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2009 - 05:04)

Těším se na prvomájové hovno, na hovno lásky.

Adam (St, 29. 4. 2009 - 10:04)

já bych se chtěl ještě zeptat,zda vás vzrušuje, když partnerka jen čurá. Mě ano,hlavně někde v přírodě. Ale rozhodně bych si přál, aby se jí někdy chtělo venku na velkou tak, že by musela jít a já ji mohl pozorovat. Bohužel se tak ještě nestalo :o(. parkrat už říkala na výletech, že bude muset jít, ale nakonc to vydržela - bohužel pro mě :o)

Luboš (Čt, 23. 4. 2009 - 20:04)

Adame, to víš, že je pak sexík, jinak to ani nejde. Když se vzájemně pozorujeme, oba se u toho velmi vzrušíme

OO (Čt, 23. 4. 2009 - 20:04)

A-- JÁ-- SÁM --, VŽDYCKY-- SÁM --, KE-- SRANÍ --SE --DOBÍRÁM .-

OO (Čt, 23. 4. 2009 - 20:04)

NA - ZÁCHODĚ -- HROMY - BLESKY - , HOVNA - PADAJ - MEZI - DESKY .

Návštěvník (St, 22. 4. 2009 - 22:04)

Já jsem jednou kakal tak,
že ze smradu vznikl mrak.
Povídám mu mráčku,
dívej na mou sračku.
Mrak se vznášel výš a výš,
dnes ve hvězdách má svou skrýš.

Návštěvník (St, 22. 4. 2009 - 21:04)

kakám kakáš kakáme
do záchoda žbluňkáme!!!!!

Adam (St, 22. 4. 2009 - 20:04)

Luboši, to je moc pěkná zábava.Ještě abych ukecal svou partnerku :o).A co pak,když je hotovo?Sexik?Ja bcyh to asi nevydržel, kdybych ji viděl při "tom" a začal bych si to dělat.

Návštěvník (St, 22. 4. 2009 - 18:04)

Kdyz partnerka kaka, čumí na ni paka.
Ona ale je v pohode,
kakani nenechává náhodě.
kakani je potřeba,aby bylo na chleba.
a tak vsichni kakejme a okolo sebe nehledme!

Návštěvník (St, 22. 4. 2009 - 14:04)

Kadit kadit kadit!!!
Serte serte hovna!!!!

Stama (St, 22. 4. 2009 - 12:04)

Jsem asi ulítlá, ale s mužem takové věci praktikujem, a mě se to i dost líbí. Ve třech by to muselo být super, ale nejde říct , stav se u nás já ti ukážu jak......
No nemám pravdu? Snad kdyby tu byl inteligentní zájemce....

Luboš (St, 22. 4. 2009 - 12:04)

Adame, přítelkyně ví, že mne to vzrušuje, čili, jak se na ní dívám, když jí odchází "stolice", tak mi stojí jako blázen.
Nestydím se před ní, že mne to vzrušuje, ona má také vlhkou "kundičku", když mne pozoruje. A já sám se s postaveným bez problémů "vykadím". Vadí to jenom při čůrání. Je to super, pustit hovínko současně.

Petr (Út, 21. 4. 2009 - 13:04)

Takovejch holek je málo,nebo se stydi o tom mluvit..adame videl jsi hovinko ktere kamoska vykadila??ja jsem videl taky holku kadit,bylo to v létě na písaku v prirode..byl jsem schovanej za krovim,nevedela o me..pak jsem se sel podivat co vykakala..hodne me to vzrusilo az jsem se udelal..byla to mlada holka,tak 16-20..fakt pekny

Adam (Út, 21. 4. 2009 - 09:04)

Po tom spoečném kakání bych taky toužil,ale nevím jak by to šlo - jakmile by partenrka předem mnou dělala potřebu,měl bych určitě erekci.Můžeš mi prosím napsat něco blíže o tom,jak to děláte?Děkuju

Adam (Út, 21. 4. 2009 - 09:04)

Vážně nevím, možná bych měl počkat,až se jí bude opravdu chtít a pak se po očku koukat. Na malou už jsem ji viděl jít dostkrát a nestyděla se..

Luboš (Po, 20. 4. 2009 - 11:04)

Adame, moc běžné to není, to si buď jistý. Ani většina kluků po tom netouží, natož holek. Mně to vzrušuje hodně a chtěl jsem za každou cenu partnerku, která to nejenom udělá, ale ještě jí to bude bavit a vzrušovat. Pokud budeš jenom chtít vidět, jak "kadí", myslím, že holku, která do tebe bude zamilovaná, celkem snadno ukecáš. Ale musíš se připravit i na odmítnutí. Se mnou se v minulosti i několik partnerek rozešlo. O výkonu "velké" se nechtěly ani bavit, natož něco předvádět. Teď mám už několik let přítelkyni, se ktrou to děláme běžně. Já před ní a ona přede mnou. V přírodě je to nejhezčí, to můžeme oba najednou a můžeme se pozorovat. Nenaučil jsem jí to, líbilo se jí to hned od začátku. Bohužel pro tebe, většina lidí cítí při vykonávání "velké" spíš odpor než vzrušení!

Adam (Po, 20. 4. 2009 - 00:04)

Ahoj, myslíte,že je hodně podivné,abych požádal svou partnerku,aby přede mnou pro mé potěšení vykonala velkou potřebu a to někde v přírodě?v minulosti jsem skoro nechtěně viděl jednu kamarádku,která na horské túře "musela jít"Byli jsme tehdy se spolužáky z vysoké na horách.Stáhla si šortky a kalhotky po kolena a nervózně si sedla na bobek.Myslel jsem,že se jde jen vyčurat. Měl jsem pocit, že už je s čuráním hotová, ale zůstala sedět - za chvíli mi došlo,že je na "velké".Předtím jsem nevěděl,že by se mi něco tak zvláštního mohlo líbit,jenže pohled na ni při dělání "velké" mne velmi vzrušilo.Byla to moc hezká holka.Sedla si na bobek na trávě za takovým křovím a normálně přirozeně "kadila".Neviděl jsem to celé moc detailně,ale to,že je na velké,jsem poznal.A navíc stejně myslím,že o mně věděla (byl jsem děsně nenápadný :-),ale vůbec nic neřekla.Netrvalo jí to moc dlouho, vytřela se ubrouskem, oblékla sr a bylo to.Později jsem pak v soukromí masturboval a vybavoval si,jak ta holka seděla na bobku a dělala "to" - přitom je to vlastně přirozená věc.Styděl jsem se pak,že jsem ji rušil,když se chtěla jnom v klidu "vykadit"- Problém je, že po něčem tak vzláštním opravdu toužím - to jsem zjistil.Ale požádat o
něco takovho partnerku se velmi stydím - až skoro bojím.a to nejen že odmítne ale také mám obavu,kdoví co si o mně pomyslí.I když už jsme spolu delší dobu,na něco takového si netroufám.Je hodně divné,že mě vzrušuje pozorovat ženu při vykonávání potřeby?

Návštěvník (So, 18. 4. 2009 - 21:04)

Jo, vážení, Admina už to přestalo bavit provozovat stránky hovno.sk. Konec srandy! Takových hovínek v hajzlu. Měli bysme uvažovat, že by se toho projektu někdo ujal.

Reklama

Přidat komentář