Reklama

Kandaulismus

Karel (St, 27. 8. 2008 - 01:08)

Martine tady ti lidi popisujou svoje skutecny zazitky a jak jim to ve vztahu chodi a funguje a ty nam to porad rozmlouvas podle toho jak to vidis ty a ze to neni tak, jak my to prozivame.
Nemuzes pochopit ze NEKDY NEKDE NECO proste muze bejt jinak nez jak ty jsi presvedcenej ze to musi bejt?!
Nemyslim to ze zlym ale neco ti tu rikame a ty furt meles svoji ze tak to neni a je to jinak:)))

Martin (Út, 26. 8. 2008 - 22:08)

zena kandaulistu:Potom nechápu,jaký má ten sex s tím třetím smysl pro Vás?Vašeho manžela třeba vzrušuje,že se milujete s jiným..Ale pokud to je pro Vás jen trabant,tak si k milenci asi jdete jen"přetrpět povinnou účast"..Jako jít si koupit do bufetu rohlík..

zena kandaulsit (Út, 26. 8. 2008 - 21:08)

to MArtin: tak ja mam asi to stastie,ze si chodim zajazdit na trabante,aby som po prichode domov presadla do mercedesu... my to naozaj berieme ako hru,a vzrusenie na celom najvacsie je to,ze po prichode domov budem manzelovi vsetko co sa dialo rozpravat pri krasnom milovani... a bolo uz tak,ze mi povedal,ze tento mesiac to nechce ,tak sme sa s tym druhym ten mesiac nestretli...

Martin (Út, 26. 8. 2008 - 21:08)

Já to chápu,že to je podvod.Jenže v téhle hře je i ten třetí s kterým je žena sama a ať mi nikdo netvrdí,že je to to samé,jako si jít koupit rohlík..Prostě chemie,vzrušení,touha...,ono to je nemožné jen tak utnout.To by jedině muselo vyprchat.Ten náboj,vztah,touha...Přece,pokud je ten milenec atraktivní,má šarm a kouzlo,tak...když mi někdo dá Mercedes,tak nebudu jezdit v Trabantu,ne?A v tomhle to je jóóóóó znatelnější..Já myslím,že tohle přerušit jen tak nejde...

aaakris"seznam. (Út, 26. 8. 2008 - 20:08)

Rád bych viděl svou ženu,jak u milování se mnou někomu kouří-ale bohužel to zatím odmítá-že by snad někdy ano,ale musel by to být štíhlý mladý muž s dlouhým tenkým penisem...Tak to ji asi nikdy neuvidím jak to někomu dělá-no co nadělám...

zena kandaulist (Po, 25. 8. 2008 - 23:08)

to Karel:aby si nemal toho citania privela preskoc do vedlajsej rubriky :kandaulizmus z pohladu zeny a to si precitaj..

zena kandaulist (Po, 25. 8. 2008 - 22:08)

to Karel: ano Karliku viem presne o com pises... ;-)ja som sa tu uz rozpisovala o nas skus si to pozriet niekde v minulosti...

Karel (Ne, 24. 8. 2008 - 22:08)

Jo Martine trojku jsme provadeli taky, ale po case jsem zjistil ze me prinasi vetsi vzruseni kdyz manzelka odejde a prijde pak vystrikana. Obcas ma ale chut na dva chlapy najednou a to pak zase dame trojku

Karel (Ne, 24. 8. 2008 - 22:08)

Ja miluju kdyz manzelka prijde domu od milence a ukaze mi flek na kalhotkach v rozkroku.V tu chvili mam zakazane dat ji to do muslicky protoze jako jeste patri milenci, kterej ji vystrikal a dame analek kterej ona miluje a taky z nej ma orgasmy.

Martine znovu rikam ze ty "zakazy" jsou hra ktera nam obema vyhovuje a vzrusuje nas, manzelka je spis dominantni a ja submisivni a tak nam to obema dela dobre a privadi vzruseni.

Karel (Ne, 24. 8. 2008 - 22:08)

zeno dik za nazor, presne takhle to s manzelkou vidime. Je to cely hra pro NAS DVA a ten milenec je v podstate jen nastrojem k nasemu poteseni. Ja vim takhle napsany to zni hrozne ale nevim jak to jinak vyjadrit.
Zena kandaulisty urcite chape, jak to myslim.
zeno popis nejaky zazitky, jak a co provadite atd.

zena kandaulsit (Ne, 24. 8. 2008 - 22:08)

to Martin: my hrame podobnu hru ako Karel,s tym rozdielom,ze nemame nejake odriekanie si pred akciou... ale mame to tak pevne pod kontrolou,ze keby mi moj manzel povedal,ze to uz viac nechce,tak to prote ukoncim a ani vo sne by ma nenapadlo robit to za jeho chrbtom! to by uz bolo podvadzanie a to sa v tejto "hre" nerobi...takze nazor aj jednej zeny... ;-)

Karel (Ne, 24. 8. 2008 - 18:08)

Martine o tom jsem premejslel taky a je jasny, ze neverna by mne bejt mohla za mymi zady. Jak se rika nikdy nerikej nikdy ale myslim ze by to tak nebylo. Je to o tom, ze je to cely nase hra a ne ze ona nezbytne potrebuje jinyho chlapa. A jinak co, tvoje by mohla mit dvojku s tebou a nekym jinym a co na tom ze by to bylo pred tebou? Kdyby se ji to s nim libilo tak by se s nim prece tajne mohla sejit taky, ne? Kdyz uz uvazuje takhle...

