Reklama

Kandaulismus

zemní plyn (St, 14. 5. 2008 - 00:05)

Jsi kretén.

ropa (Út, 13. 5. 2008 - 12:05)

kreténe

athropos (Po, 12. 5. 2008 - 02:05)

Zdravím vás.
Jsem na tom stejně jako mnozí z vás. Líbí se mi když má žena píchá s někým jiným, ale zároveň rád píchám s Vašimi poklady, ale ta realizace je složitá... Proto nápad: Co udělat akci "Kandaulisté sobě". Spočívalo by to v tom, že bychom se tady domluvili, co já vím, deset párů a pět chlapů by pustilo na víkend někam na chatu své polovičky, kterým by dělalo společnost zbylých pět mužů. My ostatní bychom doma kvíleli a topili se ve svých jistě zvrácených fantazíích a pak bychom to prohodili, že by zase jeli ty holky a klucí co nikde nebyli. Chápete? Není tam podmínka píchat od rána do večera, ale spíš si udělat hezký víkend bez zábran... Jestli jste to někdo pochopili a zdá se vám to fajn, písněte mi na mejl athropos"seznam.cz, pokud mi chcete napsat že jsem kretén, tak jak je ctěná libost.... pa

all.ann"seznam. (Čt, 8. 5. 2008 - 17:05)

rád se oodvím na tvou ženu a ocením její vnady, sám dělám něco podobného

all.ann"seznam. (Čt, 8. 5. 2008 - 17:05)

rád si s vámi něco vyměním...

all.ann"seznam. (St, 23. 4. 2008 - 21:04)

tak se ozvěte, větší penis nutný

120dnu sodomy (Út, 22. 4. 2008 - 12:04)

Me osobne vzrusuje predstava, ze mi starsi par umozni sdilet loznici. Ma nekdo podobne predstavy ?

all.ann"seznam. (Ne, 20. 4. 2008 - 19:04)

tak pokud se najde vyspělý mladý muž na úrovni tak pro něj máme možnost...

Ignacius R.-meč (St, 16. 4. 2008 - 14:04)

Nehřešte již více a padněte na kolena před fotografií na níž Vám žehnám,heretici!

http://www.imghosting.eu/view.php?img=B359.jpg

Ignacius R.-meč pravdy.
------------------------

http://www.lide.cz/pracujici.mladenec

Bb (St, 16. 4. 2008 - 08:04)

Tak tady je ta adresa... sweetgames"seznam.cz
A mimochodem, ženuška je také "kandaulistka", tak holky, ozvěte te klidně taky, nebo alespoň napište své zážitky či představy. Ahojky

fena (Út, 15. 4. 2008 - 17:04)

No tak teda to je bomba takova věc proč tady nedáš adresu možna se ti někdo ozve.BRala bych to ale když se na ni udělal a pak ty to mi je nějak přes kuži.

JJ (Út, 15. 4. 2008 - 11:04)

Nádhera, přesně o něčem podobném se ženou stále víc uvažujeme. Díky za popis toho prvního impulzu, to je pořád to, co řešíme a nevíme, jak by to dopadlo. Kdyby jsi měl čas, chuť a příležitost napsat další zážitky, budu ti vděčný. Takže blahopřeji, závidím a držím palce.

poky (Po, 14. 4. 2008 - 15:04)

nevim ale myslim si ze jsi parohac a nebo ti na manzelce uz nezalezi.Ja bych to neskousnul

Bb (Po, 14. 4. 2008 - 12:04)

