Reklama

Kandaulismus

JJ (Pá, 6. 6. 2008 - 15:06)

Omlouvám se, ten "anonym" jsem byl já, zapomněl jsem se podepsat:-) ještě jednou díky za to, že jste ochotní se podělit o zkušenosti, názory, zážitky.

JJ (Pá, 6. 6. 2008 - 15:06)

Omlouvám se, ten "anonym" jsem byl já, zapomněl jsem se podepsat:-) ještě jednou díky za to, že jste ochotní se podělit o zkušenosti, názory, zážitky.

zena kandaulist (Čt, 5. 6. 2008 - 22:06)

odkedy sme do nasho zivota vpustili taketo hratky mame k sebe ovela blizsie...zivotu predtym vravime,ze to bol zivot "pred nasim letopoctom"...rozpravame sa o tom ked chcem stretko s inym ,snazim sa o to,aby to bol co najdlhsie jeden...a potom ked sa vratim domov,pekne mu vsetko pri nasom super sexe rozpravam...co sa dialo a ako...je to super!

LL (Čt, 5. 6. 2008 - 15:06)

to "zena kandaulistu": Inac moja zena uz mala predomnou sex s inymi muzmi a je velmi vasniva a v sexe ako ziadna ina, pricom mam z minulosti s cim porovnavat. Mam ale stastie, ze ma miluje a nie je na nahodne znamosti a veri, ze byt verna je ako davat manzelovi seba uplne celu. Zial som jej tym sposobil smutok, ked som jej uprimne povedal, ze ju lubim ale lubim ju tak a pritahuje ma ako zena az tak, ze ma vzrusuje aj predstava, ze do nej penisom vnika iny muz. Ze ma to tesi a uspokojuje ako moze mat vacsi pozitok zo sexu (a bez vycitiek) ako ine manzelky. Ze si moze ona vybrat - ak chce - a tak ako to vzrusi ju, vzrusi to aj mna ... Ze sa mozeme, ak bude chciet o tom rozpravat pri vinku, predstavovat si rozne veci, mozno aj planovat - proste sa prijemne HRAT ako dvaja inteligentny milujuci sa ludia, ktori nechcu zit sedivy zivot milionov ludi. Viem, znie to uletene, ale tuzim to skusit a dufam, ze to postupne pochopi - hlavne to, ze je nemam menej rad, pretoze sniva o penise ineho muza a ani si nehladam inu zenu za milenku. Chcem iba ju, jej lasku a nehu a nase spolocne sexualne hry - vratane tych muzov, ktorych si ona vyberie ak bude chciet ci uz na zabave, na posedeni v pizzerii s kamaratkami alebo na inetrente cez chat.

LL (Čt, 5. 6. 2008 - 15:06)

to "zena kandaulistu": hmm, nestazujes sa, to sa mi dobre cita. Dufam, ze ani moja manzelka sa nebude stazovat v buducnosti stazovat. Dufam, ze vydrzi so mnou a ked spolu zostarneme, budeme mat pekne a bohate spomienky na tieto roky, ktore prichadzaju. Dufam, ze to rozsiri nas vztah, ze budeme mat k sebe hlbsie pochopenie ked sa budeme vediet rozpravat aj o takychto velmi intimnych veciach ako ktory muz sa jej paci, s ktorym by to tuzila vyskusat v sexe. Cim bol sex s nim iny ako so mnou. Ale najme dufam, ze mi stale bude vraviet a budem vidiet, ze som jej partner na zbytok zivota .... Ako to vidite vy? Ako to vychadza vam ? Zvyknes tvojmu muzovi nieco vraviet dopredu alebo pocas stretnutia s tym inym ?

zena kandaulist (Čt, 5. 6. 2008 - 14:06)

no neviem ako ta oslovit,ked si sa nepodpisal...ale u nas to tiez chvilku trvalo a presne ten fakt,ze som nemala v zivote ineho muza a chcela som to vyskusat ma k tomu tak nejak dostal,ze sme to skusili...;-) nestazujem si...a aj manzel je nadmieru spokojny...

to LL a žena ka (Čt, 5. 6. 2008 - 10:06)

Díky za to, že jste rozpohybovali tuto diskusi. Já nejdřív zkoušel na ženu, že bychom mohli zkusit MMŽ, po čase a pár videích mi opatrně přiznala, že ji to taky vzrušuje, ale že má obavy, co na to já. Potom jsem trošku přehodil výhybku na kandaulismus. Tady to už je složitější. Jsem její první a jediný, s kým se milovala, takže to zkouším využít jako argument, že je třeba, aby vyzkoušela i s někým jiným. Na rozdíl od ní jsem měl již několik partnerek, takže chci, aby i ona si mohla užít a zároveň mi připravit potěšení z jejího vzrušení.