Martin (Ne, 24. 8. 2008 - 18:08)

Karle,pro takto zaměřeného člověka to určitě vzrušivé je.Já bych však nesnesl,aby moje žena měla sex s někým beze mne.Moc ji miluju a vzrušuje mě představa,že by měla sex se dvěma chlapy,něco ve smyslu"sexuální dárek".Ona je totiž taková"samice"krev a mlíko..A šlo by tím i o prožitek všech.Nechat ji odejít za někým..,no to bych nezkousnul..:-)Samozřejmě,chápu,že to vnímáš jinak.Ale,nevěřím moc tomu,že kdybys ji to třeba zakázal,že by s tím skončila.Když člověk zasadí zvyk,tak sklidí osud..Chybělo by ji to,scházeli by se potají..I když..,kdo ví..

Karel (So, 23. 8. 2008 - 23:08)

Martine no jasne ze je to cely o tom co oba chceme, chapes? Ona mne to "nezakazuje" zrovna tak jako ja bych se na jeji "zakaz" moh vykaslat a behem minuty si ho vyhonit. Je to proste nase hra a tim se vzrusujeme a dobrovolne tim i oba dodrzujeme urcity pravidla. Zrovna tak kdybych ji vazne rekl ze koncime tak by me nechtela podvadet.
A tyhle obdobi "zakazu" jsou obcasny, milujeme se taky normalne bezne ale potom na nas oba prijde ta touha aby to mela s nekym jinym a tak mi to zacne odpirat a oba vime co to znamena a co bude. Je to vzdycky tak jednou za 3-4 mesice, psal jsem hned napoprvy ze mne manzelka "nekdy" zakaze vystrikani.
Taky delame ze si sem tam, vetsinou pred dovolenou, dobrovolne odepreme sex na nekolik tydnu a to je pak bomba kdyz na sebe konecne skocime. jak rikam zkus nekdy trochu abstinence misto kazdodenniho sexu a uvidis.

Martin (So, 23. 8. 2008 - 23:08)

Karle,docela tě i chápu,ale docela nerozumím tomu,že ti to manželka zakazuje.Ale to je asi to,co tě na tom všem vzrušuje.Hlavně,že vás to baví.

Karel (So, 23. 8. 2008 - 22:08)

Martine kdyz nejsi submisivne zalozenej tak to nepochopis. Je jasny ze na jednu stranu jsou to muka a potrebuju strikat ale je to taky takovej hodne prijemnej pocit ze nesmim kdyz mi to manzelka zakaze.
Jo taky byly doby kdy jsme se milovali kazdej den a tohle vsecko ale pak jsme nasli tohle a vyhovuje nam to a vzrusuje nas to.
Ale poradim ti: zustat nekdy treba tejden deset dni nevystrikanej a uvidis jakej ten sex pro tebe pak bude mit naboj a vzruseni. Kazdonennim orgasmem to hodne zevsedni a clovek se paradoxne tim, ze to ma denne o neco pripravuje.

Martin (So, 23. 8. 2008 - 17:08)

Vzrušuje mě představa,že má přítelkyně se miluje s jiným,ale jen v mé přítomnosti.Jak si tady čtu příspěvek Karla,tak tenhle extrém docela nechápu.S přítelkyní se milujeme každý den,mám ji velice rád a toho třetího bych ji rád dopřál,protože ji moc miluji,tak jako takový bonus.Ale abych byl měsíc nevystříkaný..,hm,tak to nechápu..Zatím jsme to nezkoušeli,ona na tyhle praktiky moc není.Pořád říká,že ji stačím až nad hlavu..Ale vím,že ji pozvolna přesvědčím..:-)

Igor (So, 23. 8. 2008 - 03:08)

Karle to máš dobrý.ta moje mi nedovolí abych ji umyl a oholil.Holí se sama a pak přijde za týden.Pak ji tepr můžu umejt.Klitoris má už tak velkej,tak se nechytám.

Karel (So, 23. 8. 2008 - 02:08)

Submisivni kandaulisto jak casto te tvoje uspokoji? Jsem stejne zalozenej jako ty a v podobnym vztau. Manzelka me nekdy na delsi dobu zakaze vystrikani a to pro ni potom udelam vsecko. Kdyz chce jit s nekym jinym tak me necha nevystrikanyho treba mesic a pak po mne jeste chce, abych ji pripravil na schuzku. Pripravim ji koupel a umeju ji a oholim ji kundicku. Potom ji musim treba pul hodiny cucat klitoris aby ho mela velkej na setkani s milencem a pak ji obliknu a jde.

vir (Pá, 22. 8. 2008 - 12:08)

vzrušuje mě představa , že moje manželka to dšlá s někým jiným

Reklama

Přidat komentář