U velice dlouho jsme s ženuškou uvažovali o prožití něčeho vzrušujícího, mnohokrá jsme o tom spolu mluvili, mnohokrát jsme si společně představovali, jaké by to asi bylo a jak by jsme reagovali. Dokonce jsme už spolu něco takového prožili. Jednou s kamarádem na chatičce, ale nebylo nic víc než pár pusinek na její lasturku. A jednou jsme u nás v bytě s kamarádem a kamarádkou prožili čtverku, ale neměli jsme takovou odvahu, aby jsme se pustili do výměny partnerů. Uběhlo pár měsíců, s miláčkem jsme se často hádali, spíše kvůli hloupostem, neustále jsme byli s něčím nespokojeni. Kamarádíme s jedním párečkem, chodíme k nim grilovat, jezdíme spolu na dovolenou a je nám spolu fajn. Ale kamarádka není z těch, se kterou by mělo vůbec cenu o něčem takovém mluvit. Na rozdíl od kamaráda. Neustále se do mé ženušky navážel, nevynechal příležitost se ji "nechtěně" dotknout a mně se to vlastně líbilo. Je příjemné vědět, že o vašeho miláčka mají zájem i jiní chlapi. A minulý týden jsme byli zase na výletě. Večer šli holky domů a my s kamarádem jsme zašli ještě na pivko. A pak jsem ho pozval na vínko k nám domů. Vykládali jsme si, bylo nám fajn a nakonec jsme si pustili nějaké péčko. Můj miláček seděl s námi, všichni jsme cítili napětí, ale pořád chyběl nějaký impulz. A tak jsem to udělal. Stahnul jsem si kalhoty a vzal malženčinu ruku a naznačil ji, aby mě polaskala. Kamarád udělal to samé, ale ženuška si ho vzala hned do pusinky. Bylo to všechno tak samozřejmé a přirozené. A hlavně překrásné. Přesunuli jsme se do ložnice a vášnivě se pomilovali. Tento víkend jsme to znovu zopakovali, ale tentokrád jsme se na to připravili. Ženuška přichystala občerstvení, já jsmem nakoupil zásobu dobrého vína, zapálili jsme svíčky. Kamarád přišel, asi dvě hodinky jsme si povídali o všem možném a nakonec jsme stejně skončili znovu v postýlce. A nejkrásnější slast jsem zažil, když se do miláčka kamarád vystříkal a já jsem hned na to do ní vklouznul a ulevil si také. Nic krásnějšího jsem ještě ve svém životě nezažil. Pak jsme to zvládli ještě jednou a šli jsme spinkat. Hlavně chci poznamenat, že jsme s ženuškou jako v nebi, chodíme spolu za ručku, vyznáváme si lásku, posloucháme romantické písničky a na duši jsme omládli nejméně o deset let. Je nám krásně a rozhodně nám to neublížilo. Spíše naopak. Ale je důležité, že celou dobu, co jsme spolu, jsme vždy věděli, že ať se přihodí cokoliv, patříme jeden druhému. Miluji ji a cítím, že ona miluje mě.

Roman (Po, 14. 4. 2008 - 01:04)

Tak to je skvelej test, mam nejmene 15 bodu.

Submisivní kand (Čt, 6. 11. 2008 - 14:11)

Nemyslím, že manžel, který nemluví na rovinu, není férový. Většinou se prostě stydí nebo bojí říct, o co mu jde. A možná za tím je někdy i trochu to, že se bojí, že by ho manželka přestala milovat. To je otázka vzájemné důvěry a otevřené komunikace.

Ale pak ještě druhá věc. Když si žena sama najde milence bez vědomí manžela, má zpravidla výčitky svědomí, bojí se, že to praskne a tak. Myslím, že to krásné na kandaulistickém vztahu je právě to, že si to žena může užít v pohodě, bez skrývání a výčitek svědomí.

Elfíčku, píšeš, že takovou ženu bys bral. Já si myslím, že takovou máš možná doma. Jestli se máte opravdu rádi, pak se přenese přes to, že máš sexuální chutě, které jí připadají divné. Neriskuješ nic víc, než ti v té chvíli řekne něco ošklivého (co jí pak možná bude mrzet) a že to neudělá.