LL (Čt, 5. 6. 2008 - 08:06)

to "zena kandaulistu": Ahoj. Myslim, ze si s manzelkou v poslednej dobe davame velmi najavo, ze ako to je. Po tom, ked som manzelke prezradil o sebe to, ze mam v sexe takuto odchylku od priemeru, presla nejaka doba a je ku mne ovela jemnejsia a chapavejsia. Aj ja jej davam viac najavo, ze som jej najvacsi obdivovatel - a stale budem. Ze nehladam inu zenu za milenku. Kedze ona je velmislusna a ma ma rada iba pomaly prezradza veci, ktore ju zaujmu na inych muzoch alebo co by s inym muzom chcela zazit. Zrejme este stale nevie, ci ma to predsa len nezrani. Ale som velmi rad, ze akceptovala to, ze ma taketo veci tesia.

zena kandaulist (St, 4. 6. 2008 - 22:06)

to LL:obaja si musite byt na istom,ze je to len hra!pokial aj manzelka bude vediet,ze ty si pre nu najdolezitejsi a nechce ta stratit,tak je vsetko v poriadku...aj my sa takto hrame uz nejaky cas a je to strasne krasne a vzrusujuce...drzim vam palce

LL (St, 4. 6. 2008 - 16:06)

to JJ: ja do toho chcem ist, som si isty. Predstava, ze je moja manzelka v posteli s inym ma vzrusuje. Aj ked sa uvolnim sam, a vzrusenie pominie - predstava, ze je manzelka s inym mi nevadi. Raz ked sa osmelila a priznala sa mi, ze ju jeden kolega pritahuje a ze si to snim vie predstavit - velmi ma to vzrusilo. Akurat som mal strach aby nezbadala ako velmi - aby si nemyslela, ze ju nemam rad a ze ju ponukam inym muzom. Pacilo sa mi, ze som sa dozvedel, ze teraz obcas aj ju napadne - ten chlap by sa mohol dotykat mojho tela, s tym by som chcela mat sex. Je to ale cele take zlozite - aby sa nas vztah nenarusil a aby toto obohatilo nas vztah. Aby si nemyslela, ze si ju necenim a nevazim. Rozmyslal som, ci by som s nou nesiel niekam mna zabavu a tam by sme si skusili pri vine komentovat muzov - ktory sa jej paci a preco ;-)

JJ (St, 4. 6. 2008 - 12:06)

to LL: přesně tyto představy mě dokáží hodně nabudit. Jen mám trochu obavy, aby pak nepřišlo vystřízlivění. Ale i tak do toho chci jít. Jak je to u tebe?

LL (Út, 3. 6. 2008 - 17:06)

tp JJ: ja tiez nesurim, hlavne nech vie, ze moja laska k nej sa nemoze zmenit ani ked pojde s inym chlapom na kavu alebo ak ju chvila premoze a necha toho muza nech sa jej dotyka kde len chce

JJ (Út, 3. 6. 2008 - 12:06)

to LL: jsme na tom hodně podobně. Taky mi ta moje vypráví, jak se po ní chlapi otáčí, párkrát ji už zvali na kafe, ale zatím odmítla:-(, takže doufám, netlačím na pilu, sem tam se zeptám co a jak a těším se, až to vyjde.

LL (Út, 3. 6. 2008 - 10:06)

Ahoj, moja manzelka bola najprv nestastna a sklamana, ked som jej povedal, ze ma vzrusuje predstava ako je s inymm muzom. Nechapala, ze mi to nebude vadit. Berie to tak, ze ma sex iba so mnou, ze je to dar, ktory dava iba mne - ja som jej za to vdacny a za to ze sa mame sa radi a nevuhladava inych muzov. Tiez sa bala, ze mna laka mat inu zenu a preto to navrhujem jej, ze preto jej davam volnost na ulet. Postupne ako presli 2 mesiace vidim, ze mi zacina verit, ze neziarlim a ani nechcem milenku. Ze ma vzrusuje iba ona a to ked je ona s inym muzom alebo ked ju iny muz bali. Postupne mi niekedy nieco prezradi: ze vidi, ze sa paci kolegovi z prace, ze ju pozyval niekto v bare s kamaratkou na drink ... Dufam, ze nase manzelstvo vydrzi a mozno zazije ona - a tak aj ja krasne vzrusujuce zazitky ...

JJ (St, 28. 5. 2008 - 12:05)

Můžeš svou zkušenost popsat, jestli ti to samozřejmě nevadí. Mám tu samou úchylku ale zatím jsme se ženou ještě nezkusili v reálu právě skrz obavy, aby se nám vztah nerozpadl.

Jana (St, 28. 5. 2008 - 11:05)

Jestli o ni nechceš přijít, tak ji do ničeho netlač.Jedná se o velmi riskantní uchylku a i pevný vztah jí nemusí ustát..zustaňte u teorie....mluvím ze skušenosti

fanusik k (Pá, 23. 5. 2008 - 22:05)

aj mna velmi vzrusuje myslienka ze moja s niekym nieco ma ale nemyslim na nic dlhodobeho iba take ulety. vie ma to pekne rozpalit. s mojou predoslou partnerkou som prezil krasny zazitok-nahovoril som ju aby si s niekym uzila-nechcela ale napokon sa odhodlala a dala si vzrusovanie pred jednym znamym. dohodli si to cez chat a isla k nemu do bytu-dala si sexi pradlo a len take lahke oblecenie-prisla k nemu na byt a jednoducho sa na seba pozerali a vzrusovali sa-velmi ma tato predstava dostala a rad na nu spominam.

Antler (Út, 20. 5. 2008 - 19:05)

Nápad zajímavý, ale faktem je, že tohle o kandaulismu už tolik není.

milos (St, 14. 5. 2008 - 12:05)

...no neviem, myslim, ze s kandaulizmom to nema nic spolocne....

Bob (St, 14. 5. 2008 - 07:05)

Nejsi kretén, fajn nápad!!!

Reklama

Přidat komentář