Ema (Pá, 11. 4. 2008 - 12:04)

Zdravím všechny.Po dlouhé době mám možnost k vám opět nahlédnout.Nic nového pod sluncem.Stále to samé.:-)
Jo a jsem zpátky s manželem.Vše je rozřešeno,kapitola uzavřena:-)život jde dál a už nikdy nikdy experiment na který jsme neměli sílu ho přejít bez následků.Mějte se krásně kandaulisti a nekandaulisti a dělejte to co je vám milé a víte,že to rozdýcháte:-)))

fff (Čt, 10. 4. 2008 - 10:04)

pro Ignacius - meč pravdy
ano ano ano a velmi velmi velmi ráááááád

JJ (Út, 8. 4. 2008 - 12:04)

Opravdu krásný příspěvěk, děkuji za všechny.:-))) Myslím, že si z toho vezmeme ponaučení. Ještě jednou díky a prosím, vzali jsme na vědomí, takže už nemusíš opakovat.

Ignacius - meč (Út, 8. 4. 2008 - 08:04)

Kandaulisté,heretici,hříšníci a pohazovači odpadků:

1.) Odoláváte všem hříšným myšlenkám, snům či jiným pokušením - bojujete intenzivně velice vroucnou modlitbou ku svaté Horsvitě, anebo naopak modlitbu zanedbáváte?

Každý nechť se sám ptá:

2.) Vyhýbal(a) jsem se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení, a tím jsem lehkomyslně nevystavil vlastní duši riziku spáchání nějakého hříchu?

3.) Dopustil(a) jsem se svým lehkomyslným jednáním nevyhýbání se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení v oblasti šestého či devátého Božího přikázání ohrožení své stavovské cti kněze, řeholníka (řeholnice) či poustevníka (poustevnice)?

4.) Chodil(a) jsem oblečen(a) v neuctivém, nedůstojném, urážlivém či vyzývavém oblečení (například v krátkých kalhotách, v minisukni, s krátkými rukávy, s výstřihem na prsech a podobně)?

5.) Souložil(a) jsem v manželství skutečně pouze s úmyslem zplodit dítě, anebo jsem činil(a) něco takového, co je proti účelu manželství?

6.) Dopustil(a) jsem se smilstva, případně sváděl(a) jsem ke smilstvu, či naváděl(a) na smilstvo jiného člověka?

7.) Dopustil(a) jsem se cizoložství, případně sváděl(a) jsem ke cizoložství, či naváděl(a) na cizoložství jiného člověka?

8.) Četl(a) jsem dobrovolně a úmyslně něco nestydatého, anebo dal(a) jsem něco takového číst jinému člověku?

9.) Činil(a) jsem něco nestydatého ať již sám či sama anebo s jiným člověkem či jinými lidmi?

10.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiný člověk jakkoliv fyzicky dotkl mého těla?

11.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiní ke mně nestydatě chovali?

12.) Činil(a) jsem ve společnosti nemravné žerty anebo hrál(a) nemravné hry?

13.) Zneužíval(a) jsem své pohlaví nepřirozeným či protipřirozeným způsobem (tj. projevy homosexuality)?

14.) Miloval(a) jsem bezbožný a nemravný život či vyhledával(a) jsem mravně zkaženou společnost?

15.) Ohrozil(a) nebo dokonce rozvrátil(a) jsem svojí hříšnou známostí rodinné štěstí jiného člověka?

16.) Myslel(a) jsem dobrovolně a úmyslně na něco nestydatého?

17.) Žádal(a) jsem si dobrovolně a úmyslně něco nestydatého vidět, slyšet, číst nebo dokonce činit?

18.) Mluvil(a) jsem něco nestydatého?

19.) Zpíval(a) jsem nějaké nestydaté písně?

20.) Neposlouchal(a) jsem se zalíbením něco nestydatého?

-APOKALYPSA JE BLÍZKO !

http://www.lide.cz/pracujici.mladenec

Reklama

Přidat komentář